forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Školski i društveni liberalizam
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

mystere
New Member

Croatia
100 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 26/02/2015 : 16:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mystere a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dranki

Pegida nije bila toliko ekstremna koliko je neko htio. Pisao sam na drugoj temi kako su novinarima izjave demonstranata Pegide bile previse umjerene pa su morali montirati intervju sa svojim novinarem koji se izdavao za demonstranta Pegide i iznio stereotipe o muslimanima kako bi novinari dobili dokaz za svoje tvrdnje protiv Pegide. Jedini peh kod Pegide je sto je vodjstvo dospjelo u ruke wannabe Hitlera.



Da, eto slučajno se to desilo. Inače bi bilo sve O.K. s njima
Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 26/02/2015 : 16:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message  Reply with Quote
Nije to politika koliko je u stvari dio tog globalnog problema konfrontacije fronta (ekstremno) liberalnog i (ekstremno) konzervativnog gledanja na svijet, integraciju, multi-kulti, seksualnost. Novinari su za mene dio te ekstremne radikalne ljevice koji se svojski bore da uniste svaku klicu otpora trendovima u drustvu i satanizuju svakog ko nije s njima u horu.

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 26/02/2015 : 16:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dranki

Pegida nije bila toliko ekstremna koliko je neko htio. Pisao sam na drugoj temi kako su novinarima izjave demonstranata Pegide bile previse umjerene pa su morali montirati intervju sa svojim novinarem koji se izdavao za demonstranta Pegide i iznio stereotipe o muslimanima kako bi novinari dobili dokaz za svoje tvrdnje protiv Pegide. Jedini peh kod Pegide je sto je vodjstvo dospjelo u ruke wannabe Hitlera.

A jeli , nije.

Ovo je aktualna fotka osnivaca pegide Lutz Bachmanna, nije photoshop..



Isti idol mu


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mystere
New Member

Croatia
100 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 26/02/2015 : 16:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mystere a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Dranki

Pegida nije bila toliko ekstremna koliko je neko htio. Pisao sam na drugoj temi kako su novinarima izjave demonstranata Pegide bile previse umjerene pa su morali montirati intervju sa svojim novinarem koji se izdavao za demonstranta Pegide i iznio stereotipe o muslimanima kako bi novinari dobili dokaz za svoje tvrdnje protiv Pegide. Jedini peh kod Pegide je sto je vodjstvo dospjelo u ruke wannabe Hitlera.



Da li STVARNO mora neko da se nađe da padne na murdocove fore odvlačenja topica u politiku?
I da li STVARNO murodoc to mora uvek da radi, pa makar i nesvesno???



Sorry, ali obrazovni sustav potpada i pod političku sferu. Osim ukoliko se vodi ozbiljna stručna rasprava o pojedinim obrazovnim segmentima (što ovaj topic nije) praktički je nemoguće ne izraziti određeni politički stav o ovoj temi. Uostalom, u prvom postu si pitao za mišljenja forumaša. Sad znaš njegovo.
Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 26/02/2015 : 16:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message  Reply with Quote

Da ne razvodnjavamo temu. Rekao sam i da u onoj gradj. org. ima elemenata ekstremne desnice i homofoba, sto ne cini roditelje iz te organizacije kandidatima za Hag. Ostalo zakljucite sami, ne da mi se piskarati vise :)

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24694 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2015 : 16:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mystere


Sorry, ali obrazovni sustav potpada i pod političku sferu. Osim ukoliko se vodi ozbiljna stručna rasprava o pojedinim obrazovnim segmentima (što ovaj topic nije) praktički je nemoguće ne izraziti određeni politički stav o ovoj temi. Uostalom, u prvom postu si pitao za mišljenja forumaša. Sad znaš njegovo.



Naravno, sam sam kriv što sam pitao za mišljenje...
Evo ti replika na ovaj tvoj post:

quote:
Originally posted by mr murdoc

A jeli , nije.

Ovo je aktualna fotka osnivaca pegide Lutz Bachmanna, nije photoshop..



Isti idol mu







I sad ja nemam prava da se ljutim što već ZNAM kuda će neko da usmeri raspravu. Ako ljudi u sve segmente života moraju da mešaju politiku, crkvu i štatijaznam, onda bih ja to nazvao jednostranom sposobnošću za diskutovanje. Sorry, ali tako je...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mystere
New Member

Croatia
100 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 26/02/2015 : 16:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mystere a Private Message  Reply with Quote
Imaš pravo da se ljutiš, isto kao što on ima pravo da komentira što je već komentirao. Forum, jebiga :-)
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2359 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 26/02/2015 : 17:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Ništa neočekivano. Bilo koja vlast da dođe, mora da radi po diktatu zapadnih sila da bi opstala. A svima im je vlast mila. I zato je tako naopako.

Na žalost...
Ali ako je ovaj tekst istinit, onda se ovde ipak radi o zloupotrebi dece (iako je to tanka linija po kojoj mnogi hodaju).
Izgleda da LGBT populacija preagresivno kreće na ono što je svima nama sveto - PORODICU.
Nisam homofob, nemam ništa protiv nečijih (ustavom zagarantovanih) prava, ali ako se ovo zaista događa, previše je.
Zaista...

Carpe diem
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16392 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 26/02/2015 : 17:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

quote:
Originally posted by delboj

Ništa neočekivano. Bilo koja vlast da dođe, mora da radi po diktatu zapadnih sila da bi opstala. A svima im je vlast mila. I zato je tako naopako.

Na žalost...
Ali ako je ovaj tekst istinit, onda se ovde ipak radi o zloupotrebi dece (iako je to tanka linija po kojoj mnogi hodaju).
Izgleda da LGBT populacija preagresivno kreće na ono što je svima nama sveto - PORODICU.
Nisam homofob, nemam ništa protiv nečijih (ustavom zagarantovanih) prava, ali ako se ovo zaista događa, previše je.
Zaista...


Pa tako se uništava društvo, udarcima u noseći stub tog malog broja preostalih pravih vrijednosti u patrijarhalnoj sredini u nestajanju.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 26/02/2015 : 17:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Oi!
Šta sve neću da čujem na ovom internetu... Jednostavno ne mogu da vjerujem da bi neki bolesnik tome učio djecu da je sasvim u redu da imaju spolni odnos sa partnerom istoga spola pa bio dječak ili curica. Znam da pederluk postoji još od Grčkoga doba nastanka ali ovo je brate pretjerano, protiv sam tog LGBT-a ali i ovo prelazi svaku mjeru. A najgore je što te normalne ljude osuđuju kao homofobe, a tome još dodajemo da ovim normalnima postavljaju pitanja "kada ste saznali da ste postali heteroseksualac" ili "heteroseksualnost je prolazna stvar u životu" što znači da oni naprosto nameću pederluk nama normalnima. Ovi koji su gej mogu da budu gej do mile volje, zaboli me ona stvar za njih, niti se sa njima družim niti sam ja njima simpatičan tako da je u pitanju odbojnost. Znam da ima mnogo gejeva koji su isto protiv ovakvih metoda koje ovi primjenjuju u školama ali šta ćeš - takav je taj jebeni liberalizam...

Ja bih namjerno doveo u te škole gole djevojke
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/02/2015 : 18:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
A od kad se ti wolfe drzis za normalnog?

I jako mi je kad vidim da ljude smeta da se dira u svetu porodicu. A sta je s familijama homoseksualaca? Njima mozete sikanirati clana familije I tako dirati u svetost njihove obitelji?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 26/02/2015 : 18:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
pih, čisto sumnjam u istinitost ovog teksta kao i u namjere autora koji ga je napisao. tendenciozan i zloban nacionalistički pamflet usmjeren upravo ka sodomiziranju različitosti i tome da se na njega lože upravo ovi što su se na njega, u ovom topiku, upecali.

stvarno, manhunter, što ti je to trebalo... kao da se već dovoljno ne brukaš na ovom forumu.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24694 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2015 : 18:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

kao da se već dovoljno ne brukaš na ovom forumu.



Kad mi ovo napiše jedinka poput tebe, meni to dođe kao kompliment.
A veruj mi, bolje se brukati na forumu, nego u životu. Tebi bi bilo lakše kada bi već jednom izašao iz ormara, a i ljudima oko tebe.


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24694 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2015 : 19:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Eto ti sad...

Otvoreno pismo Dr. Andreju Fajgelj
(kao odgovor na http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:535581-Dr-Andrej-Fajgelj-Uce-decake-da-ljube-drugare)



Želela sam da ovo pismo počnem sa nekom dozom poštovanja, međutim, kod mene se poštovanje mora zaslužiti, stoga ga počinjem kratkim uvodom u to šta je zapravo Crveni krst i čime se on bavi, s obzirom na to da je više nego evidentno da, Vi, gospodine Fajgelj niste upućeni.

Crveni krst Srbije je dobrovoljna, nezavisna i nacionalna organizacija, koja za misiju ima da pruži pomoć ugroćenim licima u slučaju nepogoda i nesreća, bilo da su izazvane ratom ili prirodom, da širi znanje o međunarodnom humanitarnom pravu, prosvećuje građane u oblasti zdravstvene i humanitarne zaštite, i da ukoliko je to potrebno pruža socijalnu zaštitu i zbrinjavanje. Imajući na umu sve prethodno navedeno ovo društvo deluje u skladu sa nekim osnovnim principima, (humanost, nezavisnost, neutralnost i tako dalje), zatim opšteprihvaćenim pravilima iz oblasti humanitarnog prava. Želela bih da se fokusiram na znanje o međunarodnom ljudskom pravu, onom pravu za koje se ljudi LGBTQ populacije godinama bore. Da bi to pravo bilo ostvareno, ono o čemu mi, kao jedno društvo, moramo da razgovaramo, da razbijemo stigmu, otvorimo srca i umove i prihvatimo činjenice. Verujem da bi ste se kao Dr. sa mnom složili da je znanje jedna od najvrednijih stvari na svetu, i da želite da ga Vaš sin, kao i deca Srbije poseduju. U tom slučaju Vaš sin je imao lekciju o važnim stvarima, i verujem da je mnogo toga naučio.

“Tolerancija”, kako ste je vi naveli u svom vrlo pristrasnom i nadasve netolerantnom izlaganju, je lepa reč koja ima dobro značenje. Kad vaši sinovi ljube drugare ili ćerke ljube drugarice, to znači da umeju da vole, znači da su neiskvareni, da svet gledaju onako kako bismo svi mi trebali da ga posmatramo, čisto, iskreno. Ako u zagrljaju i poljubcu možete da nađete nešto loše, pogotovu kod dece, onda na žalost Vi i ja ne živimo na istom svetu. Kad se vaši sinovi ili ćerke pretvaraju da su drugog roda, to ih uči poštovanju suprotnosti, jednakosti, različitosti. Rodna ravnopravnost neće od vaših sinova i ćerki napraviti tranvestite, neće postati transrodni, gej ili bi, oni to ili jesu ili nisu, ali će im pomoći, da ukoliko nisu, razumeju kroz šta oni koji jesu prolaze, a ukoliko jesu, umogome će im olakšati da shvate sebe. Rodna ravnopravnost se ne odnosi samo na žene, ona ujednom ruši stereotipe za oba pola, i time stvara jednu zdravu okolinu za obe strane. Smatram da je ultimativno dečije pravo da uči, da zna, da upija. Vi biste to možda nazvali indoktrinacijom, ali se ja ne bih složila sa Vama. Dete je sposobno da samo odluči šta mu se ne dopada, a šta ne. U većini slučajeva su mnogo pametniji od nas jer stvari vide bistrije. Mislim da bismo svi mnogo toga mogli da naučimo od njih.
Mnogi će mi zameriti što Vam ja Dr., kao studentkinja od 23 godine, skrećem pažnju, ali verujem da kada o nekoj temi govorite ili pišete, morate imati validne argumente i morate se koristiti pravilnim izrazima. Homoseksualnost, iliti “homoseksualizam” kako ste ga nazvali, nije pravac u umetnosti bilo koje vrste, isto tako razgovor o homoseksualnosti nije promocija, niti su rodna ravnopravnost, “odabir” seksualne orijentacije i slične teme vrednosti. Ona su po svojoj definiciji Ustavom zagarantovana prava, pored ostalih kojima se ne bih sada bavila, koje bi svako ljudsko biće trebalo da zna i koje svaki čovek, građanin bilo koje zemlje na svetu treba da upražnjava.

“Naša duboka uverenja da dečak treba da bude dečak, da maloj deci ne treba uopšte govoriti o seksu, a pogotovo ne sa istim polom, po liberalima nisu ništa drugo nego represija.”



Vaša duboka uverenja su isključivo Vaša, i Vaše pravo, zagarantovano slobodom govora je da ga izražavate, da ga prenosite na sinove i ćerke, ali je isto tako dečije pravo da uči, i zna apsolutno svaku činjenicu i da samo odabere koje će njegovo uverenje biti. Što se represije tiče, Vi je, gospodine Fajgelj upravo vršite, zahtevanjem da se upravo o svemu gorepomenutom ne piše i ne govori.

Pominjete građanski zakonik i “udarnu pesnicu liberalizma”. a zanemarujete upravo najbitniju reč GRAĐANSKI, oni koji “uvode nove standarde ponašanja u porodici” su oni koje je narod, tj. koje su građani (obratite pažnju na tu reč) izabrali da vrše funkcije koje donose dobrobit društvu, a samim tim uvode nove standarde u cilju poboljšanja života svih građana. U to da li funkcioneri pripadaju desnici ili levici, te da li svoje dužnosti vrše adekvatno ne bih zalazila. Neukusno je i krajnje degutantno porediti državu, socijalna i zdravstvena prava kao i njihovo vršenje dužnosti sa tuskim dankom. Država mora da štiti svoje građane, a to znači da će dete biti oduzeto roditelju koji mu nije pružao adekvatnu brigu, iz kojih god razloga, dokle god su oni kršenje osnovnih prava. Ukoliko verujete da neko može da izvrši toliki uticaj na Vaše dete, da se ono u nekom trenutku okrene protiv Vas, mislim da ga omalovažavate, podcenjujete i ne poštujete.



Dokle ćemo ćutati?

Nažalost, porodice u Srbiji imaju daleko veće probleme od toga da li je njihovo dete naučeno da poštuje, razume i voli. Za početak, hajde da se bavimo ekonomskim i socijalnim stanjem porodica. Pozivam Vas da se uozbiljite, da pažnju i energiju posvetite bitnijim problemima, da pomognete u rešavanju istih, na neki, bilo koji način, umesto da svoje i naše dragoceno vreme trošite predugim i izrazito glupim izlaganjima sopstvenih stavova i mišljena.



Na Vama gospodine Fajgelj i na ostalim roditeljima je da svoju decu volite i vaspitavate, ukoliko tome posvetite dovoljno vremena ona će odrasti i za Vašeg sina nažalost, a za ostalu, nadam se, na sreću postati i steći slična ako ne i ista uverenja kao i njihovi roditelji.



Nasilje se ne rešava nasiljem. Autoritativnost je vršenje presije i u većini slučajeva izaziva samo kontra reakciju. Poštovani roditelji Srbije, molim Vas, nemojte ukalupljivati vašu decu, dozvolite im slobodu da budu ono što jesu, ali ih naučite da vitez može da se bude i rečima, da zaštiti nekoga ne znači povrediti drugu osobu. I na kraju, samo ih volite, i sve će to biti tako treba.

Vladislava Mrčela


https://devojkakojaeka.wordpress.com/2015/02/26/otvoreno-pismo-dr-andreju-fajgelj/

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24694 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2015 : 19:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da ipak može da se nešto pametno napiše, bez uvlačenja politike i sličnih stvari u diskusiju?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mystere
New Member

Croatia
100 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 26/02/2015 : 19:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mystere a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Oi!
Šta sve neću da čujem na ovom internetu... Jednostavno ne mogu da vjerujem da bi neki bolesnik tome učio djecu da je sasvim u redu da imaju spolni odnos sa partnerom istoga spola pa bio dječak ili curica. Znam da pederluk postoji još od Grčkoga doba nastanka ali ovo je brate pretjerano, protiv sam tog LGBT-a ali i ovo prelazi svaku mjeru. A najgore je što te normalne ljude osuđuju kao homofobe, a tome još dodajemo da ovim normalnima postavljaju pitanja "kada ste saznali da ste postali heteroseksualac" ili "heteroseksualnost je prolazna stvar u životu" što znači da oni naprosto nameću pederluk nama normalnima. Ovi koji su gej mogu da budu gej do mile volje, zaboli me ona stvar za njih, niti se sa njima družim niti sam ja njima simpatičan tako da je u pitanju odbojnost. Znam da ima mnogo gejeva koji su isto protiv ovakvih metoda koje ovi primjenjuju u školama ali šta ćeš - takav je taj jebeni liberalizam...

Ja bih namjerno doveo u te škole gole djevojke




Znači, gole osobe pred djecom su O.K.? Interesantan pogled na stvar.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 26/02/2015 : 19:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mystere

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Oi!
Šta sve neću da čujem na ovom internetu... Jednostavno ne mogu da vjerujem da bi neki bolesnik tome učio djecu da je sasvim u redu da imaju spolni odnos sa partnerom istoga spola pa bio dječak ili curica. Znam da pederluk postoji još od Grčkoga doba nastanka ali ovo je brate pretjerano, protiv sam tog LGBT-a ali i ovo prelazi svaku mjeru. A najgore je što te normalne ljude osuđuju kao homofobe, a tome još dodajemo da ovim normalnima postavljaju pitanja "kada ste saznali da ste postali heteroseksualac" ili "heteroseksualnost je prolazna stvar u životu" što znači da oni naprosto nameću pederluk nama normalnima. Ovi koji su gej mogu da budu gej do mile volje, zaboli me ona stvar za njih, niti se sa njima družim niti sam ja njima simpatičan tako da je u pitanju odbojnost. Znam da ima mnogo gejeva koji su isto protiv ovakvih metoda koje ovi primjenjuju u školama ali šta ćeš - takav je taj jebeni liberalizam...

Ja bih namjerno doveo u te škole gole djevojke




Znači, gole osobe pred djecom su O.K.? Interesantan pogled na stvar.



A gle, ako je u redu da se djeca uče homoseksualnim odnosima onda je i u redu predstavljati dijeci gole žene jer će ih ovako ili onako da vidi na televiziji ili u časopisima. Kada djeca vide takvo nešta u novinama oni to ne shvataju kao učenje nego kao nešta sasvim "novo" za njih i ako postanu heterosekslualci ili homoseksualci vidom takvih prizora onda su na jednu ruku oni odgovorni za to jer ih tome niko nije naučio jer su to sami ugledali. Po mom mišljenju, ako je u redu takvo učenje onda neka bude i učenje kako da postaneš heteroseksualac pa ako uspije kod takvih osoba

P.S.
Možda sa moje strane i jeste pretjerano sa golim ženama ali mogu proći i odjevene pa u bilo kakvom kostimu...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 26/02/2015 : 19:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

A od kad se ti wolfe drzis za normalnog?

I jako mi je kad vidim da ljude smeta da se dira u svetu porodicu. A sta je s familijama homoseksualaca? Njima mozete sikanirati clana familije I tako dirati u svetost njihove obitelji?



Ne tvrdim sebe normalnog ali postoje neke stvari koje su i luđacima nenormalne kao npr. ova sada situacija. Iako nisam vjernik, zna se da je svetost porodice na normalnome. Eto u Rusiji, zabranjeno je homofobija ali i gej-parade dok i sam predsjednik izjavio kako preferiraju normalnu porodicu. I ja ne shvatam šta je tu normalno kada dijete odgajaju dva muškarca ili dvije žene (hajd u redu je kada je majka i baka u pitanju, ali samo u porodičnim odnosima) ili u još gorem slučaju psihopate, seksualni napasnici ili pedofili...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/02/2015 : 19:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ovo je malo prekomplicirana tematika za tebe valjda.

Ja bi, naime, itekako dao dijete dvjema briznim homoseksualnim osobama. Ali takvima poput tebe I predsjedniku kojeg spominjes nikako.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 26/02/2015 : 20:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Nema se ovdje šta razumijeti, ovdje svako izjašnjava svoja mišljenja... Neki su za, a neki su protiv...

Možda nisam za djecu, ali ja bih makar dijete upisao da trenira samobranilačke vještine (karate, kung-fu...) itd. i kasnije upisao da pohađa vojsku umjesto da ih kitim roza džemperima i da ih učim tamo nekim vjerovanjima koje nam nameće pogani Zapad. Naravno da dijetetu treba pružiti ljubav i njegu ali ne pretjerano veliku njegu da se kasnije ubezobrazi kao mnogi i da kasnije rade šta hoće. Pederi su previše "soft", tako da nekada roditelj treba da zalupi šakom o stol i da kaže ko kome naređuje i ko donosi pravila u kući...

Bolje odrasti pod strogim roditeljima nego odrasti sa "softićima" od čijeg vaspitanja kasnije postaneš sisica tako da ti svako pljune u lice i udari boksom a ti ne smiješ ništa jer si cica...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/02/2015 : 20:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
A I zasto ja razgovaram s raznim budalama?

Koliko ti gluposti mozes izvaliti u jednom postu to je cudo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 26/02/2015 : 20:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Zavisi kako ko razmišlja...
Znači, za tebe je u redu učenje djece homoseksualnim odnosima?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/02/2015 : 20:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pozeljno je djecu uciti toleranciji. Pozeljno ih je kasnije uciti seksuslni odgoj.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 26/02/2015 : 20:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Naravno da je poželjno, ali ako se roditelji ne slažu sa homoseksualcima onda i ne moraju da uče djecu da ih tolerišu, sve je do načina odgoja roditelja. Seksualni odgoj nije potreban, imaju tu roditelji koji mogu da objasne a ne tamo neke nepoznate ličnosti da uče tuđu djecu šta je seks...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/02/2015 : 20:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Po tvojoj teoriji uopce djeca ne moraju ici u skolu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000