forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/01/2018 : 17:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Šteta što je otišao jedan takav forumaš, dok s druge strane ovdje godinama egzistiraju likovi koji su u stanju omalovažavati sugovornike, pa makar to bilo i ovako virtualno.
Istina, Vlladimir jest bio vrlo kritičan (nekad čak i previše), ali kao što već kaže, čovjek ima potpuno pravo kritizirati ono što konzumira, pogotovo kada taj proizvod dolazi od profesionalaca na svom području.
Da razjasnim, na stripovskim temama svatko ima pravo kritizirati određeni strip i njegove autore, na sportskim temama sportaše, na muzičkim temama muzičare itd... sve su to više manje profesionalci koji na neki način žele privući i zabaviti publiku. Ako nisi zadovoljan s onime što su ti ponudili tvoje je pravo da iskažeš to nezadovoljstvo, to je jednostavno tako i ne može biti drugačije.
Sasvim druga stvar je napadati forumaše zbog neslaganja u razmišljanjima i ukusima, na ovaj ili onaj način im upućivati teške riječi, uzdizati sebe u odnosu na druge... to sve Vlladimir nije radio, barem ja nisam primjetio a često sam tu.
Želim mu sve najbolje i da se vrati jednoga dana, kada se dojmovi slegnu i možda pronađe novi motiv.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 02/01/2018 : 19:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Hvala, Poli.



Ja nisam Poli

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/01/2018 : 19:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Druze Opti, izvini.
Prepade me maloprije Dods sa nekim vampirskim videom, pa izgleda jos uvijek haluciniram.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/01/2018 : 20:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Ah, Vlado. Još jedan koji se uvrijedio što nismo prepoznali njegovu dobronamjernu genijalnost. Pisao i ponašao se na forumu ko da je jedini koji zna nešto. Vlado mora naučiti da je bitno i kako pišeš, a ne samo što pišeš. I treba preživjeti kad te netko forumski nagazi, a ne odmah djetinjasto brisati postove. Dobro da je spomenuo mogorovića koji je ono što Vlado ne zna kako biti - kritičar i znalac koji nikad ne nastupa s pozicije pametnjakovića.

Sretno Vlado, i čitamo se kad se vratiš.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/01/2018 : 20:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
@solar

sta da radim sa ovim dodijem? jasno je na koga mislio svojim postom, al ja ne mogu tako kao on uzvijeno da pricam, ja sam ipak otvoren covek koji kaze u oci svakom sta i kako treba.


@vlad

sva najbolje, aj zdravo!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/01/2018 : 20:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Originally posted by kasper

@solar

sta da radim sa ovim dodijem? jasno je na koga mislio svojim postom, al ja ne mogu tako kao on uzvijeno da pricam, ja sam ipak otvoren covek koji kaze u oci svakom sta i kako treba.


http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=37611&REPLY_ID=2108287

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=37611&REPLY_ID=2108324
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/01/2018 : 20:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
ok, iskuliracu ovaj put
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/01/2018 : 20:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ma gluposti
svatko se sam treba nositi sa svime što radi, misli, priča... čak što uopće postoji

mislim, pa ti dolaziš tu i furaš nekakve sotonističke budalaštine. zašto bih te ja trebao poštovati. jer si "individualac"? neponovljiv, jedinstven?? ne, prvo ti vidi kako stojiš u odnosu na cjelinu svega.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/01/2018 : 23:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Šteta što je otišao jedan takav forumaš, dok s druge strane ovdje godinama egzistiraju likovi koji su u stanju omalovažavati sugovornike, pa makar to bilo i ovako virtualno.
Istina, Vlladimir jest bio vrlo kritičan (nekad čak i previše), ali kao što već kaže, čovjek ima potpuno pravo kritizirati ono što konzumira, pogotovo kada taj proizvod dolazi od profesionalaca na svom području.
Da razjasnim, na stripovskim temama svatko ima pravo kritizirati određeni strip i njegove autore, na sportskim temama sportaše, na muzičkim temama muzičare itd... sve su to više manje profesionalci koji na neki način žele privući i zabaviti publiku. Ako nisi zadovoljan s onime što su ti ponudili tvoje je pravo da iskažeš to nezadovoljstvo, to je jednostavno tako i ne može biti drugačije.
Sasvim druga stvar je napadati forumaše zbog neslaganja u razmišljanjima i ukusima, na ovaj ili onaj način im upućivati teške riječi, uzdizati sebe u odnosu na druge... to sve Vlladimir nije radio, barem ja nisam primjetio a često sam tu.
Želim mu sve najbolje i da se vrati jednoga dana, kada se dojmovi slegnu i možda pronađe novi motiv.


Ovo je vrlo točno rečeno,samo bi dodao još da poneki pojedinci na račun staža na forumu sebi dozvoljavaju takve stvari a sigurno ni ne pomaže što su njihova mišljenja uzeta za opće mišljenje ovog foruma i kada netko kaže svoje mišljenje nastaju problemi.
Sve dok je " svetih krava " foruma,ljudi će odlaziti.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/01/2018 : 08:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Tako na žalost funkcionira život, posao pa tako i ovaj forum.
Malo tko će riskirati egzistenciju ili priliv novca da bi istjerivao pravdu. Pogneš glavu, progutaš ponos i ideš dalje. Mehanizam je to protiv kojeg nema pobjede. Kada bih rekao šta stvarno mislim i uradio šta mislim da treba, završio bih mrtav, u zatvoru, na ulici, otpušten, prezren itd. Svi smo mi miševi, ali živi miševi. Mrtav lav malo tko želi biti.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 03/01/2018 : 08:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ma sigurno
ajmo još malo naricati a la obi živi miš
... i misliti kako smo pametni, kako smo dosegli mudrost... u defetističkom mazohizmu

daj idi radi zgibove čovječe
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/01/2018 : 10:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

ma sigurno
ajmo još malo naricati a la obi živi miš
... i misliti kako smo pametni, kako smo dosegli mudrost... u defetističkom mazohizmu

daj idi radi zgibove čovječe


Nisam pametan, tebe ne razumijem baš ništa. Govoriš jezikom koji mi je nerazumljiv. Tako da ne vidim neke potrebe da mi se obraćaš. Ima puno drugih koji će te rado slušati pa to i nije neka šteta.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 03/01/2018 : 11:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
meni se još manje sviđaju tvoja obraćanja
eto, to je to, svatko svojim putem
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4752 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 03/01/2018 : 18:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Stinky je poprska Svetom vodicom Dodu , Obi Wanu je posla šifriranu poruku , za čije mu dešifriranje triba "Priručnik za Enigmu" , Vlladimir je otiša ........ ako je sudit godinu po početku moglo bi bit na sredini i na završetku

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/01/2018 : 13:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Tako na žalost funkcionira život, posao pa tako i ovaj forum.
Malo tko će riskirati egzistenciju ili priliv novca da bi istjerivao pravdu. Pogneš glavu, progutaš ponos i ideš dalje. Mehanizam je to protiv kojeg nema pobjede. Kada bih rekao šta stvarno mislim i uradio šta mislim da treba, završio bih mrtav, u zatvoru, na ulici, otpušten, prezren itd. Svi smo mi miševi, ali živi miševi. Mrtav lav malo tko želi biti.


Ne slažem se, osobno imam što se tiče života i posla,jako puno sukoba i razilaženja s ljudima,poslodavcima...samo zato jer nisam htio pognuti glavu,vjerojatno su mi neke stvari u životu takve kakve jesu zbog takvih stvari.
Ostao sam isti ali punooo više upotrebljavam misli i razrađujem u glavi što bi bilo dobro napraviti,redovito ulizice,izdajice,licemjeri...bilo u životu a pogotovo poslovno puno bolje prolaze.
Ono što me smeta,kad kažeš normalno što misliš,onda se snebivaju a zapravo svi misle tako samo što šute iz razloga koje si ti naveo.
Ispada da ako nisi prefrigan,lukav i pokvaren,teško da ćeš uspjeti u bilo čemu u životu.
Zato ja koristim ignoriranje,onda nisam pogazio sebe a ne ispaštam radi svojeg stava.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/01/2018 : 13:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Dobro je napisao Stinky,baš vlada defetizam,zato i jesu stvari kakve jesu.
Bolje pognuti glavu nego ispaštati.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/01/2018 : 21:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Jedan je život, ne treba baš ni trpiti svakakvu nepravdu, kako se osjeća čovjek koji samo guta i šuti, jel zadovoljan sobom?
Koji kaže bit će prezren, od koga? Ti koji takve preziru nisu ni vrijedni spomena.
Izgubit ćemo posao ako se pobunimo? Ma hajde, koje mi to poslove imamo da su života vrijedni... Ima posla koliko hoćeš.
Otišlo pola Osijeka u Irsku i Njemačku, svuda oko sebe vidim one koji su davali minimalac prije 5 godina, a danas daju duplo više, ali im nema tko raditi.
Prošla je kataklizma za radnike, krenula je kataklizma poslodavaca... Ili će pošteno platiti ili će propasti.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/01/2018 : 22:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
pročitah obijeve postove,ka da piše s druge planete.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 05/01/2018 : 00:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Jedan je život, ne treba baš ni trpiti svakakvu nepravdu, kako se osjeća čovjek koji samo guta i šuti, jel zadovoljan sobom?
Koji kaže bit će prezren, od koga? Ti koji takve preziru nisu ni vrijedni spomena.
Izgubit ćemo posao ako se pobunimo? Ma hajde, koje mi to poslove imamo da su života vrijedni... Ima posla koliko hoćeš.
Otišlo pola Osijeka u Irsku i Njemačku, svuda oko sebe vidim one koji su davali minimalac prije 5 godina, a danas daju duplo više, ali im nema tko raditi.
Prošla je kataklizma za radnike, krenula je kataklizma poslodavaca... Ili će pošteno platiti ili će propasti.



U Osijeku se još i da, kao i u gradovima (za crkavicu), no u Slavoniji i Baranji je sranje, ali znaš - možemo raditi, lega, burajz, brracika - ZGIBOVE, jebote, još će nas dio ekipe, šatro kontat, crkli dabogdoa

Zato što ZGIBOVI

jebote

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 05/01/2018 : 00:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Za neuke, ko kuži smrdljivca je domaći izdajnik...

Čisto da se razumijemo.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/01/2018 : 12:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by velka031

Jedan je život, ne treba baš ni trpiti svakakvu nepravdu, kako se osjeća čovjek koji samo guta i šuti, jel zadovoljan sobom?
Koji kaže bit će prezren, od koga? Ti koji takve preziru nisu ni vrijedni spomena.
Izgubit ćemo posao ako se pobunimo? Ma hajde, koje mi to poslove imamo da su života vrijedni... Ima posla koliko hoćeš.
Otišlo pola Osijeka u Irsku i Njemačku, svuda oko sebe vidim one koji su davali minimalac prije 5 godina, a danas daju duplo više, ali im nema tko raditi.
Prošla je kataklizma za radnike, krenula je kataklizma poslodavaca... Ili će pošteno platiti ili će propasti.



U Osijeku se još i da, kao i u gradovima (za crkavicu), no u Slavoniji i Baranji je sranje, ali znaš - možemo raditi, lega, burajz, brracika - ZGIBOVE, jebote, još će nas dio ekipe, šatro kontat, crkli dabogdoa

Zato što ZGIBOVI

jebote




Izgubit ću posao, aaa, u Irskoj vaki poslova kolko oš, pa nećemo valjda crknut od gladi, jebemu miša
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/01/2018 : 12:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Jedan je život, ne treba baš ni trpiti svakakvu nepravdu, kako se osjeća čovjek koji samo guta i šuti, jel zadovoljan sobom?
Koji kaže bit će prezren, od koga? Ti koji takve preziru nisu ni vrijedni spomena.
Izgubit ćemo posao ako se pobunimo? Ma hajde, koje mi to poslove imamo da su života vrijedni... Ima posla koliko hoćeš.
Otišlo pola Osijeka u Irsku i Njemačku, svuda oko sebe vidim one koji su davali minimalac prije 5 godina, a danas daju duplo više, ali im nema tko raditi.
Prošla je kataklizma za radnike, krenula je kataklizma poslodavaca... Ili će pošteno platiti ili će propasti.


Slažem se sa svime napisanim

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/01/2018 : 12:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24

Čovjek se zakačio s Kingom koji mu je uputio par teških riječi...



Par teskih rijeci?
To sto sam mu rekao da "ne lupeta" su po tvom misljenju teske rijeci???
Je li, Tonka, sta se s tobom desilo? Ti si bio forumski Kristijan Golubovic, covjek koji drzi rekordan broj po izbacivanjima na forumu. Covjek koji je vise forumskog vremena proveo u hapsu nego na slobodi. Covjek koji je, kada je otvorena ova tema punisher, bio jedna od dvije osobe na cijelom forumu koji je imao vise od deset izbacivanja. Sada ti odjednom rijec "lupetanje" teska rijec.
Prije si trenirao ultimate fighting, sada hoces da budes dzentlmen.
Da nije i tebi, kao Kevinu Nashu u filmu The Longest Yard, neko u kutiju za steroide ubacio zenske hormone?¨:D


Dobiješ odgovor nakon nove godine.
Nije vrijeme da ti odgovorim sada.


Ti dobro znaš da se ne radi o riječi " ne lupetaj ",već da se radi o riječi koja direktno ponižava čovjeka.
A na ostali dio komentara ne želim odgovoriti, ne zato jer nemam argumenata,ja sigurno nisam bez argumenata, nego zato što napisani komentar nije dostojan moga odgovora.
Čitaj zagora i uživaj

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 05/01/2018 12:57:39
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/01/2018 : 13:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Ne mozes ti bez provociranja.
Vuk dlaku mijenja, ali cud nikada.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 05/01/2018 : 14:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Ne mozes ti bez provociranja.
Vuk dlaku mijenja, ali cud nikada.



Ajmo lagao. čovjek te malo oprao, pa podnesi to muški.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000