forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

BD
Starting Member



40 Posts

Member since 19/10/2016

Posted - 10/01/2017 : 15:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send BD a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

A i nije po pravilima, zato drogsy, miči sliku.



Nije bas neka laskava slika, ali samo neka stoji. To sto ju je stavio (i sto je uopce isao guglati moje ime i prezime) savrseno pokazuje da sam bio u pravu svaki put kad sam forumase poput njega nazivao bagrom.

Za ovo "Pavelic", medjutim, u stvarnom bi zivotu od mene dobio takve batine da mu vise nikad u zivotu ne bi palo na pamet ikoga provocirati.
E, pa, dragi moji, moje pravo ime i prezime ovdje nije nikad bilo tajna, a sada mi, bar donekle, i lik znate. Pa, ako mi netko ima nesto za reci, nek mi se obrati osobno, a ne kao anonimni, kukavni, internetski provokator.



He lived, he loved, he laughed, he left.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4700 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 10/01/2017 : 15:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Mjesto i vrijeme, molim. Bez zajebancije.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 10/01/2017 : 15:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37325 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/01/2017 : 15:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by BD

E, pa, dragi moji, moje pravo ime i prezime ovdje nije nikad bilo tajna, a sada mi, bar donekle, i lik znate. Pa, ako mi netko ima nesto za reci, nek mi se obrati osobno, a ne kao anonimni, kukavni, internetski provokator.



Kaze lik koji u svoja jedina dva nicka koji koristi na ovom forumu sakriva svoje ime i prezime.


Tko ti kriv kad si se razotkrio.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/01/2017 : 15:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
BD je zaključan zauvijek.
A ako CV nastavi ovdje sa svojim ksenofobičnim i egocentričnim vrijeđanjem svih - sljedeća kazna je godinu dana ziher.
Majko mila, koji lik.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/01/2017 : 16:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva

Ne bih preispitivala Markosove odluke (ikada :)), ali ako se takvo sto dopusta, trebalo bi makar zabraniti blatantno lazno predstavljanje.
Sjecam se da sam pomislila da je BD zapravo cv iz jednog njegovog "stilski obiljezenog" upisa o Mausu i o glumi zivotinja u stripu (navlas isti mrziteljski osoran ton kao i cv), ali sjetila sam se da je trazio strip imena Ivan ili Janko i rekao da je strip njegov imenjak: a znam da se cv zove Davor. Ja bih ga vec tada blokirala da nije bilo te lazne informacije. Nemam nista protiv dopustanja duplih nickova, ali ne sviđa mi se to zatiranje tragova.
Mladjo, znam da ti idem na zivce i da si izricito rekao da ne prenosimo nista iz onog topica u Punisher, ali u svjetlu novih informacija, nisam izdrzala (trep trep). I evo obecajem da vise necu offtopicariti do pocetka skole. I dulje.



Zanimljive su te trep-trep situacije koje su često povezane sa "ranjena košutica" pogledom a koje se nevjerojatno podudaraju sa činjenicom da žena koja to koristi želi nešto izmusti od muškarca. Sva sreća da sam postao imun na to tam negdje sa 21
Poneko offtopičarenje i ne mora biti nužno loše i sve je ok.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/01/2017 : 16:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ok, na poslu sam i nemam vremena za gubljenje. Ako netko ima dokaz za taj treći nick od CV-a, pošaljite mi na PM.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/01/2017 : 16:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ok, na poslu sam i nemam vremena za gubljenje. Ako netko ima dokaz za taj treći nick od CV-a, pošaljite mi na PM.


Pa sam ti je priznao.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/01/2017 : 16:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mladjo

Ok, na poslu sam i nemam vremena za gubljenje. Ako netko ima dokaz za taj treći nick od CV-a, pošaljite mi na PM.


Pa sam ti je priznao.



Joj gle, ponavljam da ne znam sad više a nemam vremena to sve sad čitat, daj neka netko pošalje na PM i gotovo.
Vidimo se za sat vremena.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 10/01/2017 : 16:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
Ljudi jel mi moze neko(osim Mladje,vidite da nema vremena)objasnit zasto je CV tako omrazena osoba na forumu?
Cesto samo proletim kroz forum pa dosta toga ne uspijem pohvatat,znam za ono katolicka monarhija ali ne mogu vjerovat da je samo zbog toga toliko omrazen?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/01/2017 : 16:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mladjo

Ok, na poslu sam i nemam vremena za gubljenje. Ako netko ima dokaz za taj treći nick od CV-a, pošaljite mi na PM.


Pa sam ti je priznao.



Joj gle, ponavljam da ne znam sad više a nemam vremena to sve sad čitat, daj neka netko pošalje na PM i gotovo.
Vidimo se za sat vremena.


Pa ionako imaš samo jednog Davora koji nije napisao niti jedan post.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 10/01/2017 : 17:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
Ja se iskreno, najiskrenije ispričavam što sam otkrila njegovo ime. To sam učinila SAMO zato što je nekoć stajalo u CV-jevom profilu.
I uzasno se osjećam, ne samo zbog otkrivanja imena, nego i zbog lazne optuzbe koju sam uputila.
Sad je malo kasno, ali evo, zaista mi je zao.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/01/2017 : 17:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Meni nije omražen, naprotiv.
Što se trećeg nicka tiče, ako Markos kaže da je ok, onda je ta priča završena? Zar ne?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/01/2017 : 17:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Meni nije omražen, naprotiv.
Što se trećeg nicka tiče, ako Markos kaže da je ok, onda je ta priča završena? Zar ne?


Koga pitaš?
Ne biste li to vi trebali dogovoriti u svom moderatorskom pdf-u?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/01/2017 : 18:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ne pitam mladju, već stičem utisak da su članovi foruma krenuli u hajku i traže zaključavanje i trećeg nicka.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/01/2017 : 18:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Ako je Markos dopustio onda nema rasprave.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 10/01/2017 : 18:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

Kaze lik koji u svoja jedina dva nicka koji koristi na ovom forumu sakriva svoje ime i prezime.

Tko ti kriv kad si se razotkrio.


Pssssssst - Poli, tip ima svoj blog (v profilu naveden), kjer jasno piše ime&priimek....
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11662 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 10/01/2017 : 18:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Meni nije omražen, naprotiv.
Što se trećeg nicka tiče, ako Markos kaže da je ok, onda je ta priča završena? Zar ne?


Jedan od najcjenjenijih forumaša.
Bit će mi žao ako se ne vrati.

Have mercy
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37325 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/01/2017 : 19:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:
Originally posted by Poli

Kaze lik koji u svoja jedina dva nicka koji koristi na ovom forumu sakriva svoje ime i prezime.

Tko ti kriv kad si se razotkrio.


Pssssssst - Poli, tip ima svoj blog (v profilu naveden), kjer jasno piše ime&priimek....


BD nima in on je to gor napisal.

... da se malo ... zmuznem


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 10/01/2017 19:11:37
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 10/01/2017 : 19:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message
Koji ste vi lesinari,(vecina) ima se dojam da se iza nickova kriju neke babetine
Go to Top of Page

Davor Aslanovski
Starting Member

1 Posts

Member since 18/08/2015

Posted - 10/01/2017 : 19:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor Aslanovski a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

Mjesto i vrijeme, molim. Bez zajebancije.



Bez zajebancije, ne blefiraj na daljinu.
Ako si mi guglao ime i prezime, onda si valjda vidio i da ne zivim u Hrvatskoj, a i da bih, cak i u toj paralelnoj realnosti u kojoj bih se stvarno nalazio s nekim anonimusom s foruma, riskirao predobar zivot za tako mali uzitak.
Ako se, dakle, hoces igrati frajera, a ti se predstavi imenom i prezimenom, likom i djelom, pa zivi ostatak zivota znajuci da bi ti se put jednom mogao ukrstiti (i to ne na dan kad tebi pase) s nekim kome si omrznuo, ili ga cak i bespovodno vrijedjao, cak mu i lik usporedjivao s Pavelicevim.
To ti je razlika izmedju mene i tebe (i svih tebi slicnih forumasa). Ako sam ja nekome ovdje nesto grubo i rekao, rekao sam mu to samo zato sto je taj meni prvi pljunuo na religiju. I rekao sam mu to kao osoba s punim imenom i prezimenom. (Moje je ime i prezime od prvoga dana pisalo u profilu culture vulture (maknuo sam ga tek u trenutku kad sam odlucio vise pod tim nickom nista ne pisati), a objavljeno je i na mojem topicu na Autorskom izlogu.) Tako to rade odrasli muskarci. Ako sam za to nekim ljudima omrznuo, umjesto da zadobijem njihovo postovanje, neka bude. I ako mi se netko hoce zbog toga i uzivo unijeti u facu kad za to dobije priliku, neka se samo unese. Ja kazem ono sto mislim, onako kako mislim i zivim s posljedicama, kakve god bile - od nepopularnosti i gubitka laznih prijateljstava, preko apsurdnih izbacivanja s foruma, do, ako bas treba, i fizickih obracuna. Puno stvari mi se moze predbaciti, ali ni provociranje ni kukavicluk nisu medju njima. Uci od boljega.

Ja, do trenutka kad sam prvi put otvorio Svastaru i vidio koja sranja tamo pisete, nisam u 10-ak godina imao nikakvih ekscesa ovdje. Dolazio sam ovamo povremeno, u naivnom uvjerenju da je ovo jedan ultrapozitivni forum i nije mi bilo ni na kraj pameti da su tu nekakvi banovi uopce potrebni. Kad sam, medjutim, vidio ta vasa sranja "juzno od Bonellija", morao sam reagirati, iz prostog razloga sto nije bilo nikoga drugoga. Ne znam koga ste do tog trenutka sve otjerali, ali kad sam ja to poceo pratiti, od krscana tu nije bilo nikoga tko bi vam rekao sto treba i kako treba. Pa sam vam rekao ja. Pod punim imenom i prezimenom. Nemam pojma koja je vasa motivacija za ove svadje, ali moja je uvijek bila jasna - ja sam krscanin i bagri koja pljuje na svetinje cu uvijek reci sto je ide.

Eto, toliko od mene, a ovime je valjda i mladjo dobio potvrdu da je ovo doista moj treci nick pa sad moze i njega zakljucati.



Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/01/2017 : 20:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Davor Aslanovski

quote:
Originally posted by drogsy

Mjesto i vrijeme, molim. Bez zajebancije.



Bez zajebancije, ne blefiraj na daljinu.
Ako si mi guglao ime i prezime, onda si valjda vidio i da ne zivim u Hrvatskoj, a i da bih, cak i u toj paralelnoj realnosti u kojoj bih se stvarno nalazio s nekim anonimusom s foruma, riskirao predobar zivot za tako mali uzitak.
Ako se, dakle, hoces igrati frajera, a ti se predstavi imenom i prezimenom, likom i djelom, pa zivi ostatak zivota znajuci da bi ti se put jednom mogao ukrstiti (i to ne na dan kad tebi pase) s nekim kome si omrznuo, ili ga cak i bespovodno vrijedjao, cak mu i lik usporedjivao s Pavelicevim.
To ti je razlika izmedju mene i tebe (i svih tebi slicnih forumasa). Ako sam ja nekome ovdje nesto grubo i rekao, rekao sam mu to samo zato sto je taj meni prvi pljunuo na religiju. I rekao sam mu to kao osoba s punim imenom i prezimenom. (Moje je ime i prezime od prvoga dana pisalo u profilu culture vulture (maknuo sam ga tek u trenutku kad sam odlucio vise pod tim nickom nista ne pisati), a objavljeno je i na mojem topicu na Autorskom izlogu.) Tako to rade odrasli muskarci. Ako sam za to nekim ljudima omrznuo, umjesto da zadobijem njihovo postovanje, neka bude. I ako mi se netko hoce zbog toga i uzivo unijeti u facu kad za to dobije priliku, neka se samo unese. Ja kazem ono sto mislim, onako kako mislim i zivim s posljedicama, kakve god bile - od nepopularnosti i gubitka laznih prijateljstava, preko apsurdnih izbacivanja s foruma, do, ako bas treba, i fizickih obracuna. Puno stvari mi se moze predbaciti, ali ni provociranje ni kukavicluk nisu medju njima. Uci od boljega.

Ja, do trenutka kad sam prvi put otvorio Svastaru i vidio koja sranja tamo pisete, nisam u 10-ak godina imao nikakvih ekscesa ovdje. Dolazio sam ovamo povremeno, u naivnom uvjerenju da je ovo jedan ultrapozitivni forum i nije mi bilo ni na kraj pameti da su tu nekakvi banovi uopce potrebni. Kad sam, medjutim, vidio ta vasa sranja "juzno od Bonellija", morao sam reagirati, iz prostog razloga sto nije bilo nikoga drugoga. Ne znam koga ste do tog trenutka sve otjerali, ali kad sam ja to poceo pratiti, od krscana tu nije bilo nikoga tko bi vam rekao sto treba i kako treba. Pa sam vam rekao ja. Pod punim imenom i prezimenom. Nemam pojma koja je vasa motivacija za ove svadje, ali moja je uvijek bila jasna - ja sam krscanin i bagri koja pljuje na svetinje cu uvijek reci sto je ide.

Eto, toliko od mene, a ovime je valjda i mladjo dobio potvrdu da je ovo doista moj treci nick pa sad moze i njega zakljucati.







Ti si čovjek sa ozbiljnim problemima.
Toliko mržnje, netrpeljivosti i netolerancije se rijetko viđa.
nakon ovoga, ja ti ključam ovaj nick.
Naravno, Marko uvijek može poništiti tu odluku.
Ne volim komentirati odluke drugih kolega i gazde ali uvjeren sam da kada ti je on dozvolio dupli nick(ove), nije mislio da ćeš ga (ih) koristiti na ovakve načine.


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/01/2017 : 20:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Ps. Mladjo ne kljucaj ga. Pusti covjeka da mi ima mogucnost odgovoriti. Ovako ispada dosta nefer.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/01/2017 : 20:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Meni je ovi cv ok lik, istina mozda pise malo ekstremno ali nisam vidia da je vridja ikoga, sta ste se napalili na covika tako..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/01/2017 : 20:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Mamlaz:Ma kaj ti je to sad bitno, misliš da će ti nešto pametno odgovoriti?
Nema tu racionalne rasprave.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000