forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 MP4 player (za TV uređaj)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/10/2014 : 21:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Dakle treba mi preporuka za kupnju playera koji se priključuje na TV i uz standardno čitanje dvd-a, čita i sve popularniji MP4.
Prioritet mi je:
- čitanje dvd i MP4 filmova sa dvd media
- čitanje dvd filma i MP4 filmova sa USB sticka

Iskreno, malo sam van tokova tehnike pa ne znam kako se točno zove takav uređaj.
Na mojem starom SmartVision playeru koji se pokazao izuzetno pouzdan i trajan, piše mpeg4, ali to na žalost nije to (ne pušta MP4 i nema ulaz za USB). No to je dosta star uređaj pa kontam da kupim nešto novo što pušta sada aktualne formate.
Cijena mi je važna.
Pa ako netko zna za takvu mašinku, navedite šta radi, naziv ili link.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 22/10/2014 00:38:29

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/10/2014 : 21:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Najbolje je da kupiš novi tv sa ugrađenim playerom koji vrti sve fajlove i titlove.
LG ima u svim tv-ima takav player.
Medi player centar ili tako nešto se zove to šta ti hoćeš i košta od par stotina kuna pa do možda tisuću kuna.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/10/2014 : 22:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Najbolje je da kupiš novi tv sa ugrađenim playerom koji vrti sve fajlove i titlove.
LG ima u svim tv-ima takav player.
Medi player centar ili tako nešto se zove to šta ti hoćeš i košta od par stotina kuna pa do možda tisuću kuna.


Imam LG TV al ne baš najnoviji model pa ne čita MP4.
Ti novi što spominješ, ide li u njih i disk ili samo USB?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 21/10/2014 22:02:03
Go to Top of Page

Shiva314
Junior Member



Croatia
336 Posts

Member since 16/07/2004

Posted - 21/10/2014 : 23:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Shiva314 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by jaki

Najbolje je da kupiš novi tv sa ugrađenim playerom koji vrti sve fajlove i titlove.
LG ima u svim tv-ima takav player.
Medi player centar ili tako nešto se zove to šta ti hoćeš i košta od par stotina kuna pa do možda tisuću kuna.


Imam LG TV al ne baš najnoviji model pa ne čita MP4.
Ti novi što spominješ, ide li u njih i disk ili samo USB?


Idu i USB (tzv. flash USB stick) i USB disk (vanjski/prijenosni hard disk).
Ponekad vanjski hard disk nema dovoljno jako napajanje s TV-a, ali to se lako riješi kupovinom USB kabela sa dva muška nastavka (koji oba idu u TV).

I am the Lord of all Evil...but you can call me Cookie
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/10/2014 : 23:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Imam LG TV al ne baš najnoviji model pa ne čita MP4.
Ti novi što spominješ, ide li u njih i disk ili samo USB?


U moj LG LCD tv(106 cm) bez problema uštekam i prijenosni hard disk i usb flash.
Rijetko kad se dogodi da ugrađeni player ne pročita neki video file ili neke titlove.
A mogu i stripove čitati na velikom ekranu(u jpg formatu) premda je malo komplicirano tj.sporo okretanje nove stranice.Za to bi bilo bolje spojiti tv sa kompjuterom ili laptopom i čitati stripove u cbr formatu.
Ako nemaš potrebu kupovati novi tv ili nemaš love za novi onda uzmi taj medi player centar.Tu ti ne mogu pomoći jer ga nisam nikad imao ali kako sam rekao ima ih jeftinih pa do relativno skupih.

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 21/10/2014 23:08:11
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 21/10/2014 : 23:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
imaš DVD playere koji imaju utor za čitanje s usb-a ali ako ti dvd-ovi nisu prioritet bolja ti je opcija media player. Razlog je sto media playeri čitaju sve moguće formate, imaju bolje sučelje i mogućnosti uredivanja titlova boja,veličina,pozicija i sl. bolja podrška itd...
Takoder kod većine media playera imaš i mogućnost da preko wi-fi a ili kabela gledaš direktno filmove sa svog kompjutera, a imaš i mogućnosti smart TV-a gledanje internet sadržaja na TV-u.
Uglavnom svi preporučuju kao nekakav best buy wd live cca 750 kN,
Od jeftinijih imaš pouzdani philips media player cca 510 kN u technomarketa, ako ti media player treba samo za gledanje filmova s usb-a, a imaš dosta media playera na bazi androida cca 400 kn koji imaju dosta mogućnosti kao smart TV, ali s njima možeš imati i sitnih problemcica.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/10/2014 : 00:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

imaš DVD playere koji imaju utor za čitanje s usb-a ali ako ti dvd-ovi nisu prioritet bolja ti je opcija media player. Razlog je sto media playeri čitaju sve moguće formate, imaju bolje sučelje i mogućnosti uredivanja titlova boja,veličina,pozicija i sl. bolja podrška itd...
Takoder kod većine media playera imaš i mogućnost da preko wi-fi a ili kabela gledaš direktno filmove sa svog kompjutera, a imaš i mogućnosti smart TV-a gledanje internet sadržaja na TV-u.
Uglavnom svi preporučuju kao nekakav best buy wd live cca 750 kN,
Od jeftinijih imaš pouzdani philips media player cca 510 kN u technomarketa, ako ti media player treba samo za gledanje filmova s usb-a, a imaš dosta media playera na bazi androida cca 400 kn koji imaju dosta mogućnosti kao smart TV, ali s njima možeš imati i sitnih problemcica.


Dvd-ovi su mi naravno prioritet. Bez toga mi nema smisla.
Tražim player koji pušta DVD i MP4 (sa diska i USB-a).

Znam da sam zahtjevan i da takav uređaj možda ne postoji. No, bar točno znam što hoću.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 22/10/2014 00:43:15
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/10/2014 : 01:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ne koristim dvd medije ima par godina.Sve gledam sa usb-a i ono što hoću spreman na hard disk.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/10/2014 : 01:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ne koristim dvd medije ima par godina.Sve gledam sa usb-a i ono što hoću spreman na hard disk.


Zvuči dobro za ubuduće. No, meni je većina kolekcije na dvd-u pa mi sada treba neko prijelazno rješenje...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 22/10/2014 : 08:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by hello

imaš DVD playere koji imaju utor za čitanje s usb-a ali ako ti dvd-ovi nisu prioritet bolja ti je opcija media player. Razlog je sto media playeri čitaju sve moguće formate, imaju bolje sučelje i mogućnosti uredivanja titlova boja,veličina,pozicija i sl. bolja podrška itd...
Takoder kod većine media playera imaš i mogućnost da preko wi-fi a ili kabela gledaš direktno filmove sa svog kompjutera, a imaš i mogućnosti smart TV-a gledanje internet sadržaja na TV-u.
Uglavnom svi preporučuju kao nekakav best buy wd live cca 750 kN,
Od jeftinijih imaš pouzdani philips media player cca 510 kN u technomarketa, ako ti media player treba samo za gledanje filmova s usb-a, a imaš dosta media playera na bazi androida cca 400 kn koji imaju dosta mogućnosti kao smart TV, ali s njima možeš imati i sitnih problemcica.


Dvd-ovi su mi naravno prioritet. Bez toga mi nema smisla.
Tražim player koji pušta DVD i MP4 (sa diska i USB-a).

Znam da sam zahtjevan i da takav uređaj možda ne postoji. No, bar točno znam što hoću.

Sve postoji :) Onda DVD ili još bolje blue ray uređaj s usb utorom (mislim da oni ionako čitaju i dvd-ove, a nije velika razlika u cijeni, a čini mi se da podržavaju i više novijih formata). To ti nije previše skupo cca 300-600 kn samo pogledaj u specifikacije koje formate sve čita. Čuo sam da LG blue ray uređaji s usb-om čitaju dosta formata (mkv, mp4).
Probleme koje možeš imati kod reprodukcije s USB-a za koje sam čuo su neprepoznavanje hrvatskih znakova ili sitna slova u titlovima.
Ukucaj u tražilicu dvd ili blue ray s usb-om i dobit ćeš neke rezultate pa malo pročitaj ako ima kakvih iskustava s pojedinim modelima.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/10/2014 : 09:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Hvala.
To bi bilo ovako nešto onda:
http://www.njuskalo.hr/dvd-playeri/sony-bdp-s1200-bm-blu-ray-disc-dvd-player-oglas-12677999

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 25/11/2014 22:08:42
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 22/10/2014 : 11:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message  Reply with Quote
Što mi tv mora imati da bi mi mogao čitati 1080p tj blu-ray filmove sa usba?
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 22/10/2014 : 11:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor i Chico

Što mi tv mora imati da bi mi mogao čitati 1080p tj blu-ray filmove sa usba?



Komp spojen HDMI-om

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/10/2014 : 14:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pitanje je kakv TV imaš?

Opcije su:
1.Računalo ili laptop spojen sa tv-om,žićno ili bežićno.
2.Ugrađen player u tv-u koji čita tražene formate.
3.Dvd/Blu Ray player sa usb ulazom koji čita takve formate.
4.Media player centar koji čita taj format.

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 22/10/2014 14:25:44
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 22/10/2014 : 23:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message  Reply with Quote
Ma najlakša mi je stvar spojiti komp sa tv-om ali neznam kako to iskombinirati s obzirom na položaj kompjutera i ostaloga u sobi :P

Zanima me što bi trebalo pisati pod opisom televizije da može otvoriti te formate...blu ray možda ili nešto drugo?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/11/2014 : 22:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Hvala.
To bi bilo ovako nešto onda:
http://www.njuskalo.hr/dvd-playeri/sony-bdp-s1200-bm-blu-ray-disc-dvd-player-oglas-12677999



Kupio sam ovaj Sony.
Danas dobio i za sada sam zadovoljan.
Lijepo izgleda (nije velik), kači se preko hdmi kabla (slika je oštra i odlično izgleda), čita sve što sam probao (DVD, divx, MP4, sa diska i usb-a) i čita i titlove. Blu-ray nemam pa ne mogu probati njegovu glavnu funkciju.
Upravljanje je intuitivno i lako. Vrijeme je da pošaljem stari dobri SmartVision u penziju...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4864 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 26/11/2014 : 12:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Taman sam htio napisati da imam ovaj Sony blu-ray za 400kn koji čita skoro sve formate i ima utor za USB (i mrežni port) kad sam vidio da si ga već kupio :)
Best-buy po mom mišljenju, čak i ako se ne koristi za blu-ray, za te pare teško da ćeš naći funkcionalniji uređaj. Jedina mana mu je što osim hdmi-a ima samo jedan optički izlaz pa ga ne mogu spojiti na svoje pojačalo sa analognim ulazima, no to mnogima neće predstavljati problem.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/12/2014 : 17:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Dešava mi se da poneki titlovi na MP4 filmovima nisu najbolji - slova sa kvačicama prikazuje nepravilno na Bluray playeru (na kompu radi kako treba). Jedna opcija je skidanje drugog titla koji bude dobar za BR player. No, postoji li neka mogućnost da se postojeći titlovi na brzaka preprave ili da se negdje promjeni neka opcija pa da slova sa kvačicama pokazuje kako treba...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 08/12/2014 17:05:26
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/12/2014 : 23:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
U fontovima prebaci na east european i dobit ces kvacice.
Imao sam puno prepravljanja titlova npr sve sa kvacicama sam pretvarao u c,z,s.
Koristim GOM player za laptop i MX player za mobi i tablet.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/12/2014 : 17:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

U fontovima prebaci na east european i dobit ces kvacice.
Imao sam puno prepravljanja titlova npr sve sa kvacicama sam pretvarao u c,z,s.
Koristim GOM player za laptop i MX player za mobi i tablet.


Gdje se to prebacuje? Na Sony Blueray playeru ili u SRT fajlu prijevoda?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 08/12/2014 17:06:42
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/12/2014 : 21:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Frend je kupio blueray player i probali filmove mp4 i mkv sa titlom sa ucita ali isti slucaj.
Neki tv-i nemaju ugradjen taj program za titlove sa kvacicama.
Tv Sony ocitava titlove ali samo eng deu swe itd ali ne i hr.
Problem i sto titlovi nisu podlozni modifikaciji tj uvecanje fonta promjena oblika fonta boja itd kao kod nekih playera tipa Gom ili Klc...
Danas sam snimio jednu kutiju koja ocitava sve formate i titlove samo problem sto ne znam koje su mogucnosti obrade titla i koje podrzava jezike tj da ima east european font.



"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 08/12/2014 21:45:13
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/12/2014 : 17:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Frend je kupio blueray player i probali filmove mp4 i mkv sa titlom sa ucita ali isti slucaj.
Neki tv-i nemaju ugradjen taj program za titlove sa kvacicama.
Tv Sony ocitava titlove ali samo eng deu swe itd ali ne i hr.
Problem i sto titlovi nisu podlozni modifikaciji tj uvecanje fonta promjena oblika fonta boja itd kao kod nekih playera tipa Gom ili Klc...
Danas sam snimio jednu kutiju koja ocitava sve formate i titlove samo problem sto ne znam koje su mogucnosti obrade titla i koje podrzava jezike tj da ima east european font.


Prikazuje ovaj moj Sony player (na LG TV-u) sa kvačicama. Ali do sada od 5 filmova na jednom je te kvačice nepravilno prikazivao. I onda skinem drugi titl (od drugog previditelja), promjenim na Usb-u i sve ok.
Mene je prvenstveno zanimalo postoji li na Sony BR playeru neka opcija za titlove. Postoji, ali ne rješava problem (mjenjam nešto 1250, 1251 itd , ali ne pomaže).
Drugo što me zanima je ima li neka operacija na srt fajlu kojom bi "pripitomio" kvačice?
U principu, ako se i ne može, nije to nikakav problem, skinem drugi prijevod pa bude ok. Jedino eto treba nekih 5 minuta dok skinem i isprobam...
Zanimljivo je da na nekim filmovima kvačice prikaže kao brljotine (a u principu radi sa kvačicama). To mi je malo čudno...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 09/12/2014 17:34:42
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/12/2014 : 21:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Bude ponekad to sa titlovima da zabrljaju fontove i bude necitljivo..
Evo danas gledao "anger management" i nesto prevoditelj htio kolorirati tekst da istakne i recenica u kaosu. Ne kuzim zasto, ali uglavnom uvijek ima neki drugi titl za skinuti. Samo bi bio bed da tajming ne ide i ne znam da li player ima opciju time synca...
Uzivaj u videu..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/12/2014 : 21:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Bude ponekad to sa titlovima da zabrljaju fontove i bude necitljivo..
Evo danas gledao "anger management" i nesto prevoditelj htio kolorirati tekst da istakne i recenica u kaosu. Ne kuzim zasto, ali uglavnom uvijek ima neki drugi titl za skinuti. Samo bi bio bed da tajming ne ide i ne znam da li player ima opciju time synca...
Uzivaj u videu..


Ma radi sve ko sat. Player je stvarno zakon. Pušta sve u najrezoluciji (ful HD TV) + još hdmi kabel. Slika superoštra. Uređaj lak i intuitivan za upravljanje. Vrlo sam sretan sa kupovinom.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/12/2014 : 22:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Hajmo dalje.
Vidim prodaju se kojekavi vanjski hard diskovi sa 250-500 gb pa me zanima kako to funkcionira u sprezi sa BR playerom koji imam.
Radi li to isto kao i USB flash memorija. Ubodeš u player preko usb porta i gledaš film? Ili je kompliciranije od toga?
Također me zanima, vrijedi li ulagati u to. Moj stari hard disk Seagate 40 gb na starom kompu je trajao 10 godina i povukao se nepokvaren. Da li bi i externi koji se sada prodaju (ne baš jeftino) mogli biti tako dobri?
Koju marku preporučujete?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 10/12/2014 17:57:00
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/12/2014 : 09:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Seagate 1TB 59.99€ u Saturnu..gdje ima u Hr kupiti i kolilo kosta ne znam.
Osobno trebam kupiti taj exthd jer mi Toshiba od 1TB vec full.Najjeftiniji je a i vidim da se kosara vec trecinu ispraznila u nekoliko dana.Usb stickove gledaj 3.0 brzi su,kupio jedan od sandisca.
Uglavnom kad spojim exthd na tablet nema frke sve cita jos ovaj novi S4 nisam konektirao.

Imam i ja pitanje.

Dosao mi HML kabel za spajanje S4(i drugih modela) medjutim bezuspjesno.
Youtube i forumski znalci imaju malih milion ideja ali kod mene osnovno da ne mogu na screen mirroring detektirati Tv Philips 40PFL7664 iz 2009 na 2010.
Kad bi ga ocitao bilo bi ok.
Ima lista tv.a koji ne podrzavaju HML kabel sto je smijesno jer jutubasi koriste i starije tv.e.
Mala marketinska kampanja da se kupuju smart tv.i
Mudro nema sta.
Kako god danas cu probat kod frenda na njegov godinu star Sony tv da vidimo da li ocitava S4 display na tv.u.


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 10/12/2014 09:53:01
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000