forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 233 - Žezlo Tin-Hinan
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Dwayne_Looney
Advanced Member



6590 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 10/03/2015 : 21:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

jbt...ja rijetko u komadu mogu obicnu epizodu od 96 str
gigante citam po pet dana



Nemoj misliti da je meni lako. Tjedan dana se psihički pripremam ali ako nije u komadu već broj po broj mjesec po mjesec zaboravim sve

loading...
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 10/03/2015 : 22:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
hm, strah me ovolike hvale, pogotovo jer među njima nema nikoga čiji ukus cijenim ;-)... ako to bude nešto "veličanstveno" tipa Cibole - jao meni!
ali ok, neću coprat

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/03/2015 : 22:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ike666

hm, strah me ovolike hvale, pogotovo jer među njima nema nikoga čiji ukus cijenim ;-)... ako to bude nešto "veličanstveno" tipa Cibole - jao meni!
ali ok, neću coprat


Ne znam za tebe ali ja se još nisam oporavio od onoga Povratka u pećinu, ubiše me dogodovštine u tajanstvenoj bazi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 10/03/2015 : 22:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ike666

hm, strah me ovolike hvale, pogotovo jer među njima nema nikoga čiji ukus cijenim ;-)... ako to bude nešto "veličanstveno" tipa Cibole - jao meni!
ali ok, neću coprat


Cekaj! Tebi "Cibola" ne valja?! Nema ti spasa!
Za tebe valjda nisu velike pustolovine. Ti mora da uzivas u svercerima s oruzjem i alkoholom.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 10/03/2015 : 23:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ike666

hm, strah me ovolike hvale, pogotovo jer među njima nema nikoga čiji ukus cijenim ;-)... ako to bude nešto "veličanstveno" tipa Cibole - jao meni!
ali ok, neću coprat


Ne znam za tebe ali ja se još nisam oporavio od onoga Povratka u pećinu, ubiše me dogodovštine u tajanstvenoj bazi.



Cuo sam dosta losih kritika na racun ove epizode pa me polako hvata jeza od ove epizode dok me naslovnice ipak privlace...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/03/2015 : 23:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ike666

hm, strah me ovolike hvale, pogotovo jer među njima nema nikoga čiji ukus cijenim ;-)... ako to bude nešto "veličanstveno" tipa Cibole - jao meni!
ali ok, neću coprat



Samo copraj... da je barem na razini Cibole.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/03/2015 : 23:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ike666

hm, strah me ovolike hvale, pogotovo jer među njima nema nikoga čiji ukus cijenim ;-)... ako to bude nešto "veličanstveno" tipa Cibole - jao meni!
ali ok, neću coprat


Ne znam za tebe ali ja se još nisam oporavio od onoga Povratka u pećinu, ubiše me dogodovštine u tajanstvenoj bazi.



Cuo sam dosta losih kritika na racun ove epizode pa me polako hvata jeza od ove epizode dok me naslovnice ipak privlace...


I stvarno zaslužuje loše kritike, prvi dio još i može proći ali u drugome slijedi prava katastrofa jer je nabacano svega i svačega što nema veze s vezom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 11/03/2015 : 00:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ike666

hm, strah me ovolike hvale, pogotovo jer među njima nema nikoga čiji ukus cijenim ;-)... ako to bude nešto "veličanstveno" tipa Cibole - jao meni!
ali ok, neću coprat


Ne znam za tebe ali ja se još nisam oporavio od onoga Povratka u pećinu, ubiše me dogodovštine u tajanstvenoj bazi.



Cuo sam dosta losih kritika na racun ove epizode pa me polako hvata jeza od ove epizode dok me naslovnice ipak privlace...


I stvarno zaslužuje loše kritike, prvi dio još i može proći ali u drugome slijedi prava katastrofa jer je nabacano svega i svačega što nema veze s vezom.



Ipak cu je da procitam, naslovne mi se jaki dopadaju ali sada kakva je prica ne znam, moram je ipak procitati a i zbog same kolekcije...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/03/2015 : 09:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Smisao praćenja nekog serijala je upravo etapno čitanje priče, kako koji nasatavak izađe na kiosku. Eh, da mi se vratiti u jesen / zimu 1995., kad sam Cibolu dočekivao na kiosku... Tin-Hinan (cijela priča) zaslužuje ocjenu 7.5/10, očekivao sam mrvicu više. Dobro veli DODSFER, ugurano je previše toga unutra.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/03/2015 : 09:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Super mi je kako pojedinci u Zagoru pronalaze životne pouke, nešto u stilu 'Pouka za čestit život po primjerima svetaca': "Ako u rukama držite ključ ispunjenja svojih životnih ambicija i superiornosti nad većinom, ako ste svesni da vam je apsolutna moć tu na dohvatu ruke (odmah preko osnovnih moralnih principa) koliko daleko ste spremni da odete i preko čega ste spremni da gazite? "
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/03/2015 : 09:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Recenzija druge priče južnoameričke odiseje:

Recenzija Skiptar Tin-Hinan

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 11/03/2015 : 11:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Super mi je kako pojedinci u Zagoru pronalaze životne pouke, nešto u stilu 'Pouka za čestit život po primjerima svetaca': "Ako u rukama držite ključ ispunjenja svojih životnih ambicija i superiornosti nad većinom, ako ste svesni da vam je apsolutna moć tu na dohvatu ruke (odmah preko osnovnih moralnih principa) koliko daleko ste spremni da odete i preko čega ste spremni da gazite? "


To nije pouka nego kratka i jasna analiza poslednjeg momenta priče koja izbegava odavanje radnje. Ko je čitao strip taj pasus mu interpretira ucinjeno, a ko nije - napisano mu ne odaje nista. Mozda izgleda da me je tu uhvatila neka poeticna patetika, ali je ustvari cisto planski odmeren deo teksta

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 11/03/2015 : 11:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
nekad smo iščekivali strip na kioscima s nekom dozom tajanstvenosti,ne znajući što nas čeka u unutrašnjosti stripa,.. sad kad gledam ovako, nažalost već mi se stvori neki stav, da li pozitivan ili negativan nebitno, čitajući ove silne komentare, da li pozitivne li negativne,... eh, što ti je napredak,...
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 11/03/2015 : 17:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Pa, gledajući s pozitivne strane, ova epizoda nikako ne može gora od prethodne "Ponekad se vraćaju" (koja mi je sigurno u top 5 najgorih Zagora, za 1. mjesto najgorih priča su trebali još samo Cassarovi).
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 11/03/2015 : 18:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Pa, gledajući s pozitivne strane, ova epizoda nikako ne može gora od prethodne "Ponekad se vraćaju" (koja mi je sigurno u top 5 najgorih Zagora, za 1. mjesto najgorih priča su trebali još samo Cassarovi).



Potpisujem, s time da ako sastavljam top 5 koje su me najviše naživcirale onda je Povratak u pećinu broj 1. A taman sam bio napunio kadu, pustio si cool mjuzu i pripremio se na dobar strip, a non - antiklimaks total

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 14/03/2015 : 11:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
I jel ima ovog na kioscima?
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 14/03/2015 : 11:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ovo se kupuje.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 14/03/2015 : 13:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
ludens opet izbrisa Ferriev potpis

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/03/2015 : 14:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goghy

I jel ima ovog na kioscima?



Ne, danas je povučen prethodni broj.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/03/2015 : 15:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

ludens opet izbrisa Ferriev potpis


Kriva je ova magla ili što već jest, ne bi to Ludens namjerno napravio.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/03/2015 : 20:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
U ponedjeljak znači, počinje... :)
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4325 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/03/2015 : 09:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
znači danas počinje Južna Amerika.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 16/03/2015 : 10:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
stiglo?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 16/03/2015 : 11:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
upravo arhivirano!!!
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 16/03/2015 : 11:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Zasad sam oduševljen

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000