forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Beogradski sajam knjiga 26.10.- 02.11.2014. godine
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 01/11/2014 : 20:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by doktor78

Mislim da su otišli previše u širinu, a fizički ne mogu sve to stići. Stalno se pokreću novi serijali, a broj ljudi koji to sve odradjuje je (pretpostavljam) isti. Zbog toga trpe MM, pa evo izgleda i Mr No, čim ga još nema na Sajmu



Stigao je Mr No knjiga 7.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 01/11/2014 : 20:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney
I volio bih više informacija o Sherlocku. Kako sam Bonellijevac, ovo sam uhvatio tek sinoć (čini mi se da su napisali kako još nije izašao iz tiskare) i sve nešto čitao te mi se zamantalo i pošteno rečeno nemam pojma na kraju je li to uopće strip na kraju.
Molim više info ili neki link koji pruža više istih.



3 knjige.
U prvoj romani, u druge dve zbirke priča.
U prvoj pogovor Vase Pavkovića, u drugoj Zorana Stefanovića, u trećoj Davida Albaharija.
U sve tri originalne ilustracije Sidnija Pedžeta.




IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 01/11/2014 : 20:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Može li neka fotka ovog Mandraka, a da nije naslovnica nego strip iznutra?



Mrzi me sad da slikam, ali izdanje je odlično urađeno. Strip je u boji, originalni kolor.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10062 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/11/2014 : 22:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

quote:
Originally posted by Peyo

Može li neka fotka ovog Mandraka, a da nije naslovnica nego strip iznutra?



Mrzi me sad da slikam, ali izdanje je odlično urađeno. Strip je u boji, originalni kolor.


Hvala na odgovoru.

Imam neko njemačko izdanje sa točkastim 4-bojnim kolorom iz tih godina.

Zanimalo me čisto da vidim kako izgleda tisak i boja vašeg izdanja.

Makondo je dosad bio na visokoj razini pa vjerujem da je i ovo dobro odrađeno.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 01/11/2014 : 23:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Onako otprilike, kolor je poput Darkwoodovog Tarzana ili Valijanta od Čarobne knjige.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/11/2014 : 00:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Malo atmosfere pred sajam. Kafica pre kupovine.

S leva na desno - Gil Galad, djukak, Imrahil, goksi

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/11/2014 : 10:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
sa DW foruma:

ovo mi je definitivno jedan od najboljih Sajmova, u svakom pogledu.Kupovine,druženja,dobre atmosfere,...
Neću da pominjem koga sam sve video,sa kim sam ćaskao,pijuckao,... jer mi se čini da su svi koji su se najavili i čiji su nikovi na prvoj strani, bili tu.Pa i oni koji se nisu najavili.
Jedino ostaje žal što je Zlix morao da zapali tako brzo;sreli smo se u mimohodu + što sam Andru aka Gil Galada video nekoliko minuta pre nego što sam morao poći.Aktivno druženje je počelo nešto kasnije (čini mi se oko trojke), ali je bilo jako ugodno u tih narednih nekoliko sati.Za razliku od prošlog Sajma, gde mi je sve bilo u nekoj trci od štanda do štanda, ove godine sam nekako uspeo da se ispričim i izgluvarim sa dragim mi forumašima.I mogu reći da sam se sjajno osećao u takvom okruženju.
Žao mi je što se živa legenda ovog foruma,Born to run nije popeo na sprat, on se kasnije vrzmao oko DW&AF štandova,u vreme kad smo se već rasejali.
Takođe, čini mi se da je bilo tu još forumaša koje nije ni interesovalo da se upoznaju sa ljudima sa kojima svaki dan ćaskaju .

Bilo je tu, standardno i dosta strip autora, izdavača,gostiju sa strane (često se čuo bosanski naglasak,hrvatski jezik,...),bilo je baš dosta posetilaca i kupaca na strip štandovima;gde god se okreneš vidiš da neko nosi strip u kesi, ili da se pominje strip - što reče jedan moj kolega, profesor srpskog jezika i književnosti,"ove godine imao sam utisak da prisustvujem Sajmu stripa a ne Sajmu knjiga".Dobro,čovek preteruje,ali je zaista ove godine strip idavaštvo ostavilo jak pečat.

Ne ludujem nešto za crtežima, ali iskoristio sam prisustvo Štefa Bartolića (Gluhe laste,Crni Popaj,Dick Long) na štandu AF da ižicam i ja jedan crtež, dragog mi autora.

I kao šlag na tortu, kad sam ušao u autobus za povratak kući, sam provalio da mi fali jedna kesa (u kojoj su bili 5 je savršen broj,Filimon 1 i 2 i Fort Viling 2).Zahvaljujući dobroj intuiciji,logici te brzom korišćenju mobilnog telefona,kesa je locirana i uskladištena na sigurno uz nesebičnu i požrtvovanu saradnju Marka iz DW, Collectora, i Marka iz Alan Forda.Ali,i Boba i stbojana,kao informatičke podrške.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 02/11/2014 10:43:23
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/11/2014 : 10:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote


gornji red:
Miša (saradnik Vuka Komika,Dragana (Veseli četvrtak),ultras,Raoul Duke,morrison,Miroslav Marić (scenarista Čuvara zaboravljenog vremena),Elesar,colt,boss52,max

donji red:
neomeđeni,anto,lixon,lixonov ortak

boss52,neomeđeni i lixon su momci sa DW foruma.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 02/11/2014 10:55:08
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2894 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 02/11/2014 : 11:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Može li neka fotka ovog Mandraka, a da nije naslovnica nego strip iznutra?



evo jedna


They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/11/2014 : 11:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Odlične slike.
Anto, jel' dolaziš na interliber?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11351 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/11/2014 : 18:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Steta sto ja nisam mogao u subotu da dodjem i da se upoznam sa forumasima... Nadam se da cu sledece godine Boze zdravlje stici!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/11/2014 : 20:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
previše muških na slikama
đe su žene

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 02/11/2014 : 20:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Svakako veliki pozdrav svim forumasima koji su nam docarali atmosferu sa sajma i slikovito najavili nova izdanja.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10062 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 02/11/2014 : 20:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Djukak, hvala na snimku.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/11/2014 : 20:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto



gornji red:
Miša (saradnik Vuka Komika,Dragana (Veseli četvrtak),ultras,Raoul Duke,morrison,Miroslav Marić (scenarista Čuvara zaboravljenog vremena),Elesar,colt,boss52,max

donji red:
neomeđeni,anto,lixon,lixonov ortak

boss52,neomeđeni i lixon su momci sa DW foruma.




tebe ne mogu ni falit s tolikon glavon

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/11/2014 : 22:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
a jebi ga,treba sve te pročitane stripove držati u glavi - kako da ne bude pozamašna!

quote:
Originally posted by tinton

Odlične slike.
Anto, jel' dolaziš na interliber?


jedino ako dobijem na lotou,bingu ili sportskoj prognozi.

quote:
Originally posted by zeljko

previše muških na slikama
đe su žene



pa vidiš ove tri skroz desno i ovu skroz levo + Dragana - nije baš da ih nema.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 02/11/2014 22:37:47
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 02/11/2014 : 23:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
U šta ti gledaš Anto? :D

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/11/2014 : 01:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
anto jel dolaziš na mafest?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/11/2014 : 11:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

anto jel dolaziš na mafest?


jedino ako dobijem na lotou,bingu ili sportskoj prognozi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 03/11/2014 : 11:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

Malo atmosfere pred sajam. Kafica pre kupovine.

S leva na desno - Gil Galad, djukak, Imrahil, goksi




Jbt, ja znam ovog Imrshila iz Darkwooda
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/11/2014 : 11:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
sve go narkoman na slici
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/11/2014 : 12:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
vidi babe s cigarom što joj ne leži

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/11/2014 : 12:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Anto jel' dolaziš na CRŠ?








COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/11/2014 : 12:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

vidi babe s cigarom što joj ne leži


Ali joj zato sjeda taman.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2894 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 03/11/2014 : 12:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

sve go narkoman na slici






quote:
Originally posted by zeljko

vidi babe s cigarom što joj ne leži



pored naših intelektualnih faca ti skontao babu

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000