forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Petarde, pirotehnicka sredstva
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4208 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 10/12/2014 : 10:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
zabraniti i odraslima

zabavno jeste
i atomsku bih bacio da sam imao
ali...
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 10/12/2014 : 11:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
garbura je bila zakon na važ od piture,malo pljunes na nju zatvoris poklopac i vršiš "opalenje"

GALLIENO FERRI

Edited by - markotamara on 10/12/2014 11:29:34
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 10/12/2014 : 11:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by Poli




Ovo Seba "Nekad nije bilo raznih pedofila, droge i klavstrofobicnih roditelja." zapravo nema veze s vezom. Odakle ti samo to!? Kako nije bilo, pa gdje si ti zivio?






Tu sam samo mislio na bezbednost deca nekad i sad i za primjer stavio par primera. Pa i to nekad si pao, se potukao, došao kuci, malo te majka našpricala nekim sprejem i ok, a danas via bolnica, da se ne okužiš necim i slicno. Pa razmaženost i slicno, no ne spada u tu temu, malo sam se zapricao

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 10/12/2014 : 11:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Dobro se sjecam pasjih bombica, koje smo bacali po stepeništima, i jednom kako su drugari pobjegli a ja ostao, kad se na prozorima pojave stanovnici sa psovkama, gdje su, ko su jbmjmjku, i slicno, a ja ih gledam i kažem, ma tu su bili neki klinci i odtrcali tamo-pokažem suprotnom pravcem, koliko smeha je bilo nakon toga.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 10/12/2014 11:36:30
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/12/2014 : 11:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by Poli




Ovo Seba "Nekad nije bilo raznih pedofila, droge i klavstrofobicnih roditelja." zapravo nema veze s vezom. Odakle ti samo to!? Kako nije bilo, pa gdje si ti zivio?






Tu sam samo mislio na bezbednost deca nekad i sad i za primjer stavio par primera. Pa i to nekad si pao, se potukao, došao kuci, malo te majka našpricala nekim sprejem i ok, a danas via bolnica, da se ne okužiš necim i slicno. Pa razmaženost i slicno, no ne spada u tu temu, malo sam se zapricao



drukcija su vrimena. tehnologija je izila ljude.
a razmaženih je bilo i prije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 10/12/2014 : 11:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by Poli




Ovo Seba "Nekad nije bilo raznih pedofila, droge i klavstrofobicnih roditelja." zapravo nema veze s vezom. Odakle ti samo to!? Kako nije bilo, pa gdje si ti zivio?






Tu sam samo mislio na bezbednost deca nekad i sad i za primjer stavio par primera. Pa i to nekad si pao, se potukao, došao kuci, malo te majka našpricala nekim sprejem i ok, a danas via bolnica, da se ne okužiš necim i slicno. Pa razmaženost i slicno, no ne spada u tu temu, malo sam se zapricao



drukcija su vrimena. tehnologija je izila ljude.
a razmaženih je bilo i prije.




jes, i svatko gleda svojim ocima. Moram pokucati po lesu, da sam imao vrlo sretno djetinstvo i onda idu slike u glavi. Nadam se. da je svatko što bolje i kvalitetnije preživio svoje mlade godine. Da mu je bilo dano.Malo deteta moraš imat u sebi i nosit sa sobom dalje

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/12/2014 : 12:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by Poli




Ovo Seba "Nekad nije bilo raznih pedofila, droge i klavstrofobicnih roditelja." zapravo nema veze s vezom. Odakle ti samo to!? Kako nije bilo, pa gdje si ti zivio?





Tu sam samo mislio na bezbednost deca nekad i sad i za primjer stavio par primera. Pa i to nekad si pao, se potukao, došao kuci, malo te majka našpricala nekim sprejem i ok, a danas via bolnica, da se ne okužiš necim i slicno. Pa razmaženost i slicno, no ne spada u tu temu, malo sam se zapricao


Da, ali to nema veze s petardama. Mislis da tada nije bilo raskomadanih prstiju?

A ovi naci roditelji koji bi sterilno raskuzivali svoju djecu on a daily basis, su primjer za Vrapce. Na svu srecu nisu svi takvi danas, ali bogami ih ima. I onih kojima su djeca zapravo roditelji i komandiraju ih.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/12/2014 : 13:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Ja neku sricu u ispaljivanju pirotehnickih sredstava ne vidin.
S druge strane moj osmogodišnji sin vidi i ja ga skroz razumin.
Danas kad se legalno mogu kupit svakakva cuda mogu bit samo ljubomoran šta ja to sve nisan ima kad san bija dite.
I ove godine ce mo u nabavku. Rakete, petarde, prskalice, šta god nan padne na pamet.
Lani za Novu je bilo zakon. Sva dica u ulici i svi puni raznoraznih petardi, pa smo na kraju naložili u jednoj limenoj kanti vatru i samo ubacivali.
Ne smi se dicu pustit da sami pucaju, ali uz nadzor nekog starijeg ne vidin nikakav problem.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 10/12/2014 : 13:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

Da, ali to nema veze s petardama. Mislis da tada nije bilo raskomadanih prstiju?

A ovi naci roditelji koji bi sterilno raskuzivali svoju djecu on a daily basis, su primjer za Vrapce. Na svu srecu nisu svi takvi danas, ali bogami ih ima. I onih kojima su djeca zapravo roditelji i komandiraju ih.


Ja glavnu razliku vidim u vecem prometu danas. Osamdesetih i pocetkom devedesetih kad sam bio klinjo nije bilo toliko auta, danas svaka budala vozi.

I dalje ce djeca na selu biti po cijele dane vani, tako je barem ovdje, dok je u gradu drukcija prica. Ali valjda nitko normalan ne bi pustio petogodišnje dijete da samo luta Ljubljanom, Zagrebom, Sarajevom ili Beogradom. Na selu je to svakodnevica.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/12/2014 : 16:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Risar_69

Nekad nije bilo raznih pedofila, droge i klavstrofobicnih roditelja.




Glupost. Bilo je pedofila i droge uvijek, samo što se nije toliko pisalo o tome.

Protiv zabrane (djeca uz prisustvo roditelja).

Yeep

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 10/12/2014 : 16:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ne smi se dicu pustit da sami pucaju, ali uz nadzor nekog starijeg ne vidin nikakav problem.


Ja baš u tom vidim problem. Prije 2-3 godine, tako nešto, baš je bilo nekoliko težih povreda starijih ljudi, žena, ne sjecam se sad detaljno, ali sve što su bacali petarde. Kad djeca vide da se i stariji time bave, onda još više osile. Ne vidim ništa zabavno u tome što ovuda trešte petarde mjesec dana, posebno uvece kad zarede ulicom i ubacuju u velike kante za smece koje ovdje sticajem okolnosti prakticno stoje na trotoaru (ulica je malo kriva, pa s jedne strane nisu pomjerene ograde i ostao je i taj dio kao trotoar koji nije davno napravljen)...

Edited by - delboj on 10/12/2014 16:17:43
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 10/12/2014 : 16:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
kad sam ja odrastao pucali smo brutalno. ali smo uvijek pazili na sebe i na druge. to je bitno. nismo bili andeli ali nismo bili ni glupi. nitko se nikad nije ozlijedio. i to govorim o rasponu izmedu negdje 8-12 godina. sad je pitanje da li bi zabrana umanjila mogucnost od ozlijedivanja. vjerojatno da, ali budala ce uvijek naci nacin da napravi sranje.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 10/12/2014 : 17:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

kad sam ja odrastao pucali smo brutalno. ali smo uvijek pazili na sebe i na druge. to je bitno. nismo bili andeli ali nismo bili ni glupi. nitko se nikad nije ozlijedio. i to govorim o rasponu izmedu negdje 8-12 godina. sad je pitanje da li bi zabrana umanjila mogucnost od ozlijedivanja. vjerojatno da, ali budala ce uvijek naci nacin da napravi sranje.



Dovoljna je jedna neispravna petarda koja ce ranije eksplodirati i eto ti sranja. Vi ste imali srece, neki drugi nisu.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 10/12/2014 : 21:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
Ja sam cak spreman da dadnem 300 maraka za petarde koliko ih samo volim :)
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 11/12/2014 : 00:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by xilrion

kad sam ja odrastao pucali smo brutalno. ali smo uvijek pazili na sebe i na druge. to je bitno. nismo bili andeli ali nismo bili ni glupi. nitko se nikad nije ozlijedio. i to govorim o rasponu izmedu negdje 8-12 godina. sad je pitanje da li bi zabrana umanjila mogucnost od ozlijedivanja. vjerojatno da, ali budala ce uvijek naci nacin da napravi sranje.



Dovoljna je jedna neispravna petarda koja ce ranije eksplodirati i eto ti sranja. Vi ste imali srece, neki drugi nisu.



istina, istina, nikaj ne velim.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000