forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 TV paketi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/10/2014 : 10:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Volio bih ovdje malo o raznim TV paketima (buketima) koji su raspoloživi u HR.
Kakva su vaša iskustva, cijene, preporuke.

Brat je neki dan uzeo Total TV. Ima tu od svega po nešto, balansirano. Osnovni paket košta 80 kn. Dodatni paketi su od 10-40 kn. uglavnom.
Na početku ima besplatan HBO i Cinemax, ali samo 2-3 mjeseca. Problem je što su najbolji novi filmovi upravo na ova dva kanala pa kada to nestane ili ćeš plaćat posebno ili nema više...
Meni bi idealno bilo da mogu uzeti samo HBO ili Cinemax bez ičega drugog. Ovako, plati HRT pretplatu 80, pa osnovni paket 80 pa tek onda ono što te stvarno zanima još 40-tak kuna. Dakle, da bi dobio priliku za HBO, moraš prvo platiti 160 kn. za programe koji te ne zanimaju...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 20/10/2014 10:26:41

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/10/2014 : 11:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ja iman osnovni paket b neta .a više mi i ne triba.
ža mi je jedino da neman tv espanu i još koji talijanski program(samo rai uno iman)
a pretplatu hrtu ionako moraš plačat

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2342 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 20/10/2014 : 14:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Sve preporuke za Total Tv.
Ja ovde u Srbiji imam Total i IPTV (uzeo zbog Box paketa), i ne mogu se meriti. Jedino što fali je Arena paket, sve ostalo je odlično.

Carpe diem
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2326 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 21/10/2014 : 02:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
Ovisi o tome koliko šta košta, kao i koliko je neko spreman da izdvoji novac za ono što mu, realno, ne da nije neophodno, nego nije ni potrebno.

Sve se može naći;)

Piši propalo!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000