forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Tema dana: Ljudska prava i sloboda izbora
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 47

Tonto
Advanced Member



8165 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/10/2014 : 18:46:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/10/2014 : 19:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
a, e.
mislim da nema smisla sad popravljat.
sve je receno.
interpretirano kako god kome bilo milo.


(no, mozda samo nekoga poucili kako se u modernom svijetu seks dogovara. O svemu se ravnopravno pregovara i u to upusta. Nema nismo znali.)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4594 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 24/10/2014 : 19:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
ne morate vas dvoje koristit kondome,ionako kod vas ostaje samo na dogovoru

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8165 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/10/2014 : 19:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
ma nemoj me zajebavat, a ja sam baš mislio da sam riješio stvar... fak.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4594 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 24/10/2014 : 19:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
ne zajebavam te,ozbiljno ti kažem

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/10/2014 : 19:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
a sto je samnom? Ja se obradovala da 3 moze u 1.
3 puta.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/10/2014 : 19:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

jel kondom isto što i kurton?



komentatoru, koristis li barem jedno od toga? Kakvo je tvoje misljenje o tome?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8165 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/10/2014 : 19:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

ne zajebavam te,ozbiljno ti kažem

Da nemam djevojku koju tolko volim sad bi se uputio u rijeku samo tebi u inat.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4594 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 24/10/2014 : 19:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by igor 12

ne zajebavam te,ozbiljno ti kažem

Da nemam djevojku koju tolko volim sad bi se uputio u rijeku samo tebi u inat.


ne živim u rijeci

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4594 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 24/10/2014 : 19:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by igor 12

jel kondom isto što i kurton?



komentatoru, koristis li barem jedno od toga? Kakvo je tvoje misljenje o tome?


ak je to devoje isto što i prezervativ...ne,grijeh je

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/10/2014 : 19:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Kad sam se dovela u polozaj da me Tonto uzima za kolateralnu zrtvu prepucavanja s Igorom? Osjecam se izjebano.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/10/2014 : 19:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by igor 12

ne zajebavam te,ozbiljno ti kažem

Da nemam djevojku koju tolko volim sad bi se uputio u rijeku samo tebi u inat.


ne živim u rijeci



i bolje ti je. inace bi poseksao tebe.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 24/10/2014 : 19:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by igor 12

ne zajebavam te,ozbiljno ti kažem

Da nemam djevojku koju tolko volim sad bi se uputio u rijeku samo tebi u inat.


ne živim u rijeci



Vidi Igora, i on bi malo :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/10/2014 : 20:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by igor 12

jel kondom isto što i kurton?



komentatoru, koristis li barem jedno od toga? Kakvo je tvoje misljenje o tome?


ak je to devoje isto što i prezervativ...ne,grijeh je


sunce ti tvoje - i vase, nista vam nije sveto, ni religija ni fetusi nad kojima placete, samo da nađete prikladno opravdanje za nekoristenje zastite. To je grijeh. Biti licemjer.
edit: i neuk.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 24/10/2014 20:03:46
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4594 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 24/10/2014 : 20:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by igor 12

ne zajebavam te,ozbiljno ti kažem

Da nemam djevojku koju tolko volim sad bi se uputio u rijeku samo tebi u inat.


ne živim u rijeci



i bolje ti je. inace bi poseksao tebe.


na to sam i išao

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4594 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 24/10/2014 : 20:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by igor 12

jel kondom isto što i kurton?



komentatoru, koristis li barem jedno od toga? Kakvo je tvoje misljenje o tome?


ak je to devoje isto što i prezervativ...ne,grijeh je


sunce ti tvoje - i vase, nista vam nije sveto, ni religija ni fetusi nad kojima placete, samo da nađete prikladno opravdanje za nekoristenje zastite. To je grijeh. Biti licemjer.
edit: i neuk.


pristajem biti neuk i licemjer,samo da moj mali bude zadovoljan

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8165 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/10/2014 : 20:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Dobro de, ošla rasprava ukurac. Idem pobrisati ovo olovke s nacrtanih kadrova, popit par piva i nastavit s jednakim pizdarijama uživo.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 24/10/2014 : 20:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/10/2014 : 20:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
No sikiriki Tonto, bila je ovo sarmantno simpaticna rasprava. Nis ti ni zamjereno jer je bilo brzopleto i nije bolilo.

Ali ovaj sa spikom da mu je grijeh..a tamo slini od placa nad slikama..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/10/2014 : 20:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by Tonto

Ja na tutinim slikama vidim samo "little operation".


OK,svako vidi po svojoj savjesti i moralu.tebi to je mala operacija,nekom je klanje i mesarenje
neko nema moralnih dvojbi oko toga,neko ima
ja kad vidim te slike meni srce plače


Ne kažu uzalud da slika govori više od...
Na slici se vidi ubijanje minijaturnog ljudskog bića na izuzetno surov način.
Da li je slika realna, ne znam.
Ponavljam još jednom, ne uzimam strane po pitanju ovoga (preteško pitanje za mene).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 24/10/2014 20:55:28
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/10/2014 : 20:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by hello

Ako pretpostavimo da postoje dvije strane i ti tvrdiš "Razlika je u tome što oni tebi ne bi ništa zabranili, a ti njima bi da možeš" mislim da to nije istina. Evo samo dva banalna primjera. Uzmimo za primjer recimo nekog klasičnog hrvatskog desničara:
1. ima li on slobodan izbor obući majicu na kojoj recimo piše "za dom spremni" i otići takav na koncert Thompsona
2. Ima li on slobodan izbor odgajati svoje dijete kako on želi, tj. ako je dijete malo zločesto da ga malo šibom po guzi
A sad samo zamisli listu želja koje bi zabranili oni malo ekstremniji da imaju neograničenu moć :)
I jedna i druga strana uvijek imaju nekakvu svoju istinu i misle da su u pravu i to se neće promijeniti. Na svu sreću postoji i treća skupina koja koliko toliko racionalno sagleda stvari i svojim glasom odluči čija je istina istinitija



Pa zato sam i napisao 'domena slobodnog izbora'. Po meni nije slobodan izbor kad netko odluči tući djecu, djeca također imaju prava. Sad bi to netko mogao okrenuti i reći da je i nerazvijeni fetus dijete, ali to je podložno debati. To za Thompsona i 'Za dom spremni' me ne dotiče ni najmanje, ali u Hrvatskoj je to neki ekvivalent nacizmu i 'Heil Hitler'u Njemačkoj pa je tema osjetljiva. Mislim da ni HDZ kad dođe na vlast neće službeno ukinuti zabranu iskazivanja ustaških obilježja, upravo zato što znaju da se ta obilježja povezuju s velikim zločinima, a HDZ je desno orijentirana stranka.

Dsormaz se boji da sam ja protiv crkve, na to se mogu samo nasmijati. CRkva treba imati pravo djelovati na svom polju, duhovnosti i religioznosti. Smeta mi kad se miješaju u svjetovne stvari, isto kao što i vjernicima smeta kad se ateisti miješaju u pitanja religioznosti. Ne bi čak bio ni problem da crkva primjerom vjernicima pokazuje kako bi trebali živjeti (naglašavam vjernicima, jer nad drugima ne bi trebala imati nikakav autoritet), ali svi znamo da crkva danas nema nikakvih materijalnih problema, a gomila vjernika ima. Tu očito Isusova 'tko ima dvije haljine, neka jednu daruje' ne vrijedi.

Za kraj, ja nikad ne bih mogao ni pomisliti da nekome savjetujem abortus, pošto mislim da nisam sposoban za takve stvari. Ali ako neka žena želi iz bilo kojeg razloga pobaciti, koji kurac joj ja imam soliti pamet? Ne moram ja to dijete odgajati, bilo bi lako sa strane kenjkati, ali siguran sam 100 % da se malo tko na abortus odluči drage volje. Ako ima i takvih, takvima ionako nikakve zabrane ni prodike ne bi pomogle.

A da ponovim i pitanje otprije, bi li građani trebali moći uložiti pritužbu savjesti ako ih pozovu u rat jer ne žele ubijati ljude?



to in je izgleda zanimljivije od onog prvog .

bilo je i takvih.zamisli pozivali su se na Bibliju.premlačeni su od strane vp-a.dokumentirano još devedesetih.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 24/10/2014 : 21:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by hello

Ako pretpostavimo da postoje dvije strane i ti tvrdiš "Razlika je u tome što oni tebi ne bi ništa zabranili, a ti njima bi da možeš" mislim da to nije istina. Evo samo dva banalna primjera. Uzmimo za primjer recimo nekog klasičnog hrvatskog desničara:
1. ima li on slobodan izbor obući majicu na kojoj recimo piše "za dom spremni" i otići takav na koncert Thompsona
2. Ima li on slobodan izbor odgajati svoje dijete kako on želi, tj. ako je dijete malo zločesto da ga malo šibom po guzi
A sad samo zamisli listu želja koje bi zabranili oni malo ekstremniji da imaju neograničenu moć :)
I jedna i druga strana uvijek imaju nekakvu svoju istinu i misle da su u pravu i to se neće promijeniti. Na svu sreću postoji i treća skupina koja koliko toliko racionalno sagleda stvari i svojim glasom odluči čija je istina istinitija



Pa zato sam i napisao 'domena slobodnog izbora'. Po meni nije slobodan izbor kad netko odluči tući djecu, djeca također imaju prava. Sad bi to netko mogao okrenuti i reći da je i nerazvijeni fetus dijete, ali to je podložno debati. To za Thompsona i 'Za dom spremni' me ne dotiče ni najmanje, ali u Hrvatskoj je to neki ekvivalent nacizmu i 'Heil Hitler'u Njemačkoj pa je tema osjetljiva. Mislim da ni HDZ kad dođe na vlast neće službeno ukinuti zabranu iskazivanja ustaških obilježja, upravo zato što znaju da se ta obilježja povezuju s velikim zločinima, a HDZ je desno orijentirana stranka.

Dsormaz se boji da sam ja protiv crkve, na to se mogu samo nasmijati. CRkva treba imati pravo djelovati na svom polju, duhovnosti i religioznosti. Smeta mi kad se miješaju u svjetovne stvari, isto kao što i vjernicima smeta kad se ateisti miješaju u pitanja religioznosti. Ne bi čak bio ni problem da crkva primjerom vjernicima pokazuje kako bi trebali živjeti (naglašavam vjernicima, jer nad drugima ne bi trebala imati nikakav autoritet), ali svi znamo da crkva danas nema nikakvih materijalnih problema, a gomila vjernika ima. Tu očito Isusova 'tko ima dvije haljine, neka jednu daruje' ne vrijedi.

Za kraj, ja nikad ne bih mogao ni pomisliti da nekome savjetujem abortus, pošto mislim da nisam sposoban za takve stvari. Ali ako neka žena želi iz bilo kojeg razloga pobaciti, koji kurac joj ja imam soliti pamet? Ne moram ja to dijete odgajati, bilo bi lako sa strane kenjkati, ali siguran sam 100 % da se malo tko na abortus odluči drage volje. Ako ima i takvih, takvima ionako nikakve zabrane ni prodike ne bi pomogle.

A da ponovim i pitanje otprije, bi li građani trebali moći uložiti pritužbu savjesti ako ih pozovu u rat jer ne žele ubijati ljude?



to in je izgleda zanimljivije od onog prvog .

bilo je i takvih.zamisli pozivali su se na Bibliju.premlačeni su od strane vp-a.dokumentirano još devedesetih.

može ako si 'tatin sin' Pa mislim da ta mogućnost izbora i postoji. Mogu te staviti recimo u vojnu bolnicu. Poslije rata si se mogao pozvati na tako nešto i onda bi umjesto služenja vojnog roka imao civilnu službu. Par mojih prijatelja je izabralo civilnu službu.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4594 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 24/10/2014 : 21:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

No sikiriki Tonto, bila je ovo sarmantno simpaticna rasprava. Nis ti ni zamjereno jer je bilo brzopleto i nije bolilo.

Ali ovaj sa spikom da mu je grijeh
..a tamo slini od placa nad slikama..


zboilja,da te pitam,jesi ti cijepljena protiv zajebancije?
da ti srce bude na mjestu,kondome trošim samo kad se prostitutkama počastim,žena bi me ubila da joj nekakvu boleščinu prenesem

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4594 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 24/10/2014 : 21:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by hello

Ako pretpostavimo da postoje dvije strane i ti tvrdiš "Razlika je u tome što oni tebi ne bi ništa zabranili, a ti njima bi da možeš" mislim da to nije istina. Evo samo dva banalna primjera. Uzmimo za primjer recimo nekog klasičnog hrvatskog desničara:
1. ima li on slobodan izbor obući majicu na kojoj recimo piše "za dom spremni" i otići takav na koncert Thompsona
2. Ima li on slobodan izbor odgajati svoje dijete kako on želi, tj. ako je dijete malo zločesto da ga malo šibom po guzi
A sad samo zamisli listu želja koje bi zabranili oni malo ekstremniji da imaju neograničenu moć :)
I jedna i druga strana uvijek imaju nekakvu svoju istinu i misle da su u pravu i to se neće promijeniti. Na svu sreću postoji i treća skupina koja koliko toliko racionalno sagleda stvari i svojim glasom odluči čija je istina istinitija



Pa zato sam i napisao 'domena slobodnog izbora'. Po meni nije slobodan izbor kad netko odluči tući djecu, djeca također imaju prava. Sad bi to netko mogao okrenuti i reći da je i nerazvijeni fetus dijete, ali to je podložno debati. To za Thompsona i 'Za dom spremni' me ne dotiče ni najmanje, ali u Hrvatskoj je to neki ekvivalent nacizmu i 'Heil Hitler'u Njemačkoj pa je tema osjetljiva. Mislim da ni HDZ kad dođe na vlast neće službeno ukinuti zabranu iskazivanja ustaških obilježja, upravo zato što znaju da se ta obilježja povezuju s velikim zločinima, a HDZ je desno orijentirana stranka.

Dsormaz se boji da sam ja protiv crkve, na to se mogu samo nasmijati. CRkva treba imati pravo djelovati na svom polju, duhovnosti i religioznosti. Smeta mi kad se miješaju u svjetovne stvari, isto kao što i vjernicima smeta kad se ateisti miješaju u pitanja religioznosti. Ne bi čak bio ni problem da crkva primjerom vjernicima pokazuje kako bi trebali živjeti (naglašavam vjernicima, jer nad drugima ne bi trebala imati nikakav autoritet), ali svi znamo da crkva danas nema nikakvih materijalnih problema, a gomila vjernika ima. Tu očito Isusova 'tko ima dvije haljine, neka jednu daruje' ne vrijedi.

Za kraj, ja nikad ne bih mogao ni pomisliti da nekome savjetujem abortus, pošto mislim da nisam sposoban za takve stvari. Ali ako neka žena želi iz bilo kojeg razloga pobaciti, koji kurac joj ja imam soliti pamet? Ne moram ja to dijete odgajati, bilo bi lako sa strane kenjkati, ali siguran sam 100 % da se malo tko na abortus odluči drage volje. Ako ima i takvih, takvima ionako nikakve zabrane ni prodike ne bi pomogle.

A da ponovim i pitanje otprije, bi li građani trebali moći uložiti pritužbu savjesti ako ih pozovu u rat jer ne žele ubijati ljude?



a jel te neko tjera da ubijaš?moš cijev okrenut u nebo i rafalat,niko te ne tjera

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4594 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 24/10/2014 : 22:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by Tonto

Ja na tutinim slikama vidim samo "little operation".


OK,svako vidi po svojoj savjesti i moralu.tebi to je mala operacija,nekom je klanje i mesarenje
neko nema moralnih dvojbi oko toga,neko ima
ja kad vidim te slike meni srce plače


Ne kažu uzalud da slika govori više od...
Na slici se vidi ubijanje minijaturnog ljudskog bića na izuzetno surov način.
Da li je slika realna, ne znam.
Ponavljam još jednom, ne uzimam strane po pitanju ovoga (preteško pitanje za mene).


nije li prestrašno vidjeti to minijaturno biće raskomadano?da nije dobilo šansu za život?opravdavajući to nekakvom slobodom izbora?da to malo biće u tom stadiju ne osjeća ništa,pa ni bol?da nije biće,već običan fetus bez osjećaja,bez ičega?valjda na takav način dezintegriranja tog malog bića neki pokušavaju oprat svoju nečistu savjest

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page
Page: of 47 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000