forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 OBNAVLJA SE STRIP IZDAVAŠTVO U BiH/SADRŽAJ BOSONE
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 21/03/2015 : 21:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message
quote:
Originally posted by dino alic

Poštovani uredniče ABC Stripa.

Želim vam puno sreće u izlaženju vaše strip revije.
U isčekivanju novog broja postavio bih vam jedno pitanje.
Prije 30ak godina u jednom od poslijednjih brojeva ABC stripa sam se pretplatio na vaše izdanje Šampioni stripa.Pošto ga još nisam dobio zanima je li moguće da mi ga pošaljete s novim brojem Abc stripa ili Bosone.Unaprijed hvala na odgovoru.



Znam da gospodin Balta nije za ovo kriv, ali Dinov post me zagolicao, jer sam uredno isporučio strip, koji je trebao biti objavljen u, nikada izašlom 4. broju ABC stripa (kolovoz 1985.), pa možda i ja dobijem honorar za strip koji mi nikada nije vraćen, a uredno je od mene zatražen broj žiro računa, s obećanjem o skoroj uplati, osobno od gospodina Hrapovića! I ja sam dobio puste naljepnice, uglavnom sa Titovim likom! Kada tražim ovaj honorar, šalim se, naravno, znam da od toga nema ništa, pitaj Boga gdje je taj strip završio, ako nije sagorio u ratnom vihoru... Nemojte se ljutiti, gospodine Balta, jer ja, poput većine forumaša, ipak iščekujem da sretno zaživi vaša ideja, pa da svi ugledamo oba ova izdanja.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/03/2015 : 21:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Treba mi neki esid, da povezem sve konce.



Znaci, negdje navodno postoji ti Sampioni stripa!? Pa valjda all_ba ima barem jedan primjerak kod sebe da odslika to cudo?


I opet neke sizofrene ideje o rusenje BeHa scene!? :o
Mislim da su sami "autori" dovoljni za to.


Ali iskreno, zelim da uspije ovaj projekat Bosona. Stripovskih revija nikad dosta. A i sta ce vama ovaj forum kad imate vec sve puno pretplatnika sa svih strana, pa i iz prvih klupa.


Zivi mi bili!


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 21/03/2015 : 22:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message
Izdavač je rekao svoje. Hvala svima koji su nam poželjeli sreću i uspjeh i na ovom i na starom topiku.:)

ADMIN MOŽE ZALKLJUČATI TOPIK, a Markos može zaključati nick.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/

Edited by - all_ba on 21/03/2015 23:20:23
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/03/2015 : 23:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Čekaj, čekaj... ovo mi se sviđa.

Ista osoba se najprije pod jednim nickom uvrijeđeno i rezolutno oprosti s forumom i forumašima, uz (ne)izrečene optužbe za omalovažavanje, negiranje i podrivanje čitavog iudavačkog projekta, a onda pod drugim nickom nastavi u pomirljivom i tolerantnom tonu, kao da s prvim nickom nema nikakve veze!

Sjajno! Ovo mi je popravilo večer.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 21/03/2015 : 23:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Čekaj, čekaj... ovo mi se sviđa.

Ista osoba se najprije pod jednim nickom uvrijeđeno i rezolutno oprosti s forumom i forumašima, uz (ne)izrečene optužbe za omalovažavanje, negiranje i podrivanje čitavog iudavačkog projekta, a onda pod drugim nickom nastavi u pomirljivom i tolerantnom tonu, kao da s prvim nickom nema nikakve veze!

Sjajno! Ovo mi je popravilo večer.





Tebi treba nacrtati, izdavač ima svoj nick, a ja imam svoj, dvije različite osobe. Jel ti sad jasno.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

panic
Starting Member

Serbia
98 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 21/03/2015 : 23:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send panic a Private Message
quote:
Originally posted by ASS

Poštovani Dino!

Knjiga ŠAMPIONI STRIPA imala je dva izdanja, ali i pored toga, zbog dobre prodaje, desilo se da je nekoliko pretplatnika ostalo bez knjige. Od prije dvije godine vrše se pripreme da se u štampu da treće, prošireno izdanje. Bilo bi dobro da na jedan od naših mailova proslijediš adresu da ti se knjiga pošalje.


Koji to izdavač pusti knjigu u prodaju, a ostavi pretplatnike bez iste? Kojih nekoliko pretplatnika kada, kako neko napisa, nigde traga ovoj knjizi? Dosta laži, uništili ste snove mnogih klinaca koji su odvojili ne male pare u to vreme, a izgleda da ćete razočarati i ovo nekoliko novih koji su se navukli na vašu šuplju priču. Stariji nisu zaboravili kako ste se nadali, tako da zaslužujete sve što je ovde napisano o vašem (imaginarnom) izdavaštvu.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/03/2015 : 23:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by all_ba

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Čekaj, čekaj... ovo mi se sviđa.

Ista osoba se najprije pod jednim nickom uvrijeđeno i rezolutno oprosti s forumom i forumašima, uz (ne)izrečene optužbe za omalovažavanje, negiranje i podrivanje čitavog iudavačkog projekta, a onda pod drugim nickom nastavi u pomirljivom i tolerantnom tonu, kao da s prvim nickom nema nikakve veze!

Sjajno! Ovo mi je popravilo večer.





Tebi treba nacrtati, izdavač ima svoj nick, a ja imam svoj, dvije različite osobe. Jel ti sad jasno.




A što da radim kad su vam obojici stil izražavanja i način komunikacije identični.

Ali nemoj crtati, stavi onu ilustraciju "odštampane" Bosone.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19380 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/03/2015 : 23:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by all_ba

Izdavač je rekao svoje. Hvala svima koji su nam poželjeli sreću i uspjeh i na ovom i na starom topiku.:)

ADMIN MOŽE ZALKLJUČATI TOPIK, a Markos može zaključati nick.


Mozda bolje da Markos zakljuca topic, a admin nick?

Ma neka se njih dvojica dogovore.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/03/2015 : 23:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by all_ba

Izdavač je rekao svoje. Hvala svima koji su nam poželjeli sreću i uspjeh i na ovom i na starom topiku.:)

ADMIN MOŽE ZALKLJUČATI TOPIK, a Markos može zaključati nick.


Mozda bolje da Markos zakljuca topic, a admin nick?

Ma neka se njih dvojica dogovore.




Nemoj tako, pa nema ovdje svatko po dva nicka, čak ni Markos!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19380 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/03/2015 : 23:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by all_ba

Izdavač je rekao svoje. Hvala svima koji su nam poželjeli sreću i uspjeh i na ovom i na starom topiku.:)

ADMIN MOŽE ZALKLJUČATI TOPIK, a Markos može zaključati nick.


Mozda bolje da Markos zakljuca topic, a admin nick?

Ma neka se njih dvojica dogovore.




Nemoj tako



Kako?
Ja sam se nasalio na to kako ass ba govori o Markosu kao da je podvojena licnost.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/03/2015 : 23:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by all_ba

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Čekaj, čekaj... ovo mi se sviđa.

Ista osoba se najprije pod jednim nickom uvrijeđeno i rezolutno oprosti s forumom i forumašima, uz (ne)izrečene optužbe za omalovažavanje, negiranje i podrivanje čitavog iudavačkog projekta, a onda pod drugim nickom nastavi u pomirljivom i tolerantnom tonu, kao da s prvim nickom nema nikakve veze!

Sjajno! Ovo mi je popravilo večer.





Tebi treba nacrtati, izdavač ima svoj nick, a ja imam svoj, dvije različite osobe. Jel ti sad jasno.


Dvije različite osobe u jednome tijelu... savršeno jasno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 22/03/2015 : 08:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
izdavač izgleda nije računao na pamčenje stripofila na kojem bi i mamut zavidio :)

nadam se da če revija biti prisutna na Mafestu da je vidimo ( a i opipamo i omirišemo :) )
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 22/03/2015 : 11:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
Meni je drago da se napokon obnovilo strip izdavaštvo u BIH. Da mogu odmah dao bih na neviđeno Kosoni Yellow Kid-a za najbolju strip reviju na svijetu, eto koliko vjerujem izdavaču. Već je prepišao Strip art. Skidam kapu.

hejt, jal & rock 'n' roll

Edited by - verab on 22/03/2015 11:58:39
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2418 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 22/03/2015 : 15:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
Kažu da u impressumu Bosone piše da je izdata u suradnji sa izdavačem Mirabilis.

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/03/2015 : 15:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Super, onda uskoro starta i obećani kapetan Mliki.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 23/03/2015 : 20:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message
Evo za sve skeptike da im začepimo usta.
Par fotki revije BOSONA.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/

Edited by - all_ba on 23/03/2015 20:48:37
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25891 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/03/2015 : 20:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Ostao sam bez rijeći
Samo naprijed!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46535 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/03/2015 : 20:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
kolika je naklada?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 23/03/2015 : 20:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message



C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/

Edited by - all_ba on 23/03/2015 20:50:42
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 23/03/2015 : 20:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message
I još jedna, dosta vam je.


C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/03/2015 : 20:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Evo, upravo se posipam pepelom...

Svaka čast!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/03/2015 : 20:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message







Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 23/03/2015 : 21:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

kolika je naklada?



Za sad dva komada,zaključujući iz viđenog

Wtf?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/03/2015 : 21:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Ne može to tako, mora biti okrugla brojka.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 23/03/2015 : 21:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message
Sve čestitke i želje za održanjem na strip sceni! Intimno, imao sam blagi osjećaj da ćete ovoga puta uspjeti!
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000