forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Mirisom i okusom kave i čokolade kroz život.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/07/2015 : 21:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ovo je posljednji put da kupujem kavu nepoznate marke... >:[

hehehe samo daj

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/07/2015 : 21:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ovdje se dolazi kavu piti.ne alkohol.
Ne pizdi.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/07/2015 : 22:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Malo viskija u kavu se može dodati, to nikome nije naštetilo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/07/2015 : 22:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
To me podsjetilo na jednog starog covjeka koji je volio da pije alkohol u kombinaciji sa kavom... Da vam ispricam?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/07/2015 : 22:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ovdje za kavu s alkoholom ima naziv. Mislim da se kaze corretto.

Edit: google kaze da je tako.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 23/07/2015 22:38:44
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/07/2015 : 00:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Taj corretto Colin Farrel naziva irish coffee ... :-)

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/07/2015 : 00:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
mislim da je Irish s viskijem. U ovo ide svašta.:)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/07/2015 : 01:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Evo za mozganje uz kavu ujutro:

Na prijemnom ispitu, na Likovnoj Akademiji, pred kandidate su postavljene tri slike:

a) zagoreni kruh
b) utopljen čovjek
c) trudna žena

Zadatak je pronaći (samo) dvije riječi koje su karakteristične za sve tri slike.



Raduju me vaši odgovori

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 24/07/2015 : 02:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Izgubljene godine.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 24/07/2015 : 08:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
kasno izvađen




Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/07/2015 : 11:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Neškolovani umjetnik.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/07/2015 : 12:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
kasno izvađen, da.


download-am kofein u organizam i naletim na ovo.
I shvatim koliko su rijetki muškarci za koje osjećam ono što prema kavi dam.



Pjeva Urban:

https://www.youtube.com/watch?v=sudgLmms0PU

ja ću: Budi moja kava.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/07/2015 : 09:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
pospana sam ko vrag, ti mi prvo bilo na pameti kad sam se probudila pa sad kavu pijem i vidim da se nisam pospana probudila već me probudilo nešto u snu i poželjela sam izaći jer sam se umorila. Kad nešto neću, ne želim ili više ne mogu, pa zašto i bih, s tim se nositi, ja izlazim iz sna. Nije mi jasno zašto u životu to kompliciramo i tako je teško to isto učiniti. Bilo je tu i futurističkih stvari, emocija, suočavanja s neželjenim, izlaska na ulicu i šetnje nakon koje se nisam znala vratiti u stan jer nisam mogla prepoznati kako natrag u ulicu i nemogućnost pronalaženja puta kojeg bih prepoznala, kao da je u zemlju propao skupa sa ulazom u zgradu. ( Ali da, baš prije dva dana mi se desio rijedak trenutak u kom neki lik priča na telefon i spominje Crikvenicu..meni nebitno ali sam u djeliću sekunde izgubila pojam, stresla glavom, da prizovem u svijest u kom sam gradu. Ponekad mi se doista zna desiti da mi se sve složi, kao da u paralelnim svemirima živim u raznim gradovima, a možda se prošlost stapa ponekad sa sadašnjošću..)
Baka, koja je pokojna, odigrala je također epizodnu ulogu u stanu, lik na ulici kojeg srećem i zagrlimo se radosno što smo se sreli..
Hahaha..noćas sam čitala Nathana Nevera..Mora da sam u snu pomislila - možeš ti to i bolje.

ovo sam si upalila čim sam uz kavu sjela da ovo napišem.
https://www.youtube.com/watch?v=hSb2UJqrtd4
Odlično se osjećam, lijepo je sanjati i dobih potvrdu onog s čim se u svjesnom stanju baš ne bih voljela suočiti ali kad-tad je neminovno i kao i sve do sada, i to ću ko velika cura pregrmiti. Život to je, on dijeli karte svoje, pa moraš odigrati najbolje što znaš.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/07/2015 : 11:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Koja marka kave vam je najfinija?
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11680 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 25/07/2015 : 11:23:00  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Pijem nescafe classic strong, minimalno 3x na dan, žena veli da je najbolja grand aroma

Have mercy
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/07/2015 : 12:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Twinings i Ahmad.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 25/07/2015 : 13:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Usto. Popio kafu. Doruckovo i obavio sve ostalo. Krenem na posao, i shvatim da je subota... Drugi put da se ovako sjebem.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/07/2015 : 14:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Eh, da si u mojoj firmi ne bi imao takvih problema bez obzira o kojem danu se radilo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 25/07/2015 : 14:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Usto. Popio kafu. Doruckovo i obavio sve ostalo. Krenem na posao, i shvatim da je subota... Drugi put da se ovako sjebem.




ako te tješi,to se normalnom čovjeku ne događa

inače ova kavica se pije,ujutro i popodne


Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 25/07/2015 : 15:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Dodse, stvarno se nekada zapitam kako je samo vama u toj firmi. Pa vitlaju vas kako znaju i umeju... Kako samo izdrzis?

Igore, jel ima kakav ucinak ta kafa? I da li moze pomoci ovom mom problemu?
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 25/07/2015 : 15:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
probaj,

škoditi ti neće,

ali bojim se,ni pomoći

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 25/07/2015 15:18:50
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/07/2015 : 16:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
I meni je ta Barcaffe jedna od najboljih.
Ali, ponekad doista nije ni do kave koliko je do trenutka i onoga tko ti ju skuha.:)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/07/2015 : 16:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Dodse, stvarno se nekada zapitam kako je samo vama u toj firmi. Pa vitlaju vas kako znaju i umeju... Kako samo izdrzis?


U mojoj firmi ne postoje neradni dani, naravno da ne radim svaki dan ali zapadne me barem jedan u vikendu.
Osim što zna biti nezgodno kada se potrefi 4-5 radnih dana zaredom, gdje se treba ustajati u gluho doba noći, sam posao je prilično dosadan a sada preko ljeta ga gotovo i nema, imaš dovoljno vremena da popiješ 20 kava i čajeva tijekom smjene.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/07/2015 : 16:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

probaj,

škoditi ti neće,

ali bojim se,ni pomoći


Onda si mu mogao preporučiti i svetu vodu, barem je jeftinija ako ništa drugo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 25/07/2015 : 16:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Dodse, stvarno se nekada zapitam kako je samo vama u toj firmi. Pa vitlaju vas kako znaju i umeju... Kako samo izdrzis?


U mojoj firmi ne postoje neradni dani, naravno da ne radim svaki dan ali zapadne me barem jedan u vikendu.
Osim što zna biti nezgodno kada se potrefi 4-5 radnih dana zaredom, gdje se treba ustajati u gluho doba noći, sam posao je prilično dosadan a sada preko ljeta ga gotovo i nema, imaš dovoljno vremena da popiješ 20 kava i čajeva tijekom smjene.



I ja sam prosle Subote morao da radim do 15:00 jer smo imali remont. A u srijedu smo morali da produzimo do 20:00 zbog kvara...
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000