forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor za nas kolekcionare
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/03/2015 : 22:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zagor je na našim prostorima najpopularniji strip... a dalo bi se puno diskutirati o tome da li je i najbolji.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 25/03/2015 : 22:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by zlatko900

Ima jedan strip od Alan Forda,a nosi naslov "Oh,moj bože". Neću komentirat Zagora jer je dosad toliko iskomentiran da je doslovno istrešen iz gaća. Zanima me samo-dali su kolekcionari samo oni koji sakupljaju Zagora??? Gdje spadaju oni koji osim Zagora sakupljaju i Teksa, Marka, Bleka, Kita, Mikija...??? I primjećujem da se u rasprave o Zagoru javljaju 99% njegovi fanovi koji su jednoglasno ustanovili da je Zagor najbolji strip. A gdje je ostatak "navijača" koji ga ne smatraju najboljim,pa da napokon ustanovimo dali je Zagor stvarno najbolji strip junak???



Zagorovci su ovdje brojčano nadmoćni. Join us or die.

Blago vama . A sada pogledaj koliko članova ima na ovim stranicama,a koliko ih dijeli tvoje mišljenje. Bdw-čudan ti je nick za zagorovog fana...
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 25/03/2015 : 22:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Ma zezam se, čitam Zagora, ali čitam i brdo drugih stripova i nije mi Zagor najbolji.
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 25/03/2015 : 23:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Ma zezam se, čitam Zagora, ali čitam i brdo drugih stripova i nije mi Zagor najbolji.

Neću da krijem da ga i ja rado pročitam,ali isto tako čitam i ostale junake i junačine. Ja samo nemogu da shvatim da ima odraslih ljudi koji su opčinjeni bilo kojim likom iz stripova više nego mala djeca,i to u tolikoj mjeri da imam utisak da bi se i potukli samo da bi dokazali da su u pravu. Zanima me ima li koji Zagorovac da bi bio u stanju napisati barem jedan scenario za jednu zagorovu avanturu koju bi svi rado pročitali?! Pravi štovatelji lika i djela gospodara Darkvuda bi to morali biti u stanju . Ili se varam???
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 25/03/2015 : 23:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Ma zezam se, čitam Zagora, ali čitam i brdo drugih stripova i nije mi Zagor najbolji.

Neću da krijem da ga i ja rado pročitam,ali isto tako čitam i ostale junake i junačine. Ja samo nemogu da shvatim da ima odraslih ljudi koji su opčinjeni bilo kojim likom iz stripova više nego mala djeca,i to u tolikoj mjeri da imam utisak da bi se i potukli samo da bi dokazali da su u pravu. Zanima me ima li koji Zagorovac da bi bio u stanju napisati barem jedan scenario za jednu zagorovu avanturu koju bi svi rado pročitali?! Pravi štovatelji lika i djela gospodara Darkvuda bi to morali biti u stanju . Ili se varam???



Pa možda bi i mogli, samo ne znam kakve to veze ima, bi li ti mogao napisati scenarij za svoj omiljeni strip, koji god on bio?
Fanovi nisu nužno i dobri scenaristi, Burattini je veliki fan Zagora pa je (uglavnom) lošiji scenarist od Nolitte i Bosellija.

Edited by - Zoroasterixx on 25/03/2015 23:07:34
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/03/2015 : 23:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja bih mogao napisati scenarij za Zagor priču u kojoj ne bi bilo prepričavanja događaja iz prijašnjih epizoda... ali pod uvjetom da to bude moja a ne neka zadana tema sa odabranim likovima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 26/03/2015 : 00:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Bok! Ja se zovem bagi,imam 39 godina i volim sve što vole mladi posebno ističući slike obnaženih žena kolega forumaša u što provokativnijoj pozi...Timberaga,dajdere jednu,nisi odavno matereti....

Wtf?
Go to Top of Page

Darkwood Monty
New Member



236 Posts

Member since 04/01/2015

Posted - 26/03/2015 : 11:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Darkwood Monty a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, nije mi baš previše leglo to guranje po nekoliko epizoda u velike/debele knjižurine, ali izdanje tipa 'Klasik HC' mi je idealno, dakle jedna komplet epizoda tvrdo ukoričena. Šeteta što je Ludens (za sad?!) prestao s tim HC Klasikom.

Edited by - Darkwood Monty on 26/03/2015 11:38:56
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2329 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 26/03/2015 : 13:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Libellus, Veseli + sve ostalo...

Carpe diem
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/03/2015 : 15:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni baš pašu debeljuce i dobro izgledaju te Ludens knjige ali jebiga, imaju prespori ritam a Libellus ih je vrlo brzo prestigao i s vremenom će samo rasti taj zaostatak.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

desertfox123
Starting Member

45 Posts

Member since 04/06/2012

Posted - 26/03/2015 : 19:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send desertfox123 a Private Message  Reply with Quote
Timber,daj bre stavi i opciju sve sto je izaslo od Zagora na ovim prostorim a bogami i sire.Ja,recimo imam sve kolekcionarske knjige izasle kod nas ,tvrdoukoricene,mekoukoricene,mat i sjaj,debele i tanke,velikog i malog formata,redovne,vanredne i specijale,almanahe,maxi,Libellus,Ludens,Veseli Cetvrtak,Lunov Magnu Srip i Zlatnu Seriju i skoro kompletnu Zagor Zenith Gigante italijansku ediciju.Znaci,fali ti opcija ...sve sto je izaslo kod nas a i u svijetu,jer pravi kolekcionar mora da ima sve.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/03/2015 : 20:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Malo je takvih koji imaju baš sve jer su brazilska i turska izdanja gotovo nedostupna.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

desertfox123
Starting Member

45 Posts

Member since 04/06/2012

Posted - 26/03/2015 : 20:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send desertfox123 a Private Message  Reply with Quote
Ma,dobro,ne mora se imati bas sve,mada se dosta ovih izdanja,pogotovo italijanskih moze naci po e-beyu.Recimo,skoro vidjeh na italijanskom e-bayu 100 prvih brojeva Zagor Republicca za nekih 150-200 evra.Postarina jeste skupa,ali ako znas nekog ko zivi i radi u Italiji eto sanse jeftino nabaviti ovo kolor izdanje.A cuo sam da su ove Ludensove Zagor knjige isle na interliberu po 80 kuna znaci upola cijene kao i neki Tex Giganti HC po 50 kuna.Zanima me jesu li to bila ostecena izdanja ili sto li je vec ...A pored brazilskih i turskih mislim da se mou naci neka (ne sva jer nisu puno izdali) izdanja Zagora iz Njemacke,Grcke i Izraela sad po kojim cijenama to je druga stvar.
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 27/03/2015 : 20:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
Uzimam sva kiosk izdanja Zagora i knjige Veselog, mada ih nemam sve

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 07/04/2015 : 10:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
"Zagor za nas kolekcionare"................HAHAHAHAHAAAHA, e timbere crni timbere, fulao si naslov, valjda je trebalo pisati "Zagor za nas dilere", jer bome ti si ovdje sušta suprotnost kolekcionaru......
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
593 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 07/04/2015 : 18:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
kad je prije završilo glasovanje?

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/04/2015 : 19:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije završilo, ja upravo sada glasao jer sam zaboravio prošli put.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

dejan borca
Average Member



Serbia
547 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 07/04/2015 : 20:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dejan borca a Private Message  Reply with Quote
kod pravog kolekcionara zagora nema dileme

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000