forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Charlie Hebdo, heroji slobode govora
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/01/2015 : 14:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Da ne zaboravimo, ko ili šta je al-kaida, za isis če isto doči van za par godina, kad če ih svi zaboravit.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/01/2015 : 14:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


mozda su meci bili napunjeni ebolom

edit: nego, zar nije promasio glavu (onaj dim), a i cev kasnije obrne prema tijelu, mozda ga je pogodio u grudni kos ili negdje ispod glave? pricekajmo kazem



a valjda su za bolju kamuflazu zato danas ubili jednu svoju, policajku?






ili srušili 9/11

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 08/01/2015 : 14:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message
U necije svetinje jednostavno ne treba dirati.. u ovom slucaju su u pitanju ljudi bez smisla za humor I ovi nesretnici novinari su osjetili na svojoj kozi.
Mislim da je sloboda govora precjenjena stvar..
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/01/2015 : 14:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

ne zaboravimo na veliki broj muslimana koji zive u Francuskoj (i koje desnica proganja vec neko vrijeme), od kojih je veliki broj vec otisao kod svoj bakalara u Siriju i Irak

Francuzi mi ne djeluju toliko vjesti ko Amiji u fabrikaciji, pricekajmo par dana, ali rulja se vec polako dize, jos par takvih akcija i krvoprolice ce se preseliti i na europske ulice


ne mirise na dobro, ni najmanje, ovo ide globalnije svaki dan



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/01/2015 : 14:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by Poli



...jos par takvih akcija i krvoprolice ce se preseliti i na europske ulice





na žalost to je i cilj...

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/01/2015 : 14:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Opet nekakve blesave teorije zavjere. Ma kakva zavjera. Uvijek isto... tko je profitirao, koji industrijsko vojni kompleks nas želi ovaj put zavadit... bla bla bla... Glupost! Zbunjeni ste i ušoku ste... uostalom, kao i svi ostali... kako ste to može dogoditi u centru Evrope. Vrlo jednostavno. Zar vam je tako teško shvatiti da u svijetu stvarno postoje nadrkani vjerski fundamentalisti, koji su te spremni ubiti zbog vica. Postoje! Nije problem nabaviti oružje, ušetati se u nezaštićenu redakciju i napraviti masakr....
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/01/2015 : 15:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

navodno su ubojice napale benzinsku pumpu kod Villers-Cotterêt-a SI od Pariza, isti auto je na snimki



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/01/2015 : 15:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
ove dve ubice imaju na benziskoj, a ima još jedan
http://www.24ur.com/novice/svet/francija.html

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/01/2015 : 15:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Opet nekakve blesave teorije zavjere. Ma kakva zavjera. Uvijek isto... tko je profitirao, koji industrijsko vojni kompleks nas želi ovaj put zavadit... bla bla bla... Glupost! Zbunjeni ste i ušoku ste... uostalom, kao i svi ostali... kako ste to može dogoditi u centru Evrope. Vrlo jednostavno. Zar vam je tako teško shvatiti da u svijetu stvarno postoje nadrkani vjerski fundamentalisti, koji su te spremni ubiti zbog vica. Postoje! Nije problem nabaviti oružje, ušetati se u nezaštićenu redakciju i napraviti masakr....


pa.. več su došli preko mora..ali tu se vidi da ide za veču stvar, šta sad je cela nacija kriva zbog tri ubica, a ova redakcija, pamtim da je postojala negdje od onih crteža Muhameda, pre se nije toliko čulo za nju..
pa dobro, mi ne možemo što šta promenuti

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 08/01/2015 15:05:58
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/01/2015 : 15:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by boddhisatva

Ne smatram ja da se ovdje radi o nekim takvim teorijama zavjere da se izazovu sad neki novi ratovi, podjele svijeta, ekonomske moći itd itd nego da se sad ovdje radi o nećem sasvim drugom, ovo predstavlja već jedan izdvojeni čin pojedinaca a koji je (nažalost!) pokazatelj stanja sa kim ovdje imamo posla
Ove osobe koje su to uradile su došle u zapadne sredine sa svojim vrijednostima, civilizacijskim tekovinama i vjeroispovjestima, došli su zbog nekih ekonomskih ili političkih razloga i liberalni zapadni svijet im je dozvolio da zadrže tekovine svoje kulture, civilizacije i vjeroispovjesti - u obrnutom slučaju da zapadnjak dođe u njihov svijet iz kojega su oni otišli jasno je da isti ne bi mogli zadržati i furati te svoje tekovine nego živjeti isključivo po njihovom nazoru i nalogu
Ovdje se radi o mučkom ubistvu ljudi koji su kritizirali nečije ideje (na svome terenu, u svojoj kulturi i u svojoj civilizaciji - da napomenem), a religija sama nije ništa drugo nego ideja, uostalom sprdali su se oni i sa drugima - desničarima, ljevičarima, katolicima, ukratko sa svima sa čijim se idejama nisu slagali a to je danas dozvoljeno a ne kao tamo otkle su ovi gdje ti zato leti glava
Ovdje se radi o mučkom ubijanju pripadnika drugih civilizacija sa strane ljudi koji žele zatrti svaku drugu istinu i viđenje osim svoje i to na tuđem terenu, tuđoj kulturi i tuđoj civilizaciji - a to sada više nije šala, možda čak i kap koja je prelila cjelu ovu čašu tog problema
a što se tiče neke nakon ovog napisanog kasnije rasprave o religioznosti i sl., uz svako poštovanje za vjernike bilo koje vjere ili religije samo ću citirati Rowana Atkisona:
"Kritizirati osobu zbog njezine rase iracionalno je i suludo, ali kritizirati je zbog religije, to je pravo. To je sloboda. Sloboda da kritiziraš ideje, bilo koje ideje - čak i ako su u pitanju duboka uvjerenja - jedna je od osnovnih sloboda društva".





Odličan komentar!
Pogotovo ovo boldano.

Ovaj napad me je više pogodio nego 9 11 ili napadi u Madridu i Londonu. To su bili brutalni napadi, ali cilj je bio skrenuti pozornost na sebe sa "back off" porukom... pustite nas na miru. To još i mogu razumjet, ali ovo jučer je napad na temelje naše civilizacije - to nije više "pustite nas na miru"... to je sada "mi ćemo vas na silu promijenit". Stvar, koja bi stvarno mogla jako ružno eskalirat.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/01/2015 : 15:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
dobro je napisano. ali uz sve pooštrivanje i kontrolu ljudi koji prolaze u druge države, puštalo se sve. Takvim bi morali strogo zabraniti ulaz u drugu državu.hteli smo free market i free dostup ljudi, pa i sami smo si krivi delno za sve. A u teorijama zavjere imaš i istine
...da se izazovu sad neki novi ratovi, podjele svijeta, ekonomske moći... pa zato se i ide na tom svijetu, na žalost.a ovo su male "igrice uz sve što se danas dešava"
Mah, idem na čašu vina, dosta mi je svega, fino se provedite uz debatu slavim još od juče, pa neču više zamarat tu..

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 08/01/2015 15:27:49
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/01/2015 : 15:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Stvari nisu crno-bijele.

Nikako ne vjerujem, da bi što takvo napravio musliman, koji ozbiljno i iskreno vjeruje u Boga, tako i ne vjerujem, da su se u križarskim ratovima borili kristjani. Kristus uči, da moramo svoje neprijatelje ljubiti - ne znam, kdje su ovi prije napisani izkazali kakvu ljubav.

Sve što se danas dogadja po svijetu-pa nije teorija zavjere (jučerašnji napad, stanje na bljižnjem istoku,...) posledica je toga, što si želi i promovira elita. Stvari, koje se dješavaju plod su njihove agende. (naravno postoji i krivda pojedinca, za sve što radi sam)

I kriza, riječ, koju vam svaki dan u glavu zabijaju mediji, nije ništa drugo nego agenda elite - koja oče, da vi/mi vjerujemo, da se nam mora daljšati radna doba, da nam bi išlo na bolje..., da moramo napraviti struturtne promene, itd....
Onda vidiš članak, koji opisuje, da su za krizu super-bogati postali još bogatiji, da se je broj miljardera povečao, jadni pa smo postali još jadniji...

Ko zna, što/ko stoji za ovim napadom u Franciji ? Skrajneži ? svakako, ali pitanje je čiji?....
Vidi se, da su mediji ništa drugo nego propaganda za pranje mozgova-zapadna i istočna.
Zašto bi im vjerovali, ko nam daju na tacni, ko stoji za tim terorom ???

Saučešče žrtvama, njihovim familijama i drugarima !

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 08/01/2015 15:45:33
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/01/2015 : 16:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69



Nikako ne vjerujem, da bi što takvo napravio musliman, koji ozbiljno i iskreno vjeruje u Boga, tako i ne vjerujem, da su se u križarskim ratovima borili kristjani. Kristus uči, da moramo svoje neprijatelje ljubiti - ne znam, kdje su ovi prije napisani izkazali kakvu ljubav.





Meni je baš takav najopasniji. Ako je na takvoj intelektualnoj razini, da u 21. stoljeću slijepo i doslovno vjeruje u svemoguće nevidljivo biće na oblaku, onda mu nije teško malo presložiti kockice i radikalizirat stavove... odnosno on će to racionalizirat sa "Bog će me nagraditi ako ubijem onog, koji "vrijeđa" mog boga."
Ljudi su ubijali i za puno manje na ovom svijetu... pa zašto onda nebi i za zahvalnost "svemogućega".
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 08/01/2015 : 16:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Opet nekakve blesave teorije zavjere. Ma kakva zavjera. Uvijek isto... tko je profitirao, koji industrijsko vojni kompleks nas želi ovaj put zavadit... bla bla bla... Glupost! Zbunjeni ste i ušoku ste... uostalom, kao i svi ostali... kako ste to može dogoditi u centru Evrope. Vrlo jednostavno. Zar vam je tako teško shvatiti da u svijetu stvarno postoje nadrkani vjerski fundamentalisti, koji su te spremni ubiti zbog vica. Postoje! Nije problem nabaviti oružje, ušetati se u nezaštićenu redakciju i napraviti masakr....

Tako je , ta i takva vrsta degenerika bez obzira bili muslimani , krscani ili neka treca vjera su jednostavno najnizi moguci nivo na koje ljudi mogu spasti..a jos se nazivaju vjernicima..bljak..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 08/01/2015 : 17:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

U necije svetinje jednostavno ne treba dirati.. u ovom slucaju su u pitanju ljudi bez smisla za humor I ovi nesretnici novinari su osjetili na svojoj kozi.
Mislim da je sloboda govora precjenjena stvar..

Naprotiv, i te kako se treba dirati, sada vise nego ikad, a sloboda govora nije precjenjena vec neprocjenjljiva stvar.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 08/01/2015 : 17:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


mozda su meci bili napunjeni ebolom

edit: nego, zar nije promasio glavu (onaj dim), a i cev kasnije obrne prema tijelu, mozda ga je pogodio u grudni kos ili negdje ispod glave? pricekajmo kazem






Ovo radi AK-47 sa udaljenosti od 13,7m, a što bi tek napravio iz blizine? Vjerojatno ništa jer nema krvi

Čudo neviđeno! Možda bude i ukazanje!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 08/01/2015 : 17:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

U necije svetinje jednostavno ne treba dirati.. u ovom slucaju su u pitanju ljudi bez smisla za humor I ovi nesretnici novinari su osjetili na svojoj kozi.
Mislim da je sloboda govora precjenjena stvar..

Naprotiv, i te kako se treba dirati, sada vise nego ikad, a sloboda govora nije precjenjena vec neprocjenjljiva stvar.



Naravno da treba vrijeđati svih redom i skrivati se iza slobode govora.
Zapravo mislim da je sada najbolje vrijeme da kamioni počnu kupiti nepodobne i krenu ih odvoditi u logore, naravno privatne
Termo-logori griju vaše domove
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 08/01/2015 : 18:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

U necije svetinje jednostavno ne treba dirati.. u ovom slucaju su u pitanju ljudi bez smisla za humor I ovi nesretnici novinari su osjetili na svojoj kozi.
Mislim da je sloboda govora precjenjena stvar..

Naprotiv, i te kako se treba dirati, sada vise nego ikad, a sloboda govora nije precjenjena vec neprocjenjljiva stvar.


Izvini brate ali za mene su to sve fanatici koji nam nisu potrebni.. I onaj sto ode u siriju I pogine za vjeru I ovaj sto kenja po nekome drugom I pogine za slobodu govora. Razlika je u tome sto se o jednima prica sve najgore a drugog se zali I pali mu se svijeca.
I bez obzira na slobodu govora ne mozes ti ismijavati I vrijedjati nekoga I sprdati se sa nekim njegovim svetinjama.. bilo da se radi o vjeri, o porodici, o casti ili necemu desetom.. kamo tolerancija I medjusobno postovanje I uvazavanje? Ne jebe niko nikog ni 2% I kad se desi ovako nesto svi se nesto iznenade.. ljudima je malo previse ispran mozak ljudskim pravima I ne bi bilo lose da se malo spustimo na zemlju I da obratimo paznju na stvarne ljude a ne samo na njihova prava.
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 08/01/2015 : 18:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Izvini brate ali za mene su to sve fanatici koji nam nisu potrebni.. I onaj sto ode u siriju I pogine za vjeru I ovaj sto kenja po nekome drugom I pogine za slobodu govora. Razlika je u tome sto se o jednima prica sve najgore a drugog se zali I pali mu se svijeca.



Jako dobro!
Lajkam
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 08/01/2015 : 18:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
samo, zaboravili ste na jednu malu razliku. jedni ubijaju, drugi ne.
inače, satira je za one koji je razumiju. ako nekoga vrijeđa neka je ne čita. ovi drugi ti ne ostavljaju taj izbor. ili je po njihovom ili smrt.
nema opravdanja za ovaj čin. ako su umrli zato što su nekoga uvrijedili onda bi po toj logici svi trebali umrijeti. a pitam ja vas što je veća uvreda, kada uzmem sliku nečijeg sveca ili boga i našalim se s snjim ili kad nekome odrubim glavu i pobijem čitavu obitelj jer se ne slaže s mojim uvjerenjima?

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 08/01/2015 : 18:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

samo, zaboravili ste na jednu malu razliku. jedni ubijaju, drugi ne.
inače, satira je za one koji je razumiju. ako nekoga vrijeđa neka je ne čita. ovi drugi ti ne ostavljaju taj izbor. ili je po njihovom ili smrt.
nema opravdanja za ovaj čin. ako su umrli zato što su nekoga uvrijedili onda bi po toj logici svi trebali umrijeti. a pitam ja vas što je veća uvreda, kada uzmem sliku nečijeg sveca ili boga i našalim se s snjim ili kad nekome odrubim glavu i pobijem čitavu obitelj jer se ne slaže s mojim uvjerenjima?

yeep,upravo tako,pa necemo valjda biti toliko plitki da u isti kos trpamo satiricare i vjerske gnusobe koje su hladnokrvno spremni pobiti 12 ljudi zbog karikature tamo nekog kozojeba od prije 2000 godina..stvaaarno.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 08/01/2015 : 18:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

samo, zaboravili ste na jednu malu razliku. jedni ubijaju, drugi ne.
inače, satira je za one koji je razumiju. ako nekoga vrijeđa neka je ne čita. ovi drugi ti ne ostavljaju taj izbor. ili je po njihovom ili smrt.
nema opravdanja za ovaj čin. ako su umrli zato što su nekoga uvrijedili onda bi po toj logici svi trebali umrijeti. a pitam ja vas što je veća uvreda, kada uzmem sliku nečijeg sveca ili boga i našalim se s snjim ili kad nekome odrubim glavu i pobijem čitavu obitelj jer se ne slaže s mojim uvjerenjima?


Ocigledno ni jedni ni drugi nisu pravnici da bi znali te razlike.. ja tu vidim princip koji je isti. Nisu sve uvrede iste.. meni mozes reci sta hoces ali mi niposto nemoj dirati porodicu. Tu sam sam osjetljiv I spreman sam prilicno burno reagovati.. ako ti smatras da je tvoje ljudsko pravo I sloboda govora da vrijedjas moju porodicu onda to nije dobro. Mozes me nazvati primitivcem ali to je tako.. sto kaze jedan moj komsija kad ti afekt padne na oci cuda se desavaju.
Hocu da kazem da se na neke uvrede ljudi I ne obaziru a zato za neke druge uvrede skidaju glavu. To je ljudska proroda..
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 08/01/2015 : 19:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
drugo je napasti fizički nekoga tko je uvrijedio tebe ili tvoju obitelj. na to smo svi slabi i to razumijem, ali drugo je smaknut čitavu redakciju zbog jebenih karikatura. wtf?!
to mogu samo ljudi koji nemaju osjećaja i razuma i kojima su mozgovi isprani do te mjere da ne razaznaju dobro od zla.

btw, ne opravdavam vrijeđanje bilo čije religije ili vjere na bilo koji način ali to to nije razlog za ubiti nekoga. to je jednostavno pogrešno.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 08/01/2015 : 19:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

U necije svetinje jednostavno ne treba dirati.. u ovom slucaju su u pitanju ljudi bez smisla za humor I ovi nesretnici novinari su osjetili na svojoj kozi.
Mislim da je sloboda govora precjenjena stvar..

Naprotiv, i te kako se treba dirati, sada vise nego ikad, a sloboda govora nije precjenjena vec neprocjenjljiva stvar.


Izvini brate ali za mene su to sve fanatici koji nam nisu potrebni.. I onaj sto ode u siriju I pogine za vjeru I ovaj sto kenja po nekome drugom I pogine za slobodu govora. Razlika je u tome sto se o jednima prica sve najgore a drugog se zali I pali mu se svijeca.
I bez obzira na slobodu govora ne mozes ti ismijavati I vrijedjati nekoga I sprdati se sa nekim njegovim svetinjama.. bilo da se radi o vjeri, o porodici, o casti ili necemu desetom.. kamo tolerancija I medjusobno postovanje I uvazavanje? Ne jebe niko nikog ni 2% I kad se desi ovako nesto svi se nesto iznenade.. ljudima je malo previse ispran mozak ljudskim pravima I ne bi bilo lose da se malo spustimo na zemlju I da obratimo paznju na stvarne ljude a ne samo na njihova prava.

Bez slobode govora covjek nije slobodan,bez humora,satire je samo karikatura samog sebe.
Ovi kozojebi su pucali upravo na te vrednosti..za to ne postoji ama bas nikakvo opravdanje.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 08/01/2015 : 19:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
btw, policajac kojeg su ubili je bio musliman.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/policajac-hladnokrvno-smaknut-nasred-ulice-je-42godisnji-musliman-ahmed-merabet/793868.aspx

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000