forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/01/2018 : 11:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Nije. Moraš biti logiran na facebook.
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 24/01/2018 : 11:28:09  Show Profile Show Extended Profile
Samim tim što on to objavio pod svojim punim imenom i prezimenom javno na Fejsbuku stavio je i svoje ime javnosti. Uostalom, misliš da se ne zna ovde na Forumu kako se Inz zove...?
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 24/01/2018 : 11:29:21  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by nagor

Meni je degutantnije to što si objavio profesorovo pravo ime i prezime. Je li ti on to dozvolio? Ti si kao neki novinar, jel.



Uostalom, mnogo je manje degutantno nego kada je profesor pod mojim pravim imenom i prezimenom objavio vest da sam preminuo od posledica srčanog udara!!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/01/2018 : 11:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
O kakvoj se fotki radi?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 24/01/2018 : 11:55:46  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by manhunter

O kakvoj se fotki radi?



Fotki koja bi po Inzovim merilima humora trebala da bude duhovita! Objavio je na Fejsu a ja je ovde preneo ne da ga reklamiram već da ga kritikujem! Ali neki su to pogrešno shvatili. U svakom slučaju, fotka je izbrisana odavde i neka je!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/01/2018 : 12:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Ajde, ne serite s tim "vic je bio degutantan". Fora ko fora. Ima i boljih. U rangu ove ispod. Razlika je što ovaj ispod nije u slikama.



Dosao Mujo kod doktora da mu se pozali:
Dragi doktore, pomozi mi, Fata uopste ne uziva dok je guzim!
Moj Mujo, probaj napraviti malo atmosfere...evo npr. pokusaj dovesti jednog crnca nek' ti mase lepezom dok je ti guzis!
Mujo tako i uradi... Mase crnac, Mujo guzi a Fata mrva hladna. U neka doba ustane Mujo i kaze crncu:
Hajde ti guzi a ja cu mahati!
I tako i bi...razvaljuje crnac Fatu, ona se sva izludila od uzbudenja, kad ce ti Mujo na to:
- "Vidis kako se mase pizda ti materina!"
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 24/01/2018 : 12:07:26  Show Profile Show Extended Profile
Hahaha, dobar!!!!!!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/01/2018 : 12:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Ajde, ne serite s tim "vic je bio degutantan". Fora ko fora. Ima i boljih. U rangu ove ispod. Razlika je što ovaj ispod nije u slikama.

Izgladnjelo dijete od dvije-tri godine staviti u onakav kontest je i više nego degutantno.

Edited by - solar on 24/01/2018 12:08:33
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/01/2018 : 12:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Silovanje Fate nije?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/01/2018 : 12:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Silovanje Fate nije?



To očigledno nisi skontao vic.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 24/01/2018 : 12:25:39  Show Profile Show Extended Profile
Ljudi, Inz je pogrešios a neduhovitom stvari, ja sam pogrešio što sam to kritikovao i time mu nesvesno dao na značaju. Ta je grozota obrisana i gotova stvar!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/01/2018 : 12:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Ah taj crni humor... nije za svakog. :P

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 24/01/2018 : 12:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
Ono nije bio degutantan vic...samo loš

Ovo je degutantan vic:

Koja je razlika između kamena i mrtve bebe?

[NSFW]Kamen ne možeš jebat.[NSFW]

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/01/2018 : 14:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Upozorenje i za tebe.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4849 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 24/01/2018 : 15:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Ajde, ne serite s tim "vic je bio degutantan". Fora ko fora. Ima i boljih. U rangu ove ispod. Razlika je što ovaj ispod nije u slikama.



Dosao Mujo kod doktora da mu se pozali:
Dragi doktore, pomozi mi, Fata uopste ne uziva dok je guzim!
Moj Mujo, probaj napraviti malo atmosfere...evo npr. pokusaj dovesti jednog crnca nek' ti mase lepezom dok je ti guzis!
Mujo tako i uradi... Mase crnac, Mujo guzi a Fata mrva hladna. U neka doba ustane Mujo i kaze crncu:
Hajde ti guzi a ja cu mahati!
I tako i bi...razvaljuje crnac Fatu, ona se sva izludila od uzbudenja, kad ce ti Mujo na to:
- "Vidis kako se mase pizda ti materina!"



Ti si izgleda shvatio da je problem desna fotka, a ne lijeva

Edited by - vukozec on 24/01/2018 15:02:19
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/01/2018 : 15:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Evo jedan pedofilsko-incestuozni


Otišao Ivica na ekskurziju sa školom i pita on učiteljicu da li može spavati s njom pošto se strašno plaši sam spavati. Kaže učiteljica:
- Pa dobro, ako je tako može.
Legnu tako njih dvoje, kad u neko doba Ivica upita učiteljicu:
- A jel' vam mogu staviti prst u pupak, pošto ja tako uvijek mojoj mami stavim. Kaže učiteljica:
- Pa dobro. Stavi.
Poslije nekoliko sekundi kaže učiteljica:
- Ivice to nije moj pupak!
Ivica odgovara:
- Nije ni ovo moj prst!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 24/01/2018 : 15:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Eh, vi se brinete o profinom identitetu a mi znamo i koliko madeža ima njegova žemska na pozadini
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 24/01/2018 : 15:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Evo jedan pedofilsko-incestuozni


Otišao Ivica na ekskurziju sa školom i pita on učiteljicu da li može spavati s njom pošto se strašno plaši sam spavati. Kaže učiteljica:
- Pa dobro, ako je tako može.
Legnu tako njih dvoje, kad u neko doba Ivica upita učiteljicu:
- A jel' vam mogu staviti prst u pupak, pošto ja tako uvijek mojoj mami stavim. Kaže učiteljica:
- Pa dobro. Stavi.
Poslije nekoliko sekundi kaže učiteljica:
- Ivice to nije moj pupak!
Ivica odgovara:
- Nije ni ovo moj prst!



A jesi našao vic, stariji i od LMS 4...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/01/2018 : 16:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
O kakvoj li se to pobogu slici radilo? :P Profesora inza pamtim kao redikula, i opsesivnog fana Zagora koji je kreira onaj nekakav online kviz, i to je više manje to. Boli me k i za njegovo ime i njegove sličice po fejsu.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 24/01/2018 : 20:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
quote:
Originally posted by vice

O kakvoj li se to pobogu slici radilo? :P Profesora inza pamtim kao redikula, i opsesivnog fana Zagora koji je kreira onaj nekakav online kviz, i to je više manje to. Boli me k i za njegovo ime i njegove sličice po fejsu.



Ja sam dosao puno kasnije na forum, kad je njegov nick profesor inz vec zatvoren, vratio se poslije dva puta kao Timber Bil i Dobrica Cosic, ispocetka ga nisam nesto simpatizirao, ali sam skuzio da je odlican, dapace vrhunski troll i da se vadi mast svima namjerno i od onda mi je bio super. Nazalost oba nicka su takodjer zakljucana.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/01/2018 : 21:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Onaj ko poštuje profu u bilo kom obliku nije baš sav svoj.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/01/2018 : 23:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by manhunter

O kakvoj se fotki radi?



Fotki koja bi po Inzovim merilima humora trebala da bude duhovita! Objavio je na Fejsu a ja je ovde preneo ne da ga reklamiram već da ga kritikujem! Ali neki su to pogrešno shvatili. U svakom slučaju, fotka je izbrisana odavde i neka je!


Čekaj, što te briga za nekoga koga kritiziraš?Još više,zašto moraš prenositi njegove slike ovdje? I još više, zašto uopće spominješ nekoga u takvom kontekstu, a taj ti ne može odgovoriti i izbačen je s ovog foruma?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/01/2018 : 00:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ma Vronski pokušava ispasti pametan.
Prvo je prenio tu foru zato što je mislio da će ispasti smiješna, a onda je, kad su reakcije bile suprotne od onih koje je očekivao, pokušao promijeniti ploču sa spikom da je "on tu foru prenio kao kritiku" i tako se izvući iz te priče.

Ma bla, 'ajmo spati, sutra je radni dan.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 25/01/2018 : 09:20:57  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by mladjo

Ma Vronski pokušava ispasti pametan.
Prvo je prenio tu foru zato što je mislio da će ispasti smiješna, a onda je, kad su reakcije bile suprotne od onih koje je očekivao, pokušao promijeniti ploču sa spikom da je "on tu foru prenio kao kritiku" i tako se izvući iz te priče.

Ma bla, 'ajmo spati, sutra je radni dan.



Uopšte nisi u pravu jer sam već u prvom postu napisao da je profin smisao za humor "poseban", gde znaci navoda a i uopšte ceo ton posta jasno pokazuju moju kritiku!

E sad, to što neko ne ume ili ne želi da čita između redova je druga stvar...
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 25/01/2018 : 09:22:01  Show Profile Show Extended Profile
Ali hajde da više ne pričamo o Inzu, priznajem da je greška moja bila što sam uopšte bilo šta o njemu i započinjao...
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000