forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

going going
Advanced Member



Serbia
11345 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/07/2017 : 21:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Sjajna naslovna samo mislim da bi mesec trebalo da bude zute boje zbog Zagijevog znaka.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/07/2017 : 21:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Sjajna naslovna samo mislim da bi mesec trebalo da bude zute boje zbog Zagijevog znaka.


Mjesec nije zute boje bas zato da ne oduzima od Zagorovog znaka, Zagor logoa te samog Zagora. I ja sam mislio da bi bilo bolje da je zut, ali onda sam to skuzio. Nista nije slucajno kod Well-Beea.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/07/2017 : 21:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Super, samo si trebao uključiti i Urotu bogova.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/07/2017 : 23:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Jako lijepo kao i sve do sada, ali baš taj mjesec bode u oči, možda krvavo žuti ali full crveni baš mi nekako ne paše, uglavnom sretno i samo naprijed 👍
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 29/07/2017 : 00:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Super....samo naprijed

Zagor mi je generalno lose prezentiran od face do (pogotovo) ovih trbusnjaka i torza opcenito.....pa ne nosi triko da se to sve ovako ocrtava
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/07/2017 : 01:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Super, samo si trebao uključiti i Urotu bogova.


Urota bogova mi je odlican specijalac, mozda i najbolji, ali osim sto je prica iz ranijeg Zagorovog razdoblja i nema veze sa Zagorovim postankom onog sto jest. Mora se negdje podvuci crta.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/07/2017 : 01:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Jako lijepo kao i sve do sada, ali baš taj mjesec bode u oči, možda krvavo žuti ali full crveni baš mi nekako ne paše, uglavnom sretno i samo naprijed 👍


Hvala!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/07/2017 : 01:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

Super....samo naprijed

Zagor mi je generalno lose prezentiran od face do (pogotovo) ovih trbusnjaka i torza opcenito.....pa ne nosi triko da se to sve ovako ocrtava


Hvala.
Ja sam mislio da ce ova naslovnica izazvati najmanje kontraverze jer nekako najvise u klasicnom stilu.

Inace, u ovoj knjizi ce osim regularnih Ferrijevih naslovnica biti i svih 6 striscia naslovnica od Zagor prica epizode, tako da ce i ljubitelji mrsavijeg Zagora doci na svoje.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/07/2017 : 02:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Evo stavio sam i ovdje nekoliko slika s Comic-Cona pa koga zanima neka navrati na Well-Beejev topic.
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42708&whichpage=3

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18396 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/07/2017 : 06:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Naslovnica je odlicna,mozda su samo nebo i mjesec previse crveni..odnosno mjesec nebi trebao biti toliko...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/07/2017 : 09:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Boje na ovoj slici izgledaju prijatnije za oci, izgleda da je wall-E jos jednom obavio dobar posao.
Sto se tice izbora prica za ovu knjigu, svaka cast, Igore, napravio si najbolji moguci miks. Naravno da prica o Zagoru ne smije da fali.

E sada kritika, tu upucujem Rubiniju. I ptice znaju da sam njegov veliki fan, ali ovoga puta je po prvi put zakazao u motivu naslovnice.
Poredao je likove iz doticnih prica pozerski tek tako jedne pored drugih, kao da se radi o karavani koja logoruje. Za ovu naslovnicu trebao je naci neki bolji motiv. Takodje, trebao bi mozda da nadje muster kako da crta Zagijevo lice i da se toga drzi, ne da svaki put izgleda kao da se radi o nekom drugom liku u Zagorovom kostimu.

Igore, eventualno si mogao sacekati sa objavljivanjem price Sveti brijeg, prvo izbaciti ovu i jos nekoliko epizoda, ljudima u SAD bi bilo onda jasnije ko su ti svi silni likovi koji se pojavljuju u doticnoj epizodi.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/07/2017 : 09:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by tinton

Super, samo si trebao uključiti i Urotu bogova.


Urota bogova mi je odlican specijalac, mozda i najbolji, ali osim sto je prica iz ranijeg Zagorovog razdoblja i nema veze sa Zagorovim postankom onog sto jest. Mora se negdje podvuci crta.


Ok, poštujem. :)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Darkwood Monty
New Member



236 Posts

Member since 04/01/2015

Posted - 29/07/2017 : 09:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Darkwood Monty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Takodje, trebao bi mozda da nadje muster kako da crta Zagijevo lice i da se toga drzi, ne da svaki put izgleda kao da se radi o nekom drugom liku u Zagorovom kostimu.


Eto, jel to za lice i to da odhebe malo tu usiljenu mišićnu masu od koje Zagi djeluje ko na steroidima toliko veliki prohtjev...da bar malo ostane u duhu toga kako je lik pola stoljeća prezentiran na naslovnicama...a svoj stil neka ostavi, nitko mu ne brani...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/07/2017 : 10:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ameri su navikli na steroidne junake, tako da se Rubini s te tacke gledista odlicno uklapa. Bez daljnjeg, kada se radi o US trzistu, Rubini je najbolji moguci izbor kao naslovnicar.

Edited by - King Warrior on 29/07/2017 10:04:05
Go to Top of Page

Darkwood Monty
New Member



236 Posts

Member since 04/01/2015

Posted - 29/07/2017 : 10:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Darkwood Monty a Private Message  Reply with Quote
Pa ak cemo po amerima, može i lice biti uzduž i poprijeko, sumnjam da ce prigovarati.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 31/07/2017 : 20:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.a699a53eba3c4ab7ab6313573d62ab97.zagor-u-s-color-edition-knjiga-5-1000-faces-of-fear.aspx

U prodaji!!!!!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 01/08/2017 : 00:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Upravo gledam ovu naslovnicu Originsa i...povalcim svaku rec za nebo i sunce. Sve je savrseno!!!

A sad sam na mukama, dobio sam akutni telleritis. Mislio sam uzeti samo Rubinija i Andreuccija, ali je i Frisendina naslovnica nesvakidasnje prelepa. Uzimam ih sve! Telleru, sve ti je oprosteno! ;)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 01/08/2017 : 08:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Toliko ste nahvalili ovog kolorista a vidio sam hrpu boljih po internetu.
Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
811 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 01/08/2017 : 09:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
Narudžbe iz BiH:

https://www.olx.ba/artikal/26278499/rezervacije-zagor-5-1000-faces-of-fear-epicenter/
https://www.olx.ba/artikal/26278417/rezervacije-entropy-2-neus-epicenter-comics/

HOKA-HEY
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/08/2017 : 14:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Stiglo ovo predivno čudo.
Zasad imaju samo Rubinija, ali na koncu mi to više uopće nije bitno.
Kakva divota od izdanja. I to za 15.99$.
Pa cijena je nenormalna za ovako nešto.
Ameri ovo imaju doslovce mukte.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 09/08/2017 : 15:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Da.
DJ želi i nastoji biti maksimalno fer. Kad se usporede njegove cijene Zagora i nemam pojma, cijene albuma koji su u ponudi ovdje, njegove su nestvarne.

Ali dobro, svatko radi kako umije i može. Ipak je dobro istaći ovu okolnost, da on zaista želi dati najmanju moguću cijenu, rekao bih.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 09/08/2017 : 16:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
sve pohvale...čekam andreuccija

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 10/08/2017 : 07:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Stiglo ovo predivno čudo.
Zasad imaju samo Rubinija, ali na koncu mi to više uopće nije bitno.
Kakva divota od izdanja. I to za 15.99$.
Pa cijena je nenormalna za ovako nešto.
Ameri ovo imaju doslovce mukte.


Da, nisi pogrešno sa Rubinijem ovdje.
Inače druge dvije verzije (Andreucci i Frisenda) ce biti u SNKu za dva tjedna ili malo manje. Moj kontakt je imao nekih zdravstvenih problema pa se malo oduzilo.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 10/08/2017 : 07:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

Da.
DJ želi i nastoji biti maksimalno fer. Kad se usporede njegove cijene Zagora i nemam pojma, cijene albuma koji su u ponudi ovdje, njegove su nestvarne.

Ali dobro, svatko radi kako umije i može. Ipak je dobro istaći ovu okolnost, da on zaista želi dati najmanju moguću cijenu, rekao bih.


To je istina, pokušavam izaći u susret kupcima i impulzivno sam. Ne bih se trebao ponositi sa pre niskom cijenom jer je to kocka, ali na stvarno na Comic-Conu mi drugi izdavači često kažu da su mi cijene pre niske.

(Stinky, drago mi te je ponovo vidjeti među narodom )

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 10/08/2017 : 07:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by piquet

sve pohvale...čekam andreuccija


Bas me zanima kako ce vam izgledati jedan pored drugog, naravno onima koji ce ih imati prilike vidjeti u dućanu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000