forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Cover reloaded Tex Willer 2015
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 18/03/2015 : 15:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
Nakon Zagora,Nathana i Dylana evo i mog najdražeg junaka :) Nadam se da tema već nije bila jer nisam primjetio na forumu,unaprijed se radujem naslovnicama naših balkanskih majstora



Nemam potpis...

Edited by - Magico_Vento on 18/03/2015 15:01:51

MisterYES
Average Member



Bosnia and Herzegovina
559 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 18/03/2015 : 16:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit MisterYES's Homepage  Send MisterYES a Private Message  Reply with Quote
Evo od mene odmah jedna poništena skica od prošle godine kada sam se unaprijed spremao za Texa pa mi Nathan pomrsio konce :)

Svakako ću nesto drugo skontati...

Edited by - MisterYES on 24/03/2015 02:01:15
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 18/03/2015 : 16:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Tebi je pala sjekira u med

Baš me zanima čime će se voditi natjecatelji. Villom i Galepom, filmskim vesternom ili nečim manje konvencionalnim.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/03/2015 : 18:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Tebi je pala sjekira u med

Baš me zanima čime će se voditi natjecatelji. Villom i Galepom, filmskim vesternom ili nečim manje konvencionalnim.



Mister Yes je na svome terenu!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 18/03/2015 : 19:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Možda probam za ovogodišnji CR nešto naškrabati. (Prošle godine sam muku mučio sa kolorom pa je Nathan ostao nezavršen).

Edited by - Gru on 18/03/2015 19:11:54
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10755 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/03/2015 : 20:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Paklene mi krvi!
Bas sam prosle godine NN-a jedva kolorirao,a jos nisam niti neke dodatne opcije u paintu:-( sagledao...hmm...nesto cu smisliti..tek toliko da ucestvujem...neka igre pocnu...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 18/03/2015 20:16:50
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/03/2015 : 20:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magico_Vento

Nakon Zagora,Nathana i Dylana evo i mog najdražeg junaka :)



Najdrazi su ti Zagor, Nathan, Dylan pa Tex a nick Magico Vento
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/03/2015 : 20:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Magico_Vento

Nakon Zagora,Nathana i Dylana evo i mog najdražeg junaka :)



Najdrazi su ti Zagor, Nathan, Dylan pa Tex a nick Magico Vento


Drugi su bili zauzeti.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/03/2015 : 23:04:05  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Vec sam napravio par skica...nisam znao da mi ovoliko lezi kaubojstina. A Teksova procitao negde sveukupno dvadesetak. Memam pojma koju bih mogao da ilustrujem

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 19/03/2015 : 00:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
nisam pročitao ni jednog texa u životu. što me neće spriječiti da se malo ne zabavim s ovim.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 19/03/2015 : 09:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Magico_Vento

Nakon Zagora,Nathana i Dylana evo i mog najdražeg junaka :)



Najdrazi su ti Zagor, Nathan, Dylan pa Tex a nick Magico Vento



Mislim da ne treba biti previše pametan pa skontati da se prvi dio rečenice odnosio na to da su do sada u cover reloadedu bili Zagor,Nathan i Dylan a da sad dolazi na red moj najdraži junak Tu je i Magični rame uz rame ali s obzirom da je nick zauzet,odluka nije bila teška

Nemam potpis...
Go to Top of Page

MisterYES
Average Member



Bosnia and Herzegovina
559 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 23/03/2015 : 09:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit MisterYES's Homepage  Send MisterYES a Private Message  Reply with Quote
Da nije crtež iz 2013 možda bih čak poslao ovo;
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/03/2015 : 09:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Uuuuuu, brate...Razbio si ovdje! Nacrtaj nesto skoro isto, ne gine ti jedna od nagrada.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/03/2015 : 10:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Odlično!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/03/2015 : 15:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Tehnički crtež nema manu, svaka čast. Meni malo bode oči sama Texova poza, fali mi dinamike. Možda da mu je glava malo više nakrivljena, teško je u padu držati oči u savršenoj liniji s horizontom. I možda malo naglasiti padanje, tipa šešir mu je po inerciji ostao bliže vratima dok Tex pada.

Nešto kao kombinacija ova dva crteža:




Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6832 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 23/03/2015 : 15:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

Tehnički crtež nema manu, svaka čast. Meni malo bode oči sama Texova poza, fali mi dinamike. Možda da mu je glava malo više nakrivljena, teško je u padu držati oči u savršenoj liniji s horizontom. I možda malo naglasiti padanje, tipa šešir mu je po inerciji ostao bliže vratima dok Tex pada.



Odličan je crtež. Ovako na brzinu kad pogledam, jedina mana je ta previše ispravljena glava, strogo paralelna sa zidom i vratima, odnosno ivicom crteža.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/03/2015 : 17:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by Beva

Tehnički crtež nema manu, svaka čast. Meni malo bode oči sama Texova poza, fali mi dinamike. Možda da mu je glava malo više nakrivljena, teško je u padu držati oči u savršenoj liniji s horizontom. I možda malo naglasiti padanje, tipa šešir mu je po inerciji ostao bliže vratima dok Tex pada.



Odličan je crtež. Ovako na brzinu kad pogledam, jedina mana je ta previše ispravljena glava, strogo paralelna sa zidom i vratima, odnosno ivicom crteža.



Pa to sam i ja rekao, šešir sam spomenuo samo kao detalj kojim bi se malo podigla dinamika crteža, ali i bez toga može. Tehnika crteža je besprijekorna, ja bih samo Texa postavio malo drugačije (glava) i to je to. Nije greška, samo moj prijedlog koji se ne mora poslušati.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

MisterYES
Average Member



Bosnia and Herzegovina
559 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 23/03/2015 : 17:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit MisterYES's Homepage  Send MisterYES a Private Message  Reply with Quote
Hvala na sugestijama, ali to je crtež iz 2013 (napisao sam u postu) koji uveliko od tada stoji uramljen na zidu, bez šanse za edit, a svakako je samim time dobrano diskvalifikovan.
Postavio sam onako reda radi jer sam naknadno vidio ovu slicnu temu od Ville, a u momentu crtanja te ilustracije fakat nisam znao za konkretno slican motiv pa mi je bilo zanimljivo.
Inače je ilustracija radjena zapravo na privatni zahtjev, fakticki kao poster, pa sam zbog toga isao da Texovo lice bude konkretno polozeno, da gleda u posmatrača bez previše "letećih" artefakata takodje (što bi bio i šešir u zraku) koji bi odvlačili pažnju. Dakle, kako se radilo o jednom "za okačiti na zid" motivu, a ne verziji naslovne, ti su neki faktori prevagnuli, a slažem se u vezi njih generalno ;)
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/03/2015 : 17:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Nije ovo neka kritika, i znam da je na tom crtežu kasno za promjene, samo napominjem kako bi uzeo u razmatranje i takve detalje kad budeš crtao za natječaj. Ti ćeš sigurno ući u top 10 s velikom šansom da osvojiš prvo mjesto, bila bi šteta da crtež ne bude savršen. Mislim da je samo bitno da izabereš upečatljiv kadar i na razini skice dobro postaviš naslovnicu, sve drugo će sigurno biti na razini.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

MisterYES
Average Member



Bosnia and Herzegovina
559 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 23/03/2015 : 18:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit MisterYES's Homepage  Send MisterYES a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva samo napominjem kako bi uzeo u razmatranje i takve detalje kad budeš crtao za natječaj.


Apsolutno ;)
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10755 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/03/2015 : 19:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
MYes..izvrsno...salji..

Ja planiram okaciti neku parodiju na naslovnicu ovdje..ali cu napraviti i neki reloaded naslovnicu i vec imam par kandidata..sad imam vise cajta pa cu probati i malo bolji kolor..koliko toliko ...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/03/2015 : 19:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Ziri im uopce nije los: Andreucci, Boselli, Civitelli, Frisenda, Villa...

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 23/03/2015 : 19:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
Moglo bi im se stogod podvaliti, ili pak nesto lijepo leprsavo nacrtati, uh, sta da radim pitanje je sad.






Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/03/2015 : 20:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
MisterYES, izvrstan si!!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 24/03/2015 : 14:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Zar nije ovaj crtež (zaista dobar) MisterYES-a već bio analiziran!? Netko od forumaša mu je računalno, čini mi se, naginjao glavu ukoso, iz ove vodoravne pozicije, a čak i mijenjao logotip TEX-a?
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 24/03/2015 : 16:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Zar nije ovaj crtež (zaista dobar) MisterYES-a već bio analiziran!? Netko od forumaša mu je računalno, čini mi se, naginjao glavu ukoso, iz ove vodoravne pozicije, a čak i mijenjao logotip TEX-a?



ma ja sam nešto seruckao oko položaja glave... iako sad mislim da bi mu samo vrat trebao biti malo nakrivljen i onda bi to bilo to, s obzirom na položaj kičme.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000