forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

RAKOSI4
Advanced Member



4814 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 25/02/2018 : 17:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Manhunter svaka čast .

Razbižali su se,, ko đavo od krsta,,

Edited by - RAKOSI4 on 25/02/2018 17:04:01
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/02/2018 : 17:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by manhunter

Zbogom i tebi. Nema vise ovoga.


Još jednom-svaka čast!
Nije da se volimo nas dvoje, ali ni ne moramo, skidam kapu za reakcije,tako se vodi forum!



misliš tako se uništava forum?
lako ti je tako vodit forum ,takvo iživljavanje jedino markosu puca po glavi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 25/02/2018 : 17:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Zbilja, koji je status ove trojice što su izbačeni? Trajno ili po redoslijedu kazni?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/02/2018 : 18:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by manhunter

Zbogom i jedan i drugi. Nulta tolerancija za provokatore.


Svaka čast!
Napokon netko tko ne spušta glavu i govori sam sebi " tako je bolje ".
Tužno i žalosno da u današnjem vremenu ako ne reagiraš ratnički iz petnaestog stoljeća gaze te kako žele i kad žele.




Pa ne živimo u 15. st. Vrijeme inkvizicije je prošlo. Metal bendovi su dozvoljeni danas.


Edited by - nagor on 25/02/2018 18:07:05
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/02/2018 : 18:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Manhunter svaka čast .

Razbižali su se,, ko đavo od krsta,,




Rakosi, tvoj avatar podsjeća na sotonu. Još i "Hrvatsku" grize. To bi moglo biti uvredljivo za neke.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/02/2018 : 18:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

A kako je samo cv-u, nitko se ne uhvati na njegove...?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 18:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by manhunter

Zbogom i tebi. Nema vise ovoga.


Još jednom-svaka čast!
Nije da se volimo nas dvoje, ali ni ne moramo, skidam kapu za reakcije,tako se vodi forum!



misliš tako se uništava forum?
lako ti je tako vodit forum ,takvo iživljavanje jedino markosu puca po glavi.


Forum se ne uništava ako izbaciš sitne provokatore i one koji vrijeđaju sve koji se ne slože s njihovim mišljenjem, samo zato jer kod nekih moderatora imaju povlašten status.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 18:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by manhunter

Zbogom i jedan i drugi. Nulta tolerancija za provokatore.


Svaka čast!
Napokon netko tko ne spušta glavu i govori sam sebi " tako je bolje ".
Tužno i žalosno da u današnjem vremenu ako ne reagiraš ratnički iz petnaestog stoljeća gaze te kako žele i kad žele.




Pa ne živimo u 15. st. Vrijeme inkvizicije je prošlo. Metal bendovi su dozvoljeni danas.




Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 25/02/2018 : 18:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by manhunter

Zbogom i tebi. Nema vise ovoga.


Još jednom-svaka čast!
Nije da se volimo nas dvoje, ali ni ne moramo, skidam kapu za reakcije,tako se vodi forum!



misliš tako se uništava forum?
lako ti je tako vodit forum ,takvo iživljavanje jedino markosu puca po glavi.


Forum se ne uništava ako izbaciš sitne provokatore i one koji vrijeđaju sve koji se ne slože s njihovim mišljenjem, samo zato jer kod nekih moderatora imaju povlašten status.


Pa čovječe, ti si zbog svojih ranijih postova trebao biti trajno baniran sa interneta. Svaka čast što si se u zadnje vrijeme progospodio, ali da sad likuješ nad ovima što su izbačeni ti ne služi na čast. Prvi ti pokazuješ da bi potrao sve koji nisu u skladu sa tvojim poimanjem svijeta.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 18:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ne trebaš izvlačiti moju forumsku povijest na vidjelo, ja prvi a onda i većina forumaša jako je dobro upućena u istu.
Ne likujem ja nad ničim, ponajmanje ne nad nečim negativnim, nego mi je drago kad vidim da ista pravila vrijede za sve, da nema povlaštenih iz razno-raznih razloga.
Nije to kako ti nazivaš moje poimanje svijeta, ako pogledaš forumska pravila onda ćeš vidjeti da je to poimanje forumskih pravila.
Ne, meni nije drago što su oni izbačeni, ili bilo tko drugi, meni je izuzetno drago to, ako nekoga uvrijediš, i ako nekoga namjerno provociraš-slijedi kazna a ne gledanje kroz prste jer je on ili ona negdje,nekoje godine gospodnje, nekada platio pivu moderatoru.
Razumiješ?

PS:
Interesantno kako svi vi koje na samo vama znani način izbacim iz takta, spominjete moje " sadašnje gospodstvo " i moje " prošlo divljaštvo ", tema pada u drugi plan.
I, da, nije mi jasno kako od ove trojice, dvojica nisu kažnjena puno prije.

Edited by - Tonka24 on 25/02/2018 18:55:40
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/02/2018 : 19:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Manhunteru je davno trebalo onemogućiti daljnje moderiranje, još kad se javno deklarirao ovdje kao 'zaštitnik vjernika' (istina, ne tim riječima). To nije zadaća moderatora, kao što nije zadaća podržavati infantilne inicijative kao što je Antova. Drugi moderator je također loš, što je nedavno demonstrirano kada je neutemeljeno optuživao za duple nickove. Da imaju dostojanstva obojica bi sami odstupili.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/02/2018 : 19:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Tko želi biti moderator?
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/02/2018 : 19:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Ja predlažem Tonku. Time bi i simbolično bio okončan proces njegove transformacije.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24653 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/02/2018 : 19:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Nema više tolerancije. Zbogom i Valteru.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24653 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/02/2018 : 19:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Žalite se Bogu, đavolu, Markosu. Izbor je vaš.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 19:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Ja predlažem Tonku. Time bi i simbolično bio okončan proces njegove transformacije.



Ja sam spreman ali pola foruma će vam otići sami od sebe a drugu polovinu bi banirao zbog uvreda...šalim se forumom bi tekao med i mlijeko i besplatni stripovi
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/02/2018 : 19:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
pretjerujes sa tim izbacivanjem, stani malo na loptu. prespavaj noc i ujutro pusti ljude nazad. ne mozes svakoga tko te kritizira ili nije tvoj istomisljenik izbaciti.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 19:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ne izbacuje ih on, izbacuju se sami kršenjem pravila.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/02/2018 : 19:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
meni vise izgleda da su mu digli tlak i sada izbacuje ljude. zato mu i kazem da prespava i kada se ujutro smiri neka vrati ljude.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24653 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/02/2018 : 19:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

pretjerujes sa tim izbacivanjem, stani malo na loptu. prespavaj noc i ujutro pusti ljude nazad. ne mozes svakoga tko te kritizira ili nije tvoj istomisljenik izbaciti.



Naravno da mogu. Deset godina sam dozvoljavao uvrede na svoj račun, NIKOGA NIKAD nisam zbog toga izbacio. Štitio sam religiozne, sataniste, pedere, crnce, srbe i Hrvate jedne od drugih, žene i one koji se tako osećaju... Zatvarao oba oka na neke kazne upravo tim osobama koji me najviše vređaju, da ne bi dobile godisnji ban. Menjao pravila izbacivanja da bi upravo ti problematični dobili šansu.

Nema više. Nulta tolerancija. Preživeće i ova izbacivanja, siguran sam.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 19:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Po strani njegov tlak, pogledaj što su pisali i usporedi s pravilima.
Što vidiš?

Ako je Valter izbačen onda je to opet godina, po mladjinom.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 25/02/2018 : 20:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
nego, kakav je osjećaj kada ti jedan tonka ili jedan rakosi čestitaju, kada te hvale...?? feeling proud, or... ?
(nije provociranje, stvarno me interesira)

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1404 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 25/02/2018 : 20:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


A kako je samo cv-u, nitko se ne uhvati na njegove...?



Lijepi pozdrav i tebi, bezlicni forumasu broj 1234.
Nastavak si recenice stavio na drugom topicu, itekako se "uhvativsi" na moje "baljezgarije" (umjesto da shvatis poantu), a napapao bi se ti udice itekako, kao i mnogi, samo da si siguran da neces s njome progutati i ban.
Sotonjarin je potpis itekako sporan, jer, ne, nije samo ime nekog benda, nego je svakom krscaninu gnjusna djavolska parodija rijeci latinske mise. Citaj: ismijavanje svetinja. Pali li on crne svijece i pije li krv zrtvenih zivotinja i deflorira li djevice i djecu na oltaru, ili zapravo uopce ne vjeruje u postojanje onostranog i od religijskih praksi upraznjava jedino neke tamo kombinacije lotta, posve je irelevantno. Ovdje ne razgovaramo o njegovim uvjerenjima, nego o forumaskoj personi - avatarima i potpisima. Buduci da doticni nije samo sotonjara, nego i spammer par excellence, pentagrama i blasfemicnog potpisa prepun je forum. I, da, to je svakom krscaninu odbojno, htio to javno reci ili ne htio. Da Frano Petrusa pukne u avatar Krishnu i u potpis "Hare hare" - i to bi krscanima bilo odbojno, ali ne bi bila provokacija na racun njihovih svetinja, nego jednostavno njegovo pravo da zivi u zabludi. Nema druge (")religije("), ili uopce ikakvog uvjerenja, na ovom svijetu koje je u najgorem neprijateljstvu s necim na drugom kraju spektra na nacin na koji je to sotonizam s krscanstvom. Christopher Hitchens u avataru i neki njegov vulgarni vic o Majci Terezi u potpisu ne bi bili ni sjena ovome. I cinjenica da se to dopusta, da se o tome uopce raspravlja, najbolji su pokazatelj koja je ura na eshatoloskom satu.
Bilo tko tko za sebe govori da je krscanin, bilo koje vjeroispovijedi, ali da mu to ne smeta, ili jako slabo poznaje svoju vjeru, ili naprosto laze, kako ne bi postao nepopularan. E, pa, vec i vrapci na grani znaju da meni nije nikakav problem biti nepopularnim. Pa cu jos jednom ponoviti: Johnnyja Difoola se otjeralo zbog avatara koji provocira, zasto nije pravda ista za sve? Hoces isticati da slusas urlike i krikove? Stavi sliku nekih tih svojih budala odjevenih u vrece za smece kako stoje na nekom groblju. U rezoluciji od 120x80 na 20kb izgledat ce fantasticno. Hoces nesto u potpisu? Stavi neki briljantni stih o tome kako se nesto mice u mraku, babaroga jase na jarcu, kajgod. Ali nemoj mi pricati da su pentagrami i ismijavanje latinske mise "muzika".

Takodjer bih potcrtao da se na ovu temu javljam jer je, kakva god da jest, najzanimljivija na forumu. Pametnom dosta.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28964 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/02/2018 : 20:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ja stvarno nemam vremena pratiti forum kao nekada, a pogotovo nemam želju dijeliti pravdu i baviti se moderiranjem, tako da sam zahvalan svim moderatorima što obavljaju taj nezahvalan posao, ali iskreno, mislim da su ovo nepotrebna i prestroga izbacivanja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/02/2018 : 20:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Hoće li sada moderator izbaciti ovog lika ako ja kažem da sam se jako uvrijedio što me nazvao sotonjarom, a već sam objasnio na drugoj temi da to nisam?

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.69 seconds. Snitz Forums 2000