forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Mirisom i okusom kave i čokolade kroz život.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/09/2015 : 14:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

he he he, tako se meni jednom jedan posrao u ... dzep na kosulji
bilo u Porecu, bas sam izasao iz prijelaza (tunel) kas me ovaj iz Luftwaffe uzeo na nisan, malisan bi sigurno dobio Stuku da leti njome, a samo sam korak na "slobodu" napravio, mora da me vrebao u zasjedi, na nisanu drzao



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/09/2015 : 15:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Luftwaffa :)

Napih se vode, isprah drekec srece i kafu pijem i otkrivam paranoju i plitak mozak u ljudi glede izbjeglica. Bozemesacuvaj. Naucila sam mucat.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 18/09/2015 : 15:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Carli gde ti zivis.u oblacima...dzingiskan na dunavu a ti kafendises...da nebi mozda i rahatlokum..os stambolski il solunski
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/09/2015 : 15:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

a zna se da pije damascansku kahvu ;P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 18/09/2015 15:26:38
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/09/2015 : 15:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Netko, u svemu tome, mora ostat priseban. Docekati dzingiskana dostojanstveno i ponudit mu rahatlokum uz kafu.

Inace..rahatlokum volim ujutro uz prvu kafu. Onaj s orasima.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/09/2015 : 15:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

dobar izbor :)

mada bi covjek prije rekao da onaj s ruzama




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/09/2015 : 15:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


dobar izbor :)

mada bi covjek prije rekao da onaj s ruzama






Moze i ruza, pored kafe i rahatlokuma.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/09/2015 : 16:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


he he he, tako se meni jednom jedan posrao u ... dzep na kosulji


Još si dobro prošao, što da je u tom džepu bilo 500 eura.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/09/2015 : 16:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Poli


he he he, tako se meni jednom jedan posrao u ... dzep na kosulji


Još si dobro prošao, što da je u tom džepu bilo 500 eura.


Euro ne gubi vrijednost ni posran.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 18/09/2015 : 16:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Poli


he he he, tako se meni jednom jedan posrao u ... dzep na kosulji


Još si dobro prošao, što da je u tom džepu bilo 500 eura.


Euro ne gubi vrijednost ni posran.



glavno da se ti dopala pjesmica iz starih dobrih nasmijanih vremena.
A ja misli, da se Euro vratio nazad

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 18/09/2015 16:48:03
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/09/2015 : 18:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Happy hour s drustvom uz pivo.
Frend se raspricao kako on najbolje pravi rostilj..meni dosadilo i izvalim prilicno glasno da su u Fatime vise Jajca najbolji cevapi. On krene rukama pokazivat, drustvo prasne u smijeh, ja shvatim da tek sad, nakon mjesec dana - shvacam.
Da Fatima ne postoji. Frend iz Sarajeva, kao vrsni poznavatelj anatomije Bosne, zakljucuje da sam naivna. Nis..bar sam nasmijala ljude.
Zivili. Ako se tone, bar se zna da se plovilo.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/09/2015 : 19:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dosli smo do rahatlokuma. Sad ga trazimo u jednoj Severininoj pjesmi..mmmm..
Frenda opalio bosalnski sevdah...trazi opet onu ..Tko ostavlja ruze ispred moga praga...vec ju imam u memoriji.. I tak to..
Ovo je vecer piva, rahatlokuma, bosne i sevdaha..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/09/2015 : 23:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Evo mene uvik ko Pepeljuga, prije ponoći doma. I završavam dan s bočicom vode, a tako bih rado kafu popila i sve me vuče da si ju pođem skuhati, pa baš i hoću. I opet sam glazbom rasplakala frenda s tim njegovim sevdahom, za kojeg okrivljuje dušu moju kojoj se uvijek i iznova čudi odakle mi takva za sevdah.. On je mazohista. Navukao se na bol koju mu nanosim sevdahom i voli kad se doživi da plače i suze teku niz obraz za nekadašnjim Sarajevom, kom nesta duša, zajedno s nekim prošlim vremenima, te je tamo više nema, pa kad dođe, srce ga zaboli kad prođe Baščaršijom, pa se majke spomene.. Mislim da mu to nedostaje jako, nedostaju mu te emocije, da se osjeti čovjekom.

Ova je za moju dušu, uz moju noćnu kavu.koju ću si sad kuham.

https://www.youtube.com/watch?v=kYPxnPxzoKc

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 18/09/2015 23:33:59
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/09/2015 : 13:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Zamor ljudi, buka, auti, kamioni, asfaltiranje, glazba...usred toga sjela sam na kavu. Odlicna mi je. Ne smijem zaboraviti kupiti u ducanu za doma jer nemam vise ni zrnca za nocas ili sutra ujutro, tako da me ni ovdje bez kave ne bi moglo biti.
Ako me ne bude, kava je kriva, nema je doma.
Slusam novine. Da..ne citam ih..slusam zenu preko puta mene kako cita naslove i komentira s familijom novosti iz Novog Lista.. sve sam novosti cula.
Imam filing da bi ovdje ljudi, da naidje kolona izbjeglica, mirno nastavila citati novine i ono sto pise u njima..na ove ne bi ni trepnuli. Podjite svojim putem,,nitko vas ne ometa..ni vi ne ometajte Fiumane subotom na kavi..nismo sve va Noven Liste procitali.. nismo videli jos ni ki je se finil na Cimitere.

Bijase to La voce di popolo..iz Fiume. Slobodnim stilom.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/09/2015 : 13:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ludo more, ludo moje more.. imam negdje sliku dva oceana.
baš mi je pala na um dok slušam glazbu o moru. Prelijepo i moćno, susreću se i stopljeni tvore jedno, razdvojeno na pola svojim salinitetom, temperaturom, strujama..samo na mjestu na kom se spajaju, čine neku svoju struju ..yin i yang u srazu oceana..



https://www.youtube.com/watch?v=zRUVXJ2ALdg

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/09/2015 : 07:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Vidim naslov u novinama da su Gospine poruke vidiocima od sada dostupne i na mobitelu, sve od 1984. do danas..
Neka, neka.. stizu mlade generacije, taman stasale da rukuju smartphonima, pa se nitko ne treba cuditi kad se za par godina sve raspline kao balon od sapunice.. kad upitas djecu tko je Gospa, a oni razdragano u glas: Smartphone Aplikacija!
Pa im brzo dosadi stara i podju instalirati neku novu igru.

Dizem ruke, Miso nastavlja.

http://www.youtube.com/watch?v=v-rhQ5Uah4o&feature=youtube_gdata_player

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/09/2015 : 09:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Baš šteta, da su dostupne sve poruke od početka 20. stoljeća odmah bih bez razmišljanja bubnuo aplikaciju na smartfona, ovako nema smisla zbog rupe u kolekciji.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/09/2015 : 10:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Sve sto trebam ponekad je spavati. Mnogo spavati, mirno i kvalitetno.
Jucer sam prespavala u satima pola dana. Danas sam kao nova, bas. U prvu kavu umakala sam kockice cokolade i bilo je dobro.
Bas je bilo dobro. Onda sam naisla na naslove koji prodaju novine, knjige cak i odlucim da necu ja to citati. Necu nista.. Potom sam naisla na covjeka i psa, predivnu zenku koja me voli i koju sam, na neki svoj nacin, ljubavlju velikom i zagrljajima i poljupcima i keksicima, kroz nekoliko mjeseci socijalizirala, oslobodila u njoj radost i zivost..
Ne znam mnogo o covjeku, znam da je ostao bez posla. Zivi sam i naknada bilo kakva, nije mu velika..i nije mi toliko do njega, koliko me zaboljela pomisao da mi ona ne bi bila gladna i zeljna svega..
Ne pamtim kad mi je bilo teze napisati nesto.. to su stvari koje drzim u sebi. Ponekad me razara bol koju osjecam, kad se u meni toga nakupi.
To je nesto, sto ako i napisem, ne moze manje boljeti.
Zivot, ljudi, sudbine.
Onda uzmem pa napisem neki ljepsi svijet u kome se ponekad sklonim. Jer ovaj stvarni ne nudi utociste niti utjehu, ponekad bas ni milosti nema. A ponekad je dovoljno malo ljubaznosti, kao zadnja linija obrane ljudskosti, u nama samima.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/09/2015 : 07:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Sjedim u polumraku i gledan kroz prozor van.
Kisa ce, sve je sivo i sanjivo, kockicama cokolade sladim gorku kavu.
Savrsena gorko-slatka kombinacija. Eroticna.
Uostalom, erotika izvire iz gorko-slatkog okusa i polumraka.

http://www.youtube.com/watch?v=INED09k5Qes&feature=youtube_gdata_player

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/09/2015 : 19:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ubi me sramota, i još me drži. Ne pamtim da je na forumu bilo toliko masovnog baniranja kao na moje dvije teme. Davnije na Kolekciji ludosti i jučer na Evoluciji 7+3. Jeste da nije na dugo ali je bilo ouch za vidjeti. Čast mi nije dozvolila nego da i sama šutke odradim ta 24 sata jer se osjećam odgovornom.
I kamo smo stigli s evolucijom..da se osjećam poput Isusa. Sve što radite, meni ste učinili.

Ajd sad, razmislite o toj evoluciji dok ja kavu pijem, hladi mi se.
Manhunter je bio pravedan, po meni bi još koji satić gorjeli u paklu

https://www.youtube.com/watch?v=t4-dmly2Ojo

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 29/09/2015 : 18:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao da je danas dan kave

http://dobrahrana.jutarnji.hr/tema/price-i-recepti-u-znaku-kave/

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 01/10/2015 : 09:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
crna bez cukra je popijena,

kofeinski stimulans kola mi kroz vene,drma svaku stanicu u tijelu.lagano nabrijavanje za predstojeći trening kvadricepsa.

https://www.youtube.com/watch?v=v2AC41dglnM

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/10/2015 : 08:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/10/2015 : 08:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ja dosla. Ja nemeren ovo gledat jutros.
Oh..uzdahnuh i odoh

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/10/2015 : 11:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Nista boljeg na svijetu nema od jutarnje kave.
Dodo, nikad ti necu zaboraviti ovu prekrasno serviranu kavu jutros.
Dodem ja opet.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000