forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 DC filmovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 13/07/2015 : 22:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 13/07/2015 : 23:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Bolje se čini nego BvS.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 14/07/2015 : 12:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Kakvo debilno tinejdžerovanje univerzuma...
Go to Top of Page

DragonSlayer
New Member



Croatia
263 Posts

Member since 22/01/2013

Posted - 15/07/2015 : 03:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DragonSlayer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Kakvo debilno tinejdžerovanje univerzuma...




??? Kakvo tinejdžerovanje, trailer ne može bit mračniji

When I die, I want to die like my grandfather who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 15/07/2015 : 08:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DragonSlayer

quote:
Originally posted by swamp thing

Kakvo debilno tinejdžerovanje univerzuma...




??? Kakvo tinejdžerovanje, trailer ne može bit mračniji


Mračni su i trejleri za Final destination, pa je opet tinejdž boza Ali opet, ne vidim šta je u ovom trejleru ''mračno''.
Mislio sam na likove koje pokušavaju prilagoditi tako da se američka adolescentska publika naloži na njih...
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 15/07/2015 : 08:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
I, naravno, pretjeruju u tome

EDIT: sad vidjeh da imaš 16, sve ok

Edited by - swamp thing on 15/07/2015 08:47:57
Go to Top of Page

DragonSlayer
New Member



Croatia
263 Posts

Member since 22/01/2013

Posted - 15/07/2015 : 12:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DragonSlayer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

I, naravno, pretjeruju u tome

EDIT: sad vidjeh da imaš 16, sve ok



19 u stvari, ali ne znam kakve to veze ima

When I die, I want to die like my grandfather who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 15/07/2015 : 22:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DragonSlayer

quote:
Originally posted by swamp thing

I, naravno, pretjeruju u tome

EDIT: sad vidjeh da imaš 16, sve ok



19 u stvari, ali ne znam kakve to veze ima


Isti kurac, jedna izvrnuta brojka koja ne mijenja ništa
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 16/07/2015 : 10:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Ne kontam po čemu je ovo debilno tinejdžerovanje i kako si to zaključio na osnovu trailera koji realno nista ne prikazuje.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 16/07/2015 : 12:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sinister

Ne kontam po čemu je ovo debilno tinejdžerovanje i kako si to zaključio na osnovu trailera koji realno nista ne prikazuje.


Realno trejler baš to prikazuje, što se ostalog tiče (kvaliteta samog filma) ne bih trčao pred rudu. Stvar je u tome da sam ja pročitao dovoljan broj DC stripova u kojima se pojavljuju i ovi likovi da mogu reći da to NISU ti likovi. Svi hajpuju Harli Kvin kao ''to je to'', ali to nije Harli Kvin, sem sjajnog fizičkog odabira, kao što ovo NIJE Džoker (tetovaže - viđeno samo u Milerovom diskutabilnom All Star B&R, ZUBI???), dakle, hajmo ih prilagoditi današnjem modernom mladom čovjeku, da budu to donekle ti junaci, ali malo napucani da se klinci (a vidim i podosta starijih) dodatno napale. Pogledajte Kiler Kroka... halo... Tu su duksevi, tu su Lambordžiniji, tu je Vil Smit kao Dedšot, sve nabrijane poze. Jbg, meni se to čini kao ''debilno tinejdžerovanje univerzuma'', ako neko misli drugačije, pa hej...
Kažem, zaključak na osnovu trejlera, vidjećemo kad film dođe, niko sretniji od mene ako ovo bude dobar film.
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 16/07/2015 : 13:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Ajde da se osvrnem na tvoje zamjerke.
Duks ti je zapeo za oko?! Danas svi nose duks. Ja imam 35 i nosim duks. Ovo ti je smiješno.
47. godišnjak Will Smith kao mamac za današnje tinejdžere? Ma daj...
Harley Quinn u traileru izgovori dvije kratke rečenice i ti zakljuciš da to nije to?!
Što se tice Jokera, da li je u svim stripovima u kojima se pojavljuje uvijek isti? Mislim prvenstveno na fizički izgled, koji je meni ovdje Ok. Puno mi je bitnije kako će ispasti kao lik u filmu, jer to je ono što se pika.
Samo da dodam da mene trailer i nije nešto oduševio, ali zanima me kako će film ispasti.


Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 16/07/2015 : 16:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sinister

Ajde da se osvrnem na tvoje zamjerke.
Duks ti je zapeo za oko?! Danas svi nose duks. Ja imam 35 i nosim duks. Ovo ti je smiješno.
47. godišnjak Will Smith kao mamac za današnje tinejdžere? Ma daj...
Harley Quinn u traileru izgovori dvije kratke rečenice i ti zakljuciš da to nije to?!
Što se tice Jokera, da li je u svim stripovima u kojima se pojavljuje uvijek isti? Mislim prvenstveno na fizički izgled, koji je meni ovdje Ok. Puno mi je bitnije kako će ispasti kao lik u filmu, jer to je ono što se pika.
Samo da dodam da mene trailer i nije nešto oduševio, ali zanima me kako će film ispasti.




Hajmo onda Pingvina obući u bermude s cvijetnim uzorkom i rozu atlet majcu?
Vil Smita sam pomenuo jer mi je nespojiv sa likom Dedšota.
Harli je dovoljno pokazala da zasnujem mišljenje koje jesam, hoće li to u ostatku filma opovrgnuti ostaje da se vidi.
Ovo u trejleru nije Džoker.
Eto, i šta sad? To su sve moja razmišljanja na osnovu trejlera i dao sam svoj sud na osnovu toga. Ti se ne slažeš. Doviđenja i hvala na svim ribama.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 16/07/2015 : 17:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Mislim, nisam ja protiv toga da ljudi malo prekrajaju likove, ali dajte onda (poznavaoci, ne padobranci) recite: to su prekrojeni likovi. Tinejdžerovanje sam već objasnio, prekrajaju se likovi na način da budu prihvatljivi mladima, zbog toga too slutty Harli, istetovirani Leto, pardon Džoker, kul oblekice i autići itd. Jbg, meni se to ne sviđa, otud moj komentar na osnovu TREJLERA.
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 16/07/2015 : 17:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Jao, ti imaš 16, zato ti se i sviđa, ti si padobranac i nemaš pojma o DC univerzumu, ja sam pročitao sve i to nisu pravi likovi koje vidimo u traileru na par sekundi...toliko predrasuda na osnovu tako malo informacija.
Ako si moje postove doživio kao napad, meni to nije bila namjera. Htio sam prodiskutovati, ali ti očigledno želiš diskusiju samo sa istomišljenicima, pa stoga i tebi doviđenja, a ribe mi ne trebaju.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 16/07/2015 : 18:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sinister

Jao, ti imaš 16, zato ti se i sviđa, ti si padobranac i nemaš pojma o DC univerzumu, ja sam pročitao sve i to nisu pravi likovi koje vidimo u traileru na par sekundi...toliko predrasuda na osnovu tako malo informacija.
Ako si moje postove doživio kao napad, meni to nije bila namjera. Htio sam prodiskutovati, ali ti očigledno želiš diskusiju samo sa istomišljenicima, pa stoga i tebi doviđenja, a ribe mi ne trebaju.


Ajde, nije mi bila namjera svađati se, možda tako ispalo
Nisam ja ni DS-a ništa provocirao, malo se zajebavao pošto sam vidio da su mu upisane godine 16. Predrasude imam, naravno, još nisam vidio gotov proizvod, ali zar je to zabranjeno? Ti nikad nisi donosio sud na osnovu djelića nečega?
Uglavnom, ako sam imao uvredljiv ton, nije mi bila namjera
Ovo za padobrance isto nije uvreda, već sam htio eliminisati iz rasprave o likovima nekoga ko ih ne poznaje bar malo iz stripova.

Edited by - swamp thing on 16/07/2015 18:49:17
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/07/2015 : 18:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote





Evo ekipe filmova Batman V Superman i Suicide Squad


Pogledao sam oba trejlera i za Batman V Superman i Suicide Squad i ne znam koji film bih pre gledao, oba trejlera su fantasticno uradjena.
Na filmski duel Batmana i Supermana cekamo vec vise od 30 godina od kad je Miller napisao onu stranicu u Povratku mracnog viteza.

A Suicide Squad deluje kao nesto drugacije i interesantno, nadam se da se nece ceo film vrteti oko Dzokera, nego da svi imaju podjednake uloge. Od likova su mi najinteresantniji Killer Croc i Harli Kvin (ova Margot Robbie kida kolko je lepa)

Samo ne znam kako ce sve to da povezu. Kada se desava Suicide Squad pre Batmana V Supermana ili posle? I otkud uopste Batman u Metropolisu za vreme tuce Zoda i Supermena.
Mozda je Betmen jedno vreme bio aktivan pa otisao u penziju pa se sad vraca kad vidi kolika je pretnja Superman?

Procitao sam interesantnu teoriju na internetu da je ono izvrljano Robinovo odelo iz trejlera Batman V Superman ustvari odelo Jasona Todda i da ga je ubio Dzoker i da se zbog toga Betmen povukao pa se sad tek vraca iz penzije zbog Supermena.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 16/07/2015 : 19:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
A jel ovo Joker?
Ništa bolji od onog iz filma, a u trenutnom Batman runu je, kolko sam shvatio.
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 16/07/2015 : 19:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
@swamp thing
Sve Ok. Nisam veliki poznavalac DC-a, ali pročitao sam dovoljno da mogu komentirati. Nije mi toliko bitan izgled likova, naravno neke prepoznatljive karakteristike moraju imati, koliko da pogode suštinu lika.
Vidjet ćemo kako će to sve ispasti kad film izađe. Kao što već rekoh, ni meni trailer nije cemu, nista što već nismo vidjeli na promo fotografijama, kao da su ga nabrzinu sklepali za CC.

Eh, da. Predrasuda sam, naravno, imao više dok sam bio mlađi, s godinama sam postao oprezniji i rjeđe mi se dešava.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 16/07/2015 : 20:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sinister

@swamp thing
Sve Ok. Nisam veliki poznavalac DC-a, ali pročitao sam dovoljno da mogu komentirati. Nije mi toliko bitan izgled likova, naravno neke prepoznatljive karakteristike moraju imati, koliko da pogode suštinu lika.
Vidjet ćemo kako će to sve ispasti kad film izađe. Kao što već rekoh, ni meni trailer nije cemu, nista što već nismo vidjeli na promo fotografijama, kao da su ga nabrzinu sklepali za CC.

Eh, da. Predrasuda sam, naravno, imao više dok sam bio mlađi, s godinama sam postao oprezniji i rjeđe mi se dešava.


Eh, postao si mekši s godinama, ima smisla
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 31/10/2015 : 23:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote



























Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/11/2015 : 19:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Gullermo del Toro je napustio projekat Justice League Dark filma, ali je ostavio za sobom scenario koji se dopada Warner Brothers.



Glasine kazu da bi Ron Perlman mogao da glumi Swamp Thinga, Colin Farel mogao da glumi Constantinea, a Ewan McGregor Jasona Blooda tj. Etrigana.
Spominje se i Monika Beluci.
Ali to su sve za sada glasine.

Izvori:
http://www.comicbookmovie.com/fansites/markcassidycbm/news/?a=127084
http://www.cinemablend.com/new/Justice-League-Dark-May-Want-Colin-Farrell-Lead-Role-94797.html
http://comicbook.com/2015/11/17/justice-league-dark-ron-perlman-and-colin-farrell-rumored-up-for/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/11/2015 : 02:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Počelo je snimanje filma Wonder Woman.

http://www.comicbookresources.com/article/wonder-woman-production-begins-first-photo-and-full-cast-details-revealed


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/01/2016 : 02:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote





















Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/01/2016 : 02:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Obratite pozornost na oblik Jokerovih usta.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 20/01/2016 : 00:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000