forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Markos
Webmaster



Croatia
28935 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/12/2017 : 16:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Cijela ova situacija je poprilično uznemirujuća i šokantna, nemam riječi.

Ja ću ispuniti Mrkvinu želju i ukinuti ban Culture Vultureu, ali upozoravam sve da se malo priberu i paze što rade i govore, jer ukoliko ja budem prisiljen dijeliti pravdu, to neće dobro završiti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/12/2017 : 16:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
@Mrkva
Joj sad me još i ti živciraš.
Ok, ovo gore se moglo sve reći sa puno manje riječi (šovinistički smajlić) ali sve se svodi na to da ti misliš da sam ja udaljio njega zato što si ti žensko pa si time protežirana, odnosno CV-a ne bi udaljio da je riječ o nekom muškom.

I tu ti je glavna greška.

spol forumaša nema nikakve veze što je netko udaljen. I da je bio bilo tko drugi a ne ti, CV bi bio udaljen.

A drugo - kao što sam tamo i napisao - nije direktno prekršio nikakvo pravilo ali i to sam tamo napisao - konstantno trolanje i podjebavanje možda nije spomenuto u pravilima ali to ne znači da se ne može dobiti kazna jer je to u nekakvom duhu pravila. Osim toga, zato je i dobio 24 sata a ne punu kaznu.

Te vezano za sve to gore navedeno još jednom navodim da to nema veze s tobom jer si žensko nego bi isto postupio i da je to napisao bilo kojem drugom forumašu.

A treće - Djole je rekao u jednoj knjizi:"Na jednog koji te voli, dolaze dvojice koja te ne vole, a od te dvojice koja te ne volem jednom si izrazito antipatičan."
Ok, postotci nisu uvijek takvi ali uhvatila si bit. uvijek će biti ljudi koji te ne vole. Ali to ne znači da su oni u pravu. A ti onda možeš fino pasti u bed i otići sa foruma/posla/grada/društva ili ostati i izboriti se za svoj položaj.
ja uvijek preferiram ovo drugo.

Osim toga koliko sam ja skužio većini forumaša si simpatična ) i sada odlaziti zbog par forumaša koji te ne vole je po meni suludo. Ali ti odluči kako hoćeš. Ja CV-a ne vraćam a isto mislim da nema razloga da se povlačiš.


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 13/12/2017 16:19:02
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/12/2017 : 16:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Ljudi, decembar je mjesec, opasni mjesec depresije, ne dajte se pomesti ili pokvariti raspolozenje, bavite se samo sa stvarima koje vas vesele i podizu vam raspolozenje. Izbjegavajte belaj i negativnu energiju.

Evo za dobro raspolozenje jedan vic, mada nisam bas najbolji pripovjedac viceva, ispricacu ono sto sam zapamtio:

Sastali se fanovi Zagora, Fibre i mangi...E sada, ne znam tacno sta je tu bilo, neko natjecanje valjda, uglavnom na kraju su Zagorovi fanovi pobijedili.

Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 13/12/2017 : 17:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
@mladjo
Editirao si onaj dio gdje si rekao da se ne pretvaram da mi ne godi sva ta paznja, a taman sam ti na to htjela odgovoriti.
Mozda tebi i drugim muškarcima na ovom forumu nije jasno jer su postavke takve, ali ja se s vama ne ponašam tako da flertam (u većinski muškom forumu te će stvari jednostavno prirodno biti zamućene).
Ja se isto tako ponašam s bilo kojom zenom kojoj se zelim svidjeti: bit je u tome da se zelim svidjeti. Kao što se i većina forumaša zeli svidjeti, naći si kompanjone, imati frendove i saveznike, tako i ja u cijeloj ovoj priči. Da nije tako, ja bih vrlo lako našla neku budalu u ovih godinu dana s kojom bih dijelila zivot: ništa lakše od toga, zaista (a uostalom, tko kaze da nisam našla - ta vi i ne znate ništa o mom privatnom zivotu, baš kao što ni ja o vašima ne znam). Riječ je o tome da je za mene ključno skupiti iskustva, naći ljude s drugačijom vizurom od moje (kao npr. Zagor-te-Naya, koji ne moze biti različitiji od mene, ali mi uspijeva dati viziju svijeta kakvu obično nemam prilike vidjeti). Ne zelim ja automatski postati neprijateljem osobi koja misli drugačije od mene, zapravo, baš je u tome slast.
No, nešto drugo sam htjela reći, nevezano za tvoje izlanuće: dakle, nagor i ekipa misle da CV nije baniran zbog mene nego zato što je druge provocirao: i to je okej.
Ali ono što vi ne znate o CV-ju, a ja znam, jest da je njegovo ponašanje isključivo performativno: on ne objašnjava, nego pokazuje na primjeru.
To je radio još dok je imao onu kavgu s Dješkom, i to radi i sada. Dakle, uopće nije bitno koja je Mladjina motivacija za ban: bitno je kako CV funkcionira, a on funkcionira tako što pokaze na primjeru. I njegovo današnje provociranje je bilo baš to: pokazivanje na primjeru. Uopće ne mora biti da je mladjo nastupio iz tih i tih zaštitničkih razloga, bitno je to da CV time što je mladjo tako postupio dobiva argumente za ono što on zeli. Zato sam ja trazila ukidanje bana, a ne zato što sam sumnjala u mladjine razloge. Super, učinite to na nekom drugom topiku kad se ne tiče mene, i ja neću niti riječ reći o nepravedno banu. Ovako, jebiga, hoću, jer se to očešava o ono što ja o sebi mislim: čak i kad to mladjo nije namjeravao. Znači, nagore, nije stvar u tome zašto je CV baniran: bitno je da je baniran pod tim i tim okolnostima koje mu daju postrek da "dokazuje" ono što je isprva i htio dokazati. A htio je, performativno, dokazati dokle sve doseze moja mreza.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11662 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 13/12/2017 : 17:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Ljudi, decembar je mjesec, opasni mjesec depresije, ne dajte se pomesti ili pokvariti raspolozenje, bavite se samo sa stvarima koje vas vesele i podizu vam raspolozenje. Izbjegavajte belaj i negativnu energiju.

Evo za dobro raspolozenje jedan vic, mada nisam bas najbolji pripovjedac viceva, ispricacu ono sto sam zapamtio:

Sastali se fanovi Zagora, Fibre i mangi...E sada, ne znam tacno sta je tu bilo, neko natjecanje valjda, uglavnom na kraju su Zagorovi fanovi pobijedili.




To je ovaj vic, 1.30 min
Nezaboravno


Have mercy
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4322 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/12/2017 : 17:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
Nemojte se svadati. Sad nam je potrebno jedinstvo vise nego ikada. U 18 , 10 buduci zagorolog godine bije bitku s Tarikom
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1396 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 13/12/2017 : 17:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
Ban necu komentirati jer je, protivno onome sto si Mrkva umislja, jednostavno posljedica toga sto sam ja mladji, sasvim razumljivo, ostao antipaticnim iz nekih ranijih dana.

Ono o kaznenom djelu uznemiravanja, ili pokusaja uspostavljanja nezeljenog kontakta, ili kako se to vec zove, medjutim, ne mogu pustiti. Ja sam ovdje od prvoga dana imenom i prezimenom i ne mogu dozvoliti da se o meni pricaju takve stvari. Mrkva, rekao sam ti privatno, sada ti kazem i javno: izvoli ili povuci tu optuzbu, ili cu ti javno na nju odgovoriti.
EDIT: Pod "povuci optuzbu" mislim na nesto eksplicitno, u stilu: "CV me nikada nije ni na koji nacin uznemiravao, niti pokusavao sa mnom uspostaviti ikakav nezeljeni kontakt, nemam pojma sto mi je bilo kad sam to pisala, zenska ludost, zaboravite, caknuta sam, nema u tome nikakve istine".

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.

Edited by - culture vulture on 13/12/2017 17:15:13
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/12/2017 : 17:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva

@mladjo
Editirao si onaj dio gdje si rekao da se ne pretvaram da mi ne godi sva ta paznja, a taman sam ti na to htjela odgovoriti.
Mozda tebi i drugim muškarcima na ovom forumu nije jasno jer su postavke takve, ali ja se s vama ne ponašam tako da flertam (u većinski muškom forumu te će stvari jednostavno prirodno biti zamućene).
Ja se isto tako ponašam s bilo kojom zenom kojoj se zelim svidjeti: bit je u tome da se zelim svidjeti. Kao što se i većina forumaša zeli svidjeti, naći si kompanjone, imati frendove i saveznike, tako i ja u cijeloj ovoj priči. Da nije tako, ja bih vrlo lako našla neku budalu u ovih godinu dana s kojom bih dijelila zivot: ništa lakše od toga, zaista (a uostalom, tko kaze da nisam našla - ta vi i ne znate ništa o mom privatnom zivotu, baš kao što ni ja o vašima ne znam). Riječ je o tome da je za mene ključno skupiti iskustva, naći ljude s drugačijom vizurom od moje (kao npr. Zagor-te-Naya, koji ne moze biti različitiji od mene, ali mi uspijeva dati viziju svijeta kakvu obično nemam prilike vidjeti). Ne zelim ja automatski postati neprijateljem osobi koja misli drugačije od mene, zapravo, baš je u tome slast.
No, nešto drugo sam htjela reći, nevezano za tvoje izlanuće: dakle, nagor i ekipa misle da CV nije baniran zbog mene nego zato što je druge provocirao: i to je okej.
Ali ono što vi ne znate o CV-ju, a ja znam, jest da je njegovo ponašanje isključivo performativno: on ne objašnjava, nego pokazuje na primjeru.
To je radio još dok je imao onu kavgu s Dješkom, i to radi i sada. Dakle, uopće nije bitno koja je Mladjina motivacija za ban: bitno je kako CV funkcionira, a on funkcionira tako što pokaze na primjeru. I njegovo današnje provociranje je bilo baš to: pokazivanje na primjeru. Uopće ne mora biti da je mladjo nastupio iz tih i tih zaštitničkih razloga, bitno je to da CV time što je mladjo tako postupio dobiva argumente za ono što on zeli. Zato sam ja trazila ukidanje bana, a ne zato što sam sumnjala u mladjine razloge. Super, učinite to na nekom drugom topiku kad se ne tiče mene, i ja neću niti riječ reći o nepravedno banu. Ovako, jebiga, hoću, jer se to očešava o ono što ja o sebi mislim: čak i kad to mladjo nije namjeravao. Znači, nagore, nije stvar u tome zašto je CV baniran: bitno je da je baniran pod tim i tim okolnostima koje mu daju postrek da "dokazuje" ono što je isprva i htio dokazati. A htio je, performativno, dokazati dokle sve doseze moja mreza.



Ono je trebala biti zajebancija za koju onda nisam bio siguran da ćeš je shvatiti pa sam je izbrisao (sad vidim s razlogom.) uglavnom nebitno.

A što se tiče drugog - gle sve što si napisala se da skratiti u jednu jedinu rečenicu - "CV me ne voli i na svaki mogući način (a ponajviše perfomativno) hoće pokazati da sam ja loša."
I to je to! kratko i jednostavno!
I ne, nije ovim njegovim zadnjim banom pokazano da si ti loša i da je tvoja mreža velika, čak tolika da modovi odmah skaču i štite te na uštrb njega jadnog i nevinog, ne ovim zadnjim banom je samo pokazano da se ljude udaljava ako pogriješe i ponavljam to nema veze niti sa spolom niti sa nekom konkertnom osobom.

Uglavnom, još jednom, treći put - ti se bojiš da će ljudi misliti da je CV udaljen zbog tebe osobno. Ne, nije.



CV
Koje si ti zlo od čovjeka. kako te nije sramota?
Znači ona laže?
i sad ti očekuješ da netko s tobom komunicira a imaš taj bezobrazno/bahati/odbojni stav? I sad bi se ona trebala tebi ispričati?
Evo ja ću ti nešto reći:Ja joj vjerujem. I ako ne prestaneš sa tim bahatim glupostima, neću te udaljiti, izbaciti ću te sa foruma. Jasno?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 13/12/2017 17:53:35
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 13/12/2017 : 17:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
Ovo nije bila optuzba za nezeljeni kontakt (koje se, evo, bez problema odričem jer nije bila ni postavljena, nek bude jasno, između mene i CVja nikad nije bilo nezeljenog kontakta), nego o eventualnom budućem nezeljenom kontaktu.
Ja se zovem Tea Maksimović i radim u Ekonomskoj školi Vukovar. Zivim na osječkoj adresi koju svi lako mogu pretraziti. Supermark me privatno poznaje pa moze potvrditi, kao što me i more forumaša vidjelo na Interliberu i sličnim manifestacijama. Obično se drzim privatno i ne volim dijeliti svoje ime i prezime jer sam osoba mnogih problema, od kojih neke CV (a i čitava forumaška zajednica) znaju.
Nisam iznijela optuzbe prema CVju, inače ne bih tako gorljivo trazila ukidanje njegovog bana. Moje je puko zeljenje da ne bude ikakvog budućeg kontakta između mene i njega (a sigurna sam da je zeljenje obostrano) u budućim forumskim danima. Daleko od toga da bih ja iznosila ikakve optuzbe prema personi koja stoji iza nicka, jer uistinu nemam razloga.
Dakle, još jednom jasno: CV me nije NAMETLJIVO KONTAKTIRAO. Jel ti to okej, CV, i jel mozemo sad napokon pokopati komunikaciju (upitnik)
I dalje smatram da si bezveze popušio ban, i svejedno smatram da je tvoja akcija bila perfomativna. Ne slazemo se, i to je okej. Ne mora nitko vući nozeve zbog toga. Samo ne zelim da dođe do izvlačenja noza s tvoje strane zbog ovoga što se danas dogodilo. Ja znam da ga ja neću povući.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/12/2017 : 17:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by adriano

Nemojte se svadati. Sad nam je potrebno jedinstvo vise nego ikada. U 18 , 10 buduci zagorolog godine bije bitku s Tarikom


Dobice moj glas ukoliko javno na tv kaze da mu je Zagor najdrazi junak. Sve ostalo bi bilo razocaravajuce.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/12/2017 : 17:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Jbmti pobrisao sam post prije ovog. jel' netko sejvao?


Upravo vidio. Je li to ono gdje si opsovao Markosa jer je oslobodio CV?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/12/2017 : 17:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by mladjo

Jbmti pobrisao sam post prije ovog. jel' netko sejvao?


Upravo vidio. Je li to ono gdje si opsovao Markosa jer je oslobodio CV?



Da, a i ima veze s tim što je dalmatinac i što ne izdaje Zagora. Mislio sam da bi mi zamjerio pa sam izbrisao.

P.S. uspio sam vratiti odnosno umetnuti u ovaj predzadnji post :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4322 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/12/2017 : 18:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
Ako postane to ce ga obiljeziti za sva vremena.
Sama titula znaci da mu je Zagor br. 1.
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by adriano

Nemojte se svadati. Sad nam je potrebno jedinstvo vise nego ikada. U 18 , 10 buduci zagorolog godine bije bitku s Tarikom


Dobice moj glas ukoliko javno na tv kaze da mu je Zagor najdrazi junak. Sve ostalo bi bilo razocaravajuce.

Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 13/12/2017 : 18:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
poginija tin u dva poteza

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/12/2017 : 18:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Onda bolje neka ne govori da voli Zagora.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 13/12/2017 : 18:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Onda bolje neka ne govori da voli Zagora.



nije nista ni rekao, skoro pa doslovno, pukao pod pritiskom

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4322 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/12/2017 : 18:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
Nije trebao uzimat visu.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/12/2017 : 18:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ispričavam se svim zagorolozima što sam osramotio naše ime.
Drugi puta ću to ispraviti, pa makar mi bilo zadnje, obećajem to.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/12/2017 : 19:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Ispričavam se svim zagorolozima što sam osramotio naše ime.
Drugi puta ću to ispraviti, pa makar mi bilo zadnje, obećajem to.


Buraz, cuo si sta sam rekao? Reci u narednoj emisiji da volis Zagora i ja ti garantujem titulu!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/12/2017 : 19:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by tinton

Ispričavam se svim zagorolozima što sam osramotio naše ime.
Drugi puta ću to ispraviti, pa makar mi bilo zadnje, obećajem to.


Buraz, cuo si sta sam rekao? Reci u narednoj emisiji da volis Zagora i ja ti garantujem titulu!


Druga emisija će biti nakon što već osvojim titulu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4322 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/12/2017 : 19:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
Bio bi moj heroj da si Ga spomenuo
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/12/2017 : 19:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by adriano

Nije trebao uzimat visu.


Ma to mi nije krivo.
Izašao sam na štitu umjesto s njim.
Ali imam pravo na popravni, tako da mi je draže čekati nego zadovoljiti se manjim.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/12/2017 : 19:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
Tea Maksimović?
Sad jos napisi da ti je Dušan Maksimović nesto u rodu
Odmah dobiješ ban

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1396 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 13/12/2017 : 20:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva

Ovo nije bila optuzba za nezeljeni kontakt (koje se, evo, bez problema odričem jer nije bila ni postavljena, nek bude jasno, između mene i CVja nikad nije bilo nezeljenog kontakta), nego o eventualnom budućem nezeljenom kontaktu.
Ja se zovem Tea Maksimović i radim u Ekonomskoj školi Vukovar. Zivim na osječkoj adresi koju svi lako mogu pretraziti. Supermark me privatno poznaje pa moze potvrditi, kao što me i more forumaša vidjelo na Interliberu i sličnim manifestacijama. Obično se drzim privatno i ne volim dijeliti svoje ime i prezime jer sam osoba mnogih problema, od kojih neke CV (a i čitava forumaška zajednica) znaju.
Nisam iznijela optuzbe prema CVju, inače ne bih tako gorljivo trazila ukidanje njegovog bana. Moje je puko zeljenje da ne bude ikakvog budućeg kontakta između mene i njega (a sigurna sam da je zeljenje obostrano) u budućim forumskim danima. Daleko od toga da bih ja iznosila ikakve optuzbe prema personi koja stoji iza nicka, jer uistinu nemam razloga.
Dakle, još jednom jasno: CV me nije NAMETLJIVO KONTAKTIRAO. Jel ti to okej, CV, i jel mozemo sad napokon pokopati komunikaciju (upitnik)
I dalje smatram da si bezveze popušio ban, i svejedno smatram da je tvoja akcija bila perfomativna. Ne slazemo se, i to je okej. Ne mora nitko vući nozeve zbog toga. Samo ne zelim da dođe do izvlačenja noza s tvoje strane zbog ovoga što se danas dogodilo. Ja znam da ga ja neću povući.



Hvala.
Nakon ovoga danas, nikakvog kontakta izmedju nas sigurno nece biti.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1396 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 13/12/2017 : 20:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo


CV
Koje si ti zlo od čovjeka. kako te nije sramota?
Znači ona laže?
i sad ti očekuješ da netko s tobom komunicira a imaš taj bezobrazno/bahati/odbojni stav? I sad bi se ona trebala tebi ispričati?
Evo ja ću ti nešto reći:Ja joj vjerujem. I ako ne prestaneš sa tim bahatim glupostima, neću te udaljiti, izbaciti ću te sa foruma. Jasno?



(Kvotam za slucaj da se mladjo odluci ovo izbrisati. Svaki komentar je nepotreban.)

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000