forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/02/2017 : 14:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Poli


Nitko ne moze glasati umjesto drugoga clana, moze samo ostalim clanovima predstaviti njegov spisak za koga bi glasao da moze glasati.



Pa sta sam ja napisao


Ali to - da netko umjesto njega pejstuje njegov "Top" ovdje na forumu - nema nikvog smisla. To moze napraviti i sam kada se vrati dan kasnije, jer ionako nece moci glasati.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/02/2017 : 14:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
quote:
Originally posted by culture vulture

Takodjer bi bilo dobro da se Mrkvu trajno izbaci. Zbog nje same, da si zivot pocne ponovno traziti u realnom svijetu, a i zbog mira na forumu.
Kad ona svojim blagim intelektualnim smijeskom obasja kojeg od spamera, rugoba mu nestaje pod njezinim svjetlom.
To nije prirodno i ne moze zavrsiti dobro.




Awww, hvala ti.
Nisam još spremna za stvarni zivot, ali kad budem, sigurno će zavladati mir na forumu (pogotovo s obzirom na to da si se ti vratio da ga vratiš).
S obzirom na onu strku oko tvog izbacivanja, nisam ti se još direktno obratila: s isprikom, oko optuzbe koja na kraju nije ispala ispravna i zbog toga što sam otkrila tvoj građanski identitet. Nisi se baš lecnuo zbog toga, ali svejedno nije bilo na meni da išta govorim.
Također, puno sam čitala otkad si otišao i puno mi je to značilo pa je red da kazem i hvala.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/02/2017 : 14:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by culture vulture

Takodjer bi bilo dobro da se Mrkvu trajno izbaci. Zbog nje same, da si zivot pocne ponovno traziti u realnom svijetu, a i zbog mira na forumu.
Kad ona svojim blagim intelektualnim smijeskom obasja kojeg od spamera, rugoba mu nestaje pod njezinim svjetlom.
To nije prirodno i ne moze zavrsiti dobro.




Budući si odavno pročitan kao najobičniji pervertit kojeg pali lezbijski sex priča ti je šuplja.
Vjerovatno te Mrkva uznemiruje samim tim šta je žensko, a znamo svi kakve su žene. Coprnice sve do jedne.
Isto tako znamo da ne voliš titranje u jajcima, odnosno voliš, ali se nakon toga moraš samoizbičevat, a to ti ipak nije drago.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/02/2017 : 14:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
Pazi, NESVRSTANI...nedavno si već letio.
Imaš takav temperament da se nećeš moći suzdrzati.

A i Sokrat je jednom rekao: Ignore opcija je melem za dušu.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/02/2017 : 14:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Pa nisan ja culture vulture da se suzdržavan.
A i nema opasnosti da će bit svađe jer mi culture sigurno neće odgovarat.
On je ipak na višen nivou i čisto sumnjam da sam vrijedan njegovog obraćanja.
Culture je moralna vertikala koja će jednom, ako se i spusti među nas obične i odluči mene običnog govnovalja počastiti odgovorom, sigurno otvoriti četvrti ili peti nick da to napravi.

Pametan neki čovik taj Sokrat...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1404 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 23/02/2017 : 15:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Budući si odavno pročitan kao najobičniji pervertit kojeg pali lezbijski sex priča ti je šuplja.
Vjerovatno te Mrkva uznemiruje samim tim šta je žensko, a znamo svi kakve su žene. Coprnice sve do jedne.
Isto tako znamo da ne voliš titranje u jajcima, odnosno voliš, ali se nakon toga moraš samoizbičevat, a to ti ipak nije drago.





Podjeb ti puno bolje ide kad nesto znas o covjeku.
Ovaj nisi mogao uputiti na goru adresu.
Al tako je to kad stvaras (i iznosis) misljenje o nekom neznancu na netu na osnovi polovice neke recenice koju si polovicno shvatio.



Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/02/2017 : 15:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Ako ne prekinete idete na odmor.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/02/2017 : 15:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Evo na primjer Poli ima avatar od planine ...


Ej, od svete planine molim lijepo! Na ovu planinu je zabranjen uspon.

Mada ne znam ... ne prkosi li se to sa pravilima foruma ... hmmm, tko bi ga znao ...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1404 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 23/02/2017 : 15:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva

Awww, hvala ti.
Nisam još spremna za stvarni zivot, ali kad budem, sigurno će zavladati mir na forumu (pogotovo s obzirom na to da si se ti vratio da ga vratiš).
S obzirom na onu strku oko tvog izbacivanja, nisam ti se još direktno obratila: s isprikom, oko optuzbe koja na kraju nije ispala ispravna i zbog toga što sam otkrila tvoj građanski identitet. Nisi se baš lecnuo zbog toga, ali svejedno nije bilo na meni da išta govorim.
Također, puno sam čitala otkad si otišao i puno mi je to značilo pa je red da kazem i hvala.



Ne kuzim za sto se zapravo ispricavas, valjda za nekakve preljube sa spamerima, ali nije bitno... Za razliku od tebe i tvojih novih "prijatelja", ja ne zamjeram neznancima na netu sto su me "povrijedili".

Sto se stvarnoga zivota tice, pametna si, mlada, obrazovana i zgodna, ne shvacam kako ne bi bila spremna za njega. Niti zasto ti ovo treba. Iskreno ti zelim da cim prije prestanes.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/02/2017 : 15:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Poli


Nitko ne moze glasati umjesto drugoga clana, moze samo ostalim clanovima predstaviti njegov spisak za koga bi glasao da moze glasati.



Pa sta sam ja napisao


Ali to - da netko umjesto njega pejstuje njegov "Top" ovdje na forumu - nema nikvog smisla. To moze napraviti i sam kada se vrati dan kasnije, jer ionako nece moci glasati.





Pizdunu
Kao da ne moze sastavit sam neku listu
Pa poslat nekom na mail

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 23/02/2017 : 16:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
stvarno ce vam faliti glas tipa koji ne razlikuje kvalitetu price i zanrove?

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/02/2017 : 18:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Evo na primjer Poli ima avatar od planine ...


Ej, od svete planine molim lijepo! Na ovu planinu je zabranjen uspon.

Mada ne znam ... ne prkosi li se to sa pravilima foruma ... hmmm, tko bi ga znao ...






pa i ja već godinama iman vjerski potpis pa ne vidin da nekom smeta.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/02/2017 : 20:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

Pizdunu
Kao da ne moze sastavit sam neku listu
Pa poslat nekom na mail


Mislim da moze nekome poslati na mail jedino ako poznaje njegov mail od prije, slanje poste iz scom u ovom trenu za njega nije moguce (valjda?). A mislim da je ova "peticija" vise ciljana na to da clan moze glasati (da se i njegov glas ubraja te sudjeluje u nagradnoj igri), a ne da moze samo ostalima javiti za sta bi glasao da je mogoa glasati.

Mislim, nije to neka velika stvar i da li treba ili ne treba ... samo je stvar u tome sto je u pitanju mozda samo sat vremena vise/manje i da li ovaj pojedinac moze glasati ili ne (posto mu kazna istice isti dan kada je i posljednji dan za glasanje - mada je Markos znao to "zatvoriti i prije" koliko se sjecam, posto sam jednom, cekao na taj navodni "posljednji dan za glasanje" ali se je samo glasanje bilo zakljucilo vec dan prije), a i prva kazna mu je (u ovoj novi rundi).


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/02/2017 : 18:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
zašto su zatvoreni topici : "prvoi pšoraz i volitve?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 24/02/2017 : 21:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

zašto su zatvoreni topici : "prvoi pšoraz i volitve?



Pravila, pravila

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/02/2017 : 14:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
sitili se pravila nakon više godina.
meni više pari da je bilo pritiska kojekakvih likova.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2017 : 18:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

sitili se pravila nakon više godina.




Slušaj dobro, pošto izgleda da nisi shvatio: pravila smo svesno prekršili, na moju inicijativu. I to ponajviše zbog tebe, krasa i ostalih. I umesto da budeš zahvalan, stavljaš mi ovakav komentar?
Sad se osećam kao najveća budala na svetu, što najverovatnije i jesam.

Veruj da ću od sad biti strožiji od najstrožijeg globinja. Pa kad si me bez razloga kritikovao poslednjih godina, daću ti razlog sada.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/02/2017 : 18:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by lwood

sitili se pravila nakon više godina.




Slušaj dobro, pošto izgleda da nisi shvatio: pravila smo svesno prekršili, na moju inicijativu. I to ponajviše zbog tebe, krasa i ostalih. I umesto da budeš zahvalan, stavljaš mi ovakav komentar?
Sad se osećam kao najveća budala na svetu, što najverovatnije i jesam.

Veruj da ću od sad biti strožiji od najstrožijeg globinja. Pa kad si me bez razloga kritikovao poslednjih godina, daću ti razlog sada.



da buden zahvalan? o čemu ti pričaš čoviče? zatvorili ste par topica di se niko nije svađa jerbo van je tako došlo i triba bi pazi bit zahvalan?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/02/2017 : 18:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
al evo zahvaljujen se šta ste otrovali forum do kraja.
Fala.
uostalom boli me q ,zbog prečih stvari ionako ne mogu dolazit ka i prije pa me iskreno nije ni briga.
dapače,trudiču se bit šta manje na njemu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 26/02/2017 18:38:36
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2017 : 18:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Nadam se.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 27/02/2017 : 12:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mrkva

Kad čitam kako Guida i paro zbore da im je ugodnije na forumu zbog nečijeg odsustva, dođe mi zao što je došlo do toga da je uopće moguće tako antagonizirati/biti antagoniziran na običnom forumu (i to još takvom gdje nisi prisilno zajedno, nego zbog zajedničkog interesa).
A opet, onda se zamislim i shvatim da i sama osjećam nelagodu kad vidim da je taj i taj ostavio neki post, čak toliko da izbjegavam kliknuti na topic...stvarno je online komunikacija postala vrlo blizu stvarnom zivotu - granice su pomaknute :)

Što se Dode tiče, eto, globinjo je rekao svoje, probali smo, nije išlo :)



Stripovi.com je pomalo specifičan forum ne samo zbog svoje tematike nego i zbog toga šta se radi o relativno maloj zajednici u kojoj se dobar dio ljudi koji kumunicira poznaje i van foruma, odnosno u stvarnom životu. Možda nekad zbog toga komunikacija među članovima izgleda kao komunikacija u stvarnom životu.
Ovo je jedino misto na internetu na kojen pišen upravo zbog toga. Za razliku od drugih foruma, a o komentarima ispod članaka po portalima da i ne pričan, ovde znan da uglavnon razgovaran sa ljudima od krvi i mesa. Veliku većinu ljudi s kojima komuniciran san upozna, tako da ja na stripovi.com najčešće uopće neman osjećaj da nešto pišen nego iman osjećaj da s ljudima razgovaran.

Isto tako, tebi koja si nova na forumu(Valjda jesi) ne mogu bit skroz jasni sukobi na forumu jer neke "svađe" traju godinama.
Konkretno Dodsferd je crvena krpa paru i giudi već jako dugo, a i nije da su skroz u krivu jer je Dodsferd je školski primjer spamera. Meni osobno ne smeta ali jasno mi je da nekome ide na živce.
I ja iman svoje crvene krpe koje drugima ne idu na živce, ali i to se da riješit. Ignore opcija je melem za dušu.



Nemas valjda mene na ignore listi?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 27/02/2017 : 12:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mrkva

Kad čitam kako Guida i paro zbore da im je ugodnije na forumu zbog nečijeg odsustva, dođe mi zao što je došlo do toga da je uopće moguće tako antagonizirati/biti antagoniziran na običnom forumu (i to još takvom gdje nisi prisilno zajedno, nego zbog zajedničkog interesa).
A opet, onda se zamislim i shvatim da i sama osjećam nelagodu kad vidim da je taj i taj ostavio neki post, čak toliko da izbjegavam kliknuti na topic...stvarno je online komunikacija postala vrlo blizu stvarnom zivotu - granice su pomaknute :)

Što se Dode tiče, eto, globinjo je rekao svoje, probali smo, nije išlo :)



Stripovi.com je pomalo specifičan forum ne samo zbog svoje tematike nego i zbog toga šta se radi o relativno maloj zajednici u kojoj se dobar dio ljudi koji kumunicira poznaje i van foruma, odnosno u stvarnom životu. Možda nekad zbog toga komunikacija među članovima izgleda kao komunikacija u stvarnom životu.
Ovo je jedino misto na internetu na kojen pišen upravo zbog toga. Za razliku od drugih foruma, a o komentarima ispod članaka po portalima da i ne pričan, ovde znan da uglavnon razgovaran sa ljudima od krvi i mesa. Veliku većinu ljudi s kojima komuniciran san upozna, tako da ja na stripovi.com najčešće uopće neman osjećaj da nešto pišen nego iman osjećaj da s ljudima razgovaran.

Isto tako, tebi koja si nova na forumu(Valjda jesi) ne mogu bit skroz jasni sukobi na forumu jer neke "svađe" traju godinama.
Konkretno Dodsferd je crvena krpa paru i giudi već jako dugo, a i nije da su skroz u krivu jer je Dodsferd je školski primjer spamera. Meni osobno ne smeta ali jasno mi je da nekome ide na živce.
I ja iman svoje crvene krpe koje drugima ne idu na živce, ali i to se da riješit. Ignore opcija je melem za dušu.



Nemas valjda mene na ignore listi?



Jok, ti si zabavan u svojoj specifičnosti.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/02/2017 : 18:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Nadam se.



evo, do daljneg neću ostavljat postove radnim danom od 23:00-05:00
i od 06:00 - 18:00

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 27/02/2017 : 22:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message
Evo, ja predlažem nagradnu igru, da forumaši pogađaju koliko će dana Rahazlam, nakon isteka kazne, biti slobodan član foruma do sljedećeg izbacivanja. Mogle bi za pobjednike igre tu biti i lijepe nagrade, Fibrina izdanja, ili slično. Što kažete?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 27/02/2017 : 23:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Treba mu priznati da je pogodio film... Go west... homoseksualci i rat u Bosni... njegove omiljene teme... :)
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000