forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MojStrip #28
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 23/07/2016 : 10:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Naravno da nije. To bar ja znam, jer pratim svih 19 brojeva, a pratiti ću i ostale. No, ne govorim o sebi... Simptomatično je da nema na ovom forumu najava za prethodna dva broja, od strane samih autora MojStripa. O tome više govorim, nego o komentiranju istog.
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 23/07/2016 : 12:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
kad praktički kompletni "marketing" odrađuje jedna osoba - isti je ovisan o trenutnim obavezama, raspoloženju i stanju energije te iste osobe.

elem, kako ta osoba nije zadnja dva mjeseca ni nacrtala vlastiti strip, pogađate da se radilo o lošijem periodu na sva tri gorespomenuta fronta. ako to išta vrijedi spomenuti: ta ista osoba je upravo danas crtala svoj strip prije nego je ovdje zalutala, pa možemo pretpostaviti i da će najave i ostalo opet biti ažurnije... makar na neko vrijeme.
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 23/07/2016 : 12:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
e, da... postoji i ono pravilo marketinga: udaraš na frontu gdje uložena energija polučuje najbolje rezultate. a objektivno stanje je da upravo zanemarivi postotak posjeta na stranicu dolazi s foruma. velika većina s Facebooka. može se to nama ili bilo kome drugome sviđati ili ne, ali činjenice su takve i kad se mora birati - vrijeme se uloži tamo gdje daje bolje rezultate.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 23/07/2016 : 13:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
E, onda se to tako fino i objasni! I udre perom po hameru, a ne zabušava!
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1399 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 23/07/2016 : 19:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jurica

kad praktički kompletni "marketing" odrađuje jedna osoba - isti je ovisan o trenutnim obavezama, raspoloženju i stanju energije te iste osobe.

elem, kako ta osoba nije zadnja dva mjeseca ni nacrtala vlastiti strip, pogađate da se radilo o lošijem periodu na sva tri gorespomenuta fronta. ako to išta vrijedi spomenuti: ta ista osoba je upravo danas crtala svoj strip prije nego je ovdje zalutala, pa možemo pretpostaviti i da će najave i ostalo opet biti ažurnije... makar na neko vrijeme.



Mene bi zanimalo je li odredjena osoba dobila privatnu poruku koju joj je odredjena osoba ovdje poslala. (Ne znam kako to funkcionira kad izbrises privat koji jos nije procitan - brise li to poruku samo iz tvog outboxa, ili kompletno, tako da se nece ni isporuciti...)

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 31/07/2016 : 23:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
Zbog ogromnog interesa obojice koji otvaraju ovaj topic, forumske najave se vraćaju u punom sjaju!

Najljetniji, okrugli dvadeseti broj MojStripa uveseljavat će u njihovim mračnim stanovima sve one koji si pogled kroz prozor na mediteranski eksterijer ne mogu priuštiti:

- zadnjom epizodom maestralnog Postuma Darka Macana;



- prvom epizodom nove, zastrašujuće pripovijesti o Vučinama: Vulpe by Sonja Gašperov & Zvonimir Barać;



- nastavkom enigmatskog Zalema Branka Farca;



- novim nevoljama nesretnih stanovnika antiutopijskog Splita u Savršenoj budućnosti Davora Radoje;



- i veselim avanturama divnih heroja Ironije Jurice Starešinčića.



hop: http://www.mojstrip.com/

Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1399 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 01/08/2016 : 09:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jurica

Zbog ogromnog interesa obojice koji otvaraju ovaj topic



Deers, mogorovic i moja malenkost - tko se od nas ne broji?

I je li Dupli jos ziv? Ako jest, zasto vise ne crta? Ako nije, neka javi je li istina da doktori znanosti ne mogu u raj.


Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 01/08/2016 : 10:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

Deers, mogorovic i moja malenkost - tko se od nas ne broji?

I je li Dupli jos ziv? Ako jest, zasto vise ne crta? Ako nije, neka javi je li istina da doktori znanosti ne mogu u raj.



mislio sam na tebe i mogorovica jer ste se nedavnije javljali. naravno, šalio sam se. ako se pogleda povijest topica (pa i ako se gleda broj otvaranja), uopće ne stoje sarkastični komentari.

nažalost, želja za samosažaljevanjem ponekad nadjača.

***

gledam sad malo i dolazim do ŠOKANTNE spoznaje :-O

DUPLI je cijele ove godine uspio nacrtati DVIJE epizode! ISTO KOLIKO I IKO!

svi nekako imamo predrasudu da je prvak u zabušavanju bez konkurencije Iko, ali ovogodišnje činjenice sugeriraju drugačije!

ugl. Dupli jest živ i kune se da će završiti Zlato, ali ritmom kojim trenutno radi - pitanje je hoćemo li MI biti živi kad se to dogodi?
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 01/08/2016 : 13:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Novi broj!? Yeeeeeeee...!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 01/08/2016 : 19:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Evo i mene.
Sad nas ima dovoljno bar za belu bacit.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 02/08/2016 : 10:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
tko je u paru s kim i tko dijeli?
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1399 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 02/08/2016 : 14:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Ti ne igras, govorimo o ljudima koji citaju ovu temu, remember?
(bezvezni post kojem je jedina svrha da bumpa topic)

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 02/08/2016 : 22:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Tako je. Ti si tu samo da objaviš početkom mjeseca da je izašao ( pardon, da se izelektronizirao) novi broj, i tu tvoja uloga završava. A igrati ćemo ja i culture vulture protiv deersa i ivi skoja, dakle crtači protiv čitača stripova. (Jer ne igramo sa skojevcima!)
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 02/08/2016 : 22:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1399 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 03/08/2016 : 09:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Tako je. Ti si tu samo da objaviš početkom mjeseca da je izašao ( pardon, da se izelektronizirao) novi broj, i tu tvoja uloga završava. A igrati ćemo ja i culture vulture protiv deersa i ivi skoja, dakle crtači protiv čitača stripova. (Jer ne igramo sa skojevcima!)



Napisao sam jucer istu stvar ("crtaci protiv citaca"), ali nisam postao jer nisam bio siguran bi li izmamilo osmijeh. Drago mi je vidjeti da great minds think alike... cak i po pitanju losih-do-osrednjih fora.





Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 03/08/2016 : 14:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Diskriminacija! Tko kaže da ja i ivi skoj ne crtamo? Vjerujem da imamo jednak broj objavljenih stripova na mojstrip.com koliko i vi!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1399 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 03/08/2016 : 14:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
I tko kaze da mogorovic i ja crtamo?

(EDIT: Mislim da je F.Scott Fitzgerald rekao: 'The world is full of writers who never write'. E, pa, pun je i crtaca koji nikad ne crtaju.)

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.

Edited by - culture vulture on 03/08/2016 14:58:51
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 03/08/2016 : 14:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

I tko kaze da mogorovic i ja crtamo?




Autorski izlog?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 03/08/2016 : 22:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
O, crtam ja, crtam, samo vam ne pokazujem. No, u zadnje vrijeme, ne baš previše. Ali, sve što nacrtam ide u realizaciju, odnosno, tiska se, ne leži u ladicama. A, autorska i izdavačka prava su - prava, zato ti crteži ne mogu kolati okolo po forumima. Evo, upravo se sprema za tisak jedna knjiga, koju sam ilustrirao, u tiskari u Švedskoj. Trebala je biti u nakladi od 300.000 primjeraka, ali zbog nekih problema u rokovima tiskare, ipak će biti samo u 240.000 (ovo je stvarna brojka, nije pogreška!). Ja nisam autor knjige, naravno, nego samo ilustrator.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 03/08/2016 : 22:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Deers i meni se učinilo da sam u autorskom izlogu vidio neke radove, čak i obećanja da će se prionuti poslu i zgotoviti početi projekt.

Nekako mi je u magli da se radilo o nekim krznenim životinjicama.
Valjda sam nešto pobrkao ili prolupao.


samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10047 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/08/2016 : 23:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj





Predobro
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1399 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 04/08/2016 : 09:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
'I heard that if a woman wants to drive a man crazy with excitement, she should lick his earlobes for hours. I think it's nuts.'

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1399 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 04/08/2016 : 16:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Ne zelim hijackati topic, ali moram odgovoriti...

quote:
Originally posted by ivi skoj
Deers i meni se učinilo da sam u autorskom izlogu vidio neke radove, čak i obećanja da će se prionuti poslu i zgotoviti početi projekt.



Moja je crtacka savjest cista, radim redovito.
Trenutno ne mogu ponuditi projekt nikome, jer mi Europska komisija ne dopusta da, dok radim za njih, ista radim sa strane, cak ni studirati ne smijem osim uz specijalno odobrenje. A ne zuri mi se prestati raditi za njih.
Ali, da, projekt polako nastaje u skrovitosti mojeg slobodnog vremena i, kad budem opet slobodan covjek, ili kad sve bude do kraja nacrtano i spremno za objavljivanje, stogod dodje prije, probat cu objaviti strip kod nekog ozbiljnijeg izdavaca.
Eto.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 04/08/2016 : 18:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

O, crtam ja, crtam, samo vam ne pokazujem. No, u zadnje vrijeme, ne baš previše. Ali, sve što nacrtam ide u realizaciju, odnosno, tiska se, ne leži u ladicama. A, autorska i izdavačka prava su - prava, zato ti crteži ne mogu kolati okolo po forumima. Evo, upravo se sprema za tisak jedna knjiga, koju sam ilustrirao, u tiskari u Švedskoj. Trebala je biti u nakladi od 300.000 primjeraka, ali zbog nekih problema u rokovima tiskare, ipak će biti samo u 240.000 (ovo je stvarna brojka, nije pogreška!). Ja nisam autor knjige, naravno, nego samo ilustrator.


Uh, dobro ide to naseg mogorovica, mora da je taj ilustratorski posao dobra parica ako se uspijes probiti
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 01/09/2016 : 05:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
Dvajsprvi broj!

Gašperov i Barać:


Macan:


Radoja:


Starešinčić:


Farac:


http://www.mojstrip.com/
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000