forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Mirisom i okusom kave i čokolade kroz život.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/07/2015 : 12:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ne skreci s teme
Odn.da ne kazem avion s kursa samo zato sto i dalje ne znas odgovor a implementiran ti i zamaskiran u pricu koja je i posluzila tome.

I kakvi su to citati.
Da te vidim, iz glave.
Napisi pricu o seksu o avionu..ja sam svoju u hodu, s 1% kapaciteta mozga..
Da vidimo tko ce bolje? Iz pocetka.
Otvaram natjecaj za najbolju erotsku pricu o seksu u avionu.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 29/07/2015 12:51:59
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 29/07/2015 : 13:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
seks u putničkom ili vojnom borbenom avionu?





Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/07/2015 : 13:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Svejedno. Samo neka leti i bude na radaru.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 29/07/2015 : 15:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
a šta ako je u pitanju F 117 nighthawk?

taj se ne vidi na radaru

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/07/2015 : 15:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Morao je dobiti zapovijed za polijetanje i sto njega ne prate vojni radari?
I pri brzini od koliko mahova mislis smjestit sevu vec jednom u tog nighthawka?
Pazi samo da bojnica guzom ne stisne dugme za katapultiranje.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 29/07/2015 : 16:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ja sam bio mladi pilot u JNA

komadi su se lijepili na nas pilote,

pogotovo kad bi rekli da letimo na najnovijem tipu aviona,

labudu.

ihaj,svašta bi ti mogao ispričat,al ne smijem

vojna tajna

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/07/2015 : 17:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
I u stanju si svasta ispricati samo da odvratis paznju s pitanja i pisanja erotske price u avionu jer ne znas :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/07/2015 : 00:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ali ja doista kavu pijem. ostala je u šalici, kuhana sinoć.
Ali ja doista nemam u ormarima vesele, šarene odjeće, upravo završila potragu za bojama, iako sam se na pola potrage već upitala što sam si od života napravila? Čak je i nakit neupadljiv i diskretan. No, pitanje je i da imam boja, bih li se ugodno osjećala više u Frida Kahlo stilu - boje su u nama, one iz nas izlaze van. Želim boje u svom ormaru za slučaj da mi ponekad dođe. Sutra idem u potragu za bojama. One će se vratiti i moram biti spremna. Neću zauvijek osjećati kako jedva čekam jesen da u njoj kamufliram svoju melankoliju..pomalo tugu..premda su obje plemenite i spokojnih boja.
Ponekad se doista desi trenutak koji iz mene otpusti ono najljepše, najtužnije..poput lampiona u noći koji odlazi u nebo.

Mnogi nisu upoznali ljepotu tuge.

https://www.youtube.com/watch?v=yKJOThDVRiE


Sinoć sam pisala kako sam u ormaru i svom životu tražila boje.
Danas sam svijet promatrala kroz boje i tražila boje u dućanima. Nema boja. Postala sam svjesna, promatrajući jutros svijet kroz boje da nema boja, nema šarenila. Sve je jednobojno, bezlično. Da, sve mi je tako izgledalo. U trgovinama sve u bijeloj, crnoj - koje čak i nisu boje, te sivoj i nekim, koje jedva da imaju naznaku boja koliko su prigušene i sve je jednobojno. Nema vatrometa boja. Ugledala sam izlog United Colors of Benetton-a i skoro zaplakala. Pogledajte ime trgovine, brenda. Što piše? Danas u izlogu bijelo, crno, bež. Pa kad su boje nestale iz izloga brenda koji se po bojama zove? Što se desilo sa svijetom? Ljudima? Gdje su boje? Nema ih u mom ormaru, ali ja nisam razmišljala o drugima dok danas nisam svijet počela gledati tragajući za bojama. Znano je da boje bude emocije. Tko nam je oduzeo emocije u bojama? Nije li i to svojevrsna urota, zavjera protiv čovječanstva, da ga se liši emocija koje su bile u bojama.
Sve je jednolično, pastelno, blijedo. Nema vatrometa boja na ulicama. Ljudima je nametnuto da kupuju ono što im se sviđa iz ponuđene palete boja i zar nitko nije primjetio da pri tom nema boja? Frida Kahlo u meni bi najradije zaplakala. U ljudima nema boja.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/07/2015 : 07:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Pospana sam ko sam vrag da sam uspavala i kavu umjesto da ona mene razbudi. Dizem ruke, vremenska prognoza za danas zvuci ovako:

http://www.youtube.com/watch?v=NNa-aq92JNw&feature=youtube_gdata_player

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/07/2015 : 08:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
I sad sam odlucila da cu u nedjelju u crkvu na misu u spomen na dragu baku Danicu i moju baku i sve bake. One su ljubav ciji plamen zauvijek svojom toplinom grije nas. Moram pripremiti odjecu i maramu jer to tako je, barem ja zelim da tako bude tamo gdje idem. Te su velike zene u crkvu ulazile s maramama i tamo krijepile dusu svoju i usadile nam ono najbolje, najplemenitije u nama.Tocno pamtim svaki nedjeljni rucak i kolac bake Danice i to cu ozivjeti barem na jedan dan.
Na jedan barem dan zivjet cu zivot domacice, dame, potom seljanke. U ponedjeljak cu biti u vrtu i vocnjaku i okopavati travu.Moja dusa za tim zedja jer predugo zivi zivot za koji nije stvorena. Popodneva cu provesti sa zenama ispijajuci kavu. Ima jedna jako stara koja je poznata po tome sto sve pogadja gatajuci na kavu. Radujem se i tom iskustvu.Radujem se zivotu koji je barem na dan jednostavan.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 31/07/2015 : 08:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Susjedi, kavicaaaa!!
I cakula od vrimena. Kisa je padala i sad vjetar puse, to je ono kad od zajebancije nosis kisobran i jucerasnjoj frizuri kazes gudbaj. Divan je dan, bura rastjeruje oblake i sve je bas okej.
Grlim vas i ljubim, srdacno vasa.
romanticnim stilom. Nepopravljiva.

http://www.youtube.com/watch?v=7IKMXfI5hzE&feature=youtube_gdata_player

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 05/08/2015 : 18:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dobar dan, da se malo javim, nema mene nema kave.
Doduše, dobro je, kave sam se iznapijala mnogo po mnogim gradovima onda sam došla u Deželu i popila sav sake u Ljubljani i sad mi ne preostaje ništa nego prijeći na pivo i pregovore oko Piranskog zaljeva.
Šta ćeš drugo kao Hrvatica u trenutno nabrijanoj Deželi na taj lavor mora, nego izgladit dobrosusjedske odnose i nazdravit vam čašom hladnog slovenskog piva uz napomenu kako su te granice toliko nebitne kad ih nemaš u glavi.

Inače, jeste znali da se Ljubljana može prevesti kao "beloved", voljena..
Znam da sam se tu zaljubila već prije u kaldrmu, staru i nepromijenjenu i sve nešto me opilo pa mi ova pjesma postade čista Ljubljana.

Nek bude zapisano za sjećanja.

https://www.youtube.com/watch?v=K77wyabC0lY

Pusa. Uprava. :)

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 05/08/2015 19:06:18
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 05/08/2015 : 21:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Jest, jest... Opasni su ti avioni koji se ne vide na radaru...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/08/2015 : 23:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
lito i nije najbolje doba za posjetu LJ

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/08/2015 : 11:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ovo je ljeto zabrijalo da je neka druga planeta.
Ulovila sam se u razmisljanju kako i odakle da crpim energiju za mentalno hladjenje i prilagodjavanje svog sustava..
Prosetala sam se Sibirom, ali ne mogu stalno setati Sibirom a jedna setnja kratko traje. Treba trajnije spustiti temperaturu.
Pa se zamislim..ovo kao da su pripreme za uvjete nekih drugih planeta..zamisli kako je onima koji se pripremaju za put na Mars.
A zamisli tek kako je na Marsu!?!
Oh..dobro je! Super je ovdje. I odjednom dobijem energije za jos dan-dva boravka ovdje u uvjetima na planeti Zemlja.
I to samo zato jer je na Marsu zajebanije.

http://www.youtube.com/watch?v=Um9kd-mhhK4&feature=youtube_gdata_player

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/08/2015 : 07:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Bila sam blaga, dobra, trpljiva, suosjecajna, puna razumijevanja, tolerantna.
Ovo je moja prva jutarnja kava koju pisem - ne vise takva.
Nesto se ipak u covjeku promijeni, prelomi i on se promijeni i lupi sakom o stol kad nitko ne vidi. Skoro mjesec dana izbivanja van dogadjaja i putovanja osamom imala sam vrijeme za sva moguca razmisljanja. I nisam ista. Plavusicu koja tipka i koja mi je iza ledja tipkala kako ju se treba "nauciti", ja cu nauciti. Ja sam naucila o zivotu, izdaji, prevarama, sad ce ona nauciti biti odgovorna ili je nece biti. Ja to mogu, samo nisam se time koristila.Uzela sam ju na zub. Nije to osveta iako je slatka, kako me netko pokusao nauciti..vrijeme je to ucinilo bolje. Ionako zapostavlja sve jer joj se zbog tipkanja i chatanja vec mjesecima pamet pomutila i nista ne vidi osim mesengera, pa sam se i sama u tu igricu ukljucila. Jucer i danas dobiva moje fotkice uz opaske o svim svojim propustima i nemarima koje sam za nju pokrivala. Znam da nece isprve shvatiti da sam se promijenila i da je ona odgovorna, kao sto je i moju osamu prktumacila da sam prema svima neodgovorna i zla.. i sad cu ispasti bolesna. Zao mi je,,ne, nije, lazem..za nju, osim moje " bolesti" doista nema lijeka.

Bila je ovo slatka jutarnja kava, s kap mlijeka, bez secera.



I dobra glazba

http://www.youtube.com/watch?v=CYN5ykm_3yk&feature=youtube_gdata_player

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/08/2015 : 11:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
U najavi je bila kisa koja ce padati vise dana, stoga sam si jucer kupila novi kisobran iz zezancije za sezonu jesen/zima 2015/2016.
Divan je, tamno crvene boje s natpisima u bijeloj boji svih fontova. Veseli me pogled u njega. Steta sto ga nikad necu otvarati jer ovo je grad u kom se kisobrani prosetaju bez otvaranja, nitko ne sljivi kisu. Svi flegma hodaju po kisi.
Digli smo ruke od kisobrana.
Jedva cekam jesen, onaj smiraj i spokoj i mnostvo boja u krosnjama i lisce pod nogama prije nego ga pokupe.
U jesen se moja dusa ususka i u njoj odmara.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/08/2015 : 12:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Upravo sam pred kraj radnog vremena stukao veliku šalicu Twiningsovog english breakfasta, baš je fino legao nakon gableca.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/08/2015 : 16:04:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=a9s8-ArB-cg&feature=youtube_gdata_player

Sigurno ne znate ovu stvar koju je skladao Rajko Dujmic.
Imala sam ju na vinilu, pojma nemam gdje mi je ta ploca sad, srecom tu je youtube. Mogu slobodno reci da mi je to jedan od najdrazih njegovih instrumentala. Mnogo sam puta slusala, mocna stvar koja te odvede tamo gdje zelis odmoriti.

Odabrala sam ju za svoje danasnje popodnevno opustanje uz kavu.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/08/2015 : 17:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Uz svoju danasnju kavu preslusala sam mnoge stare pjesme Novih fosila.
Dobro je ponekad odlutati youtube-om..
Ovo je teme na kojoj, uz kavu, iskapam staro, pomalo zaboravljeeno, a toliko dobro.

Nisu Fosili

Kisa lije na trenutke kao iz kabla. Mislim da je ljetu polako dosao kraj ..

http://www.youtube.com/watch?v=g8QnaF7FjEA&feature=youtube_gdata_player

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/08/2015 : 15:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ljepota danasnjeg dana porucuje da jedna lijepa jesen, sa svojim bojama i smirajem stize..
Kuc..kuc..kuca tiho i sramezljivo na vrata, poput zene koja se vraca nakon dugotrajnog izbivanja, ne bi li njezno, usnama boje tresanja i okusa sjecanja, usne cjelivala ..

http://www.youtube.com/watch?v=GQfN585YkQA&feature=youtube_gdata_player

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/08/2015 : 08:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Predamnom kava i novine. Nece mi se jos u njih zavirti. Stvarno mi se ne da kvariti ovo sneno jutro. Uz mene i knjiga koju sam sinoc iskopala s police. Pokusat cu ju ovaj put doista procitati. Ako sam dokazala sebi da mogu satima strpljivo sjediti sa zenama i neobavezno cavrljati uz kavu,( sto mi je oduvijek bilo strano), ne trazeci smisao u tome, mozda se pronadjem i u besmislu citanja ovog romana.
Jedi, moli, voli. Ne mora bas svako putovanje imati smisao.

http://www.youtube.com/watch?v=7P0nCIoBrfg&feature=youtube_gdata_player

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/08/2015 : 09:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Neizrecivo sam sretna sto sam umjesto novina odlutala glazbom i pronasla svoju pjesmu, najljepsu Anninu i kada bih bila pjesma to bih bila ja.
Odmah sam ju skinula da mi vise ne nestane jer ju dugo nisam mogla pronaci.
Neka putovanja dobiju smisao.

http://www.youtube.com/watch?v=lHtaPS7908M&feature=youtube_gdata_player

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/08/2015 : 11:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nakon što mi je šef dignuo živac vrijeme je da se smirim uz jedan crni Twinings.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/08/2015 : 13:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Imam nova pitanja za razmisljanje uz kavu.
Ne vjerujem da ga ima na googlu a odgovora jos i manje.
Zato.. ne trudite se:)

Zamisite se u ulozi da lovite prekrsitelja zakona/bjegunca i pri tom naidjete na ozlijedjeno dijete.
Sto biste u toj situaciji ucinili?

Isto pitanje, samo je uz cestu ranjen pas.

Da vas cujem..piloti.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000