forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Sindrom ''HRČAK'', ima vas puno ovde !!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/10/2014 : 23:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Kokice su spremne...


Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 17/10/2014 : 23:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stasa10

Čitam topic i ne verujem..

Da se vratim jedno godinu dve unazad. Od ovog člana "prof inz" kupio sam na sajtu "limundo" jedan strip. Kena Parkera mislim, ocena odličan.
Sve ok- komunikacija, molba da se sve lepo upakuje i obezbedi. Stiže strip. Čovek je obmotao samo dužu ivicu stripa belim A4 fotokopir- papirom i na istom nečitko ispisao adresu. Poštar valjda videvši tu brljotinu nad brljotinama (i pomislivši ko zna šta) ugurao ga u sanduče onako da viri na pola. Jedva sam ga izvukao. Ako je strip i bio odličan od njega je ostala krpa.
Od svih kupoprodaja na svim sajtovima ova mi je ostala br. 1 u svakom smislu.

Slobodan zaključak: ovakav lik se verovatno ne kupa, ne brije, nosi iscepanu garderobu, budjave patike, znojavu majicu. Stan je neuredan, sudovi neoprani, frižider prljav sa otvorenom paštetom, u WCu nema toalet papira.
I svakako poslednji koji bi trebalo da daje dijagnoze i nekom drži predavanja o bilo čemu.

pozdrav svima!

Stani, jesam dobro shvatio? Kupovao si od Timbera? Pa to je onda očekivano, samo što nisi imao koga da te upozori
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/10/2014 : 07:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stasa10

Čitam topic i ne verujem..

Da se vratim jedno godinu dve unazad. Od ovog člana "prof inz" kupio sam na sajtu "limundo" jedan strip. Kena Parkera mislim, ocena odličan.
Sve ok- komunikacija, molba da se sve lepo upakuje i obezbedi. Stiže strip. Čovek je obmotao samo dužu ivicu stripa belim A4 fotokopir- papirom i na istom nečitko ispisao adresu. Poštar valjda videvši tu brljotinu nad brljotinama (i pomislivši ko zna šta) ugurao ga u sanduče onako da viri na pola. Jedva sam ga izvukao. Ako je strip i bio odličan od njega je ostala krpa.
Od svih kupoprodaja na svim sajtovima ova mi je ostala br. 1 u svakom smislu.

Slobodan zaključak: ovakav lik se verovatno ne kupa, ne brije, nosi iscepanu garderobu, budjave patike, znojavu majicu. Stan je neuredan, sudovi neoprani, frižider prljav sa otvorenom paštetom, u WCu nema toalet papira.
I svakako poslednji koji bi trebalo da daje dijagnoze i nekom drži predavanja o bilo čemu.

pozdrav svima!


toliko o hrckima...dobro je znat ko procjenjuje ljude...
Hvala stasa10..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 18/10/2014 07:47:42
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/10/2014 : 07:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stasa10

Čitam topic i ne verujem..

Da se vratim jedno godinu dve unazad. Od ovog člana "prof inz" kupio sam na sajtu "limundo" jedan strip. Kena Parkera mislim, ocena odličan.
Sve ok- komunikacija, molba da se sve lepo upakuje i obezbedi. Stiže strip. Čovek je obmotao samo dužu ivicu stripa belim A4 fotokopir- papirom i na istom nečitko ispisao adresu. Poštar valjda videvši tu brljotinu nad brljotinama (i pomislivši ko zna šta) ugurao ga u sanduče onako da viri na pola. Jedva sam ga izvukao. Ako je strip i bio odličan od njega je ostala krpa.
Od svih kupoprodaja na svim sajtovima ova mi je ostala br. 1 u svakom smislu.

Slobodan zaključak: ovakav lik se verovatno ne kupa, ne brije, nosi iscepanu garderobu, budjave patike, znojavu majicu. Stan je neuredan, sudovi neoprani, frižider prljav sa otvorenom paštetom, u WCu nema toalet papira.
I svakako poslednji koji bi trebalo da daje dijagnoze i nekom drži predavanja o bilo čemu.

pozdrav svima!


toliko o hrckima...dobro je znat ko procjenjuje ljude...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/10/2014 : 09:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kao što bi rekli stari ljudi "vuk dlaku mijenja ali ne i ćud".

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 18/10/2014 : 11:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Zasto Hrcak ?
Hrcak to sakuplja da bi pojeo,a ljudi to rade iz vise razloga.
Pomodarstva,Neipunjenog i praznog zivota,zato sto vole da idu za tudjim idejama i prate gomilu,zato sto ubede sebe da tako treba i u to 100 posto veruju,a da tom prilikom nista ne osecaju za stvarima koje poseduju.
Strip nikada nije bio u goroj fazi.Neznam sta je opasnije,nemati i zeleti ili imati previse i osecati mucninu od gomila svega toga.
Na zalost u vecini stvari u zivotu samo mali deo ljudi prati i radi od srca ono zasta je predodredjen i rodjen,ostali su samo sateliti,koji su promasili svoju pravu planetu.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 18/10/2014 : 11:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by REJS

Zasto Hrcak ?
Hrcak to sakuplja da bi pojeo,a ljudi to rade iz vise razloga.
Pomodarstva,Neipunjenog i praznog zivota,zato sto vole da idu za tudjim idejama i prate gomilu,zato sto ubede sebe da tako treba i u to 100 posto veruju,a da tom prilikom nista ne osecaju za stvarima koje poseduju.




Ili zato što im je to merak i nemaju potrebu da od toga prave egzistencijalno-filozofski problem. Ljubav prema stripu nije toliko nedokučiva da bi se morala objašnjavati na ovako jadan i patetičan način kako se može pročitati iz gore navedenog posta.

...
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 18/10/2014 : 12:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by REJS

Zasto Hrcak ?
Hrcak to sakuplja da bi pojeo,a ljudi to rade iz vise razloga.
Pomodarstva,Neipunjenog i praznog zivota,zato sto vole da idu za tudjim idejama i prate gomilu,zato sto ubede sebe da tako treba i u to 100 posto veruju,a da tom prilikom nista ne osecaju za stvarima koje poseduju.
Strip nikada nije bio u goroj fazi.Neznam sta je opasnije,nemati i zeleti ili imati previse i osecati mucninu od gomila svega toga.
Na zalost u vecini stvari u zivotu samo mali deo ljudi prati i radi od srca ono zasta je predodredjen i rodjen,ostali su samo sateliti,koji su promasili svoju pravu planetu.

Ma nije uopće poanta u tome tko i zašto to radi, već što si neki likovi poput timbera daju za pravo da drugima sole pamet....odakle njemu pravo, kao da nam je on svima tata i dao nam taj novac kojeg trošimo na stripove.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/10/2014 : 13:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, čemu ljubav prema stripu uzdizati na nivo krucijalnog egzistencijalnog problema, u sfere visoke filozofije... Izašao je Zagor maxi, želim ga imati, želim ga pročitati, ali on dođe 49 kn, nije malo, dapače. Ako se preračunam i imam love za to, kupit ću ga odmah, ako ne, sačekat ću ga u remitendi ili na aukcijama barem u pola cijene. Nema tu velike priče. Ima stvari koje su daleko važnije od stripova, a kupovina stripova mora se uklopiti u ono što ostane (ako ostane) kada se namire prioriteti.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 18/10/2014 : 20:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
ja cu ipak neke pricekati na aukcijama

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 19/10/2014 : 00:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Ok,svako ima pravo da radi sta hoce,ali poenta price je bila,da recimo jednu istu Zagorovu pricu na primer kupe u 5 razlicitih izdanja.
Sustina svega toga je kupovati iz nekog drugog razloga a ne kupovati zbog citanja i ljubavi,jer ako je imas u Hc izdanju zasto onda meke korice i obrnuto.Zato opet mnoge kolekcije pucaju i zavrsavaju na aukcijama,jer su jednostavno bile suvisne.
Kao i ova tema manje vise,jer svako raspolaze svojim novcem.Ali cemu bi onda sluzili forumi ako ne bi bilo svakakvih tema.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 19/10/2014 : 02:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stasa10

Čitam topic i ne verujem..

Da se vratim jedno godinu dve unazad. Od ovog člana "prof inz" kupio sam na sajtu "limundo" jedan strip. Kena Parkera mislim, ocena odličan.
Sve ok- komunikacija, molba da se sve lepo upakuje i obezbedi. Stiže strip. Čovek je obmotao samo dužu ivicu stripa belim A4 fotokopir- papirom i na istom nečitko ispisao adresu. Poštar valjda videvši tu brljotinu nad brljotinama (i pomislivši ko zna šta) ugurao ga u sanduče onako da viri na pola. Jedva sam ga izvukao. Ako je strip i bio odličan od njega je ostala krpa.
Od svih kupoprodaja na svim sajtovima ova mi je ostala br. 1 u svakom smislu.

Slobodan zaključak: ovakav lik se verovatno ne kupa, ne brije, nosi iscepanu garderobu, budjave patike, znojavu majicu. Stan je neuredan, sudovi neoprani, frižider prljav sa otvorenom paštetom, u WCu nema toalet papira.
I svakako poslednji koji bi trebalo da daje dijagnoze i nekom drži predavanja o bilo čemu.

pozdrav svima!



Pa si sada nakon dvije godina to odjednom odlucio podijeliti s nama...sta se nisi ranije javio pa da jos neki ne naprave takvu gresku.
Ovako mi se samo cini da se opet netko pravi pametan sa duplim nickom.


Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 09:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stasa10

Čitam topic i ne verujem..

Da se vratim jedno godinu dve unazad. Od ovog člana "prof inz" kupio sam na sajtu "limundo" jedan strip. Kena Parkera mislim, ocena odličan.
Sve ok- komunikacija, molba da se sve lepo upakuje i obezbedi. Stiže strip. Čovek je obmotao samo dužu ivicu stripa belim A4 fotokopir- papirom i na istom nečitko ispisao adresu. Poštar valjda videvši tu brljotinu nad brljotinama (i pomislivši ko zna šta) ugurao ga u sanduče onako da viri na pola. Jedva sam ga izvukao. Ako je strip i bio odličan od njega je ostala krpa.
Od svih kupoprodaja na svim sajtovima ova mi je ostala br. 1 u svakom smislu.

Slobodan zaključak: ovakav lik se verovatno ne kupa, ne brije, nosi iscepanu garderobu, budjave patike, znojavu majicu. Stan je neuredan, sudovi neoprani, frižider prljav sa otvorenom paštetom, u WCu nema toalet papira.
I svakako poslednji koji bi trebalo da daje dijagnoze i nekom drži predavanja o bilo čemu.

pozdrav svima!

Ajmo ovako, profesor-inz(Timber Bil na ovom forumu jer sam ja jedini koji je doživotno isključen) je jedan od najboljih i najsavesnijih prodavaca na tom sajtu Limundo. O tome govore i brojke:

http://www.limundo.com/Clan/profesor-inz

Znači trenutno 538 različitih ljudi i nijedan protiv rekli su da TO JE TO. 1612 predmeta je otišlo i ko zna koliko van aukcija i niko nije rekao da sam ga zajebao.

Dobro pakujem a to što je tamo neki maloumni poštar probao da ugura strip u sanduče ipak nije u mom domenu, on bi to uradio i da sam strip spakovao u sendvič od čelične ploče.

Zato ti savetujem da ne lupaš mnogo i usput bilo bi lepo da se predstaviš pod kojim si nikom na Limundu.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 09:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Inače stan je itekako uredan, sve je na svome mestu, kod mene postoje red i disciplina, a paštetu ne jedem nikako.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/10/2014 : 10:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sada sam bacio pogled i stvarno je profesor-inz uzoran limundovac.
Izgleda da je ono poštar svojom nepažnjom zajebao strip.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 19/10/2014 : 11:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
Nebi me cudilo da je to i prije pakovanja bila krpa, ipak se zna tko je i sto je timber
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 11:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Josip2000

Nebi me cudilo da je to i prije pakovanja bila krpa, ipak se zna tko je i sto je timber

Ko je to Timber? Da čujem, mozda nisam znao. Ti bre ne znaš ni dva Zagorova stripa da nabrojiš, a praviš se pametan.
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/10/2014 : 13:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Ajmo ovako, profesor-inz(Timber Bil na ovom forumu jer sam ja jedini koji je doživotno isključen) je jedan od najboljih i najsavesnijih prodavaca na tom sajtu Limundo. O tome govore i brojke:

http://www.limundo.com/Clan/profesor-inz

Znači trenutno 538 različitih ljudi i nijedan protiv rekli su da TO JE TO. 1612 predmeta je otišlo i ko zna koliko van aukcija i niko nije rekao da sam ga zajebao.



Ti si u jednom trenutku imao 3 negativna komentara na Limundu, pa su ti ih ovi što drže taj sajt obrisali. Te fore prodavaj nekom drugom.
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 19/10/2014 : 13:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by Timber Bil

Ajmo ovako, profesor-inz(Timber Bil na ovom forumu jer sam ja jedini koji je doživotno isključen) je jedan od najboljih i najsavesnijih prodavaca na tom sajtu Limundo. O tome govore i brojke:

http://www.limundo.com/Clan/profesor-inz

Znači trenutno 538 različitih ljudi i nijedan protiv rekli su da TO JE TO. 1612 predmeta je otišlo i ko zna koliko van aukcija i niko nije rekao da sam ga zajebao.



Ti si u jednom trenutku imao 3 negativna komentara na Limundu, pa su ti ih ovi što drže taj sajt obrisali. Te fore prodavaj nekom drugom.

A tu smo znači......timber uhvaćen u laži.....
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 19/10/2014 : 13:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Joj, ljudi, moram vam reći da imate PM za rješavanje osobnih "stvari"
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 19/10/2014 : 13:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Joj, ljudi, moram vam reći da imate PM za rješavanje osobnih "stvari"

a ne, ne, prevaranti moraju biti otkriveni narodu....
Go to Top of Page

miskod66
New Member



Serbia
170 Posts

Member since 13/04/2010

Posted - 19/10/2014 : 14:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send miskod66 a Private Message  Reply with Quote
Ne bih da ulazim u polemiku ko je kriv a ko nije ali što se tiče limunda ti je sajt za prodavce (koji donose pare) i kupci su obespravljeni. Meni je čovek prodao "glanc" strip. Ja mu dao POZITIVAN komentar sa blagom kritikom i njega mi izbrišu
Go to Top of Page

miskod66
New Member



Serbia
170 Posts

Member since 13/04/2010

Posted - 19/10/2014 : 15:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Send miskod66 a Private Message  Reply with Quote
Kažu mora da ide reklamacija! A to znači: vraćanje stripa nazad (nije definisano o čijem trošku), pa onda prodavac može da kaže ti si ovo sam uništio itd,itd....na kraju sam odustao.

Ukratko sajt je sra%%e i žalosno je što je preuzeo primat na stripovi.com kad su stripovi u pitanju.
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 19/10/2014 : 15:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
Jebo ti taj limundo onda........leglo korupcije
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 19/10/2014 : 17:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Mladjo otključaj Svađalicu pa nek se mudonje tamo pičkaraju.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000