forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Treba mi preporuka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 11/01/2015 : 00:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Isprike što otvaram novi topic ali ne mogu nigdje naći neki u kojega bi silom ugurao ovaj post pa neka bude ovako...

Nije tajna da sam veliki fan Marvelovih stripova (pretežito Spider-Mana) i da sam manje-više upoznat s njihovom ponudom strip serijala i kvalitetom istih, te da nikada nisam previše pikirao na DC, iako sam čitao nešto Batmana i Aquamana iz The New 52. Pa upravo zbog te neupućenosti u njihova izdanja te sveobuhvatne lijenosti zbog koje mi se ne da malo potražiti po internetu, pitam DC-jeve fanove ili bilo koga tko mi može dati točan odgovor je, postoji li neki dobar DC serijal u kojemu glavnu riječ vode mladi superheroji i koji je prilagođen tinejdžerskoj publici, nešto kao Ultimate stripovi u Marvelu? Naravno, znam za Teen Titanse, ali pojma nemam otkud bi počeo s tim, a znam da sam negdje nabasao i na tinejdžersku verziju Supermana. Može li mi netko dati nekakvu preporuku, savjet? Mr. Bushido? Vatrogasci? Will Smith? Bilo tko?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 11/01/2015 : 00:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Isprike što otvaram novi topic ali ne mogu nigdje naći neki u kojega bi silom ugurao ovaj post pa neka bude ovako...

Nije tajna da sam veliki fan Marvelovih stripova (pretežito Spider-Mana) i da sam manje-više upoznat s njihovom ponudom strip serijala i kvalitetom istih, te da nikada nisam previše pikirao na DC, iako sam čitao nešto Batmana i Aquamana iz The New 52. Pa upravo zbog te neupućenosti u njihova izdanja te sveobuhvatne lijenosti zbog koje mi se ne da malo potražiti po internetu, pitam DC-jeve fanove ili bilo koga tko mi može dati točan odgovor je, postoji li neki dobar DC serijal u kojemu glavnu riječ vode mladi superheroji i koji je prilagođen tinejdžerskoj publici, nešto kao Ultimate stripovi u Marvelu? Naravno, znam za Teen Titanse, ali pojma nemam otkud bi počeo s tim, a znam da sam negdje nabasao i na tinejdžersku verziju Supermana. Može li mi netko dati nekakvu preporuku, savjet? Mr. Bushido? Vatrogasci? Will Smith? Bilo tko?


Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 11/01/2015 : 01:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
Rekao si da si čitao nešto od Batmana iz The New 52, ja sam također čitao dosad Court of Owls arku, Death of the family i Zero year i toplo preporučujem sve to, vrhunska priča i spektakularan crtež. Čujem da je i Superman odličan iz The New 52 kojeg sam također nabavio no još nisam stigao pročitati.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/01/2015 : 01:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Isprike što otvaram novi topic ali ne mogu nigdje naći neki u kojega bi silom ugurao ovaj post pa neka bude ovako...

Nije tajna da sam veliki fan Marvelovih stripova (pretežito Spider-Mana) i da sam manje-više upoznat s njihovom ponudom strip serijala i kvalitetom istih, te da nikada nisam previše pikirao na DC, iako sam čitao nešto Batmana i Aquamana iz The New 52. Pa upravo zbog te neupućenosti u njihova izdanja te sveobuhvatne lijenosti zbog koje mi se ne da malo potražiti po internetu, pitam DC-jeve fanove ili bilo koga tko mi može dati točan odgovor je, postoji li neki dobar DC serijal u kojemu glavnu riječ vode mladi superheroji i koji je prilagođen tinejdžerskoj publici, nešto kao Ultimate stripovi u Marvelu? Naravno, znam za Teen Titanse, ali pojma nemam otkud bi počeo s tim, a znam da sam negdje nabasao i na tinejdžersku verziju Supermana. Može li mi netko dati nekakvu preporuku, savjet? Mr. Bushido? Vatrogasci? Will Smith? Bilo tko?


Koji format mora biti? Papir? Digitalno? "Digitalno"?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 11/01/2015 : 01:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Zagor12

Isprike što otvaram novi topic ali ne mogu nigdje naći neki u kojega bi silom ugurao ovaj post pa neka bude ovako...

Nije tajna da sam veliki fan Marvelovih stripova (pretežito Spider-Mana) i da sam manje-više upoznat s njihovom ponudom strip serijala i kvalitetom istih, te da nikada nisam previše pikirao na DC, iako sam čitao nešto Batmana i Aquamana iz The New 52. Pa upravo zbog te neupućenosti u njihova izdanja te sveobuhvatne lijenosti zbog koje mi se ne da malo potražiti po internetu, pitam DC-jeve fanove ili bilo koga tko mi može dati točan odgovor je, postoji li neki dobar DC serijal u kojemu glavnu riječ vode mladi superheroji i koji je prilagođen tinejdžerskoj publici, nešto kao Ultimate stripovi u Marvelu? Naravno, znam za Teen Titanse, ali pojma nemam otkud bi počeo s tim, a znam da sam negdje nabasao i na tinejdžersku verziju Supermana. Može li mi netko dati nekakvu preporuku, savjet? Mr. Bushido? Vatrogasci? Will Smith? Bilo tko?


Koji format mora biti? Papir? Digitalno? "Digitalno"?



Bilo što, samo da nije previše opskurno.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 11/01/2015 : 01:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Josip2000

Rekao si da si čitao nešto od Batmana iz The New 52, ja sam također čitao dosad Court of Owls arku, Death of the family i Zero year i toplo preporučujem sve to, vrhunska priča i spektakularan crtež. Čujem da je i Superman odličan iz The New 52 kojeg sam također nabavio no još nisam stigao pročitati.



Jako su mi zanimljive bile te Batmanove priče, možda mi isprva nisu dobro sjele jer je to sve bilo vrlo novo za mene u doba kada sam čitao strip i moglo se tu naći malo praznog hoda, ali su me s vremenom pošteno zabavile. Akcija je fenomenalno odrađena u nekim trenucima. Greg Capullo .

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 11/01/2015 : 01:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
I Scott Snyder, kad sam čitao priče, mislio ovaj čovjek sigurno decenijama radi kao scenarist, kad on mladić jbt
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 11/01/2015 : 13:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Josip2000

I Scott Snyder, kad sam čitao priče, mislio ovaj čovjek sigurno decenijama radi kao scenarist, kad on mladić jbt



Snyder je na mene ostavio jednostavan dojam kao čovjek koji jako dobro poznaje stripove i materiju onoga o čemu piše, te uživa u tome. I stvarno radi dobar posao, evo, od 2011. do sada već je pokupio dva Eisnera, po jedan Harvey i Eagle Award te tri Stan Lee nagrade.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 13/01/2015 : 22:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Zagor12

Isprike što otvaram novi topic ali ne mogu nigdje naći neki u kojega bi silom ugurao ovaj post pa neka bude ovako...

Nije tajna da sam veliki fan Marvelovih stripova (pretežito Spider-Mana) i da sam manje-više upoznat s njihovom ponudom strip serijala i kvalitetom istih, te da nikada nisam previše pikirao na DC, iako sam čitao nešto Batmana i Aquamana iz The New 52. Pa upravo zbog te neupućenosti u njihova izdanja te sveobuhvatne lijenosti zbog koje mi se ne da malo potražiti po internetu, pitam DC-jeve fanove ili bilo koga tko mi može dati točan odgovor je, postoji li neki dobar DC serijal u kojemu glavnu riječ vode mladi superheroji i koji je prilagođen tinejdžerskoj publici, nešto kao Ultimate stripovi u Marvelu? Naravno, znam za Teen Titanse, ali pojma nemam otkud bi počeo s tim, a znam da sam negdje nabasao i na tinejdžersku verziju Supermana. Može li mi netko dati nekakvu preporuku, savjet? Mr. Bushido? Vatrogasci? Will Smith? Bilo tko?


Koji format mora biti? Papir? Digitalno? "Digitalno"?



Bilo što, samo da nije previše opskurno.


Oprosti što čekaš na odgovor. Trenutno sam u nekoj gužvi, ali odgovorit ću ti prvom prilikom.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 14/01/2015 : 18:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ma nemaš beda, nije hitno. :)

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Mac
Average Member



Bosnia and Herzegovina
576 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 15/01/2015 : 18:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mac a Private Message  Reply with Quote
Ovo i ja tražim, nedavno sam počeo pratiti američki strip ali se gubim kao nevinost na ekskurziji interesuje me šta je dobro od New 52 Batmana i ostalih, te Marvel stripova (vidio sam da je Spider - Verse aktuelan) pa bi dobro došle preporuke
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/01/2015 : 03:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Evo, za početak. Svaki od ovih stripova na vrlo specifičan način prilazi problematici tinejdžerstva i sazrijevanja. Ne samo zato što svaki lik ima svoj set sposobnosti i supermoći, već i zbog ljudi koji ih okružuju i okoline iz koje potječu.

The New Teen Titans (1980.-1990, 2011.) - scenarij Marv Wolfman i George Pérez, crtež George Pérez

- DC Comics Presents br. 26
- The New Teen Titans/Tales of the Teen Titans br. 1–50
- The New Teen Titans vol. 2/The New Titans br. 1-6, 50-61, 66-67
- The Best of DC Blue Ribbon Digest br. 18
- Tales of the New Teen Titans br. 1–4
- The New Teen Titans Annual/Tales of the Teen Titans Annual br. 1-3
- Secret Origins Annual br. 3
- The New Teen Titans: Games



Supergirl (1996.-2003.) - scenarij Peter David

- Supergirl br. 1-80
- Supergirl Plus
- Showcase '96 br. 8



Impulse (1995.—1997.) – scenarij Mark Waid, crtež Humberto Ramos. Ovaj serijal blisko je povezan sa serijalom The Flash, koji je Waid tada paralelno pisao. Toplo preporučam i njegovo čitanje.

- The Flash br. 92-100
- Impulse br. 1-27
- Robin Plus br. 1
- Secret Origins 80-Page Giant
- DCU Holiday Bash III



Batgirl (1999.-2003.) – scenarij Kelley Puckett, crtež Damion Scott

- Batman br. 567
- Detective Comics br. 734
- Batgirl br. 1-37
- Batman: Gotham City Secret Files & Origins


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 22/01/2015 : 15:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Odlično, hvala ti puno! Pročitat ću sve što budem našao. :)

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000