forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 ozaloscena sovuljaga
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/10/2014 : 00:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
ima li tko kakav info o njemu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/

gombi
New Member



Slovenia
234 Posts

Member since 27/07/2010

Posted - 29/10/2014 : 06:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send gombi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

ima li tko kakav info o njemu...



Ja ga isto trebam :-S
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 29/10/2014 : 08:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam neki dan razmijenio stripove s njim, sve je bilo dobro

Edited by - raic1922 on 29/10/2014 08:34:32
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 29/10/2014 : 09:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Prije par godina, kupio sam neke stripove od njega, poslo mu pare, ali stripove od njega nikad nisam dobio.

Posle par mjeseci, stavio sam njegovo ime u CRNA LISTA topic, i onda se javio. Izvinio mi se, i posteno mi vratio moje pare. Iskreno, djeluje mi kao dobar covjek, problem je izgleda u tome sto uopste ne odgovara na mail, ili mu nije dostupan, ili sta ja znam.

U svakom slucaju, siguran sam da ce ti se kad tad javit i rijesit sve, ali kada... e to ti ne mogu reci.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/10/2014 : 09:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
On spada među par onih članova (da ne spominjem i ostale) kod kojih sve ide mnogo mnogo sporije,ali ipak ide...
Go to Top of Page

Shiva314
Junior Member



Croatia
336 Posts

Member since 16/07/2004

Posted - 29/10/2014 : 10:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Shiva314 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

On spada među par onih članova (da ne spominjem i ostale) kod kojih sve ide mnogo mnogo sporije,ali ipak ide...



Ovo što je Oki napisao reflektira i moje iskustvo s njim.
U konačnici poštenjak, ali ima sto stvari na kojima radi.

I am the Lord of all Evil...but you can call me Cookie
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/10/2014 : 16:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
javio se...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

VedranG
Starting Member



16 Posts

Member since 24/08/2014

Posted - 29/11/2014 : 10:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Send VedranG a Private Message  Reply with Quote
osvojio sam ovu aukciju kod navedenog:
http://www.stripovi.com/aukcije/shangai-devil-libellus-1/9360228/

Isti dan, kad je aukcija završila, poslao sam mu mail po svim pravilima, prošlo je šest dana od tada, no čovjek mi se uopće ne javlja.
Da prekrižim ovu aukciju ili da strpljivo čekam?

Najzanimljivije od svega ovoga mi je što je čovjek obnovio aukcije (znači stavio ih u ponovnu prodaju) koje nije prodao (koje su mu istekle onog trena kad i ova moja), a nema vremena za odgovorit na e-mail?

Edited by - VedranG on 29/11/2014 10:52:46
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 29/11/2014 : 10:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
pricekaj
Go to Top of Page

VedranG
Starting Member



16 Posts

Member since 24/08/2014

Posted - 29/11/2014 : 10:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send VedranG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by raic1922

pricekaj



To mi malo smeta.
Ne bude li mi se javio za 10 dana - negativni komentar, pa nek on prodaje stripove koliko god hoće...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/11/2014 : 11:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
hehe, tu si mene prebidao :)
ali ne znas da je zlatno pravilo da supermark osvaja koliko god ponudio :P
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/11/2014 : 14:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne treba brzati s negativnim komentarom jer ih već ima 3 a kako ovdje još nije došlo do uplate poželjno je pričekati duže nego inače uz slanje još nekoliko mailova prodavaču.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 29/11/2014 : 15:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VedranG

osvojio sam ovu aukciju kod navedenog:
http://www.stripovi.com/aukcije/shangai-devil-libellus-1/9360228/

Isti dan, kad je aukcija završila, poslao sam mu mail po svim pravilima, prošlo je šest dana od tada, no čovjek mi se uopće ne javlja.
Da prekrižim ovu aukciju ili da strpljivo čekam?

Najzanimljivije od svega ovoga mi je što je čovjek obnovio aukcije (znači stavio ih u ponovnu prodaju) koje nije prodao (koje su mu istekle onog trena kad i ova moja), a nema vremena za odgovorit na e-mail?



Ja vjerujem da ste vi poslali mail, medjutim ja mail niti PM nisam dobio, pa umjesto ljutnje bilo bi dobro da pokusate ponovno.

Jasno, uvijek postoji mogucnost da sam vas mail slucajno previdio ili izbrisao, u tome slucaju moje najiskrenije isprike.

Lp
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/11/2014 : 17:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

quote:
Originally posted by VedranG

osvojio sam ovu aukciju kod navedenog:
http://www.stripovi.com/aukcije/shangai-devil-libellus-1/9360228/

Isti dan, kad je aukcija završila, poslao sam mu mail po svim pravilima, prošlo je šest dana od tada, no čovjek mi se uopće ne javlja.
Da prekrižim ovu aukciju ili da strpljivo čekam?

Najzanimljivije od svega ovoga mi je što je čovjek obnovio aukcije (znači stavio ih u ponovnu prodaju) koje nije prodao (koje su mu istekle onog trena kad i ova moja), a nema vremena za odgovorit na e-mail?



Ja vjerujem da ste vi poslali mail, medjutim ja mail niti PM nisam dobio, pa umjesto ljutnje bilo bi dobro da pokusate ponovno.

Jasno, uvijek postoji mogucnost da sam vas mail slucajno previdio ili izbrisao, u tome slucaju moje najiskrenije isprike.

Lp


Da li si dobio moj mail i PM prije mjesec dana? Nije mi odgovoreno.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 29/11/2014 : 18:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

quote:
Originally posted by VedranG

osvojio sam ovu aukciju kod navedenog:
http://www.stripovi.com/aukcije/shangai-devil-libellus-1/9360228/

Isti dan, kad je aukcija završila, poslao sam mu mail po svim pravilima, prošlo je šest dana od tada, no čovjek mi se uopće ne javlja.
Da prekrižim ovu aukciju ili da strpljivo čekam?

Najzanimljivije od svega ovoga mi je što je čovjek obnovio aukcije (znači stavio ih u ponovnu prodaju) koje nije prodao (koje su mu istekle onog trena kad i ova moja), a nema vremena za odgovorit na e-mail?



Ja vjerujem da ste vi poslali mail, medjutim ja mail niti PM nisam dobio, pa umjesto ljutnje bilo bi dobro da pokusate ponovno.

Jasno, uvijek postoji mogucnost da sam vas mail slucajno previdio ili izbrisao, u tome slucaju moje najiskrenije isprike.

Lp


Da li si dobio moj mail i PM prije mjesec dana? Nije mi odgovoreno.



Dobio sam.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/11/2014 : 18:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ok.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

VedranG
Starting Member



16 Posts

Member since 24/08/2014

Posted - 29/11/2014 : 22:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send VedranG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

quote:
Originally posted by VedranG

osvojio sam ovu aukciju kod navedenog:
http://www.stripovi.com/aukcije/shangai-devil-libellus-1/9360228/

Isti dan, kad je aukcija završila, poslao sam mu mail po svim pravilima, prošlo je šest dana od tada, no čovjek mi se uopće ne javlja.
Da prekrižim ovu aukciju ili da strpljivo čekam?

Najzanimljivije od svega ovoga mi je što je čovjek obnovio aukcije (znači stavio ih u ponovnu prodaju) koje nije prodao (koje su mu istekle onog trena kad i ova moja), a nema vremena za odgovorit na e-mail?



Ja vjerujem da ste vi poslali mail, medjutim ja mail niti PM nisam dobio, pa umjesto ljutnje bilo bi dobro da pokusate ponovno.

Jasno, uvijek postoji mogucnost da sam vas mail slucajno previdio ili izbrisao, u tome slucaju moje najiskrenije isprike.

Lp



Isprika prihvaćena, ali se i ja moram ispričati!
Moja reakcija je bila čisto usmjerena na taj način zato što nisam znao što je po srijedi.
Pa sam se još dodatno malo uplašio zbog odgovora koje sam dobio pa sam tako reagirao.
Nemoj ništa zamjerit, ali onda je najvjerojatnije došlo do nekakvih poteškoća u komunikacijskom kanalu.
Evo dokaza da sam poslao mail isti dan:


Sve 5!
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 29/11/2014 : 22:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message  Reply with Quote
Nasao vas mejl, zavrsio u spam folderu zajedno s jos stotinjak drugih mejlova o obavjestima o zavrsenim aukcijama.

Tamo uopce nisam gledao

Eto, sorry, sada cemo to realizirati :)
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 21/02/2015 : 19:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Pozz, dali zna netko jel' ziv? ima već 2 tjedna da je osvojio aukciju, pitao za broj računa i to je to. nakon toga ni traga ni glasa
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000