forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 #СнежниСамитСтрипаџијаСрбије
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/03/2015 : 22:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by sergej773

Ruđer Bošković i Ivan Gundulić nisu ni hrvati ni srbi, već dubrovčani.



Bingo! Nisam se nadao od tebe, ali dobro.


Ja bih se zakleo da ću biti rijedak koji misli ovako, ali bome sam bio u krivu.
Bravo sergej.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/03/2015 : 22:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by sergej773

Ruđer Bošković i Ivan Gundulić nisu ni hrvati ni srbi, već dubrovčani.



Bingo! Nisam se nadao od tebe, ali dobro.


Ja bih se zakleo da ću biti rijedak koji misli ovako, ali bome sam bio u krivu.
Bravo sergej.



Upravo ono što smo danas pisali na PM, zato sam se i ja oduševio!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 06/03/2015 : 22:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
manhunteru, ne spamaj, on topic molim

Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 06/03/2015 : 23:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je sledeci Hanterov posao organizacija
Letnjeg samita stripadzija
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 06/03/2015 : 23:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Koje vatanje za konce, koje prodavanje magle. E moji, kad bi tako generalizirali onda cemu tolika rasprava oko recimo Tesle? Eto kao sto se i prijavio kad je dosao u SAD, Austrijanac, kao i vecina nasih baba, did,pradida, svi smo austrijanci,madjari, turci...bravo. Jako jednostavno. A tek pametno.
Tintone, kao sto si rekao, skola je sranje, prof te ugnjetavaju, a prave stvari ces naucit na forumima, bravo.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/03/2015 : 23:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Markos

Ja vjerujem da se zafrkavao. A ako ipak nije, pa dobro, svatko ima pravo na vlastite zablude.



Ako ja za ovih 11 godina na ovom forumu nisam pokazao ko sam i kakav sam, da čak i ti sumnjaš, onda ne znam šta da kažem.

Ovde sam za to vreme pročitao toliko bljuvotina, da čak i da sam ovo napisao u zbilji nije ni prineti tome. Ali nebitno, to i nije tema ovde.

Par puta sam upozorio da se nastavi sa pisanjem na temu topica, ali izgleda da su ljudi nanjušili nešto bolje za diskusije, pa se sa ove teme odjavljujem kao moderator. Komentarisaću je kao i svi ostali. Hvala na razumevanju.


Bez brige, meni se ne moraš opravdavati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/03/2015 : 23:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Mislim da je sledeci Hanterov posao organizacija
Letnjeg samita stripadzija



Par godina sam stvarno i bio jedan od organizatora. Sad se samo bavim jeftinom propagandom.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/03/2015 : 23:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Markos

Ja vjerujem da se zafrkavao. A ako ipak nije, pa dobro, svatko ima pravo na vlastite zablude.



Ako ja za ovih 11 godina na ovom forumu nisam pokazao ko sam i kakav sam, da čak i ti sumnjaš, onda ne znam šta da kažem.

Ovde sam za to vreme pročitao toliko bljuvotina, da čak i da sam ovo napisao u zbilji nije ni prineti tome. Ali nebitno, to i nije tema ovde.

Par puta sam upozorio da se nastavi sa pisanjem na temu topica, ali izgleda da su ljudi nanjušili nešto bolje za diskusije, pa se sa ove teme odjavljujem kao moderator. Komentarisaću je kao i svi ostali. Hvala na razumevanju.


Bez brige, meni se ne moraš opravdavati.



A ja se nisam ni pravdao, već se čudio tvojoj reakciji. Ali nebitno.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/03/2015 : 23:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa ja sam napisao da vjerujem da se zezaš. A ovaj drugi dio ionako nije bio upućen tebi, nego dežurnim dušebrižnicima. Jer ja se, kao, ne želim izjasniti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 06/03/2015 : 23:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
A ja, kao d.d., se nadam da se zeza. Al na zalost, ne virujem. . Tim vise sta nista nije demantirano, cak naprotiv. Al ok, ni prvi ni zadnji put, al za mi je omladine sta mora svasta citat.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 07/03/2015 : 00:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

A ja, kao d.d., se nadam da se zeza. Al na zalost, ne virujem. . Tim vise sta nista nije demantirano, cak naprotiv. Al ok, ni prvi ni zadnji put, al za mi je omladine sta mora svasta citat.



Da,u pravu si,baš moraju čitati svakakve nebuloze...Pa svi znaju da Ruđer Bošković, Ivo Andrić i Ivan Gundulić rame uz rame sa Musom Ćazimom Ćatićem čine okosnicu bošnjačke književnosti,pjesništva i nauke...

Wtf?

Edited by - bagi on 07/03/2015 00:12:25
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 07/03/2015 : 00:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
'Ajde, sta si se uzjogunio? http://en.wikipedia.org/wiki/Roger_Joseph_Boscovich#Competing_claims_for_Bo.C5.A1kovi.C4.87.27s_nationality
Sta ti smeta ovo sto je covjek napisao? Tako je, kod nas Srba se postuje Rudjer Boskovic, volimo pomalo da ga svojatamo. I pritom mislim na dio koji zna sta prica. Da nije mozda zabranjeno?
Zao je i meni omladine, sto ne shvata lekciju iz istorije, iliti povijesti, kako ti volja, i stvaranje nacija u XIX vijeku. Ako ti mislis da su Rimsko carstvo i grcka kultura zaostavstina iskljucivo i samo Grcke i Italije, onda ne znam sta bih ti rekao, gubim volju za diskusijom. Mlacenje prazne slame i prebrojavanje krvnih zrnaca kod ljudi koji su svjetsko bogatstvo mi nikada nece biti jasno.
I uzgred, kad iduci put budemo upali u svadju oko Nikole Tesle, mi Srbi i vi Hrvati, mogli bi, cisto onako, radi reda, da skontamo da je covjek sve u zivotu zapravo ostvario u Americi, i ako cemo posteno, najvise je njihov, jer je tamo radio i vecinom su oni i imali najvise od svega sto je uradio.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 07/03/2015 : 00:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

A ja, kao d.d., se nadam da se zeza. Al na zalost, ne virujem. . Tim vise sta nista nije demantirano, cak naprotiv. Al ok, ni prvi ni zadnji put, al za mi je omladine sta mora svasta citat.



Da,u pravu si,baš moraju čitati svakakve nebuloze...Pa svi znaju da Ruđer Bošković, Ivo Andrić i Ivan Gundulić rame uz rame sa Musom Ćazimom Ćatićem čine okosnicu bošnjačke književnosti,pjesništva i nauke...



Eh, i da se zajebajemo, pa to ima vise logike. Boskovic je, kazu bar tamo, iz sela Ravno u Hercegovini, A Andric iz Travnika, tako da, oni su Bosanci. Gotovo. Nije moja logika, al moran priznat bas pragmaticno. Bez mane.
Eto, pa tvoj dida je zivija u jedno 6-7 drzava...biraj sta je.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 07/03/2015 : 00:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

'Ajde, sta si se uzjogunio? http://en.wikipedia.org/wiki/Roger_Joseph_Boscovich#Competing_claims_for_Bo.C5.A1kovi.C4.87.27s_nationality
Sta ti smeta ovo sto je covjek napisao? Tako je, kod nas Srba se postuje Rudjer Boskovic, volimo pomalo da ga svojatamo. I pritom mislim na dio koji zna sta prica. Da nije mozda zabranjeno?
Zao je i meni omladine, sto ne shvata lekciju iz istorije, iliti povijesti, kako ti volja, i stvaranje nacija u XIX vijeku. Ako ti mislis da su Rimsko carstvo i grcka kultura zaostavstina iskljucivo i samo Grcke i Italije, onda ne znam sta bih ti rekao, gubim volju za diskusijom. Mlacenje prazne slame i prebrojavanje krvnih zrnaca kod ljudi koji su svjetsko bogatstvo mi nikada nece biti jasno.
I uzgred, kad iduci put budemo upali u svadju oko Nikole Tesle, mi Srbi i vi Hrvati, mogli bi, cisto onako, radi reda, da skontamo da je covjek sve u zivotu zapravo ostvario u Americi, i ako cemo posteno, najvise je njihov, jer je tamo radio i vecinom su oni i imali najvise od svega sto je uradio.



Dubrovacka knjizevnost je starija od srpske. Znaci, ako oces takvu igru, srpska moze bit samo dio dubrovacke knjizevnosti, A ne obrnuto.
Tako. A sta se tice Tesle, baci pogled na zadnji slucaj;
http://www.dalmacijanews.hr/clanak/v5ui-skandal-u-madridu-na-izlozbi-o-tesli-nigdje-se-ne-spominje-hrvatska

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/03/2015 : 01:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ajmo dosta gluposti.
Odsad, tko nije ontopic-ha bu dobil kaznu.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 07/03/2015 : 02:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
ljudi koji vam je k...?
tako ići upropastiti jedan lijepi topic...
tako je svejedno tko je od kuda i tko je tko. dajte barem na ovom forumu odjebite ove primitivne i zaostale netrepeljivosti. ja sam Hrvat i volim svoje prijatelje Srbe i poštujem njihov jezik i kulturu kao što i oni poštuju našu. dajte barem na ovom forumu odjebite politiku i primitivizam. zar nisu sve gluposti iza nas? mi smo iznad toga.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/03/2015 : 09:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Koje vatanje za konce, koje prodavanje magle. E moji, kad bi tako generalizirali onda cemu tolika rasprava oko recimo Tesle? Eto kao sto se i prijavio kad je dosao u SAD, Austrijanac, kao i vecina nasih baba, did,pradida, svi smo austrijanci,madjari, turci...bravo. Jako jednostavno. A tek pametno.
Tintone, kao sto si rekao, skola je sranje, prof te ugnjetavaju, a prave stvari ces naucit na forumima, bravo.


Ne znam zašto vadiš moje riječi iz konteksta. Ja nisam napisao da me u školi ugnjetavaju niti da je škola nešto bezveze (nisam idiot). Napisao sam da u školama i psihičkog maltretiranja i da je ono gore od fizičkog koji bi neki htjeli uvesti. I to ionako nema veze s ovom raspravom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 07/03/2015 : 10:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16874 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/03/2015 : 10:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

ljudi koji vam je k...?
tako ići upropastiti jedan lijepi topic...
tako je svejedno tko je od kuda i tko je tko. dajte barem na ovom forumu odjebite ove primitivne i zaostale netrepeljivosti. ja sam Hrvat i volim svoje prijatelje Srbe i poštujem njihov jezik i kulturu kao što i oni poštuju našu. dajte barem na ovom forumu odjebite politiku i primitivizam. zar nisu sve gluposti iza nas? mi smo iznad toga.



Go to Top of Page

Svet stripa
Junior Member



Serbia
330 Posts

Member since 04/07/2012

Posted - 07/03/2015 : 10:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Svet stripa's Homepage  Send Svet stripa a Private Message  Reply with Quote
Свет стрипа са поносом представља Господина и његовог аутора Горана Фуруновића из Крагујевца!!!
Погледајте табле овог стрип серијала и послушајте у какве ће нас авантуре одвести дружење са Господином на јединственој манифестацији #СнежниСамитСтрипаџијаСрбије


www.svetstripa.org.rs - facebook - twitter - instagram - you tube

Edited by - Svet stripa on 10/03/2015 19:57:21
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2331 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 09/03/2015 : 18:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
Moj ulov sa Summita: Jezovnik #4, Život u Bolidvudu i Luna!


Piši propalo!
Go to Top of Page

Svet stripa
Junior Member



Serbia
330 Posts

Member since 04/07/2012

Posted - 10/03/2015 : 19:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Svet stripa's Homepage  Send Svet stripa a Private Message  Reply with Quote
#‎СнежниСамитСтрипаџијаСрбије

Хвала свима на изузетно пријатној вечери.
Видимо се на отварању школе стрипа 3. априла у просторијама Америчког кутка, а у склопу Народне библиотеке Вук Караџић.


Нова лица међу љубитељима стрипа у Крагујевцу


www.svetstripa.org.rs - facebook - twitter - instagram - you tube
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2331 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 11/03/2015 : 00:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
Prilog sa Kanala 9 o Summitu:

https://vimeo.com/121833700

I da, postoji li mogućnost da se vimeo video postavi kao tube video?
Priznajem da se nisam previše trudio; više me zanima da li je to uopšte moguće.

Piši propalo!
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 11/03/2015 : 21:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

A ovako nešto želim da čitam uvek i sa obe strane:
http://www.index.hr/sport/clanak/bravo-srbija-navijaci-u-kraljevu-pljeskali-hrvatskoj-himni/805642.aspx


Svi koji zvizde bilo hrvarskoj ili srpskoj himni su huligani i takvih ljudi zemlja treba da se stidi.

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 11/03/2015 : 21:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
OFFTOPIC, moram:
Nikola Tesla se rodio u hrvatskom selu Smiljanu, ali se koliko se negde secam citav zivot predstavljao kao Srbin, slicno kao i Ivo Andric.
I njegov otac i majka ako me secanje ne vara su Srbi, ali nema govora da se nije rodio u sadasnjoj Hrvatskoj.

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000