forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Sandman 1 & 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Markos
Webmaster



Croatia
28964 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/11/2014 : 16:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote

Strip Sandman scenarista Neila Gaimana, jednoga od najprodavanijih svjetskih strip-autora prema New York Timesu, najznačajniji strip je devedesetih godina. Kao bogata mješavina modernih mitova i mračne fantastike u koju su neprimjetno utkani suvremena književnost, povijesna drama i legende, Sandman se također smatra jednom od najoriginalnijih i umjetnički najambicioznijih serija modernoga doba. Do svoga svršetka 1996. znatno je pridonio umjetničkom sazrijevanju stripa, a sam postao fenomen pop-kulture.

Ovaj klasik stripa Fibra vam ponosno predstavlja u ultimativnom izdanju. Prva od četiri prekrasno dizajnirane knjige donosi prvih dvadeset sveski Sandmana s posve novom i od autora odobrenom bojom na prvih osamnaest brojeva, mnoštvom nikad prije objavljenih materijala, uključujući cjelovit prijedlog serije, galeriju dizajna likova koje su crtali Gaiman i crtači prvih varijanti Sandmana, kao i čitav scenarij za 19. broj Sandmana, "San Ivanjske noći", nagrađen s World Fantasy Award. Uz scenarij su priložene i reprodukcije originalnih crteža olovkom Charlesa Vessa.

Sandman 1 • Knjiga prva • 612 stranica • Kolor • 212 x 320 • Tvrdi uvez • Scenarij Neil Gaiman • Crtež Charles Vess • Sam Kieth • Mike Dringenberg • Prijevod Tatjana Jambrišak • Lektura i redaktura Darko Macan i Josip Sršen • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 11.11.2014. • Cijena 350 Kn



Strip Sandman scenarista Neila Gaimana, jednoga od najprodavanijih svjetskih strip-autora prema New York Timesu, najznačajniji strip je devedesetih godina. Kao bogata mješavina modernih mitova i mračne fantastike u koju su neprimjetno utkani suvremena književnost, povijesna drama i legende, Sandman se također smatra jednom od najoriginalnijih i umjetnički najambicioznijih serija modernoga doba. Do svoga svršetka 1996. znatno je pridonio umjetničkom sazrijevanju stripa, a sam postao fenomen pop-kulture.

Ovaj klasik stripa Fibra vam ponosno predstavlja u ultimativnom izdanju. Druga od četiri prekrasno dizajnirane knjige donosi brojeve 21-39 stripa Sandman uz remasterirani kolor na svih 19 epizoda, a Colleen Doran ponovo je otuširala svoje crteže olovkom za 34. epizodu. Knjiga sadrži i mnoštvo dodatnog materijala, uključujući i dvije nikad prije pretisnute Gaimanove priče (jednu u prozi i jednu ilustriranu), GALERIJU SNOVA i cjelovit Gaimanov scenarij i crtež olovkom Kelleyja Jonesa za drugo poglavlje priče "Doba magli" iz Sandmana #23.

Sandman 2 • Knjiga druga • 616 stranica • Kolor • 212 x 320 • Tvrdi uvez • Scenarij Neil Gaiman • Crtež Charles Vess • Mike Dringenberg • Prijevod Tatjana Jambrišak • Lektura i redaktura Darko Macan i Josip Sršen • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 11.11.2014. • Cijena 350 Kn

Trouble will find me

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 17/11/2014 : 17:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Amerikanac mi se svidio .

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/11/2014 : 21:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Odlično izdanje! Oprema, prijevod, sve!

Marko, samo me interesira jeste li uopće što konzultirali s ranijim izdanjima ili je ovo izdanje rađeno potpuno od nule? (mislim da je lakše kad nisi opterećen prijašnjim ustaljenim nazivljem) Što je ok, budući da namjeravaš sve objaviti, tako da ove knjige mogu biti bez problema konzistentan univerzum za sebe.

Novi/stari prijevodi:
FIBRA
Endless = Vječni
Sudbina (Destiny)
Smrt (Death)
San (Dream)
Strast (Desire)
Sila (Destruction)
Slom (Despair)
Smutnja/Sreća (Delirium)

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/11/2014 : 22:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Kako je objavljivanje nakon 4.knjige zavisilo od prodaje, nadam se da je to sad reseno
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/11/2014 : 23:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sada mi žao što na Interliberu nisam uzeo ove dvije knjige jer maloprije pročitah preview i ima tu materijala za daljnje istraživanje.
Tješim se činjenicom da ionako ne bih sve to mogao nositi jer sam bio pretrpan teretom a išao javnim prijevozom.
Ali će zato u narednom razdoblju biti prilika za rješavanjem ovakvog tereta.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 18/11/2014 : 13:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Isto kao i sa vendettom, nisam kupio na interliberu, ali prvom prilikom uzimam!
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 18/11/2014 : 23:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Ova dva izdanja me baš mame da ih uzmem.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 19/11/2014 : 19:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Juce navece sam procitao prvih 100 stranica (sa uvodom) u 45 minuta. Vrlo zanimljivo, nema se sta drugo zasad reci ali tezko cekam ovu noc za bar 100 sljedecih stranica (jedna knjiga ima oko 600 stranica).
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5276 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 28/11/2014 : 16:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Krenuo sam u Darkvood sa namerom da kupim samo
Vendetu i Kriminal.Samo.Sendmena nikako,imam ga od
Belog Puta i Darkvuda i ko bi lud duplirao izdanja pored
ovolike produkcije novih stripova.Onda sam zamolio Milosa,
krajnje nezainteresovano, da mi ga doda sa police...
Sve ostalo je legenda.Najbolji strip u najboljem ruhu.
Hvala Marko, hvala Fibro, jos jednom ste probili granicu.
Za mene izdanje godine.Mozda i zato sto posle ovog uvoza
ja sam siromah
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/11/2014 : 19:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis
Sendmena nikako




https://www.youtube.com/watch?v=QWZ9byhN8Jk

Edited by - kasper on 28/11/2014 20:12:36
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5276 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 28/11/2014 : 22:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Dr. Zistis
Sendmena nikako




https://www.youtube.com/watch?v=QWZ9byhN8Jk



Svakako Kaspere
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 28/11/2014 : 23:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Krenuo sam u Darkvood


Prva greška.


quote:


Onda sam zamolio Milosa,



Druga greška.


quote:

da mi ga doda sa police...






















Šalu na stranu,čestitke na kupnji .



----------
Trenutačno se sluša: Enrique Iglesias ft. Descemer Bueno, Gente De Zona - Bailando
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5276 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 29/11/2014 : 17:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Friki

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Krenuo sam u Darkvood


Prva greška.


quote:


Onda sam zamolio Milosa,



Druga greška.


quote:

da mi ga doda sa police...






















Šalu na stranu,čestitke na kupnji .




----------
Trenutačno se sluša: Enrique Iglesias ft. Descemer Bueno, Gente De Zona - Bailando

Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3524 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 12/12/2014 : 20:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Ovaj serijal me je ostavio prilično ravnodušnim nakon prvog čitanja, pre nekoliko godina, ali uz ovo predivno izdanje reših da mu dam drugu šansu i sad ne mogu da se odvojim od stripa. Priča je tako vešto istkana da zaista uživam čitajući.

EDIT, 03/02: Neke serijale jednostavno ne "uhvatim" na prvo čitanje. Razlozi su razni, ali recimo da Sandman zahteva strpljivo i pažljivo čitanje. Bio onaj c/b pirat Preludijuma i nokturna, a onda je BP prvo objavio Zemlju snova i meni se to nije uopšte dopalo, posebno ne crtež upitnog kvaliteta...

Nastavio sam sa skenovima negde do trenutka u kome Hellblazerova rođaka spasi Morpheusovog sina, tj. ono što je od njega ostalo, ali to je bilo čitanje da-vidim-čemu-hype-i-šta-će-da-se-desi... Otuda nisam obraćao pažnju na pažljivo Gaimanovo razvijanje radnje i kako spretno i smisleno koristi sporedne likove, tj. povezuje priče, često više tka radnju, nego što pripoveda. I to je definitivno najveći plus Sandmana, Gaimanovo pripovedanje, koliko mogu da zaključim ovako na pola serijala, posebno jer je kontinuitet esencijalan ovde, a takve serijale volim.

Atmosfera mi je uvek zanimljivija tamo gde više naginje fantasyju, a manje hororu i trileru, ali Preludijumi ostaju vrhunac za sada, sjajna mešavina svega, jer naredne priče su ipak za nijansu slabije od početne. Kontinuitet je (uslovno) narušen ponekom self-contained epizodom, od kojih mi većina nije legla, recimo nijedna od četiri iz Zemlje snova (ni na ovo, drugo čitanje), ali su zato Lepet krila njenih i priča o Robertu Gadlingu, kome je San podario besmrtnost, prava mala remek-dela!

Crtež ostaje, nažalost, slabiji aspekt ovog stripa, ne sviđa mi se što je veliki broj autora na serijalu, ali manje-više je u službi priče, pa - usudiću se da kažem, možda i sekundaran. Sve u svemu, još jedan serijal koji, svojevremeno, nisam "uhvatio" u pravom trenutku, but better late than never.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture

Edited by - Gil-galad on 03/02/2015 21:40:18
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 06/01/2015 : 01:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Ako neko nije video knjige, a zanima ga kako izgledaju:

http://i.imgur.com/LglZMct.jpg

http://i.imgur.com/f4hWAN2.jpg

IG: @bricktoygrapher

Edited by - Zlix on 06/01/2015 01:11:46
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 01/02/2015 : 17:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
evo iz današnjeg Jutarnjeg lista - Šagadinov članak o Sandmanu:

http://www.jutarnji.hr/sandman--najveca-bajka-naseg-vremena/1285676/

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/02/2015 : 17:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ja sam jutros upravo krenuo sa citanjem.
Vani pada snjeg,puse hladni vjetar,idealni uvjeti za citanje u toplom.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 02/02/2015 : 21:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

evo iz današnjeg Jutarnjeg lista - Šagadinov članak o Sandmanu:

http://www.jutarnji.hr/sandman--najveca-bajka-naseg-vremena/1285676/



Odličan tekst.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/02/2015 : 12:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Totalno mi je nejasno i neshvatljivo kako sam ovakav jedan strip uspio ignorirati decenijama.
2001 sam u Sacramentu na preporuku lika iz striparnice kupio 3 broja Sandmana uz brdo ostalih stripova.
Grant Morrison je tada poceo raditi na x-man, tako da je moj fokus ondje bio usmjeren.
Kada sam se vratio u europu i procitao sve ostale stripove sam vrlo vjerovatno u totalno pogresnom trenutku raspolozenja uzeo u ruku prvog Sandmana koji me je ostavio ravnodusnim i tako mu se vise nisam vracao.
Postoji jos jedna opcija , a to je da za taj strip jednostavno nisam bio spreman.
U jednu ruku mi je cak i drago zbog toga , jer sam si jos jednom dokazao da sam u krivu i od ovog stripa ne ocekivasi nista dozivio jedno totalno iznenadenje koje je ravno osjecaju soka.
taj se osjecaj ne moze stvoriti, ne moze simulirati niti predvidjeti, on te jednostavno lupi i usisa u cenrifugu i postajes svjedok jednog genijalnog otkrica.
Dugo mi se to vec nije dogodilo, a obozavam kada mi se to dogodi.
Procitao sam tek prvu knjigu i to puno brze nego sto sam zelio,tako da cu naravno jos pisati o ovome kada procitam drugu.
Malo mi je bed jer sa citanjem mogu nastaviti tek za tjedan dana posto sam od sutra tjedan dana u londonu, no vec sada sam svjestan da se ovaj strip ne cita samo jednom i da njegova kompleksnost i broj detalja od koje je satkan iziskava pomnije promatranje i vise vremena, no to je cinjenica koja samo pricinja jos vise zadovoljstva.
Hvala Fibri na ovom monumentalnom izdanju.
Pun pogodak.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7787 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/02/2015 : 12:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Tako ti zavidim.:)

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/02/2015 : 16:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Tako ti zavidim.:)

Na tome sto sam bio idiot i vise od desetljeca zivio u uvjerenju da Sandman nije nista posebno ili na tome sto sam ushicen kao malo dijete sto sam ga napokon otkrio.

Jebote sjecam se jos diskusije u jednom pubu gdje je ekipa strip dizala u zvijezde ,a ja sam se na srecu suzdrzao komentara da im ne kvarim vecer.

Da me je slucajno netko od njip pitao sto mislim o Sandmanu,ladno bi mu rekao da nije vrijedan paznje.
Ovakva povrsnost mi se jos nikad nije dogodila i stvarno sam sretan sto je ssd bez previse ucinjene stete korigirana.
Ovakve ti stvari otvore oci i pokazu ti da puno toga nije kakvim se cini ili kakvim si totalno uvjeren da jesu.
Covjek uci dok je ziv.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7787 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/02/2015 : 17:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Na tome sto sam bio idiot i vise od desetljeca zivio u uvjerenju da Sandman nije nista posebno ili na tome sto sam ushicen kao malo dijete sto sam ga napokon otkrio.


Upravo na tom ushitu koji se javlja prilikom otkrivanja ovog stripa. Jedan od najljepših osjećaja vezan uz čitanje stripova koji sam osjetio. Gaiman te uzme, odvali ti dvije tri trisketine i fino objasni kako strip nije samo ono što si ti dosad mislio. Nakon toga više ništa nije isto.

... a idioti smo svi mi ponekad, netko ovdje, netko tamo, više ili manje.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 08/02/2015 : 09:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
znači za jedno 10 godina sleduje mi onaj osječaj spoznaje. OK. Ako proživim do tada.

Anyway, čitajuči Sandman: Dream Hunters by Gaiman&Russell (Vertigo) prije par godina, sviđao mi se Buddha šit štimung, priča o lisici i menihu i platonskoj ljubavi između njih; i crtanje Russella iznad prosjeka, ali na žalost nisam našao nešto što bi promjenilo moje razumjevanje stripa ili čakštaviše, da bi mi otvorile neke nove horizonte. Samo jedna od kvazi japanskih legendi. Vrlo dobrih kvazi legendi!

Kad je Fibra izdala Sandmana, rekoh sebi "probaj još jednom". Pregledom pdfa rekoh sebi "probaj i drugi put". Imajuči u ruci ovo monumentalno izdanje na Interliberu odlučio sam NE.

Evo sad uz sav ovaj hype oko Sandmana dajem sebi još jednu šansu sa pdf.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/02/2015 : 12:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

znači za jedno 10 godina sleduje mi onaj osječaj spoznaje. OK. Ako proživim do tada.

Anyway, čitajuči Sandman: Dream Hunters by Gaiman&Russell (Vertigo) prije par godina, sviđao mi se Buddha šit štimung, priča o lisici i menihu i platonskoj ljubavi između njih; i crtanje Russella iznad prosjeka, ali na žalost nisam našao nešto što bi promjenilo moje razumjevanje stripa ili čakštaviše, da bi mi otvorile neke nove horizonte. Samo jedna od kvazi japanskih legendi. Vrlo dobrih kvazi legendi!

Kad je Fibra izdala Sandmana, rekoh sebi "probaj još jednom". Pregledom pdfa rekoh sebi "probaj i drugi put". Imajuči u ruci ovo monumentalno izdanje na Interliberu odlučio sam NE.

Evo sad uz sav ovaj hype oko Sandmana dajem sebi još jednu šansu sa pdf.


Meni se Sendmen tek iz trećeg pokušaja svideo.
Mislim da je stvar bila u tome da mi je crtež toliko bio nesimpatičan,da sam prosto želeo da mi se strip ne svidi.To je impliciralo da sam ga jednostavno "čitkarao" - bez želje za nekim udubljivanjem u priču,bez koncetracije.
A onda sam čvrsto rešio da mu dam pravu šansu,nabavio svih pet BP albuma i odvojio "kvalitetno" vreme za Sendmena.I isplatilo se.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/02/2015 : 18:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by trolodtroje

znači za jedno 10 godina sleduje mi onaj osječaj spoznaje. OK. Ako proživim do tada.

Anyway, čitajuči Sandman: Dream Hunters by Gaiman&Russell (Vertigo) prije par godina, sviđao mi se Buddha šit štimung, priča o lisici i menihu i platonskoj ljubavi između njih; i crtanje Russella iznad prosjeka, ali na žalost nisam našao nešto što bi promjenilo moje razumjevanje stripa ili čakštaviše, da bi mi otvorile neke nove horizonte. Samo jedna od kvazi japanskih legendi. Vrlo dobrih kvazi legendi!

Kad je Fibra izdala Sandmana, rekoh sebi "probaj još jednom". Pregledom pdfa rekoh sebi "probaj i drugi put". Imajuči u ruci ovo monumentalno izdanje na Interliberu odlučio sam NE.

Evo sad uz sav ovaj hype oko Sandmana dajem sebi još jednu šansu sa pdf.


Meni se Sendmen tek iz trećeg pokušaja svideo.
Mislim da je stvar bila u tome da mi je crtež toliko bio nesimpatičan,da sam prosto želeo da mi se strip ne svidi.To je impliciralo da sam ga jednostavno "čitkarao" - bez želje za nekim udubljivanjem u priču,bez koncetracije.
A onda sam čvrsto rešio da mu dam pravu šansu,nabavio svih pet BP albuma i odvojio "kvalitetno" vreme za Sendmena.I isplatilo se.


Ovo zvuci kao da si strip procitao dvaput i nije ti se dopao, ali s obzirom da odredjeni ljudi trube kako je remek-djelo, nisi odustajao sve dok nisi u njemu nesto pronasao(ILI MOZDA IPAK NISI, ALI UVJERAVAS SAMOG SEBE DA JESI), tek toliko da bi mogao i ti potvrditi da se radi o remek-djelu, jer "citalacka elita" tako tvrdi i imati suprotno misljenje od "njih" znaci neukus i nizi intelektualni nivo?!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/02/2015 : 18:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
nisam od te fele - ako mi se nešto ne svidi,može da važi za ultimativno remek delo,meni se neće svideti.

stvar je u sledećem - u biblioteci sam uzeo Lutkinu kuću, bez da sam pre toga čitao Preludijume i nokturnu;tako da mi je priča bila pomalo nejasna,crtež bezvezan i prvi put sam prekinuo na polovini,a drugi put sam prčitao ceo strip,ali opet sa manjkom pažnje jer sam prosto želeo da mi se strip ne svidi + što mi opet neke stvari nisu bile jasne bez Preludijuma i nokturne.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000