forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Dwayne_Looney
Advanced Member



6602 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 11/07/2017 : 10:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD


quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ako misliš na mene ne znam gdje sam stavio da nije trebao biti kažnjen? Samo sam se pridružio opaski da mi je jedan od dražih i da volim čitati njegove postove.
U produžetku sam dodao kako bi kazna bila manja, dakle ne 3. već 2. po redu da ga jednom solar nije baš bezveze izbacio. Ali, eto, ne mogu naći taj topic sad, neki su izrazili zgražanje na to izbacivanje pa će se možda netko od njih sjetiti.


Tada mu je solar dao samo jedan dan da se malo smiri, to nije bila redovna kazna, ovo sada jest, znači da je sve po pravilima.




Aha, ako je jedan dan ok. Mislim, ok za redoslijed kažnjavanja mada se moram složiti s NESVRSTANIM. Da su neka druga, neću reći malo bliža već ne tako "dalja" i sukobljena dvojica vjerojatno ne bi ni bilo kazne. Toliko od mene oko toga.
Giuda, čitam te za dva tjedna.

loading...
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/07/2017 : 11:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by swamp thing

Daj ljudi, ne pišite svašta. Čovjek je dobio zaslužen ban, uvreda prema drugom članu foruma. Najsmješnije mi je kad se javljaju pobornici ovog ili onog i na osnovu afiniteta pišu da je neko nezasluženo kažnjen, a lik napiše "zapraši ti ga prašinar", zato što mu se ne sviđa šta je ovaj napisao za nekog tenisera.


Ja san pobornik samoga sebe.
Na "Zapraši ti ga prašinar" se inteligentan čovik može samo nasmijat i odmahnit rukon. Manje inteligentan čovik se stvarno može uvridit.
Čak se ni Dodsferd ovde nije uvridija, nego se ovde radi o sukobu njega i Giude koji traje već godinama.
Presmiješno sve skupa.

Reci mi Swamp jel se sjećaš kako smo kretenski ti i ja izbačeni zbog politike?
Jel tebi bilo OK moje i tvoje izbacivanje u onome slučaju?


Ono jeste bilo smiješno, ali ajd, izbačeni smo obojica, i bez uvreda, jer smo pisali o "politici" (mislim, nigdje veze).
Ovdje jedna strana vrijeđa drugu. Nisam na strani nikoga od njih dvojice, ali ovo je čisto kao suza. Lik napisao za Nadala da je prašinar i popušio uvredu za to. Mislim, nije ovo uopšte za neke ozbiljne rasprave, slažem se da su to gluposti, samo sam htio istaći da je izbacivanje po ps-u. I dobro, malo hlađenje i ajmo dalje.
Edit: mene oko izbacivanja jedino nervira pristrasnost, neki su zaštićeniji, pa se često desi da radi iste stvari jednog izbace, drugom ništa. Tako sam ja izbačen prvi put, taj drugi lik kao da ništa nije ni napisao, popizdio sam zbog toga, ali zaslužio sam izbacivanje jer sam i sam vrijeđao.

Edited by - swamp thing on 11/07/2017 11:03:57
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 11/07/2017 : 12:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Na "Zapraši ti ga prašinar" se inteligentan čovik može samo nasmijat i odmahnit rukon. Manje inteligentan čovik se stvarno može uvridit.



Poanta svega
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/07/2017 : 12:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by usagi77

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Na "Zapraši ti ga prašinar" se inteligentan čovik može samo nasmijat i odmahnit rukon. Manje inteligentan čovik se stvarno može uvridit.



Poanta svega


Nikakve to veze nema s inteligencijom, još sad ispada da je neko ovdje glup jer je reagovao na to. I ova priča bi imala smisla da npr. Nesvrstani nije do sada x puta i sam reagovao na provokacije i uvrede, ja se nešto ne sjećam da se on na te stvari "nasmijao i odmahivao rukom".
Dakle, Dodsu tamo neki lik, s kojim još nije u dobrim odnosima na forumu, napiše "zapraši ti ga...", i još onda Dods ispadne glup, a ovaj drugi žrtva. Ma da, svaka čast.
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 11/07/2017 : 13:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message
Manje inteligentan čovjek nije isto što i glup.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/07/2017 : 14:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by usagi77

Manje inteligentan čovjek nije isto što i glup.


U pravu si. Zapravo, neinteligentniji od nekih veličina koje "odmahuju rukom".
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/07/2017 : 14:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by usagi77


- "Jezični savjetnik" Matice hrvatske (1971) ima samo delikvent (bez komentara).
- "Rječnik hrv. knjiž. jezika ..." Julija Benešića (2. svezak, 1986) ima kao natuknicu samo delikvent, a navodi primjere Matoša i Perkovića.
- Hudolinov psihološki leksikon (1968) ima samo delikvent, delikvencija.
- U "novosadskom" pravopisu (1960) natuknica glasi deli(n)kvent, znači da se dopuštao i oblik delikvent.
- Rječnik dviju Matica (2. svezak, 1967) delinkvent upućuje na delikvent.


Na ovo ti zaboravih odgovoriti. Jezik se konstantno mijenja i greške iz prošlih izdanja konstantno koriguju, zbog zavrzlama bilo autora, lektora, korektora itd. Moderni rječnici potenciraju deliNkvent, i nigdje se više, sem kod slabijih poznavalaca jezika, ne može pročitati delikvent. To što su ljudi tako izgovarali i upisivali u rječnike prije 40,50, 100 godina nije nikakav argument.
Edit: zadržao sam se na temi oko jezika, da ne uplićem druge stvari.

Edited by - swamp thing on 11/07/2017 15:07:53
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 11/07/2017 : 15:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message
S obzirom da ne živimo u istoj državi vjerojatno ne pričamo o istom jeziku...ja govorim o Hrvatskom jeziku! Ne zanimaju me ove priče o nekom zajedničkom jeziku i sl., da ne bi bilo nesporazuma.

Uživaj!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/07/2017 : 15:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Naravno, pričam o hrvatskom, tamo sam i živio jedan dio svog života. Naši jezici su veoma slični, svakako da nisu isti jezik.
Uživaj takođe, da ne širimo previše, nebitno na kraju krajeva.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/07/2017 : 16:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

Naravno, pričam o hrvatskom, tamo sam i živio jedan dio svog života. Naši jezici su veoma slični, svakako da nisu isti jezik.
Uživaj takođe, da ne širimo previše, nebitno na kraju krajeva.


Pade mi u sekundi na pamet onaj legendarni intervju sa Dejanom Savičevićem u Zagrebu.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 11/07/2017 : 16:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
"Prema tome..... što da ti kažem..."
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/07/2017 : 19:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by swamp thing

Naravno, pričam o hrvatskom, tamo sam i živio jedan dio svog života. Naši jezici su veoma slični, svakako da nisu isti jezik.
Uživaj takođe, da ne širimo previše, nebitno na kraju krajeva.


Pade mi u sekundi na pamet onaj legendarni intervju sa Dejanom Savičevićem u Zagrebu.


Hahah, e ono je vrhunska priča
Jedan je Dejo
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/07/2017 : 19:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Jel to ono "Šta je purgeru, dođi popuši mi,jebem te u usta škrbava"?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 11/07/2017 : 21:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Jel to ono "Šta je purgeru, dođi popuši mi,jebem te u usta škrbava"?



Da, Dejo olicenje kulture...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/07/2017 : 22:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ono izbacivanje Dodsa je bilo potpuno besmisleno. pa jebate šta bi onda npr u mojoj firmi tribali dilit otkaze za svakodnevno spominjanje gospe,boga,isusa itd sa raznim sexualnim varijacijama?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/07/2017 : 22:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Dosta sa spamom.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1404 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 11/07/2017 : 22:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
Dods nije bio izbacen zbog huljenja Djevice, nego zbog toga sto je moderator imao radikalno drukciji muzicki ukus.

I ovo tu gore sto je napisao "bice koje fizicki ne postoji" - da se ne bi netko nepotrebno uznemirio, on i tu zapravo govori o muzici. On je veliki diskofil i mrzi digitalne formate pa koristi svaku priliku da ubaci koju (metaforicku) kajlu na taj racun.

Sve su to naprosto muzicki zargon i fanovske zeke-peke koje vi ne kuzite.
I ja sam tako cesto krivo shvacen... Recimo, neki dan sam na poslu uletio na sastanak s: "Viva Cristo Rei! Viva a Nossa Senhora de Fátima!". Mislio sam da svi znaju da je to pjesma od jednog portugalskog underground banda i da ce krenut singalong, a kad ono svi bleje u mene kao da nisam normalan. Kaj ces, jedan dio populacije jednostavno ne kuzi mjuzu, ono, uopce.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/07/2017 : 23:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Dosta sa spamom.


Ne spamamo nego na topicu predviđenom za to raspravljamo o izbacivanjima.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/07/2017 : 23:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ono izbacivanje Dodsa je bilo potpuno besmisleno. pa jebate šta bi onda npr u mojoj firmi tribali dilit otkaze za svakodnevno spominjanje gospe,boga,isusa itd sa raznim sexualnim varijacijama?


Vidiš, meni je to izbacivanje dodsa najsuvislije u zadnjih par godina.
90% ostalih izbacivanja su bezveze.

I da, u normalnin firmama bi nekoga ko na ovaj način funkcionira potiralo s posla prije ili kasnije.
Znan iz vlastitoga iskustva

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 12/07/2017 00:07:52
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/07/2017 : 23:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by usagi77

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Na "Zapraši ti ga prašinar" se inteligentan čovik može samo nasmijat i odmahnit rukon. Manje inteligentan čovik se stvarno može uvridit.



Poanta svega


Nikakve to veze nema s inteligencijom, još sad ispada da je neko ovdje glup jer je reagovao na to. I ova priča bi imala smisla da npr. Nesvrstani nije do sada x puta i sam reagovao na provokacije i uvrede, ja se nešto ne sjećam da se on na te stvari "nasmijao i odmahivao rukom".
Dakle, Dodsu tamo neki lik, s kojim još nije u dobrim odnosima na forumu, napiše "zapraši ti ga...", i još onda Dods ispadne glup, a ovaj drugi žrtva. Ma da, svaka čast.

Ovo tek sad vidin.
Da je meni nagor napisa da mi ga nabije nedojebani čoban sigurno ne bi reagira.
Mene recimo vriđa kad neko laže o meni. Ovo "nabije ti ga nedojebani čoban" bi čak bilo simpatično.
Inače za razliku od dodsa ja mislin da je moje izbacivanje zasluženo, a svakoga ko već iz same forme moje molbe za povratak na forum nije skužija da se zajebavan, pomalo žalin.
Šta se boldanoga tiče ja nisan napisa da je dods glup, dapače napisa san da se ni dods nije uvridija nego se ovde radi o nečen drugon.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6602 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 11/07/2017 : 23:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Jesi našao usporedbu: ponašanje u firmi i na forumu

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 11/07/2017 23:59:28
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/07/2017 : 00:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by culture vulture

Dods nije bio izbacen zbog huljenja Djevice, nego zbog toga sto je moderator imao radikalno drukciji muzicki ukus.

I ovo tu gore sto je napisao "bice koje fizicki ne postoji" - da se ne bi netko nepotrebno uznemirio, on i tu zapravo govori o muzici. On je veliki diskofil i mrzi digitalne formate pa koristi svaku priliku da ubaci koju (metaforicku) kajlu na taj racun.

Sve su to naprosto muzicki zargon i fanovske zeke-peke koje vi ne kuzite.
I ja sam tako cesto krivo shvacen... Recimo, neki dan sam na poslu uletio na sastanak s: "Viva Cristo Rei! Viva a Nossa Senhora de Fátima!". Mislio sam da svi znaju da je to pjesma od jednog portugalskog underground banda i da ce krenut singalong, a kad ono svi bleje u mene kao da nisam normalan. Kaj ces, jedan dio populacije jednostavno ne kuzi mjuzu, ono, uopce.



Ti da nisi takav kakav jesi ima si potencijala postat kvalitetan zajebant.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/07/2017 : 05:31:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Jesi našao usporedbu: ponašanje u firmi i na forumu



a šta je ovo forum od željke markič?
poanta je u tome da je sasvim normalno da se spominju takve psovke u ovijeh krajevih.
nema tu ništa čudno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 12/07/2017 : 07:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by usagi77

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Na "Zapraši ti ga prašinar" se inteligentan čovik može samo nasmijat i odmahnit rukon. Manje inteligentan čovik se stvarno može uvridit.



Poanta svega


Nikakve to veze nema s inteligencijom, još sad ispada da je neko ovdje glup jer je reagovao na to. I ova priča bi imala smisla da npr. Nesvrstani nije do sada x puta i sam reagovao na provokacije i uvrede, ja se nešto ne sjećam da se on na te stvari "nasmijao i odmahivao rukom".
Dakle, Dodsu tamo neki lik, s kojim još nije u dobrim odnosima na forumu, napiše "zapraši ti ga...", i još onda Dods ispadne glup, a ovaj drugi žrtva. Ma da, svaka čast.

Ovo tek sad vidin.
Da je meni nagor napisa da mi ga nabije nedojebani čoban sigurno ne bi reagira.
Mene recimo vriđa kad neko laže o meni. Ovo "nabije ti ga nedojebani čoban" bi čak bilo simpatično.
Inače za razliku od dodsa ja mislin da je moje izbacivanje zasluženo, a svakoga ko već iz same forme moje molbe za povratak na forum nije skužija da se zajebavan, pomalo žalin.
Šta se boldanoga tiče ja nisan napisa da je dods glup, dapače napisa san da se ni dods nije uvridija nego se ovde radi o nečen drugon.


Nisam mislio na tu situaciju, mislio sam uopšte, da znaš itekako odreagovati na provokaciju, a sad šta nekog provocira, a nekog ne, to je druga priča. Eto, tebi smeta ako neko laže o tebi, neko drugi bi na to odmahnuo rukom. Da se razumijemo, jedan si mi od gotivnijih forumaša, da ne pomisliš da tjeram mak na konac zbog nekog animoziteta.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/07/2017 : 09:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by usagi77

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Na "Zapraši ti ga prašinar" se inteligentan čovik može samo nasmijat i odmahnit rukon. Manje inteligentan čovik se stvarno može uvridit.



Poanta svega


Nikakve to veze nema s inteligencijom, još sad ispada da je neko ovdje glup jer je reagovao na to. I ova priča bi imala smisla da npr. Nesvrstani nije do sada x puta i sam reagovao na provokacije i uvrede, ja se nešto ne sjećam da se on na te stvari "nasmijao i odmahivao rukom".
Dakle, Dodsu tamo neki lik, s kojim još nije u dobrim odnosima na forumu, napiše "zapraši ti ga...", i još onda Dods ispadne glup, a ovaj drugi žrtva. Ma da, svaka čast.

Ovo tek sad vidin.
Da je meni nagor napisa da mi ga nabije nedojebani čoban sigurno ne bi reagira.
Mene recimo vriđa kad neko laže o meni. Ovo "nabije ti ga nedojebani čoban" bi čak bilo simpatično.
Inače za razliku od dodsa ja mislin da je moje izbacivanje zasluženo, a svakoga ko već iz same forme moje molbe za povratak na forum nije skužija da se zajebavan, pomalo žalin.
Šta se boldanoga tiče ja nisan napisa da je dods glup, dapače napisa san da se ni dods nije uvridija nego se ovde radi o nečen drugon.


Nisam mislio na tu situaciju, mislio sam uopšte, da znaš itekako odreagovati na provokaciju, a sad šta nekog provocira, a nekog ne, to je druga priča. Eto, tebi smeta ako neko laže o tebi, neko drugi bi na to odmahnuo rukom. Da se razumijemo, jedan si mi od gotivnijih forumaša, da ne pomisliš da tjeram mak na konac zbog nekog animoziteta.



Ma sve Ok, nisan ni doživija našu prepisku ka tjeranje maka na konac.
na forumu smo, raspravljamo

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000