forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi zima 2015.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/01/2015 : 11:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by PijaniPatak

E, ovo jedva čekam!



citao si ovo vec?


Zamalo. Držao u rukama italijansko izdanje, ali sam u tom trenutku uzeo nešto drugo.
Tako mi je promakao i Color Zagor 2 (nisam imao muda dati x eura za Sediolija)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/01/2015 : 13:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Tako mi je promakao i Color Zagor 2 (nisam imao muda dati x eura za Sediolija)

Dobra odluka.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/01/2015 : 16:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Jebena naslovnica!!Ovi maxiji od 288 stranica skoro svi su jebeni i vjerujem da ce i ovaj bit dobar i 4 godisnje je taman!
Go to Top of Page

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 20/01/2015 : 19:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
Uzasna naslovnica! Dokle ce ovo ponizavanje nekadasnjeg maestra nastaviti? Zalosno reci ali ovaj Zagor ne izgleda ni najmanje ferrijanski, vise izgleda ko da ga je neko pijan crto.

Bure stvarno nema muda da uradi ono sto se trebalo uraditi vec prije par godina i poslati covjeka u zasluzenu penziju. Daj Rubiniju da crta naslovnice pa bi se mozda cak i prodo koji vise broj.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 20/01/2015 : 21:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
meni je naslovnica sasvim ok

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/01/2015 : 22:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hamzik

Uzasna naslovnica! Dokle ce ovo ponizavanje nekadasnjeg maestra nastaviti? Zalosno reci ali ovaj Zagor ne izgleda ni najmanje ferrijanski, vise izgleda ko da ga je neko pijan crto.

Bure stvarno nema muda da uradi ono sto se trebalo uraditi vec prije par godina i poslati covjeka u zasluzenu penziju. Daj Rubiniju da crta naslovnice pa bi se mozda cak i prodo koji vise broj.

Pa nemoze Bure poslat legendu u penziju sta je tebi??
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/01/2015 : 22:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Uostalom naslovnica je bas onako u Ferijevom stilu!!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 21/01/2015 : 06:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Naslovnica jedna od najgorih Ferrijevih.
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 21/01/2015 : 20:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
do dvjestote stranice sam dogurao. jedva.

ovo je toliko loše na svim razinama.

chiarolla užasan(a inače, nisam jedan od onih kojima smeta njegov stil).

još osamdesetak stranica treba "odradit", ali predvidivost završetka već se nakon četrdesete strane može prokužiti.

gledajući zadnja dva maxija, imamo novu ediciju almanah.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/01/2015 : 20:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina


gledajući zadnja dva maxija, imamo novu ediciju almanah.


Znaci tako su "dobri".

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 21/01/2015 : 20:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by vešmašina


gledajući zadnja dva maxija, imamo novu ediciju almanah.


Znaci tako su "dobri".


Šalite se? Meni je ovo vrhunac sa ovim prljavim crtežom.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/01/2015 : 20:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Loši komentari, slutio sam da ovo ne valja... Chiarolla je pod hiperprodukcijom, čovjek ima 72 godine... Potpuno promašena taktika. I maxiji su se pretvorili u izdanja o kojima se ne vodi previše brige... Ionako će fanovi progutati sve. I ja ću prvi kao "muha na govno" otrčati do kioska, dati i zadnjih 50 kn za to i onda kukati... Zbog nas valjda Zagor i postoji i ima tolika izdanja. Ali trebali bi nas ipak malo više cijeniti. I pustiti Chiarollu i Sediolija da malo odmore.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/01/2015 : 20:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Ja ih jos nemam, samo sam komentirao na vešmašinin komentar.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 21/01/2015 : 20:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
da.

pročitao ga do kraja.

bolju bi priču smislili svi forumaši ovdje od ovog masterpiecea chiarolle i burattinija.

ovo je subjektivno mišljenje, ne znam kakva je hijerarhija u zagorovom staffu po pitanju kriterija odabira priča, al nakon tolko pustolovina u nogama koje ima zagor da ovakva zadnja dva maxija kako scenaristički tako i crtežom budu upropaštena, a bez ikakve odgovornosti je tragikomično.

kužim da postoje neke priče koje se moraju "odraditi", ali ovakav bulšit uvaljati u maxiju je grozno.

idem se prežderati od muke da se smirim :-)
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 21/01/2015 : 21:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Loši komentari, slutio sam da ovo ne valja... Chiarolla je pod hiperprodukcijom, čovjek ima 72 godine... Potpuno promašena taktika. I maxiji su se pretvorili u izdanja o kojima se ne vodi previše brige... Ionako će fanovi progutati sve. I ja ću prvi kao "muha na govno" otrčati do kioska, dati i zadnjih 50 kn za to i onda kukati... Zbog nas valjda Zagor i postoji i ima tolika izdanja. Ali trebali bi nas ipak malo više cijeniti. I pustiti Chiarollu i Sediolija da malo odmore.


Ma daj, Chiarolla ima baš vatren crtež sa eksplozivnim likovima.
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 21/01/2015 : 21:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

gledajući zadnja dva maxija, imamo novu ediciju almanah.


Budućnost je obećavajuća, slijedi Sedioli.
Go to Top of Page

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 21/01/2015 : 21:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Uostalom naslovnica je bas onako u Ferijevom stilu!!



Njegov stil ili ne ovaj rezultat nije ni F od Ferrija. A posto ja volim crtez ove legende boli me gledati ovaj njegov spori pad na niske grane. Stvarno zalosno i nesvatljivo da Bure moze dozvoliti ovo. I radi samog Ferrija a, iskreno receno, i radi serijala. Jeli ovakve naslovnice su sramota i ponizavaju Zagora ko strip. Ko, osim starih fanova, bi kupio ovaj amterski rad kada ga vidi na kiosku. Ovdje nema ljubavi na prvi pogled.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/01/2015 : 21:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
dobro bre, zar ste i ocekivali da bude sta od ovog?
ja cekam maxi Bure + ona braca esposito
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/01/2015 : 21:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

dobro bre, zar ste i ocekivali da bude sta od ovog?
ja cekam maxi Bure + ona braca esposito



A i to što kažeš... Najgore je imati očekivanja, pa dobiti govno.
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 21/01/2015 : 22:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by kasper

dobro bre, zar ste i ocekivali da bude sta od ovog?
ja cekam maxi Bure + ona braca esposito



A i to što kažeš... Najgore je imati očekivanja, pa dobiti govno.


Ja je pročitao, dobra je priča, barem meni...
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 22/01/2015 : 02:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hamzik

quote:
Originally posted by Rahazlam

Uostalom naslovnica je bas onako u Ferijevom stilu!!



Njegov stil ili ne ovaj rezultat nije ni F od Ferrija. A posto ja volim crtez ove legende boli me gledati ovaj njegov spori pad na niske grane. Stvarno zalosno i nesvatljivo da Bure moze dozvoliti ovo. I radi samog Ferrija a, iskreno receno, i radi serijala. Jeli ovakve naslovnice su sramota i ponizavaju Zagora ko strip. Ko, osim starih fanova, bi kupio ovaj amterski rad kada ga vidi na kiosku. Ovdje nema ljubavi na prvi pogled.

Neznam meni je naslovnica bas dobra,onako u Ferrijevom stilu.Chiarolla mi je ok crtac,kolko se sjecam Sossi i Bure su vec imali neku pricu o zombijima,tj. zivim mrtvacima ovo bi moglo bit nesto slicno ko posejdonovo prokletstvo!!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 22/01/2015 : 02:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Uspio sam nekako ''probaviti'' Cassara pa ću valjda i Chiarollu, samo da priča bude bolja od onih nesretnih Sabotera.

Nemoj me jebat!!!Pa sta fali saboterima pa bas je jeben maxi, Cassaro je dobar crtac meni bolji od Chiarolle makar mi je i on dobar.inace nekako su mi se bas dobro zaredali ovi maxiji od 288 stranica svi dobri osim tajanstvenog otoka a najbolji u zemlji dakota,cak mogu rec da mi je jedna od boljih zagorovih epizoda i sretan sam sto su maxiji krenuli dobro napokon!!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4342 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/01/2015 : 08:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
nisam čitao ovaj maksi, kao ni sabotere, ali ovi prije su bili odlični, osim možda zračne bande koja je osrednja. Nisam stekao dojam da se ovo izdanje srozava u kvaliteti.
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 22/01/2015 : 09:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Pročitao, meni sasvim solidan maxi, iako nisam veliki ljubitelj ovog crtača, ali ovdje me je cak i iznenadio, ugodno. Sve u svemu, za mene prolazna ocjena, iako mislim da se ova edicija može bolje iskoristiti.
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 22/01/2015 : 11:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
vrlo intrigantna najava na stražnjoj korici, kao i prvih 100tinjak stranica, recimo do trenutka kada zagor sretne archera. nakon toga ide bure u najgorem izdanju. kakvi drveni i neprirodni dijalozi, to samo bure može. vrhunac - monolog glavnog zloćka na 267.stranici likovi kao papagaji ponavljaju iste stvari, i 700 puta spominju riječ "moći" (imenica, ne glagol). moje moći, tvoje moći, njihove moći, tajanstvene moći, spojit ćemo moći šteta, ideja bješe dobra. chiarolla je bio konstantno dobar, rastura po običaju krajolike (primjerice, font iz texovog snježnog maxija mu nije ni do gležnja u crtanju snježnih krajolika) i prirodne elemente. nije mi jasno kako tako brz i star crtač može nakrcati svaku sličicu s toliko detalja i pri tome se ne ponavljati. no, eto, uzalud mu trud. meni jedan od najlošijih maxija. ali volim tu ediciju i dalje, čekamo idući.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000