forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 19/07/2022 : 08:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by legaz

Vidim na sajtu da su neka izdanja rasprodata. Može li neka dodatna informacija Igore?


Moze. Rasprodani su ovi stripovi:

Zagor: Terror from the Sea (1st Edition)
DD: Mater Morbi
Magic Wind Vol.1: Fort Ghost
Tex: Patagonia
Zagor: In the Jaws of Madness (Ferri cover)*
Zagor: The Alien Saga (Ferri cover)*


*The Alien Saga i In the Jaws of Madness samo Ferri korice su rasprodane jer su te verzije stripova stampane u mnogo nizem broju od ostalih. Drugih verzija jos uvijek ima.




Za sve koji su zainteresovani za ova izdanja, a iz Srbije su ili imaju nekg u Srbiji mogu da mi se obrate, kod mene ima još svega 3 primerka ovih knjiga.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 19/07/2022 08:34:22
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 04/08/2022 : 13:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

[quote
Inace slijedeca Mister No knjiga koju ce Epicenter izdati na engleskom je Atlantic, koji je meni jos jaci od Rio Negra.


Vidjeh ovo na jednom topicu
Jedva čekam

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 04/08/2022 13:39:37
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/08/2022 : 09:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by D.J.

[quote
Inace slijedeca Mister No knjiga koju ce Epicenter izdati na engleskom je Atlantic, koji je meni jos jaci od Rio Negra.


Vidjeh ovo na jednom topicu
Jedva čekam


Drago mi je!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/08/2022 : 19:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Od jucer u SNK-u, Zagor: The Great Conspiracy i Zagor: Shadow of the Vampire.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/08/2022 : 16:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Vidim 95 ljudi je podrzalo "Maya Temple" i da li je to proslo onda? Ide u stampu?
"Atlantik" se sprema skoro?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 17/08/2022 : 16:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je Maya Temple tiskan, bio sam vidio fotografije knjiga negdje. A, ako se ne varam, projekt je prošao.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12908 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/08/2022 : 16:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Tako je.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/08/2022 : 23:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Imam ga u Libinom ruhu, a kolor obavezno, nisam ga narucio. Adresu SNK vec poznajem, nadam se da cemo biti pravovremeno informirani.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/08/2022 : 00:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Da, Mister No: The Temple of Maya je izasao prije nekoliko mjeseci.
Poslat ću nekoliko primjeraka u SNK zajedno sa Tex: In the Land of the Seminoles, Zagor: The Lost Mine i Tex & Zagor: Bandera. U zadnjoj turi slao sam isključivo Zagore (The Great Conspiracy i Shadow of the Vampire).

www.epicentercomics.com

Edited by - D.J. on 18/08/2022 00:06:27
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/08/2022 : 00:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Vidim 95 ljudi je podrzalo "Maya Temple" i da li je to proslo onda? Ide u stampu?
"Atlantik" se sprema skoro?


Da, Atlantic se sprema i jedino je pitanje hocemo li prije lansirati kampanju za Alvar Mayor 2 i 3 ili za Mister No: Atlantic, ali ionako idu odmah jedni za drugime.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/08/2022 : 00:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Nego nisam stavio nikakve slike našeg božja s Comic-Cona. Neki su oh već vidjeli na Facebooku ili na Instagramu, ali za one koji ne prelaze social mediju evo ih i ovdje…
Bio je kod mene majstor Rubini i skecirao je za ljude.





















www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/08/2022 : 00:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote














www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 18/08/2022 : 17:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Lijepo. Odlični crteži.
Koje je najprodavanije EC izdanje?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/08/2022 : 18:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Lijepo. Odlični crteži.
Koje je najprodavanije EC izdanje?


To je dobro pitanje.🤔 To ovisi na prodajno mjesto, tj. publiku: na Amazonu to je definitivno Dylan Dog (pogotovo Mater Dolorosa), na Epicenter websiteu to su definitivno Zagori, kod distributera to je Tex (i Dylan Dog, kad sam imao prava za njega🤦‍♂️), na zadnjem Comic-Conu Texovi i Zagori (razni hardcoveri), a na crowdfundingu imam osjecaj da Tex najbolje ide jer najmanje se moram natezati da doguramo do cilja.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/08/2022 : 15:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
D.J. fora bi bilo znati zasto Tex stvara manje migrene nego Zagor. Po tome ispada da se Zagor ustvari slabije prodaje i sto je ziher talijani najvise forsiraju Texa i oni su ti koji upravo lobiraju i fundiraju ovog strip junaka.
Texa bilo kojeg, bar od ovih novijih, bilo koju pricu da izbacis bi se prodao. Globalno, baza texovih fanova je puno veca nego zagorova kako god okrenuli.
Sa izdanjima zagorovog originsa i porijekla si priblizio Zagora US publici, stavise svjetskoj, za texa i ne treba previse originsa, ono kauboj, konj, winchesterka, pajdasi Kit i Tiger, sinek tu i tamo i rokavela po banditima. To ljudi "puše".
Nemam jos niti jedno tvoje izdanje Texa, morat cu Seminole nabaviti prvom prilikom.
Ate logo!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 22/08/2022 : 16:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ima nešto u Zagorovoj crvenoj košulji. Poznato je da Ameri nisu ljubitelji crvenila. Tex je, pak, u žutoj, pa nema problema 😁

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 22/08/2022 : 16:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Gledam sad ovaj zadnji Rubinijev crtež sa Zagorom i dinosaurima. Čovjek je MAJSTOR!!!

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/08/2022 : 06:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

D.J. fora bi bilo znati zasto Tex stvara manje migrene nego Zagor. Po tome ispada da se Zagor ustvari slabije prodaje i sto je ziher talijani najvise forsiraju Texa i oni su ti koji upravo lobiraju i fundiraju ovog strip junaka.
Texa bilo kojeg, bar od ovih novijih, bilo koju pricu da izbacis bi se prodao. Globalno, baza texovih fanova je puno veca nego zagorova kako god okrenuli.
Sa izdanjima zagorovog originsa i porijekla si priblizio Zagora US publici, stavise svjetskoj, za texa i ne treba previse originsa, ono kauboj, konj, winchesterka, pajdasi Kit i Tiger, sinek tu i tamo i rokavela po banditima. To ljudi "puše".
Nemam jos niti jedno tvoje izdanje Texa, morat cu Seminole nabaviti prvom prilikom.
Ate logo!


Ma tesko je reci. Kod Zagora imam vise bas hardcore fanova koji su vjerni junaku (bas kao sto je i u ex-Yu gdje Zagor hara), ali Tex moze lakse dobiti onako slucajne, nove citaoce, znas na cemu si, vestern, odlican crtez (barem ih takve izaberem ).

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/08/2022 : 06:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Mislim da ima nešto u Zagorovoj crvenoj košulji. Poznato je da Ameri nisu ljubitelji crvenila. Tex je, pak, u žutoj, pa nema problema 😁


He, he i to sto kazes! A inace Tex mi u boji izgled lose, dok mi je Zagor OK, mozda bas Zagor sto je on pomalo neobican, pomalo pulp strip pa mu boja pase, dok mi Texova jarka zuta boja smeta. Zato moram birati Texove koji bas otkidaju i crtezom i pricom jer ih hocu izdati crno bijele, u velikom formatu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/08/2022 : 06:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Gledam sad ovaj zadnji Rubinijev crtež sa Zagorom i dinosaurima. Čovjek je MAJSTOR!!!


Ono sto je, covjek je fantastican crtac. Ovo su samo brzi skecevi pa su bas cool. I njegov Dampyr, koji se desava u srednjem vijeku je takoder super. Evo i americki crtaci koji su dosli kod naseg bootha su se divili njegovom crtezu i u Lost Worldu i u Seminolama. Mogao bi komotno crtati u svakoj zemlji, bilo koji zanr.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 24/08/2022 : 07:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Qwertz

Gledam sad ovaj zadnji Rubinijev crtež sa Zagorom i dinosaurima. Čovjek je MAJSTOR!!!


Ono sto je, covjek je fantastican crtac. Ovo su samo brzi skecevi pa su bas cool. I njegov Dampyr, koji se desava u srednjem vijeku je takoder super. Evo i americki crtaci koji su dosli kod naseg bootha su se divili njegovom crtezu i u Lost Worldu i u Seminolama. Mogao bi komotno crtati u svakoj zemlji, bilo koji zanr.


Definitivno. Ipak, nadam se da će odraditi još poneku epizodu Zagora, iako mi se to i ne čini baš realno...

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/08/2022 : 08:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
mene cudi sto rubini nije vec presao kod amera. na njegovoj stranici ima dosta crteza superheroja

Edited by - kasper on 24/08/2022 08:05:27
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/08/2022 : 04:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Qwertz

Gledam sad ovaj zadnji Rubinijev crtež sa Zagorom i dinosaurima. Čovjek je MAJSTOR!!!


Ono sto je, covjek je fantastican crtac. Ovo su samo brzi skecevi pa su bas cool. I njegov Dampyr, koji se desava u srednjem vijeku je takoder super. Evo i americki crtaci koji su dosli kod naseg bootha su se divili njegovom crtezu i u Lost Worldu i u Seminolama. Mogao bi komotno crtati u svakoj zemlji, bilo koji zanr.


Definitivno. Ipak, nadam se da će odraditi još poneku epizodu Zagora, iako mi se to i ne čini baš realno...


Teško nažalost. Šanse su gotovo nikakve.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/08/2022 : 05:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

mene cudi sto rubini nije vec presao kod amera. na njegovoj stranici ima dosta crteza superheroja


Sve u svoje vrijeme. Čovjek je jako odan.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/08/2022 : 10:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by kasper

mene cudi sto rubini nije vec presao kod amera. na njegovoj stranici ima dosta crteza superheroja


Sve u svoje vrijeme. Čovjek je jako odan.


Znaci jos radi za SBE, ali ima cajta doci do S.Diega i prezentirati neka svoja djela u tvojim izdanjima.
Ne zamjera mu nitko iz SBE?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000