forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sloboda govora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/01/2015 : 22:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
A braniteljice su onda najveće kćeri!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/01/2015 : 23:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

A braniteljice su onda najveće kćeri!





Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2015 : 23:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by lwood

misliš šta je posta kreditno nesposoban?

Ne nego zato sto je medu 10 najvecih ubojica u povijesti covijecanstva,al on mi lagano spada u politiku a o tome nesmijemo!




Ne spada u politiku, jok, spada u sport
Baš me zanima ta tvoja list TOP 10.
Bubaš i ostaješ živ.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 25/01/2015 : 05:04:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by lwood

misliš šta je posta kreditno nesposoban?

Ne nego zato sto je medu 10 najvecih ubojica u povijesti covijecanstva,al on mi lagano spada u politiku a o tome nesmijemo!




Ne spada u politiku, jok, spada u sport
Baš me zanima ta tvoja list TOP 10.
Bubaš i ostaješ živ.

Haha,pa nije to moja lista bas se ja bavim s tim sranjima,daj preskoci ovo da nebi jos ja pobro ban kad me ovaj mrzi iz dna duse!!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 25/01/2015 : 07:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
pre par dana prisetio sam se one rečenice: tudjeg nečemo-svoga ne damo , to se nanašalo na ono od pre par dana. pogledajte šta se danas dogadja po celome svijetu

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 25/01/2015 07:03:47
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 26/01/2015 : 01:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Ako bi izbori što promijenili, bili bi zabranjeni.
Mark Twain

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 26/01/2015 : 12:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
ŠTA SADA?(pobijedili su ti, oni, stanje ovakvo, takvo,...) to je pravo lice naših(slo) medija, kad se u svakom primeru postave na stranu društvene elite. Kad eliti škodi dogajanje hlapca uvijek se naprave napola nepismene i neznalice, umjesto da bi objektivno predstavili priču. A kad europska centralna banka naznani kvantitativni pretok novca, za što ne trebaš nijednog analitika, da znaš koliko bez smisla je sve zajedno, oni napišu TEŠKO OČEKIVANI UKREP ECB-ja. Komu još uvijek nije povuklo, da su mediji obična propaganda elite oz. da su pod totalnom kontrolom svojih korporativnih vlasnika je obična ovca. Npr. medij Russia Today, su postavili uz bok terorističkim organizacijama. Zašto? Medijska kuča na istom stepenu opasnosti kao ISIS? Kako je to moguče? Samo zato što imaju drugačiji pogled na svijet kao ostali? Naravno o tom neče nikad pisati kod nas. Ima još jedno bolje pitanje.. zašto naši mediji(slo) nisu bili označeni slično? Zato što mediji, koje si lastiš-šef, ne predstavljaju nikakve pretnje. Zato što mediji kao naši, uvijek zagovaraju narativo elite.

Pogledajmo malo nazad! Ko je zakuvao krizu? Svaka država posebno? Europa? Globalizacija? Narod? Svako po malo, pa ko je vodio sve pre nabrojane? Pravilno EU! Ko ti neko diktira koje poduzeče moraš zatvoriti, si prisiljen radnike preusmeriti.Iznenada se izgubi dodana vrijednost, cijene artikla i storitev se poviša. Iako manji produktivnosti pojavi se neenakomerno razmerje plata u poduzeču! Firma je u crvenim brojkama ali uz sve to generali pokupe nagrade, umesto, da bi platili i odgovarali za greške. Šta napravi država? Da očuva socialni mir i zaposlenost, daje finančnu pomoč, koja se preko sejnina prenese opet na generale! Možemo poenostaviti stvar. Sakupimo-seštejemo uplačane premije u ZPIZ-zavod za penziju, od godine 1991 do danas sve kredite države plačane premije u Zdravstvenu blagajnu, odbijemo-odštejmo troškove bez polit., direktora i pribočnikoa, i bez nagrada i vidječemo gdje smo. Gospodarnost naše(slo) države je mačehovska razsipna in neodgovorna.
I pitam se zašto naši poli.(slo) svaki dan lete u Bruselj, se svaki dan čuju sa Brusljem?! Zato, da nam dadu smjernice, koju fabriku moramo zatvoriti zbog kvota, kako moramo sniziti proizvodnju mleka zbog kvota, koliko avta moramo kupiti isl...Onda čitam, kako nas EU spašava. To je ravno kao, da me EU po glavi udari, padnem v nesvijest, a onda mi pomaže?
Eh, taj svijet se obrnuo na glavu...

samo još to,
Znamo več zašto se dalo milijarde eura v Grčku. Sve je išlo u banke , da su si tako njemci kao svi ostali riješili milijone , koje su imali u Grčki. Slo.je dala tamo novac, jer su pač u Eu tako kazali. Zašto niko ne dregne Švajcarsku, i med sv. ratom su je pustili na miru. Naravno kad ima puno veljaka unutar pune svote novca. Eu nije rješevala Grčike, nego svoje vlastnišvo, koje je bilo u Grčkoj. Banke bi morale biti sa strane neodvisnih ljudi strogo pod nadzorom, jer ako je banka nadzorovana sa strane polit., onda se zna da če novac nestati. Ne kažem, da je bilo u socializmu rožnato, ali nije bilo tajkuna i baraba, koje su radnički novac upotrebljavali za svoje interese. Obični ljudi drže državu gore i ne polit. Zato, kad se krade, krade se naš novac i naša finančna bezbednost. Nemojte se više remetiti sa socializmom i komunizmom jer tog sustava več davno nema. Kapitalizam je današnje zlo, jer su nas tako sprogramirali, da još znamo samo trošiti. Nije problem štediti, problem je štediti tada kad imaš nešto, jer kad nešto nemaš, ne možeš štjediti.Moglo bi ostat tako kao što je bilo. Svaka država svoj gospodar sa svojom valutom.
A i zato bogatiji postaju sve bogatiji, i to se nastavlja...




Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 26/01/2015 12:53:38
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 26/01/2015 : 13:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Citat iz knjige AAA !
" Danas polit. štitu odgovorne za krizu i breme plačila
prenaša na ljude, koji su njena žrtva. Zato je dug na splošno
nelegitiman. Dok če da važi trenutna logika, može
diktatura upnikov ljudima nonstop usiljivati nove korake nazad.
Jedini spas, sa kojim možemo saznati koliki dio duga je
nelegitiman ili celo sovražen, je revizija javnog duga zajedno
sa moratorijem na odplačivanje bez kazni. Ta dio duga mora
biti bezpogojno otpisan. Da bi se to moglo desiti, moraju
ljudi uztrajati kod mobilizacije, da budu mogli uveljaviti drugačiju
polit., koja če konačno poštovati osnovna prava i okolinu "
Kraj citata

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 26/01/2015 13:22:03
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000