forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Stidi se, Srbijo
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 30/09/2014 : 21:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Dranki
Alles klar? Obratite posebnu paznju na "dugotrajnu potragu" i "seksualnoj (ne socijalnoj) vjernosti". Osim toga pojedini ovdje trpaju homoe i lezbejke u isto kos.


Bulšiiiiit.
http://www.huffingtonpost.com/2012/08/14/steven-and-roger-ham-gay-fathers-arizona_n_1776565.html
19 godina, 12 djece.

Ova je možda najpoznatija prica a ima ih nemali broj. Nedavno sam vidio pricu o dvije žene koje su se udale, jel u New Yorku bože, nakon 60 godina zajednickog života.

I šta ako su ispitanici te tzv. studije imali više od jednog partnera na dug period koliko su živjeli zajedno? Jel to hoceš da kažeš da svi sretno oženjeni hetero muškarci spavaju samo sa svojom jednom suprugom do kraja života? Ili sve sretno udate hetero žene samo sa svojim mužem? De ne seruckaj.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 30/09/2014 : 21:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message
quote:
Originally posted by sinister

quote:
Originally posted by roby05

Glavna fraza ovog topica u vecini postova je :Zasto jednostavno kad moze komplicirano!Previse filozofiranja,palamudjenja i trazenja krvnih zrnaca svih boja...ka i vecinom na neke teme.Opcenito i ukratko,saraf u saraf nece moci,ali saraf u pravu maticu vec da... Zanimljivo je i odgovaranje na ponudjena pitanja,samo,neke stvari u zivotu je lakse i napisati,nego reci,a kamoli uradit ili dozivjeti.





Auuu, pa ti ne znaš ni kako ide muški gay sex.


Za razliku od nekih...jbg,stas

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.

Edited by - roby05 on 30/09/2014 21:50:43
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/09/2014 : 21:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by Dranki
Alles klar? Obratite posebnu paznju na "dugotrajnu potragu" i "seksualnoj (ne socijalnoj) vjernosti". Osim toga pojedini ovdje trpaju homoe i lezbejke u isto kos.


Bulšiiiiit.
http://www.huffingtonpost.com/2012/08/14/steven-and-roger-ham-gay-fathers-arizona_n_1776565.html
19 godina, 12 djece.

Ova je možda najpoznatija prica a ima ih nemali broj. Nedavno sam vidio pricu o dvije žene koje su se udale, jel u New Yorku bože, nakon 60 godina zajednickog života.

I šta ako su ispitanici te tzv. studije imali više od jednog partnera na dug period koliko su živjeli zajedno? Jel to hoceš da kažeš da svi sretno oženjeni hetero muškarci spavaju samo sa svojom jednom suprugom do kraja života? Ili sve sretno udate hetero žene samo sa svojim mužem? De ne seruckaj.



Kod homoseksualnih partnera je veliki broj izmjena partnera, a i velik slucaj spolnih bolesti, te veci broj neuravnoteženog i neprimjerenog ponašanja.
Sve je to statistika, pa nemoj vrijedati Drankija bez razloga.

Edited by - Kruger on 30/09/2014 21:40:01
Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 30/09/2014 : 21:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message
Hehe znao sam da ce se javiti neki Nobelovac da me prosvjetli kako ni hetero nisu vjerni.

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/09/2014 : 21:45:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Krugeru, kako Sava?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 30/09/2014 : 21:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

Ma doci ce sve to na svoje. Izborili su se crnci za svoja prava, izborile su se žene, izborili su se radnici, izborit ce se i homoseksualci. Ide svijet pomalo naprid uspkros i u inat mnogima. Žalosno što ce doci netko šesnaesti na red koga ce trebat mlatit i kome ce se govorit da nešto ne zaslužuje. Ljudi su pokvarena rasa, prljava i zla.


Kakve veze imaju crnci,zene i radnici veze sa homoseksualcima i sta uopce zelis reci i dokazati sa svim ovim?Na zalost,svijet ide previse brzo naprijed i ide vise ka propasti nego boljitku,sve upucuje na to.Evo,zadnjih godina se ne mozemo obraniti od dobrih vijesti sa svih polja.Ljudi su pokvarena rasa,ali jesu li i homoseksualci ljudi ili oni ne spadaju medju ljude?

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 30/09/2014 : 21:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by Tonto

Ma doci ce sve to na svoje. Izborili su se crnci za svoja prava, izborile su se žene, izborili su se radnici, izborit ce se i homoseksualci. Ide svijet pomalo naprid uspkros i u inat mnogima. Žalosno što ce doci netko šesnaesti na red koga ce trebat mlatit i kome ce se govorit da nešto ne zaslužuje. Ljudi su pokvarena rasa, prljava i zla.


Kakve veze imaju crnci,zene i radnici veze sa homoseksualcima i sta uopce zelis reci i dokazati sa svim ovim?Na zalost,svijet ide previse brzo naprijed i ide vise ka propasti nego boljitku,sve upucuje na to.Evo,zadnjih godina se ne mozemo obraniti od dobrih vijesti sa svih polja.Ljudi su pokvarena rasa,ali jesu li i homoseksualci ljudi ili oni ne spadaju medju ljude?



41 godina, a?

nije tebi lako

meh, ništa...odo, samo cu se naživcirat

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/09/2014 : 21:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
cekajte, sada vas smeta i to što nisu vjerni svojim partnerima
pa ko bi vama ugodio

inace, muškarci ste pa vam je valjda jasno da je pederima neusporedivo lakše doci do usputnog seksa, naravno, ako ne žive u nekoj zabiti, nego u vecim gradovima gdje ih ima i gdje se lako 'pronadu'
da je vama dovoljno ženi namignut i odvest je u krevet i vi bi jebali šta stignete, ne morate bit ljubomorni

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 30/09/2014 : 21:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger
Kod homoseksualnih partnera je veliki broj izmjena partnera, a i velik slucaj spolnih bolesti, te veci broj neuravnoteženog i neprimjerenog ponašanja.
Sve je to statistika, pa nemoj vrijedati Drankija bez razloga.


Prosvijetli, molim te tom statistikom koja poredi 10% populacije s ostalih 90% stanovništva. Samo nemoj molim te ovako kao Dranki na svoju ruku da prevodiš i bez ikakvog izvora 'citiraš'.
Jel to ista ona statistika koju si citirao prije nekoliko godina po kojoj su crnci i ostale 'rase' manje inteligentni od bijele rase? Ako jeste, nemoj molim te ni to stavljati.
A Dranki, ako neceš da ti se odgovori, nemoj onda ni postavljati gluposti koje nisi ni citirao niti si ispravno naveo (ni puna imena autora, ni publikaciju gdje su to objavili ni godinu ma ništa).
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 30/09/2014 : 21:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
>meh, ništa...odo, samo cu se naživcirat

najpametnije, jesam mazohist, ali ovo prelazi i moje granice.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/09/2014 : 21:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Poli



Krugeru, kako Sava?




dobro, ne napreduje, opada.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 30/09/2014 : 21:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by Tonto

Ma doci ce sve to na svoje. Izborili su se crnci za svoja prava, izborile su se žene, izborili su se radnici, izborit ce se i homoseksualci. Ide svijet pomalo naprid uspkros i u inat mnogima. Žalosno što ce doci netko šesnaesti na red koga ce trebat mlatit i kome ce se govorit da nešto ne zaslužuje. Ljudi su pokvarena rasa, prljava i zla.


Kakve veze imaju crnci,zene i radnici veze sa homoseksualcima i sta uopce zelis reci i dokazati sa svim ovim?Na zalost,svijet ide previse brzo naprijed i ide vise ka propasti nego boljitku,sve upucuje na to.Evo,zadnjih godina se ne mozemo obraniti od dobrih vijesti sa svih polja.Ljudi su pokvarena rasa,ali jesu li i homoseksualci ljudi ili oni ne spadaju medju ljude?



41 godina, a?

nije tebi lako

meh, ništa...odo, samo cu se naživcirat


Sanjas ili si dosa nazivciran?

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Boston Jack
stripovi.com suradnik



166 Posts

Member since 26/05/2010

Posted - 30/09/2014 : 21:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Boston Jack a Private Message
Zanimljivo shvacanje indijanaca na ovu temu:

Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 30/09/2014 : 22:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message
Emire naucnice, odgovorio si mi vec, dijalektika ti je boli glava uši otpadaju, ono, pravo naucna.

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/09/2014 : 22:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by Kruger
Kod homoseksualnih partnera je veliki broj izmjena partnera, a i velik slucaj spolnih bolesti, te veci broj neuravnoteženog i neprimjerenog ponašanja.
Sve je to statistika, pa nemoj vrijedati Drankija bez razloga.


Prosvijetli, molim te tom statistikom koja poredi 10% populacije s ostalih 90% stanovništva. Samo nemoj molim te ovako kao Dranki na svoju ruku da prevodiš i bez ikakvog izvora 'citiraš'.
Jel to ista ona statistika koju si citirao prije nekoliko godina po kojoj su crnci i ostale 'rase' manje inteligentni od bijele rase? Ako jeste, nemoj molim te ni to stavljati.
A Dranki, ako neceš da ti se odgovori, nemoj onda ni postavljati gluposti koje nisi ni citirao niti si ispravno naveo (ni puna imena autora, ni publikaciju gdje su to objavili ni godinu ma ništa).




A tebi bi se trebao opravdavati u vezi statistike, prije neki dan se nisi busao u prsa s deset posto homoseksualaca nego s manjim postotkom.
Ajd nemoj stalno blebetati i lupetati gluposti, na ovom topicu si ih napisao more. Naše prepucavanje je vjerojatno zamorno citati mnogima. Ja te molim dokaži kako je statistika koju sam pronašao netocna.
Mada ti uletiš sa glupim ispadom 10 % vs 90 %. U ovoj statistici se ne radi o tvom bezvrijednom ispadu nego o jednakom broju ispitanika homoseksualaca i heteroseksualaca. I onda se dolazi do odredenih statistickih zakljucaka.

Edited by - Kruger on 30/09/2014 22:11:15
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 30/09/2014 : 22:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

[quote]Originally posted by igor 12

ajd vidim da se bojiš pitat(stvarno ne znam koje je bilo tvoje pitanje pa te molim da ga ponoviš) pa cu ja tebi postaviti nekoliko
1.smatraš li da homoseksualci imaju pravo na brak i sve što ide zakonski sa tim?
2.homoseksualci i usvajanje djece?
3.zašto po tvome oni imaju još manje pravo prosvjedovati nego drugi?
4.tvoj citat:kako netko može tražiti prava kad ih ne zaslužuje?
5.jel imaju pravo na tu paradu jedanput godišnje bez da ih se tlaci sa pljuvanjem i prijetnjama?
6.ako smo mi svi božja djeca,jesu li i oni?(menhanteru,nemoj da ti prst poleti,ovo je jedno od kljucnih pitanja)



1. ne, neka vrst partnerstva da i sve što ide uz to da, ali brak ne. nije li od homoseksualaca licemjerno tražiti pravo na brak?
2. ne, to se kosi sa pravima djeteta, njihovo pravo na oca i majku.
3. ne razumijem tvoje pitanje?, mislim kako bespotrebno galame i namjerno izazivaju i iritiraju s ovim paradama ponosa gdje je sve nešto neodredeno. pravo na prosvjed imaju kao i svi ostali.
4. odgovorio sam prvim i drugim pitanjem.
5. ne znam, previše izazivaju i dosta galame, a i sami nazivi njihovih udruga kontra i iskorak znace da ce biti sranja i uvijek ce biti protiv heteroseksualaca, pa ne znam, možda bi trebali promijeniti retoriku.
6. koje glupo i jadno pitanje. i oni su božja bica.
[/quot
et vidiš,jel bilo tako teško odgovorit?bez upetljavanja centra moci. malo mi tu nisi na cisto.od nekoga ko kaže da ne zaslužuju nikakva prava došli smo do toga da im odobravaš ženidbu.ajd bar nešto.samo pazi da ovi iz stranke to ne procitaju,ode ti karijera.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 30/09/2014 : 22:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Jeste, samo nigdje tih tvojih zakljucaka ni studije ni naucnika. Znaš zašto? Zato što znaš da za svaku statistiku postoji kontra-statistika i primjeri koji je pobijaju jer je statistika govno.
Jeste vala, busao sam se sa 9% jutros, nije ni to tacno, a niko ni nema podatke za svaku državu i može se s time igrati od jutra do sutra. No razlika je što ja dajem pozitivne primjere ljudi koji pokušavaju živjeti normalno u ovom svijetu, a ti i Dranki i ostali slicni se trudite "dokazati" da su oni niži, manje vrijedni, neprirodni, kontra-covjecni i šta vec vaši perverzni mali, hetero bijeli muški mozgovi mogu namaštati.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 30/09/2014 : 22:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message
Ko nije jeba u supak,ne zna sta je picka!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/09/2014 : 22:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Jeste, samo nigdje tih tvojih zakljucaka ni studije ni naucnika. Znaš zašto? Zato što znaš da za svaku statistiku postoji kontra-statistika i primjeri koji je pobijaju jer je statistika govno.
Jeste vala, busao sam se sa 9% jutros, nije ni to tacno, a niko ni nema podatke za svaku državu i može se s time igrati od jutra do sutra. No razlika je što ja dajem pozitivne primjere ljudi koji pokušavaju živjeti normalno u ovom svijetu, a ti i Dranki i ostali slicni se trudite "dokazati" da su oni niži, manje vrijedni, neprirodni, kontra-covjecni i šta vec vaši perverzni mali, hetero bijeli muški mozgovi mogu namaštati.



Zamoran si, "mi smo u krivu a ti upravu", bah.
Naravno da u statistici mnogo toga može varirati, ali mi pokušavamo s obzirom kako se ovdje radi o vrlo malom postotku ljudske populacije koliko toliko ukazati da i oni imaju jednakih i slicnih problema kao i hetereoseksualci, a u mnogim problemima nadmašuju heteroseksualce.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 30/09/2014 : 22:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Jeste, samo nigdje tih tvojih zakljucaka ni studije ni naucnika. Znaš zašto? Zato što znaš da za svaku statistiku postoji kontra-statistika i primjeri koji je pobijaju jer je statistika govno.
Jeste vala, busao sam se sa 9% jutros, nije ni to tacno, a niko ni nema podatke za svaku državu i može se s time igrati od jutra do sutra. No razlika je što ja dajem pozitivne primjere ljudi koji pokušavaju živjeti normalno u ovom svijetu, a ti i Dranki i ostali slicni se trudite "dokazati" da su oni niži, manje vrijedni, neprirodni, kontra-covjecni i šta vec vaši perverzni mali, hetero bijeli muški mozgovi mogu namaštati.

Oprosti majstore, malo sam zbunjen. Bijelac sam,hetro,zena,dvoje dijece,Bosanac,krscanin...sa tim imas problem?

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/09/2014 : 22:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

et vidiš,jel bilo tako teško odgovorit?bez upetljavanja centra moci. malo mi tu nisi na cisto.od nekoga ko kaže da ne zaslužuju nikakva prava došli smo do toga da im odobravaš ženidbu.ajd bar nešto.samo pazi da ovi iz stranke to ne procitaju,ode ti karijera.




ne bih ja rekao ženidba, nego neka vrst partnerstva. zašto se muška veza ne bi zvala stijena, a ženska more ili nebo. ili je možda bolje izbjeci pojam muškosti kao stijena, pa oba partnerstva nazvati more ili nebo, nebitno što je koje.
i cemu ti to spominjanje politike, kao da bih se ja treba za nešto bojati.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 30/09/2014 : 22:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta
Oprosti majstore, malo sam zbunjen. Bijelac sam,hetro,zena,dvoje dijece,Bosanac,krscanin...sa tim imas problem?


Ma kakvi, sa ovim superiornim stavovima koji u našem društvu gotovo iskljucivo poticu od bijelih hetero muškaraca koji žele kontrolisati šta druge rase (i spol, i LGBT) zaslužuju i za šta se može protestovati i šta se može tražiti a šta ne smije od vlastodržaca koji su, opet, gotovo iskljucivo bijeli hetero muškarci. Za Krugera sam posebno izdvojio kršcansko izrabljivanje drugih naroda i vjera pošto on voli svaki put da naglasi kako su kršcani danas ugroženi i kako je to zavjera da se uništi moderni svijet.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 30/09/2014 : 22:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger
Zamoran si, "mi smo u krivu a ti upravu", bah.
Naravno da u statistici mnogo toga može varirati, ali mi pokušavamo s obzirom kako se ovdje radi o vrlo malom postotku ljudske populacije koliko toliko ukazati da i oni imaju jednakih i slicnih problema kao i hetereoseksualci, a u mnogim problemima nadmašuju heteroseksualce.


Ne, ti kao i uvijek pokušavaš ukazati da je svako ko se ne slaže s tobom i takvima kao ti niže vrste, vrijednosti i ne treba da se smatra ljudskim bicem. Da ti je stvarno stalo do toga da im pomogneš, ne bi ovdje prdio i izvlacio bolesnu djecu i djecu s posebnim potrebama, nego bi vidio da za zdraviju i gej zajednicu i ostatak populacije, treba poboljšati seksualnu edukaciju (a ne govoriti djeci u školi da su kondomi satansko zlo), omoguciti mladima da sa svojim ljekarom normalno mogu razgovarati o tome kako ga primaju u bulju (a ne da ih isti izbaci iz ordinacije ili, još gore, pretuce) i pomoci im sa još masom stvari s kojim se iskljucivo oni susrecu a strejtovi ne.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/09/2014 : 22:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Za Krugera sam posebno izdvojio kršcansko izrabljivanje drugih naroda i vjera pošto on voli svaki put da naglasi kako su kršcani danas ugroženi i kako je to zavjera da se uništi moderni svijet.




Ono tvoje prvotno blebetanja gluposti sam namjerno izbrisao. Ostavio sam ovo tvoje blebetanje gluposti “ kršcansko izrabljivanje drugih naroda i vjera “, besmisleno je s tobom uopce raspravljati jer ceš izvaliti neku glupost htio ili ne htio. Ovaj drugi dio što si napisao je vrlo zanimljiv za raspravu ( jer statisticki gledano broj kršcana i drugih vjerskih skupina opada u islamskom svijetu, pa i sami šijitski muslimani imaju slicne probleme kao kršcani i ostale vjerske skupine ) ovo je zanimljivo za raspravu ali bojim se kako cemo letjeti ako nastavimo, pogotovo jer se na jednom drugom topicu gotovo svakodnevno raspravlja o tim problemima, a ti nisi pokazao nikakvo suosjecanje za patnju i probleme šijitskih muslimana a kamol za ostale vjerske skupine. Dakle mislim kako je rasprava o ovome besmislena s tobom. Ti me cijelo vrijeme vrijedaš provociraš, pa imam i ja pravo na jedan kredit.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/09/2014 : 22:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by Kruger
Zamoran si, "mi smo u krivu a ti upravu", bah.
Naravno da u statistici mnogo toga može varirati, ali mi pokušavamo s obzirom kako se ovdje radi o vrlo malom postotku ljudske populacije koliko toliko ukazati da i oni imaju jednakih i slicnih problema kao i hetereoseksualci, a u mnogim problemima nadmašuju heteroseksualce.


Ne, ti kao i uvijek pokušavaš ukazati da je svako ko se ne slaže s tobom i takvima kao ti niže vrste, vrijednosti i ne treba da se smatra ljudskim bicem. Da ti je stvarno stalo do toga da im pomogneš, ne bi ovdje prdio i izvlacio bolesnu djecu i djecu s posebnim potrebama, nego bi vidio da za zdraviju i gej zajednicu i ostatak populacije, treba poboljšati seksualnu edukaciju (a ne govoriti djeci u školi da su kondomi satansko zlo), omoguciti mladima da sa svojim ljekarom normalno mogu razgovarati o tome kako ga primaju u bulju (a ne da ih isti izbaci iz ordinacije ili, još gore, pretuce) i pomoci im sa još masom stvari s kojim se iskljucivo oni susrecu a strejtovi ne.



Opet lupetaš, kondom ne može sprijeciti nikakve boleštine. To je varka za one koji mislite “zdravo”. Statisticki gledano. Ovdje se ne radio o ispitivanju ljudi nego propusnosti bakterija. Kako je zdravo uvjeravati djecu da je kondom dobar ako ne može zaustaviti štetne bakterije.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000