forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 30/07/2016 : 23:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message
Amen. I raspričajte se ovako na topicima o stripovima, a ostavite se politike i nacionalnih netrpeljivosti. Pogotovo ako niste spremni pomesti ispred svojega praga najprije. To se odnosi i na ove dežurne provokatore, koji metu samo ispred svojega praga (i kada nema prašine ni smeća), a tuđi otpad ne vide - ili ne žele vidjeti, jer ih hrani samo nametanje krivnje svojemu narodu! Uvijek se isti patološki i iskompleksirani tipovi jave na ovu temu. Više su i Bogu dosadili! Oženite se, nađite curu (ili momka?), imajte djecu, nećete imati vremena baviti se ovakvim glupostima po internetu.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 31/07/2016 : 12:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

Da,da,nogaro,isto kao i radikalni kršćanski pilot nacista švabo koji je oborio avion sa 150 putnika zato što mu se kita nije više mogla dignuti...Za svaki primjer ima i kontraprimjer,budi siguran...Zlo je sveprisutno svuda...Možemo se natezati svu noć ali nema smisla,čovjek je rekao BASTA...

in your face! ovaj u nagorov fejs.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/07/2016 : 13:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Kao što rekoh, dosta je bilo rasprave na ovu temu.
Svaki dalji post vodi ka banu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 31/07/2016 13:08:44
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 31/07/2016 : 21:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Kao što rekoh, dosta je bilo rasprave na ovu temu.
Svaki dalji post vodi ka banu.



Mogu li ja nešto mnogo toga napisati vezano uz netočnosti bagivog pisanja?’ Naravno ne mogu, i bolje je tako.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 31/07/2016 : 21:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Možeš meni na pp...

Wtf?
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/08/2016 : 02:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by bagi


E odi ga jebi...
Moram reagovati na ovo.
Priznaću,već mi je dosadilo.na ovom forumu sam već etiketiran zbog ispada na ovakve teme ali jebati ga.
Ja sam musliman.Bosanac.Tačnije,kurac od muslimana.Ne idem u džamiju,psujem Allaha,jedem svinjetinu,dakle tipični bosanac islamske vjeroispovijesti ali ne dam na svoje!!!
Ipak,moram priznati,čovjek je upravu...
Muslimani su trenutno "in" gamad u svijetu.Rade svinjarije što jest jest.S toga ga potpuno razumijem,mada uopšte ne znam o kojem je forumašu riječ niti me interesuje,nisam pročitao njegov post nego ovih par zadnjih reakcija.
Vjerovatno živi negdje u Njemačkoj gdje ima puno balijske izbjegličke rulje.Gleda svakodnevno tu gamad,s pravom revoltiran,on,stari gastarbajter,sigurno s najmanje deset-petnaest godina staža na baušteli...
Jedan starac,Židov,koji živi u Berlinu,izađe na svoj balkon i pogleda na ulicu.Pomisli,vidi šta nacističke gamadi što mi prije pola vijeka pobiše svu familiju gmiže ulicom...
Možda više bi bio ogorčen kakav baćuška,u turističkoj posjeti Njemačkoj,gledajući gamad koja mu je pobila 20 miliona sunarodnjaka...Ma pola jebenog svijeta ima pravo zvati švabe gamadima.S nepobitnim pravom!
Isto tako kao,hajdemo to reći,jedan Alžirac koji hoda Parizom i u sebi govori-ala,šta je ove francuske gamadi oko mene.Civiliziranoj gamadi koja mu se do juče srala po domovini ubijajući i masakrirajući civile...Ispravno razmišljanje.
Srbin,starac,povratnik u Jasenovac,Novsku...Sa svoga imanja svakodnevno gleda hrvatsku ustašku gamad koja mu je došla glave ocu i djedu u konc logoru...I ima pravo.
Hrvat,povratnik u Vukovar,živeći na rubu egzistencije u zaboravljenom gradu svakodnevno mora gledati četničku gamad koja mu je uništila prije dva desetljeća život i familiju a sad zajedno s njim hoda istim ulicama...Također,sto posto u pravu.
Bošnjakinja,Srebreničanka,posjećuje mezarje u Potočarima,gleda osam hiljada grobova i misli u sebi kako sad mora gledati srpsku četničku gamad koja joj je zbrisala s lica zemlje porodicu.Srbin,Sarajlija,izađe šetati Titovom i pun mržnje gleda gamad koj hoda mimo njega,gamad koja mu je zaklala oca na Kazanima...Oboje u pravu,po svim ljudskim zakonima...
Armenac,u šoping turi po Istanbulu,na Taksimu,kupuje hlače i kroz zube jebe Turskoj gamadi mater,gamadi koja mu je prije jedno stoljeće pobila milion predaka...S potpunim pravom.
Arapin,s bilo koje tačke bliskog istoka,milioner,kupa se u svom bazenu u Majamiju i gleda nevjerničku kršćansku američku gamad oko sebe koja mu se desetljećima iživljava i ore po sunarodnjacima,gamad žednu nafte i krvi...
Tri četvrtine svijeta trenutno ima neki razlog za nazvati jebene amere gamadima...Ma sigurno s pravom.
Palestinu i Izrael da ne spominjemo...Gamadi na obje strane...
Da ne dužim više,imao bih šta pisati još par sati,zato hajdemo svi sad,zajedno u glas,čitav svijet,onako,da se čuje nadaleko,da grmi svemirom -
Je suis gamad!!!



ovo je stvarno prejebeno..dosad mi je bio najbolji porterov post na temi- crno da crnje nemože biti...ali ovo je definitivno najbolji post na tripovi.com od postanka do danas
šteta što si stao.kad je najslađe..da si još samo gamad na autocestama što prave gužvu spomeno.bilo bi to-šta kaže amerikano-top šit

svaka čast
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 03/08/2016 : 07:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
...Gamad s autocesta...

Wtf?
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 03/08/2016 : 10:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
pa znaš oni teroristi, koji pretječu 91/92, pa koji pretjecaju po desni, pa oni koji uskaču poslednjih 3 metara, pa oni koji blendaju kao "evo me stižemo ja i Superman"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/08/2016 : 14:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ajde lupite mi trajni ban...dozvoljavate da covjek vrijedai onda ja moram puknuti i jebat mu sve zivo po spisku...nema smislada budem vise ovdje...napravit cu novi profil za aukcje i to je to...te sugave provokatore i mogu istrpiti ali kad im se prelazi preko uvreda...ma nema smisla...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/08/2016 : 15:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Ponašate se ko mala djeca.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/08/2016 : 15:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Dobro, gdje, šta?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/08/2016 : 15:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Izgeda da je Tonka izbrisao originalni post, ali ovdje ima quote:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=40029&REPLY_ID=1989739
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/08/2016 : 15:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Dakle, brni je sredio Tonki 30 dana hlađenja. Šteta...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/08/2016 : 15:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
da, sad sam vidio.
Dobro kaj vam treba da se svađate kao djeca?
Vešmašina je prvi uvrijedio ali onda je Tonka brutalno pretjerao sa odgovorom i u najmanju ruku se spustio na njegovu razinu.
Mislim, fakat mi je toga dosta.
Zasad samo upozorenje ali slijedeći put ide udaljavanje.
I po stoti put velim - ako vas netko uvrijedi, nemojte uzvraćati jer ćete onda i vi biti udaljeni sa foruma. sačekajte da modovi vide post ili pošaljite "požurnicu" na PM, samo nemojte početi psovati jer onda će se udaljiti i vas i onda ništa niste napravili.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/08/2016 : 15:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Kaj si ih ti Solar već izbacil?
Jbga, ja sam mislil samo opomenu dati. Ali da su to sami tražili - definitivno.
uglavnom, slijedeći put kada poželite odgovoriti nekome na uvredu, brojite do 6742 i čekajte modove ili ih pozovite.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/08/2016 : 15:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Transparentnosti radi:

Tonka mi je poslao PM prije ovog zadnjeg ispada i moja procjena je bila da se i jedan i drugi ponašaju ko djeca i upozorio sam ih.
Tonka nije bio s time zadovoljan i napisao je ove zadnje uvrede tako da sam udaljio i jednog i drugog.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/08/2016 : 15:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ajde ne pravdaj se ,sudjeluješ u progonu vjernika i to je to.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/08/2016 : 17:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Dakle, brni je sredio Tonki 30 dana hlađenja. Šteta...



Tako ispada sad, posla mi je pm da izbrisem reply ali sam ga kasno vidia, nije bilo namjere..

Evo sta mi je posla:



Mislim ne znam sta je uslo u njega nakon sta je jucer onako mirno izreagira..bas me iznenadia tu i onda danas sve pokvari..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 05/08/2016 17:27:35
Go to Top of Page

zackoljicofil
New Member



211 Posts

Member since 10/04/2016

Posted - 05/08/2016 : 23:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zackoljicofil a Private Message
Baš sam se sada prisetio kako je Tonka nedavno pisao nešto u stilu "ko ne želi biti izbačen, neće biti izbačen" i "promenio sam se" i sve to uz uvlačenje u dupe moderatorima.

Čovek bez ličnosti, podložan svim uticajima okoline, i nadasve detinjast u reakciji i ponašanju, nemam više šta dodati.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 06/08/2016 : 08:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
stvar je u tome da tonka ne zna prcat na finjaka već ide u glavu.a ne zna ni primit prc na svoj račun on ona dva veseljaka elvuda i brnija.bokte kog ta dvojica ufate na pik taj ima više sanse u ruskom ruletu sa dugom devetkom.

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 06/08/2016 08:48:27
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/08/2016 : 17:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
Pravi đentlmen mora umati samokontrolu :P
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/08/2016 : 17:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

Pravi đentlmen mora umati samokontrolu :P


Đentlmen zazire od nacio/navijačkih strasti ko vrag od križa.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 06/08/2016 : 22:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message
A, još je dečko i neokatekumen! Kojega vraga je radio tamo 10-ak godina (kakao sam kaže), ako ga oni nisu uspjeli dovesti do zavidnog stupnja samokontrole! Iskreno, njegov vokabular na ovom forumu je u suštoj suprotnosti nauka neokatekumenskog puta. Znam po mojim prijateljima koji su članovi toga... Njima je psovka grijeh, već i kao misaona imenica!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 11/08/2016 : 21:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
Neznam di da postavim ovo pitanje pa cu ga tu postavit!Ovo Read sta pise iznad topica,jel to vrijedi samo za clanove foruma ili za sve??
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 11/08/2016 : 22:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

Neznam di da postavim ovo pitanje pa cu ga tu postavit!Ovo Read sta pise iznad topica,jel to vrijedi samo za clanove foruma ili za sve??



Valjda za sve, jer evo nas 17 active. Jedino ako je svaki npr. na tvoj topic ulazio skoro po 3 puta

loading...
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000