forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 23/12/2014 : 15:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Stari, ako ce ti pretplata pomoci da izdas ovo, javljaj racun, ne casi casa! Ja necu bez ovoga da ostanem!



Aman čekajte da sredimo. Ne navaljuj te inače će D.J. da uveze bič i samo voda. Ništa hrana.


Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 23/12/2014 15:03:37
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 23/12/2014 : 15:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
DJ, usput, ima li kakvih ideja o buducim knjigama/brojevima? Tj, koje price/epizode imaju najbolju sansu da vide svjetlo dana u Americi?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/12/2014 : 15:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Bravo Igore, svaka čast, ostvario si san, znam kakav je osjećaj! Ako treba bilo kakva pomoć, tu sam. Sretno!


Hvala Marko! Sto je smijesno, a sto cu napisati i u uvodu ove knjige, je da mi izdavanje Zagora ni nije bio san jer do prije nekoliko godina nikad se to ni ne bi usudio sanjati! Pomislio bi sam o sebi da sam lud. Jednostavno nevjerovatna cast.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/12/2014 : 15:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

DJ, usput, ima li kakvih ideja o buducim knjigama/brojevima? Tj, koje price/epizode imaju najbolju sansu da vide svjetlo dana u Americi?


Eh, odlicno pitanje! Ustvari jedan jedini kompromis koji sam napravio kod ovoga je izbor prve knjige. Da sam izdavao bas ono 100% za svoju dusu prva knjiga bi bila ili Supermike ili Zimska Zmija, ali ja ipak moram barem malo milsiti i na citatelje kojima se mozda vise svida moderniji Bosellijev pristup.

Mislim da ce druga knjiga biti, Zimska Zmija, knjiga od mozda 460 stranica. Kupio sam prava za odlicnu Osvetu Vudu da bude druga kniga, ali sam ponovo uzeo u ruke Nolittine klasike i rekao "Mora ici Nolitta/Ferri kao druga knjiga, ili Supermike ili Zmija", a i u Zimskoj Zmiji se vidi Zagorova narav i njegov autoritet u Darkwoodu, a to mi je vazno za kasnije knjige.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/12/2014 : 15:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Da čovjek ne povjeruje, mislio sam da D.J. nema muda da izdaje Zagora ali itekako ima, svaka čast.



kad počnu stizati naplate troškova i kad mu ih žena vidi, neće ih više imati
mislim, financijski je ovo u USA samoubojstvo, ali DJ će ionako ustati iz mrtvih

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/12/2014 : 15:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Moram pohvaliti Legaza. Covjek je ljudina i pol! Toliko mi pomaze, ne samo sa grafickom pripremom i prijelomom Magic Winda nego i sa dizajnerskim stvarima, savjetima i svime na Zagoru. Covjek je lud koliko i ja!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 23/12/2014 : 15:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by acestroke

DJ, usput, ima li kakvih ideja o buducim knjigama/brojevima? Tj, koje price/epizode imaju najbolju sansu da vide svjetlo dana u Americi?


Eh, odlicno pitanje! Ustvari jedan jedini kompromis koji sam napravio kod ovoga je izbor prve knjige. Da sam izdavao bas ono 100% za svoju dusu prva knjiga bi bila ili Supermike ili Zimska Zmija, ali ja ipak moram barem malo milsiti i na citatelje kojima se mozda vise svida moderniji Bosellijev pristup.

Mislim da ce druga knjiga biti, Zimska Zmija, knjiga od mozda 460 stranica. Kupio sam prava za odlicnu Osvetu Vudu da bude druga kniga, ali sam ponovo uzeo u ruke Nolittine klasike i rekao "Mora ici Nolitta/Ferri kao druga knjiga, ili Supermike ili Zmija", a i u Zimskoj Zmiji se vidi Zagorova narav i njegov autoritet u Darkwoodu, a to mi je vazno za kasnije knjige.



Ovo o Zimskoj Zmiji je odlicna vijest. Iskreno se nadam da ce knjige sa ovolikim brojem stranica biti dostupne i u HC izdanju.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/12/2014 : 15:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by acestroke

DJ, usput, ima li kakvih ideja o buducim knjigama/brojevima? Tj, koje price/epizode imaju najbolju sansu da vide svjetlo dana u Americi?


Eh, odlicno pitanje! Ustvari jedan jedini kompromis koji sam napravio kod ovoga je izbor prve knjige. Da sam izdavao bas ono 100% za svoju dusu prva knjiga bi bila ili Supermike ili Zimska Zmija, ali ja ipak moram barem malo milsiti i na citatelje kojima se mozda vise svida moderniji Bosellijev pristup.

Mislim da ce druga knjiga biti, Zimska Zmija, knjiga od mozda 460 stranica. Kupio sam prava za odlicnu Osvetu Vudu da bude druga kniga, ali sam ponovo uzeo u ruke Nolittine klasike i rekao "Mora ici Nolitta/Ferri kao druga knjiga, ili Supermike ili Zmija", a i u Zimskoj Zmiji se vidi Zagorova narav i njegov autoritet u Darkwoodu, a to mi je vazno za kasnije knjige.



Ovo o Zimskoj Zmiji je odlicna vijest. Iskreno se nadam da ce knjige sa ovolikim brojem stranica biti dostupne i u HC izdanju.



Haha! Pa znas da Epicenter stripovi imaju dvostruki uvez, ljepljeni i sivani tako da nema zime.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16397 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/12/2014 : 15:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Na koliko je uopšte jezika Zagor dosad objavljivan? Bar desetak, možda do petnaest. Zaista veliki poduhvat, a ovakva naslovna sigurno će bolji proći u Americi od Ferijevih originalnih.

Edited by - delboj on 23/12/2014 16:04:55
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2977 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 23/12/2014 : 15:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
dva pitanja:
1. da li je to prvi pokušaj proboja zagora u sad-u?
2. hoće li strip biti u boji?

inače, sretno i svaka čast na odvažnosti, trudu i želji.

https://xilrion.deviantart.com/

Edited by - xilrion on 23/12/2014 15:48:09
Go to Top of Page

kriticni
New Member



Serbia
279 Posts

Member since 04/12/2009

Posted - 23/12/2014 : 15:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kriticni a Private Message  Reply with Quote
Sefe "Igore Zagore" evo jos jednog naklona u nizu

www.deviantart.com/kriticni
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 23/12/2014 : 16:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote


Eh, da si samo dan ranije objavio baš danas narucio morsku stravu SD
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16397 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/12/2014 : 16:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

dva pitanja:
1. da li je to prvi pokušaj proboja zagora u sad-u?
2. hoće li strip biti u boji?


Pa već ti to piše na početku, odgovor na oba pitanja je potvrdan.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/12/2014 : 16:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by raic1922
Eh, da si samo dan ranije objavio baš danas narucio morsku stravu SD



Ajme, kako nisi mogao čekati do sutra nego baš danas.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2014 : 16:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Svaka cast,nek i jenkiji upoznaju dobar strip...
Ovo cu kupit ako bude dostupno kod nas....
Ja sam sokiran.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3315 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 23/12/2014 : 16:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
Odlicna naslovnica i odlican kolor!!!

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153

Edited by - ddeki on 23/12/2014 16:26:00
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12797 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/12/2014 : 16:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Heh, sjećam se da smo ovdje prije nekoliko godina vodili raspravu baš oko toga kakav bi Zagor prošao u SAD-u. I moj je stav tada, kao i sada, bio da to moraju biti epizode kao što je Morska strava.

Uglavnom, puno sreće s projektom.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2014 : 16:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Nadam se da ce sada svi skeptici i kritizeri Republikinog kolora zatvorit.........
Jer ovo ne izdaje Libellus i nije skupo....onda je valjda i kolor dobar.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7745 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 23/12/2014 : 17:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Bravo DJ, svaka ti čast.
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2977 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 23/12/2014 : 17:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by xilrion

dva pitanja:
1. da li je to prvi pokušaj proboja zagora u sad-u?
2. hoće li strip biti u boji?


Pa već ti to piše na početku, odgovor na oba pitanja je potvrdan.



aha, sori. promaklo mi je.
super je ova naslovnica.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 23/12/2014 : 17:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Bravo!
Jako upečatljiva naslovnica, moćno.
Nego, jesi razmišlja o nakladi, i oče li ići bas svugdje po SAD-U, tipa oče li moć uzet Zagora mocni Siux u Juznoj Dakoti ili neki seljo u Idahu?
Jako dobar izbor prve epizode za amerikenjce, pogodnjeno njihovom djiru.
Za drugu epizodu savjetujem Nestalog istrazivaca, odma nazad na more!

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

aved
Average Member



Bosnia and Herzegovina
633 Posts

Member since 25/12/2012

Posted - 23/12/2014 : 17:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send aved a Private Message  Reply with Quote
Naklon do poda. Svaka cast, D.J.
Izbor price nije mogao biti bolji. Morska strava je vrh vrhova, meni licno najbolja prica.

Mornie utúlië, mornie alantië
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/12/2014 : 17:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by acestroke

DJ, usput, ima li kakvih ideja o buducim knjigama/brojevima? Tj, koje price/epizode imaju najbolju sansu da vide svjetlo dana u Americi?


Eh, odlicno pitanje! Ustvari jedan jedini kompromis koji sam napravio kod ovoga je izbor prve knjige. Da sam izdavao bas ono 100% za svoju dusu prva knjiga bi bila ili Supermike ili Zimska Zmija, ali ja ipak moram barem malo milsiti i na citatelje kojima se mozda vise svida moderniji Bosellijev pristup.

Mislim da ce druga knjiga biti, Zimska Zmija, knjiga od mozda 460 stranica. Kupio sam prava za odlicnu Osvetu Vudu da bude druga kniga, ali sam ponovo uzeo u ruke Nolittine klasike i rekao "Mora ici Nolitta/Ferri kao druga knjiga, ili Supermike ili Zmija", a i u Zimskoj Zmiji se vidi Zagorova narav i njegov autoritet u Darkwoodu, a to mi je vazno za kasnije knjige.


Bilo bi dobro da izadje u Italiji i Izgubljeni svijet u boji, aktuelna prica iz JA odiseje. Epizoda je zaista teska liga.
Nemoj zaboraviti Americku odiseju, mozda i najbolji klasicni Zagor. :)
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 23/12/2014 : 17:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
Ovo je vijest godine, cestitam, i kao ozbiljan fen i kolekcionar ovo naravno uzimam, i bez imalo sumnje sam siguran da sa dobro izabranim epizodama i nas Zagor moze tamo da dobro krene. Evo, sad i ja malo mastam, kao bi bilo da naprimjer pitas u Bonelli da recimo onaj isfusereni dio u Zimskoj zmije ponovo nacrta recimo Verni ili neki drugi Ferrijevac, da se to malo izjednaci, naravno bez dodatnog troska za tebe jer bi to bilo i u njihovom interesu.Onako, malo naglas razmisljam






Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 23/12/2014 : 17:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Kani se Zimske Zmije i nostalgije.Ne moze to proci,mozemo mi voliti Ferija do prekosutra,ali Ameri 21.vijeka nece to probaviti.Ako bas moras,ok,ali o supermajku ne pomisljaj.Osveta Vudu me raduje vise od Morske strave,tu je Laurenti razvalio,ali i Boseli.Ovo je pravi i realni Zagor u boji za 21. Vijek,samo Rubinikeve naslovnice su dovoljne da se ovo ima na specijalnom mjestu u kolekciji.A engleski jezik je tu da opravdam dupliranje,koje nikada ne praktikujem!Sto se mene tice,izglasan je Zagorolog za 2015.
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000