forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/08/2016 : 12:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by nagor

Odličan motiv za naslovnicu! Taj fajt u sedmoj rundi na toj platformi dok svi gledaju je krešendo. I na ovoj naslovnici je to lijepo dočarano. Supermike u naletu, zajeban, močno udara... ali vidi se da promašuje... a Zagor sprema kontraudarac koji će Supermikea odbacit do Fort Henrya...


Ova naslovnica sugerira da je Zagor mrtav jer u ovoj pozi pada 100% sa platforme.


Istina, u ovoj situaciji nema šanse da se Zagor izvuče a možda čak i Supermike pada skupa s njim.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/08/2016 : 13:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Pa to je naslovnica! Cliffhanger...
Ne mora doslovno prenositi radnju iz stripa
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/08/2016 : 13:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma znam jer takvih nasovnica ima dosta na serijalu, ovo je bila samo primjedba da Zagor neće imati prilike da zada udarac Supermikeu, barem ne na ovoj platformi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/08/2016 : 17:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
e ovo je naslovnica...
ufff majku mu, trulim kapitalistima dijamanti i rubini, a raji onaj pičkineli

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 28/08/2016 : 17:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by nagor

Odličan motiv za naslovnicu! Taj fajt u sedmoj rundi na toj platformi dok svi gledaju je krešendo. I na ovoj naslovnici je to lijepo dočarano. Supermike u naletu, zajeban, močno udara... ali vidi se da promašuje... a Zagor sprema kontraudarac koji će Supermikea odbacit do Fort Henrya...


Ova naslovnica sugerira da je Zagor mrtav jer u ovoj pozi pada 100% sa platforme.






Pa moraš to malo metaforički sve skupa shvatiti.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7788 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 28/08/2016 : 17:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by nagor

Odličan motiv za naslovnicu! Taj fajt u sedmoj rundi na toj platformi dok svi gledaju je krešendo. I na ovoj naslovnici je to lijepo dočarano. Supermike u naletu, zajeban, močno udara... ali vidi se da promašuje... a Zagor sprema kontraudarac koji će Supermikea odbacit do Fort Henrya...


Ova naslovnica sugerira da je Zagor mrtav jer u ovoj pozi pada 100% sa platforme.






Pa moraš to malo metaforički sve skupa shvatiti.


ma ajde, nije ni Ferrijeva ništa bolja po tom pitanju, tamo je Supermike 100% mrtav

ali ova poza Supermajka na Rubinijevoj je skroz glupa

Edited by - mpavin on 28/08/2016 17:29:58
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7099 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/08/2016 : 19:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

e ovo je naslovnica...
ufff majku mu, trulim kapitalistima dijamanti i rubini, a raji onaj pičkineli


Ubio si me! A sad sam (napokon) shvatio ono "Rubini su dragulji, a Pičineliju fali slovo 'k'." (Iako je meni i Piccinelijeva naslovnica jako dobra za strip velikog tiraza.)

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Gru
Average Member



830 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 28/08/2016 : 20:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
D.J. kad će Voodoo Vendetta biti dostupna u hr i kako? Da li će je biti u SNK?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7099 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/08/2016 : 20:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

D.J. kad će Voodoo Vendetta biti dostupna u hr i kako? Da li će je biti u SNK?


Da, trebala bi uskoro biti u SNK-u. Ne znam tocno kad, tjedan, dva. Javit cu cim budu!

Inace razlog zasto je nekoliko primjeraka nove knjige bilo dostupno samo u Srbiji prije nekoliko tjedana je zato jer ih je Kriticni ponio sa sobom kad se vracao sa Comic-Cona.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/08/2016 : 21:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Ovo ispod je meni nesto jako specijalno, meni najomiljeniji i najbolji Zagor strip ikad (cak mi je presao i Zimsku Zmiju ). Nasa slijedeca knjiga, nakon Voodoo Vendette. Uz nju ce biti i poklon(a).

Zagor vs. Supermike
Prica: Guido Nolitta
Crtez: Gallieno Ferri
Naslovnica: Michele Rubini (olovka i tus), Well-Bee (boja)




Odličan Rubini!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 29/08/2016 : 00:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
onda je onaj lik sto je crta povremeno Zagorove naslovnice na Zlatnoj seriji bija ispred svog vrimena???!!!
ovakvoga Zagora nebi zelija na extra,redovnim ,maxi itd naslovnicama gledati

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Mali Vuk
New Member



176 Posts

Member since 24/05/2016

Posted - 29/08/2016 : 00:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mali Vuk a Private Message  Reply with Quote
I meni je ovo dobra naslovnica.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18738 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/08/2016 : 08:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Nije mi nesto posebno..ovdje oba padaju na zemlju ko kruske a?
Ovdje nema sanse da ijedan ostane na platformi...
Nije los Rubini ali tu je mogao bolje.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7099 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/08/2016 : 08:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
E pa Telleru, kao da je problem Zagiju ili Super momku da se uhvati za rub u zadnjem trenutku. Zagor je izveo mnogo vece trikove od ovoga.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/08/2016 : 08:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
na Ferrijevoj naslovnici spasa nije bilo Supermikeu,
na Rubinijevoj naslovnici nema spasa Zagoru
1-1

čeka se treća runda
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7099 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/08/2016 : 09:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

na Ferrijevoj naslovnici spasa nije bilo Supermikeu,
na Rubinijevoj naslovnici nema spasa Zagoru
1-1

čeka se treća runda



Bit ce u Povratku Supermikea!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/08/2016 : 10:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Nije mi nesto posebno..ovdje oba padaju na zemlju ko kruske a?
Ovdje nema sanse da ijedan ostane na platformi...
Nije los Rubini ali tu je mogao bolje.



Cliffhanger, Telleru
U Red Sandu Zagor stoji na gomili indijanskih leševa i maše sekirom prema Winter Snakeovoj tikvi, u Voodoo Vendetti samo što ga nisu ponjapali zombići bukvalno u sledećoj sekundi...Ovde obojica ziher ginu, i Supermike u napadu sujetnog besa i taštine i Zagor u odbrani iz istih razloga umesto da se kao gospodin skloni. Pat pozicija. Strip kupljen! Capisci? Nema potrebe da prikazuje scenu kakva je ona zaista u priči. Ferri je imao isti takav pristup u naslovnici "Sedma runda" - prikazuje Zagora koji dopustio da mu tašti bes pokosi sva njegova moralna načela i krvnički baci Mikea u ambis, a u stripu ga uprkos svemu spasava. Međutim, to Ferriju niko ne zamera. Rubiniju obavezno.

Ja sam očekivao nešto sasvim drugo (spektakularniju pozu Supermikea), ali Rubini zna bolje od svih nas ovde šta crta i za koga (USA) crta. S druge strane, crtež mi je (objektivno rečeno) EEEEKKKKSTRIIIIĆČĆĆĆ
I dok mi je takva ne pada mi na pamet da uzimam lenijar u ruke i škrabam olovkom pravilne anatmoske odnose delova tela i kvarim sebi užitak iščekivanja ovoga.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 29/08/2016 10:33:40
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/08/2016 : 11:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Curunir

e ovo je naslovnica...
ufff majku mu, trulim kapitalistima dijamanti i rubini, a raji onaj pičkineli


Ubio si me! A sad sam (napokon) shvatio ono "Rubini su dragulji, a Pičineliju fali slovo 'k'." (Iako je meni i Piccinelijeva naslovnica jako dobra za strip velikog tiraza.)




A čuj... iz svakoga Rubinijeva poteza vidi se pravi pravcati crtač.
Kod onoga to još moramo vidjeti, možda nekad i bude. Zagor mu je POTPUNO BEZLIČAN, LIŠEN SVIH EMOCIJA.
O boji neću ni govoriti... tvoj izvrsni kolorist prema onoj bezveznosti bojanja ne smiju u istu rečenicu.
Ali kako rekoh, nakon mrcvarenja s Ferrijevim naslovnicama zadnjih godina, sve je napredak.
A mogli bismo, barem po reakcijama većine, reći da je i predobro za koga je

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/08/2016 : 11:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:

A čuj... iz svakoga Rubinijeva poteza vidi se pravi pravcati crtač.
Kod onoga to još moramo vidjeti, možda nekad i bude. Zagor mu je POTPUNO BEZLIČAN, LIŠEN SVIH EMOCIJA.
O boji neću ni govoriti... tvoj izvrsni kolorist prema onoj bezveznosti bojanja ne smiju u istu rečenicu.
Ali kako rekoh, nakon mrcvarenja s Ferrijevim naslovnicama zadnjih godina, sve je napredak.
A mogli bismo, barem po reakcijama većine, reći da je i predobro za koga je

Upravo to.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18738 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/08/2016 : 13:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Curunir

e ovo je naslovnica...
ufff majku mu, trulim kapitalistima dijamanti i rubini, a raji onaj pičkineli


Ubio si me! A sad sam (napokon) shvatio ono "Rubini su dragulji, a Pičineliju fali slovo 'k'." (Iako je meni i Piccinelijeva naslovnica jako dobra za strip velikog tiraza.)




A čuj... iz svakoga Rubinijeva poteza vidi se pravi pravcati crtač.
Kod onoga to još moramo vidjeti, možda nekad i bude. Zagor mu je POTPUNO BEZLIČAN, LIŠEN SVIH EMOCIJA.
O boji neću ni govoriti... tvoj izvrsni kolorist prema onoj bezveznosti bojanja ne smiju u istu rečenicu.
Ali kako rekoh, nakon mrcvarenja s Ferrijevim naslovnicama zadnjih godina, sve je napredak.
A mogli bismo, barem po reakcijama većine, reći da je i predobro za koga je


a da je Piccinelli znao ko ce sve komentirat..
Ma predobro je nacrtao,ko ga sve ocijenjuje..,

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/08/2016 : 17:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Odlicna, vrlo dinamicna Rubinijeva naslovna strana!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 29/08/2016 : 17:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Ne citam i ne otvaram ovaj topic pa nemam pojma o ovome,DJ ovo ti izdajes??
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7099 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/08/2016 : 20:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Ne citam i ne otvaram ovaj topic pa nemam pojma o ovome,DJ ovo ti izdajes??


Da, moja mala izdavacka kuca: Epicenter Comics.

www.epicentercomics.com
www.facebook.com/epicentercomics

Inace ovo su Zagor integrali u boji sa najboljim epizodama Zagora.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7099 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/08/2016 : 20:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Ovo jos nisam napomenuo, a znam da ce mnogi biti sretni kad cuju ime pete knjige! Znaci ovo ce biti redoslijed prvih pet Zagor knjiga od kojih je dosad prvih tri izaslo:

Terror from the Sea (Boselli/Andreucci)
The Red Sand (Nolitta/Ferri)
Voodoo Vendetta (Boselli/Laurenti)
Zagor vs. Supermike (Nolitta/Ferri)
The Sacred Hill (Capone/Ferri)
(Strip poznatiji kod nas kao Sveti breg tj. Hiljadu lica straha)

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/08/2016 : 20:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
eh, the sacred hill... mogao si ga nazvati i forbidden planet, capone je naestralno prebacio taj film u zagorov svijet...
koliko se to uopce moze, "objektivno", nakon DDZ-a, najbolji zagor.
jos da ti izdanje ne vrvi onim dosadnim tekstualnim prilozima, gdje bi mu bio kraj
sad ce patak po meni, ali sto cu, meni takve stvari u stripu smetaju, kao i dodaci o filmu, sve mi to ide na zivce.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000