forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kućni ljubimci
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 17/07/2022 : 22:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
To je još jedan moj ajeto uradak u stanu.
Mački prepoznali moju kreativnu stranu.

Napravio sam im i još jednu penjalicu, al je još nezgotovljena jer me žena jebe za palete za cvijeće na balkonu.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6942 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 18/07/2022 : 06:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Lijepo si se to domislio i drago mi je da je tvoj trud prepoznat.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 30/07/2022 : 12:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nešto mi šteka max-tv pa sam išao proučiti šta bi to moglo komplicirati isporuku signala.
Otkrio i sad si mislim jel bi to išlo pod reklamaciju jer nemam pojma kak se to desilo.




samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6942 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 30/07/2022 : 15:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Si pitao ovog u drugom planu, možda on zna?

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 30/07/2022 : 19:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Navodno imamo sumnjivu osobu, ali se na nadzornoj kameri ne vidi dobro, pa ne bi htjeli preuranjene optužnice podizati.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 30/07/2022 : 21:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ivi, prestani podmetati mačkama nered koji sam napraviš! Stvarno nije u redu!

Bok, kako si.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 30/07/2022 : 23:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nikom ja ništa ne podmećem, samo glasno komentiram.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 31/07/2022 : 01:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nikom ja ništa ne podmećem, samo glasno komentiram.




I što je dalje bilo s biljkom?
Je preživjela?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 31/07/2022 : 08:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nikom ja ništa ne podmećem, samo glasno komentiram.




Maca je nešto opaka nanjušila, pa kakve to gljive uzgajaš u stanu?
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 31/07/2022 : 09:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Charlita, nula bodova, presadili, ali od stresa se osušila.
Pojeli pola zelenila u stanu, još uspješno branimo balkon.
Kad žena dođe iz dućana ako odmah ne zaštiti kupovinu oni to povade iz vrećice i navale.
Nego, jel si nabavila još koju mačku?

Samo se čeka trenutak nepažnje

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/08/2022 : 09:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ne znam jesam ja lud ili...meni se ova smeđa fleka (vj naribana čokolada) čini kao maca u skoku... :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/08/2022 : 13:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa ja mislim da je ta pantera tu namjerno na torti. :)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 01/08/2022 : 21:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ne vidi se dobro na slici.
Pomoć, strani klub, dvije riječi, griva…




samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/08/2022 : 22:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Vidi se da se lav umorio... sve gazele utekle! :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/08/2022 : 22:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Charlita, nula bodova, presadili, ali od stresa se osušila.
Pojeli pola zelenila u stanu, još uspješno branimo balkon.
Kad žena dođe iz dućana ako odmah ne zaštiti kupovinu oni to povade iz vrećice i navale.
Nego, jel si nabavila još koju mačku?



Ništa, ostao je samo moj crni Petar koji se oslobodio, promijenio i uživa u svom mačjem samačkom životu.
Mijauče mi kad želi neku pažnju, jako voli jesti travke iz ruke mi jer to je jedino, već ritual kad mi se da maziti po glavici i tijelu i onda se ode valjati po podu i na leđima čeka novu travku.

Kad smo kod te mačje trave, baš sam danas kupila nove paketiće sjemena u Pet centru. Nema 100 g, cijena 14 kn. Na deklaraciji jedno pšenica, drugo ječam. Pa gdje mogu kupiti kilo toga za taj novac? Ja sam mislila da je to nešto posebno, ta mačja trava, kad toliko košta.


Kad smo kod fotografija ovdje ili ostatku foruma, nije više baš lako mi.
Trebalo bi modernizirati to, pojednostaviti taj upload direktno na forum iz mape, ovo je zastarjelo. Umjesto da se ljudi bave poboljšanjem foruma, još uvijek se proganjaju vještice, odn. moderatori

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 02/08/2022 22:56:04
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 03/08/2022 : 10:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Da u Pet centrima prodaju travu za mačke umjesto Mačje trave i premda je i jedno i drugo dobro za probavu to ipak ne bi smjeli tako deklarirati. Znači prodali su ti mačka u vreći ali nisi jedina; i meni su prije par godina.
Svojevremeno sam pokušavao to nabaviti ali u Pet centrima jednostavno nije bilo. Bile su samo sadnice na njuškalu za neku masnu cijenu pa sam odustao i zaboravio na to ali netko mi je baš nedavno rekao da je kupio za svoje zvijeri pa je sada situacija očito drugačija.
Traži Mačju metvicu iliti "Nepeta cataria" pa javi efekte.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/08/2022 : 00:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Da u Pet centrima prodaju travu za mačke umjesto Mačje trave i premda je i jedno i drugo dobro za probavu to ipak ne bi smjeli tako deklarirati. Znači prodali su ti mačka u vreći ali nisi jedina; i meni su prije par godina.
Svojevremeno sam pokušavao to nabaviti ali u Pet centrima jednostavno nije bilo. Bile su samo sadnice na njuškalu za neku masnu cijenu pa sam odustao i zaboravio na to ali netko mi je baš nedavno rekao da je kupio za svoje zvijeri pa je sada situacija očito drugačija.
Traži Mačju metvicu iliti "Nepeta cataria" pa javi efekte.



Tražila bih ja ali ne znam gdje. U Pet centru nađeš to pod trava za mačke i uzmi ili ostavi.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 12/12/2022 : 18:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
[url=https://postimg.cc/F1HSZx17][/url]

Ovogodišnji Kiki dolutao mali krajem osmog mjeseca i nikada nije otišao-vjerujem da još nema ni pola godine, a raste kao gljiva poslije kiše.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 12/12/2022 : 18:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
[url=https://postimg.cc/ThsZ2CDb][/url]

Ovo je slika stara nekih godinu dana, na slici je Točkica, stara je negdje oko pet godina.
Pred nekih desetak dana je imala sigurno preko 4 kg, preljepa zimska dlaka i onda je nestala na tri dana, a to mi je bilo čudno jer je uvijek negdje tu oko kuće i dotrči na poziv. Tu pred tjedan dana kada se ponovo pojavila, natočio sam joj mlijeko i uvidio da jadna ni mlijeko ne može gutati jer joj je donja vilica bila razvaljena, odvojena u potpunosti od glave iako se to nije vidjelo izvana. Povezao joj to veterinar žicom preko ustiju i kaže da će žicu skinuti tek za mjesec dana.
U međuvremenu smo joj špricom ušpricavali vodu sa vitaminima u grlo, ali se jadna prepolovila u sedam dana bez jela.
Danas konačno krenula sama piti/gutati tekućinu…valjda će se izvući.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/12/2022 : 19:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Super! Inače obožavan mačke.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 12/12/2022 : 21:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Bjanka (ženka haskija, 8 godina...) i moja malenkost.


PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 12/12/2022 : 22:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Moji mački imaju preko osam kila.

Gil imo ja nekoć davno Aljašku malamuticu.

Kad žena ostane doma raditi, nema tog mjesta gdje se može izmaknuti od zvjeri.
Improvizira ured u spavaćoj, ali ne pomaže, nigdje mira.



samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/12/2022 : 22:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
O, pričamo o mačkama koje smetaju?
Evo od mene par slika od jutros.




Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 13/12/2022 : 16:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Kakvo smetanje, na prvoj sliKi se jasno vidi da to surovi profesionalac u nadgledanju radova.

quote:
Originally posted by ivi skoj

Moji mački imaju preko osam kila.

Gil imo ja nekoć davno Aljašku malamuticu.

Kad žena ostane doma raditi, nema tog mjesta gdje se može izmaknuti od zvjeri.
Improvizira ured u spavaćoj, ali ne pomaže, nigdje mira.



Za milost ne znaju

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 13/12/2022 : 16:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki


Danas konačno krenula sama piti/gutati tekućinu…valjda će se izvući.



Ma hoće, mačka je to.

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000