forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Mirisom i okusom kave i čokolade kroz život.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 08/12/2014 : 10:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
nema boljeg afrodizijaka za jutarnji sex od mirisa vruće kafe i svježe oprane žemske kose... kafom te budi a mokrom grivom mami

garantujem vrhunski zornjak
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/12/2014 : 11:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Joj
Pa sve to sada zamisliti u planinskoj kucici (svaka slicnost ili podudarnost s krasovim ovcicama u planini sasvim je slucajna :) ).. dok vani snjezi, u peci vatra pucketa..

Oh.. idem do kraja popiti ovu instant kavu.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/12/2014 : 07:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dobro jutro. Nemam jutros uz kavu nista pametno za reci.
Doduse, pocela je predsjednicka kampanja pa cu narednih dana imat malo zescu konkurenciju u tome. Zato se moram potruditi.
Izmedju dva refula bure pitam zenu na kiosku Tiska hoce li ove godine odrzavat polnocku? Onda smo raspalile zajebanciju.
Kaze ona da jos samo da uvedu vodu, naci ce se tu i mesoreznica. A valjalo bi sad pred badnjak i da distribuiraju frisku ribu.Sto bi nam falilo da povjesaju iznad novina suhi bakalar, losos, haringe.
Da, kampanja za predsjednika je bila spomenuta.
Ne znam cemu se trude kad master of puppets stoluje u kiosku.
Svaki kiosk je drzava u malom. Suvereni vladar stoluje u kiosku ne na Pantovcaku. Ove zene su ministri svih portfelja.
Nema resora u kom ne rasturaju i to za malu placu.
Da ih je poslat u gerilski rat bio bi im to pis of kejk.
Ako je netko opremljen za misiju na Mars, to su zene u kiosku tiska. Tim malim satlovima samo trebaju potisnici i pogon.
Osvojili su Hrvatsku, pa sto ne bi Mars.
Ovo je bilo jutarnje pripovijedanje,, sponzor kojemu je Tisak i jubilarna kava, espressica s kap mlika.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/12/2014 : 08:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Jutros mi godi kava u tisini. Dobro, do sad sam razgovarala s frendom, svako jutro mi pozeli dobro jutro, da mi vremenski izvjestaj i jutros je hladno u Zagrebu. Puno se cujemo i za svake setnje vodi me sobom po gradu, salje mi fotkice prelijepog Zagreba koji je napravio pravu caroliju adventa.
Rijeka je ( za) ostala u nekom davnijem vremenu sa svojim oronulim ukrasima, desetkovanim lampicama po krosnjama stabala i sve vec djeluje otuzno. Kucice na korzu, vlakic, lunapark, sator- klizaliste..i to je to. To je advent u Rijeci. Nema kuna. Pokupio ih stadion i bazen i Obi..
Ovo je doba u kom se najbolje rasvjetli ono sto se u gradovima s godinama izgradi. Rijecani tako ne kazu, cujem kako sve vise isticu zasluge Bandica. Sto je moj sin rekao kad sam ga pitala odakle on podrzava Bandica. Odgovorio je:" mama, Bandic krade ali dade."
Mi nemamo novih lampica, doduse, nemamo sto s njima niti osvjetliti. Par krosanja, starih, oronulih fasada u sredistu grada, i svu bijedu sake jada.
Bilo je to pripovijedanje uz kavu,,kojemu je jutros sponzor prelijep Advent u Zagrebu. U Rijeci je bura jenjala. Nakon nje, jedino sto se marljivo radi, to radnici cistoce uredno pociste otpalo lisce. Sve ostalo, gura se pod tepih.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/12/2014 : 21:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije dobro lokati previše kave.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/12/2014 : 07:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dobro jutro svijete uz kavu i kockice cokolade koje topim na zlici.
Ponekad si jednostavno sami moramo zasladiti zivot.
Ja sam majstor u tim stvarima.

Slatku vam kavu zelim.. i onima koji piju gorku.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/12/2014 : 13:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

danas zaprzio crveni Barcaffe, ali stavio u vodu i jedan kardamom i scepec (malo) cimeta


aaaah, yummy yummy mommy :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/01/2015 : 10:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dobro jutro narode. I tako smo odvalili i ove blagdane.
Onima kojima je ovo bozicno jutro zelim sretno, sretno i najbolje od svega :)
A svima nama, da nam jutrom bude bistra glava
pomaze kava..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/01/2015 : 17:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/01/2015 : 07:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ajmo narode! Ustaj!
Dan se nece sjebati sam od sebe.

Sponzor jutrosnjih bisera gorka je kava.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/01/2015 : 07:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni je dan već sjeban jer sam ustao u 5 sati i na poslu sam cijeli dan a tako mi se spava.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/01/2015 : 08:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Nis..evo onda zapjevajmo jednu za Dodota. Majketi, kad je brze uspio sjebat dan. Ne bi da je Brzi Gonzales brze. :)
Ja sam planirala negdje oko podne.

Pjevati!

https://www.youtube.com/watch?v=wvPuCtFavUQ&feature=youtube_gdata_player

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/01/2015 : 08:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma ja ga unaprijed smatram lošim jer je to jedan od onih dana kada odem od kuće prije 6 a vratim se poslije 21 h.
Posao nije težak ali je dosadan a otići ne smijem nigdje jer moram biti blizu službenog telefona.
Imam sa sobom nekog Zagora za čitanje ali iz iskustva znam da će me uhvatiti drijemež ako ga krenem čitati.
Kako ne pijem kavu, poslije gableca ću si skuhati crni čaj pa me možda to razbudi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/01/2015 : 09:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Plamene zore bude me iz sna

http://youtu.be/utEGZRtF26w


kahvica je vec ispita, zajutrak pojeden, radnicki narod vec radi ... pri tome jos krajickom oka lovim stvari na forumu :D


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/01/2015 : 09:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Imam sa sobom nekog Zagora za čitanje ali iz iskustva znam da će me uhvatiti drijemež ako ga krenem čitati.


Kako si mogao Zagora ponijeti da te drzi budnim!? Veliki zajeb! vec spavas ... ... samo sklopi oci ... odmori se ... pa na poslu si



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/01/2015 : 10:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by DODSFERD

Imam sa sobom nekog Zagora za čitanje ali iz iskustva znam da će me uhvatiti drijemež ako ga krenem čitati.


Kako si mogao Zagora ponijeti da te drzi budnim!? Veliki zajeb!


Kad nemam Juliju da drži stvar pod kontrolom.
Bez obzira koliko bila dobra epizoda neće me razbuditi ako mi se spava a ovu koju sada imam je radio švrljator Laurenti.
Ali, bolje je takvo sranje potrošiti na poslu a za bolje prilike sačuvati prave stvari.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 08/01/2015 : 15:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Dupli Neskvik bez slančice sa kašikom šećera, promućkani, ne miješani... I možda koji komad halve sa sirom...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/01/2015 : 15:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Dupli Neskvik bez slančice sa kašikom šećera, promućkani, ne miješani...


Ma daj, nije valjda da i ti vjeruješ u te pizdarije.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/01/2015 : 17:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Dupli Neskvik bez slančice sa kašikom šećera, promućkani, ne miješani...


Ma daj, nije valjda da i ti vjeruješ u te pizdarije.



Wolf. Hunter Wolf.

Wuff!

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 08/01/2015 : 17:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Dupli Neskvik bez slančice sa kašikom šećera, promućkani, ne miješani...


Ma daj, nije valjda da i ti vjeruješ u te pizdarije.



Wolf. Hunter Wolf.

Wuff!



#DODDSFERD
Ja ne vjerujem u sebe samog a kamoli u te pizdarije... Inaće, Neskvik ne pijem, šala ba, pijem gorku kavu svako jutro uz koji strip, ali sa šećerom obavezno... Nekada kao mali kurjak sam miješao Neskvik sa kavom i bilo je odlično, morate i vi probati.

#JUST_CHARLIE

Svaku noć ovako, sve od 00:00 - 00:30
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/01/2015 : 18:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zašto samo pola sata, vuk vjerojatno može i duže.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 08/01/2015 : 18:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Zašto samo pola sata, vuk vjerojatno može i duže.



Zato što mi počne sapunica, a kada nema sapunice ja od 00:00 - 07:00, joj što to nervira komšije
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 08/01/2015 : 19:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 08/01/2015 : 20:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Evo kako moj doručak izgleda svako jutro Subotom i Nedeljom:
Omlet sa sirom i slaninom i povegeten, vruća pohovana šnicla punjena sa sirom, kisele krastavice ali one malecke, domaći tartar sos, palačinke sa medom, eurokremom i vrućim mlijekom, crni kolač sa šlagom, cijeđeni sok od narandže i obavezno litar kafe sa šećerom, ili po neki wolfacino...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/01/2015 : 20:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Jesi ti siguran da je to sve namijenjeno za jednu osobu a ne više njih.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.29 seconds. Snitz Forums 2000