forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 CONEY ISLAND
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/08/2015 : 13:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark


quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by ivan_micic

Going je u pravu. Na kraju će naklade ići u 50 primjeraka za imućniju publiku. i eventualno za knjižnice.







to nije krivnja izdavača nego publike
da je libellusova naknada 5.000 komada umjesto 500 imali bi duplo niže cijene

tako da su, po mom mišljenju, najveći krivci za visoke cijene libellusovih izdanja - umirovljenici, jer da svaki od njih kupi strip cijene bi bile puno niže





majku im penzićku neradničku!! vidiš i za kakve su sve idiotizme po forumima, daklem, krivi.
odlično si to uočio. ajmo referendum o ograničavanju životne dobi do 47!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/08/2015 : 13:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Colt mi je prijatelj, pa se neće naljutiti. Dakle, vi svi inače ste stručnjaci za tisak i _TOČNO_ znate što je to dobar tisak itd itd? Meni je jasno da običnom čitatelju nema nikakve razlike, međutim, to vas ne čini stručnjacima i kompetentnima za ocjenjivanje kvaliteta.



Blago se sefu sajta sa tolikim strucnjakima sa svih podrucja...najvise iz izdavastva..
Ma da izdavac nema pojma kad pocne posao sve bi brzo savladao citajuci forum...
Ma Colt je car ali HC iSc nikaf nije ni nece biti isto...jedno je limano i sivano izdanje a drugo limano...nisam strucko pa ako sam lupio glupost oprostite...
Uzet cu Libellus ali i drugog Saguara, 3 Aama Wilda i jos ponesto...
Posteno, da se nikome ne zamerim.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7612 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 28/08/2015 : 13:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Zašto bi to radili?
Pa nisu izdali strip jer je one-shot nego valjda zbog kvalitete ili zbog procjene da će ići.


pa je li misliš da će se bolje prodati strip koji su samo oni izdali premijerno kod nas ili strip koji je već izašao prije 2 mjeseca i kojeg je već kupilo dobar broj čitatelja?? ipak je u pitanju kolekcionarsko izdanje a ne kiosk pa da ga kupi i neko usput kao što kupuju zagora i slične profitabilnije junake pa onda nije problem ako i ima više izdanja...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2944 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 28/08/2015 : 13:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
koga briga za nijansu bolji tisak, to su samo marketinški trikovi za naivne
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/08/2015 : 14:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma ova prepiska između markosa i đoleta je vrh... strip-devijacije

to da vide moje nekadašnje učiteljice (koje su mi/nam govorile da su stripovi bezveze), mogle bi mi nabiti na nos

pazi ti konverzacije:
dva stručnjaka za tisak (strip-elita!), nad glavama običnih čitatelja, podsmjehuju se tim običnima, na običnom forumu za obične stripaše (ne u pdf-u Stručnjaci za tisak).
i sad jedan stručnjak za tisak kaže drugome: obični imaju svoje istine. a drugi stručnjak se podsmjehne: pa da, zato treba izbjegavati i čuvati Jedinu Strip Istinu: stručnost za tisak.

da povežemo za mitovima u koje vjerujemo i ne vjerujemo: tu imate, u malom, čitav NWO. evo, to vam je taj novi svjetski poredak. imate stručnjake za tisak koji komuniciraju nad običnima i tvrde određene stripotehnike (koje posjeduju jedino inicirani, Stručnjaci Za Tisak) i tako sami produciraju mit o stručnosti za tisak, koji će se dalje iskrivljavati, kapilarno kroz obične, jer ovi ne razumiju stručnost za tisak pa odmah pridaju aureolu mističnosti, čak nadosjetilnosti. i tako će stručnost za tisak imati nečega više, nešto natprirodno, jedno x koje će se prepričavati i prepričavati. mit o stručnosti za tisak.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 28/08/2015 : 14:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ma ova prepiska između markosa i đoleta je vrh... strip-devijacije

to da vide moje nekadašnje učiteljice (koje su mi/nam govorile da su stripovi bezveze), mogle bi mi nabiti na nos

pazi ti konverzacije:
dva stručnjaka za tisak (strip-elita!), nad glavama običnih čitatelja, podsmjehuju se tim običnima, na običnom forumu za obične stripaše (ne u pdf-u Stručnjaci za tisak).
i sad jedan stručnjak za tisak kaže drugome: obični imaju svoje istine. a drugi stručnjak se podsmjehne: pa da, zato treba izbjegavati i čuvati Jedinu Strip Istinu: stručnost za tisak.

da povežemo za mitovima u koje vjerujemo i ne vjerujemo: tu imate, u malom, čitav NWO. evo, to vam je taj novi svjetski poredak. imate stručnjake za tisak koji komuniciraju nad običnima i tvrde određene stripotehnike (koje posjeduju jedino inicirani, Stručnjaci Za Tisak) i tako sami produciraju mit o stručnosti za tisak, koji će se dalje iskrivljavati, kapilarno kroz obične, jer ovi ne razumiju stručnost za tisak pa odmah pridaju aureolu mističnosti, čak nadosjetilnosti. i tako će stručnost za tisak imati nečega više, nešto natprirodno, jedno x koje će se prepričavati i prepričavati. mit o stručnosti za tisak.




Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/08/2015 : 15:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da, u pravu si, to što se ja zadnjih 10 godina intenzivno i profesionalno bavim tiskom i tiskarama ne znači da znam o tisku više od našeg dobrog Giude.

S druge strane ti UOPĆE ne nastupaš ex-cathedra i NIKAD, nijednom, nisi nastupio s pozicija par exellance poznavatelja filozofije i docirajući citirao ovog ili onog filozofa, izvodeći pritom svoje nepogrešive teze i zaključke.

Trun i balvan, klasika.

Trouble will find me
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 28/08/2015 : 17:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
o moj zagore! di je ova rasprava završila...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/08/2015 : 17:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
evo ga na
i opet dobri stari uštogljeni markos

sad bi se ti svađao, ali - ne. uopće ti ne poričem stručnost za tisak. samo, jel gubiš pri tom ono malo strip-duše (mislim, uvijek si bio pedant, da se ne lažemo) kad ovakve super-vrckave kompilacije primaš tako na nož... vidiš što 10 godina intenzivnog bavljenja strip-tiskom uradi. umjesto da malo siđeš, među obične, rečeš koju (usput, jel ti dobar Nolittin odlazak sa M.Noa, baš sam ovih dana čitao početak), ti se zamaraš tiskom (a sam znaš da je to irelevantno, pa čak i za strip-doživljaj. eto, ne možeš čak ni dokazati da je tvoj strip-doživljaj Morta Cindera u Fibri veći ili intenzivniji od mog u stripoteci, a kamoli tamo di je raspon "otiska" manji, recimo bonelli kiosk stripovi)

"Nema perfektnog strip-otiska; a ako ima, onda su 'troškovi' njegovog iznalaženja takvi da se ne isplati lupati glavu s tim.", kineska poslovica, 7. stoljeće prije Krista
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 28/08/2015 : 17:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
quote:

pa je li misliš da će se bolje prodati strip koji su samo oni izdali premijerno kod nas ili strip koji je već izašao prije 2 mjeseca i kojeg je već kupilo dobar broj čitatelja?? ipak je u pitanju kolekcionarsko izdanje a ne kiosk pa da ga kupi i neko usput kao što kupuju zagora i slične profitabilnije junake pa onda nije problem ako i ima više izdanja...



I vlasniku prava je obično u interesu da ista proda za što je moguće više zemalja (i da po mogućnosti ne obavesti zainteresovane strane da imaju "konkurenciju"). Što se nas tiče, prekasno smo saznali da će i LL izdavati CI, u suprotnom bismo verovatno odustali od izdavanja stripa. Naše izdanje "Veštice" se nije prodalo ni u sto primeraka, mada u tom slučaju razlika u ceni nije bila izražena. Pretpostavljam da će i u ovom slučaju LL bolje proći jer su jednostavno veći i poznatiji izdavač a to prilično utiče na prodaju.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7888 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 28/08/2015 : 20:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colt

quote:

pa je li misliš da će se bolje prodati strip koji su samo oni izdali premijerno kod nas ili strip koji je već izašao prije 2 mjeseca i kojeg je već kupilo dobar broj čitatelja?? ipak je u pitanju kolekcionarsko izdanje a ne kiosk pa da ga kupi i neko usput kao što kupuju zagora i slične profitabilnije junake pa onda nije problem ako i ima više izdanja...



I vlasniku prava je obično u interesu da ista proda za što je moguće više zemalja (i da po mogućnosti ne obavesti zainteresovane strane da imaju "konkurenciju"). Što se nas tiče, prekasno smo saznali da će i LL izdavati CI, u suprotnom bismo verovatno odustali od izdavanja stripa. Naše izdanje "Veštice" se nije prodalo ni u sto primeraka, mada u tom slučaju razlika u ceni nije bila izražena. Pretpostavljam da će i u ovom slučaju LL bolje proći jer su jednostavno veći i poznatiji izdavač a to prilično utiče na prodaju.



kakav pesimista
ja cu uzeti phoenix zbog mekih korica,a najvise zbog toga jer se nadam nastavku traper kerija,a colt mudro cuti.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7612 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 28/08/2015 : 21:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colt

quote:

pa je li misliš da će se bolje prodati strip koji su samo oni izdali premijerno kod nas ili strip koji je već izašao prije 2 mjeseca i kojeg je već kupilo dobar broj čitatelja?? ipak je u pitanju kolekcionarsko izdanje a ne kiosk pa da ga kupi i neko usput kao što kupuju zagora i slične profitabilnije junake pa onda nije problem ako i ima više izdanja...



I vlasniku prava je obično u interesu da ista proda za što je moguće više zemalja (i da po mogućnosti ne obavesti zainteresovane strane da imaju "konkurenciju"). Što se nas tiče, prekasno smo saznali da će i LL izdavati CI, u suprotnom bismo verovatno odustali od izdavanja stripa. Naše izdanje "Veštice" se nije prodalo ni u sto primeraka, mada u tom slučaju razlika u ceni nije bila izražena. Pretpostavljam da će i u ovom slučaju LL bolje proći jer su jednostavno veći i poznatiji izdavač a to prilično utiče na prodaju.


vaša vještica je išla pola godine nakon libelusove, dok ste sa CI u prednosti par mjeseci pa se valjda uspjelo nešto više i prodati, osim ako u libelusu nisu unaprijed najavili izlazak ovog stripa pa su kupci ipak sačekali izdanje libelusa...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/08/2015 : 22:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Koliko pratim, Libellus ništa nije najavljivao već je to bilo iznenađenje skoro za sve.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 28/08/2015 : 23:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Procitao Koni Ajlend i ostao bas razocaran. Sve ono sto je strip obecavao po crtezima i po kratkom opisu radnje to nismo dobili. Dobili smo jednu tesku papazjaniju, isforsiranu i dosta dosadnu pricu smestenu u zanimljivo razdoblje.

Nema ovde nista od privatnih detektiva, fatalnih zena, noir atmosfere.

Stvarno ovo nisam ocekivao od Manfredija koji me je do sada odusevio na 15ak prica Magicnog Vetra sto sam procitao, ovo nije ni prineti tome, cak je i Adam Vajld,koji me je takodje razocarao, mnogo bolji strip od ove gluposti.
Lepo je pocelo Dzek Sloun, zestoki policajac, u prljavom i opasnom Bruklinu koji vrvi od gangstera i onda se prica potpuno pogubila sa nepotrebnim madjionicarima i gangsterima i Al Kapone je potpuno na silu ubacen.

Nadam se da su ostale Bonellijeve mini-mini serije bolje od Koni Ajlenda, najvise nade polazem u Hellnoir od Rujua jer se on vec dokazao kao sjajan noir scenarista na Kasidiju i Jos jednoj cigareti, a Manfredi polako,ali sigurno sve vise pada u mojim ocima kao scenarista.

Crtez Barbatija i Ramele je za pohvalu.

Izdanje Pheonix Pressa je sjajno odradjeno, maksimalan kvalitet za 1000 dinara, sto je bagatelna cena. Stampa, prevod i uvez besprekorni. Jedino steta sto nema neki predgovor ili uvodna rec ali dobro nema veze.

Jel ima jos neko da je procitao strip? Kakvi su utisci?

Osim rasprava o kvaliteti tiska, može još par osvrta na Coney Island? Ovo mišljenje mi dosta znači jer ponekad mi se više niti ne da čitati novotarije, a kamoli potrošiti novce. Da ne govorim o kroničnom nedostatku prostora. Paradoksalno, ali počinjem se bolje osjećati kada neko NOVO izdanje ne moram uzeti (za klasike si ne mogu pomoći - to moram imati)


---

<b></b>
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 29/08/2015 : 16:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

vaša vještica je išla pola godine nakon libelusove, dok ste sa CI u prednosti par mjeseci pa se valjda uspjelo nešto više i prodati, osim ako u libelusu nisu unaprijed najavili izlazak ovog stripa pa su kupci ipak sačekali izdanje libelusa...




U pitanju su dva meseca, i to ona dva meseca kada je potražnja za stripovima generalno najslabija. Da smo objavili u septembru a Libellus u novembru, recimo, onda bi bilo svrhe govoriti o nekoj razlici, ovako je u pitanju nekoliko desetina primeraka.
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 29/08/2015 : 16:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Popucala mi folija na Lukasu, jos neko sa slicnim problemom ?

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/08/2015 : 20:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Meni je libellus kniga nathana pala u vodu i...smocila se... majku mu dadinu...
Dolje Libellus!!!..tako skupi a ne izdaju vodotesna izdanja.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19359 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/08/2015 : 20:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ne leži ti ironija, žao mi je.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 29/08/2015 : 20:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
Mi van Srbije biramo između 15eura PP SC izdanjem i 23eura HC izdanjem...tu je več dilema što uzeti...




Nije mi jasno zašto se kod vas (Hrvatska, Slovenija) prodavci toliko ugrađuju u uvozna izdanja.

Kod nas vaša izdanja koštaju gotovo u kunu identično ceni koju vi plaćate. Ja recimo nikad ne bih ni počeo sa Libellusom i Ludensom da su cene bile ovakve kako kaže teller (50%-90% skuplje). U Beogradu je Coney oko 8.25 eura. Pa i ja da biram između 15e i 23e, ne bih video neku razliku.
No, nebitno, šta je tu je.

U svakom slučaju meni je čudniji potez Libellusa da ćute o svom izdanju do poslednjeg trenutka, umesto da ga mesecima unapred hvale na sve strane. Ja da radim u Libellusu, ma svakom redovnom kupcu bi poslao mail sa molbom da ne kupuju tuđe izdanje već da čekaju moje. Previše su fer prema kolegama-drugim izdavačima i to može da im se obije o glavu, jer sam siguran da bi prodali 50-100 primeraka više da su na vreme najavili Coney Island.

Slična je priča i PP, pošto za izdanje niko nije imao pojma dok se nije pojavilo na strip festivalu u Kragujevcu.

Isto se dogodilo i prošle jeseni kad sam kupio Torgala samo zato jer nisam znao da će THorgal da izađe mesec dana kasnije. Dovoljno bi bilo da su ta izdanja stavili u neki tromesečni plan i imali bi daleko bolju prodaju a opet niko ne bi mogao ništa da im zameri jer svako ima pravo da reklamira unapred svoje izdanje.

Colt je samo potvrdio ono što sam i mislio - da međusobno nisu znali šta će konkurencija da izbaci, jer bi verovatno jedni ili drugi na vreme odustali. Da, nije u pitanju ista zemlja, ali nažalost u celoj Ex-Yu ne može da se nađe 800-850 kupaca za ovo izdanje.
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 29/08/2015 : 21:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Popucala mi folija na Lukasu, jos neko sa slicnim problemom ?



Isto i kod mene.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7612 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 29/08/2015 : 21:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by teller
Mi van Srbije biramo između 15eura PP SC izdanjem i 23eura HC izdanjem...tu je več dilema što uzeti...




Nije mi jasno zašto se kod vas (Hrvatska, Slovenija) prodavci toliko ugrađuju u uvozna izdanja.

Kod nas vaša izdanja koštaju gotovo u kunu identično ceni koju vi plaćate. Ja recimo nikad ne bih ni počeo sa Libellusom i Ludensom da su cene bile ovakve kako kaže teller (50%-90% skuplje). U Beogradu je Coney oko 8.25 eura. Pa i ja da biram između 15e i 23e, ne bih video neku razliku.
No, nebitno, šta je tu je.

U svakom slučaju meni je čudniji potez Libellusa da ćute o svom izdanju do poslednjeg trenutka, umesto da ga mesecima unapred hvale na sve strane. Ja da radim u Libellusu, ma svakom redovnom kupcu bi poslao mail sa molbom da ne kupuju tuđe izdanje već da čekaju moje. Previše su fer prema kolegama-drugim izdavačima i to može da im se obije o glavu, jer sam siguran da bi prodali 50-100 primeraka više da su na vreme najavili Coney Island.

Slična je priča i PP, pošto za izdanje niko nije imao pojma dok se nije pojavilo na strip festivalu u Kragujevcu.

Isto se dogodilo i prošle jeseni kad sam kupio Torgala samo zato jer nisam znao da će THorgal da izađe mesec dana kasnije. Dovoljno bi bilo da su ta izdanja stavili u neki tromesečni plan i imali bi daleko bolju prodaju a opet niko ne bi mogao ništa da im zameri jer svako ima pravo da reklamira unapred svoje izdanje.

Colt je samo potvrdio ono što sam i mislio - da međusobno nisu znali šta će konkurencija da izbaci, jer bi verovatno jedni ili drugi na vreme odustali. Da, nije u pitanju ista zemlja, ali nažalost u celoj Ex-Yu ne može da se nađe 800-850 kupaca za ovo izdanje.




ma može se i van srbije naći puno jeftinije od tih pomenutih 15 eura...evo jedan za oko 9 eura..
http://www.olx.ba/artikal/18253804/coney-island-phoenix-press/
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 29/08/2015 : 21:29:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mikado

quote:
Originally posted by gerilac1

Popucala mi folija na Lukasu, jos neko sa slicnim problemom ?



Isto i kod mene.



Isto, kao i neki Caravani, Julije, Dagdina izdanja...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/08/2015 : 21:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Meni je libellus kniga nathana pala u vodu i...smocila se... majku mu dadinu...
Dolje Libellus!!!..tako skupi a ne izdaju vodotesna izdanja.


Uh, sva sreća što je Nathan u pitanju, bila bi puno veća šteta da je Tex, Mister No ili Zagor.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/08/2015 : 21:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Inače, moji primjerci Lukasa i Adam Wilda su u besprijekornom stanju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/08/2015 : 06:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Inače, moji primjerci Lukasa i Adam Wilda su u besprijekornom stanju.


Evo,sad pogledao ...i moj primjerak je u savrsenom stanju..nista mu ne fali...
Bar skvo se ne buni...
Sorry tintone, znam da si u pravu, ali morao sam opet probat.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 30/08/2015 06:03:26
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000