forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Price iz baze Drugde - SC verzija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/10/2014 : 22:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Kupovao bih ako bi cijena bila 20-25 kn.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/10/2014 : 22:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja bih uzimao sigurno! Libellus je preskup, a ne verujem da mnogo ljudi sa srpskog trzista kupuje Libellusovo izdanje.

A sigurno ce biti jos zainteresovanih zato sto je Veseli sada krenuo da izbacuje Martija od prvog broja.
Cena 500, 600 dinara mislim da bi bila odgovarajuca.
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 07/10/2014 : 23:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Eto Colte, svi bi uzimali PIBD, rekoh ti to bi bila prava stvar, a ti promašiš ceo fudbal sa Saguarom.



Nemoj tako... Saguaro je pun pogodak , ja ga uzimam (a uz'o bi i Džudasa i Đila i PIBD i treću knjigu Traper Kerryja...)

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11201 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 07/10/2014 : 23:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Preskacem.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/10/2014 : 23:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quebrasco

quote:
Originally posted by Timber Bil

Eto Colte, svi bi uzimali PIBD, rekoh ti to bi bila prava stvar, a ti promašiš ceo fudbal sa Saguarom.



Nemoj tako... Saguaro je pun pogodak , ja ga uzimam (a uz'o bi i Džudasa i Đila i PIBD i treću knjigu Traper Kerryja...)



Slazem se za Saguara vrlo interesantan strip i brzo te uvuce u svoj svet. Svakako mu treba dati sansu.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/10/2014 : 23:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Dobar je Saguaro, vjerojatno ću uzimati... Stvarno, kad će Traper Keri?
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 08/10/2014 : 00:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Preskacem.



Grešiš. Puno.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2343 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 08/10/2014 : 00:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Uzeo bih, naravno...

Carpe diem
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7612 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 08/10/2014 : 09:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
ovi stripovi imaju od 130 pa do 180 stranica...zavisno od broja...znači, nešto više stranica od karavana i greystorma koji su koštali oko 3,5 eura...vjerovatno su i autorske prava skuplja za priče od ova dva mini serijala je su ipak priče barem dijelom dio serijala od martija koji je opet popularniji od gore navedenih kratkih serijala...

ako ništa,makar ne bi morali previše truda uložiti u prevod jer ima libelusovih izdanja...

možda bi neka cijena do 5 eura bila realna...

sad je pitanje da li bi se to prodavalo u toj mjeri jer već libelus to izdaje kod nas,dok opet ona dva PP kratka serijala nije niko izdavao pa i nije bila neka extra prodaja...navodno...
mada, opet ponavljam, ipak su priče dio serijala martija, pa vjerujem da bi se našla neka skupina od 300-400 kupaca koji bi to uzimali..
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 08/10/2014 : 09:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Kupujem sigurno...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.

Edited by - djukak on 08/10/2014 09:26:54
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5125 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/10/2014 : 09:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Budimo realni...meni odličan i vrhunski strip Greystorm koji je tematikom mnogo zanimljiviji i bolji strip od PIBD se jedva prodavao u mizernim nakladama,pa ne vidim kako bi ovo uspjelo makar i SC varijanti?
...inače, pročitao sam sve Libellusove brojeve i niti jedan me nije nešto posebno oduševio,da budem iskren najviše mi u sječanju ostala ona priča sa žabama vanzemaljcima. (komplet sam nakon čitanja i prodao,a pošto patim od sindroma hrčak;) ponovo sam nabavio prva tri broja u slučaju da mi ipak puhne da ponovo skupljam komplet)
PIBD su prvenstveno za ljubitelje Martina Misterije, mix stvarnih ličnosti i činjeca iz povijesti s fantastikom, jedino što nema MM-a, pošto se radnja odvija kroz više stoljeća u prošlosti,pa tko voli nek izvoli...ja teško.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4118 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 08/10/2014 : 09:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Kupovao bih. Prilično dobra bonellijana.
Saguaro koncept. Jebiga može i ako mora biti par(sto) kuna(dinara) skuplje.
Ali znam da Colt pita zato da malo potkuri Timbača.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 08/10/2014 : 11:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Budimo realni...meni odličan i vrhunski strip Greystorm koji je tematikom mnogo zanimljiviji i bolji strip od PIBD se jedva prodavao u mizernim nakladama,pa ne vidim kako bi ovo uspjelo makar i SC varijanti?
...inače, pročitao sam sve Libellusove brojeve i niti jedan me nije nešto posebno oduševio,da budem iskren najviše mi u sječanju ostala ona priča sa žabama vanzemaljcima. (komplet sam nakon čitanja i prodao,a pošto patim od sindroma hrčak;) ponovo sam nabavio prva tri broja u slučaju da mi ipak puhne da ponovo skupljam komplet)
PIBD su prvenstveno za ljubitelje Martina Misterije, mix stvarnih ličnosti i činjeca iz povijesti s fantastikom, jedino što nema MM-a, pošto se radnja odvija kroz više stoljeća u prošlosti,pa tko voli nek izvoli...ja teško.

Pazi za mene je Marti Misterija sranje od serijala, a PIBD apsolutno nemaju nikakve veze sa Martijem u suštini, PIBD su zaista odličan serijal.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 08/10/2014 : 11:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by Oki

Budimo realni...meni odličan i vrhunski strip Greystorm koji je tematikom mnogo zanimljiviji i bolji strip od PIBD se jedva prodavao u mizernim nakladama,pa ne vidim kako bi ovo uspjelo makar i SC varijanti?
...inače, pročitao sam sve Libellusove brojeve i niti jedan me nije nešto posebno oduševio,da budem iskren najviše mi u sječanju ostala ona priča sa žabama vanzemaljcima. (komplet sam nakon čitanja i prodao,a pošto patim od sindroma hrčak;) ponovo sam nabavio prva tri broja u slučaju da mi ipak puhne da ponovo skupljam komplet)
PIBD su prvenstveno za ljubitelje Martina Misterije, mix stvarnih ličnosti i činjeca iz povijesti s fantastikom, jedino što nema MM-a, pošto se radnja odvija kroz više stoljeća u prošlosti,pa tko voli nek izvoli...ja teško.

Pazi za mene je Marti Misterija sranje od serijala, a PIBD apsolutno nemaju nikakve veze sa Martijem u suštini, PIBD su zaista odličan serijal.



Odakle sad nekom Marti može biti sranje, a nekakav njegov spinoff odličan, malo mi je to čudno...
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 08/10/2014 : 12:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by Oki

Budimo realni...meni odličan i vrhunski strip Greystorm koji je tematikom mnogo zanimljiviji i bolji strip od PIBD se jedva prodavao u mizernim nakladama,pa ne vidim kako bi ovo uspjelo makar i SC varijanti?
...inače, pročitao sam sve Libellusove brojeve i niti jedan me nije nešto posebno oduševio,da budem iskren najviše mi u sječanju ostala ona priča sa žabama vanzemaljcima. (komplet sam nakon čitanja i prodao,a pošto patim od sindroma hrčak;) ponovo sam nabavio prva tri broja u slučaju da mi ipak puhne da ponovo skupljam komplet)
PIBD su prvenstveno za ljubitelje Martina Misterije, mix stvarnih ličnosti i činjeca iz povijesti s fantastikom, jedino što nema MM-a, pošto se radnja odvija kroz više stoljeća u prošlosti,pa tko voli nek izvoli...ja teško.

Pazi za mene je Marti Misterija sranje od serijala, a PIBD apsolutno nemaju nikakve veze sa Martijem u suštini, PIBD su zaista odličan serijal.



Odakle sad nekom Marti može biti sranje, a nekakav njegov spinoff odličan, malo mi je to čudno...

PIBD koliko vidim u prvih 16 epizoda su smestrne u 17, 18 i 19 vek, dosadnog Martija i onog majmuna i one plave kurvetine nema nigde, junaci su ćivopisniji, uglavnom puno istorijskih ličnosti, sve je drugčije. Baza Drugdje mi se sviđa i na Zagoru, a ova Trevisova je odvratna, previše moderna, imaginarna...Ne volim to koliko onaj smek prohujalih vremena.
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 08/10/2014 : 12:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
odavno se kanim da nabavim libellusova izdanja ali nikako, tako da bi ova bila pun pogodak :)

feka
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 08/10/2014 : 12:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Agent SBE za strana trzista mi prilicno brzo dobio odgovor da su prava na SdA za Srbiju odavno uzeta. Toliko o tome.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25862 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/10/2014 : 12:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5125 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/10/2014 : 13:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
@Timber Bil
Ma jednog dana kada pročitaš jedno 10 Misterijinih epizoda,pa nakon toga jedno 10 PIBD ...vidjeti češ da ti je sve to rađeno po istom receptu,a godina u kojoj teče radnja unutar epizoda uopće nije bitna...;)
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/10/2014 : 13:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zato se nisam odlučio na skupljanje PIBD jer me MM nije nikada zanimao i odmah sve na tu shemu otpisujem u startu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 08/10/2014 : 14:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Meni je MM jako dobar ,volim Misterije

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 08/10/2014 : 14:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

@Timber Bil
Ma jednog dana kada pročitaš jedno 10 Misterijinih epizoda,pa nakon toga jedno 10 PIBD ...vidjeti češ da ti je sve to rađeno po istom receptu,a godina u kojoj teče radnja unutar epizoda uopće nije bitna...;)

Verovao ili ne pročitao sam sve objavljeno od MM na ovim prostorima, ništa naročito.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5125 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/10/2014 : 14:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by Oki

@Timber Bil
Ma jednog dana kada pročitaš jedno 10 Misterijinih epizoda,pa nakon toga jedno 10 PIBD ...vidjeti češ da ti je sve to rađeno po istom receptu,a godina u kojoj teče radnja unutar epizoda uopće nije bitna...;)

Verovao ili ne pročitao sam sve objavljeno od MM na ovim prostorima, ništa naročito.


Ali koliko si epizoda PIBD pročitao da bi znao razliku?
Ja s ponosom mogu reći da sam pročitao sve koje su izašle na ovim prostorima...
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 08/10/2014 : 14:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colt

Agent SBE za strana trzista mi prilicno brzo dobio odgovor da su prava na SdA za Srbiju odavno uzeta. Toliko o tome.



Jel se zezaš il obiljno?
Nemoguće da je to uradio LL...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 08/10/2014 : 15:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Ne mora da znaci, mozda je VC, oni imaju pravo na MM.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000