forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2018 : 13:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Šta mislite o tome da napokon zaključate punisher temu, ponajviše iz dva razloga:

1. Ne znam da li ste primijetili, ali punisher je do sada odnio više žrtava nego sve ostale teme na scomu zajedno. Većinom se pođe sa nekim podbadanjem, nadmudrivanjem, kritikama i završi izbacivanjima. Već godinama ista priča, začarani krug iz kojeg se nikako odmaći.

2. Na većini drugih foruma moderatori polažu račune samo adminu i nikome više. Zbog punishera se ovdje moderatori javnosti pravdaju zbog najmanjih sitnica, onda se situacija uzburka i opet se sve završi prolivanjem krvi. Ako se ima neki problem, javiti adminu i neka on odluči šta treba uraditi. Ukoliko moderator X konstantno divlja, neka ga skine sa funkcije. Nekima će biti neobično da se više ne žale na moderatore javno, ali vrijeme će učiniti svoje i naviknuće se.



Ovo pod 2 pričam godinama, ali sam od tada ubeležen kao onaj koji hoće da širi svoju volju po forumu, da progoni ljude i trajno kinjim nepodobne.

Čak sam bio za to da uvedemo savet moderatora, da bi se sprečila svojevoljan i iživljavanje nad drugima.

Što se tiče zatvaranja topica, misliš da će ovi koji inače imaju nešto da kažu protiv modova ćutati ako se zaključa topic? Ne, raširiće se po drugim temama.
Misliš da će se žaliti Markosu? To su i do sada mogli. Nije njima do pravde, već do pažnje ovde na forumu. Ispadneš faca kad podjebavaš moderatora, kako ne kapiraš?

Kao što rekoh, nema više tolerancije tako nečemu. Svako ko me nazove jadnikom, prolivom, smešnim i tragikomedijom će biti udaljen zbog uvrede i nepoštovanja sagovornika. Ne zato što sam moderator, već zato što želim ista prava kao i drugi forumaši.

Nemam problem da mi se ukaže na moje greške ili propuste, ali onda želim činjenice i konkretne predloge. Ni manje ni više.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 26/02/2018 13:05:53
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46600 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/02/2018 : 15:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ne bi se složio zato što ovog puta napadaju mene, pa nemaš baš dobar pregled.

Kako god, deset godina sam ovde moderator i trpeo sam svakakve uvrede, bez da kažnjavam ljude. Računam, moram da istrpim više od "običnih" forumaša.
Ali vidim da ti napadi dolaze uvek od istih ljudi, bez obzira koliko sam ja dobar prema njima. I više nema smisla trpeti sve to.

Odrasli smo ljudi.



ti si trpija uvrede?
jel ovo neki pokušaj duhovitosti ili šta?
mene si izbacija bar 5-6 puta u tih 10 godina.
eventualno jednom (1) jednom si za to ima nekakvu izliku.
a ona sranja koja si mi sla na pm njanci neču niti komentirat.
i neman se uopče volje bakčat sa tobon.
markos te stavija nek te on i skine.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2018 : 15:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ja ti slao sranja na PM?

Da li mogu da ovde javno stavim našu prepisku? Ako ima sranja, ja napuštam forum, u suprotnom ti ideš. Može?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46600 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/02/2018 : 15:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by manhunter

Zbogom i tebi. Nema vise ovoga.


Još jednom-svaka čast!
Nije da se volimo nas dvoje, ali ni ne moramo, skidam kapu za reakcije,tako se vodi forum!



misliš tako se uništava forum?
lako ti je tako vodit forum ,takvo iživljavanje jedino markosu puca po glavi.


Forum se ne uništava ako izbaciš sitne provokatore i one koji vrijeđaju sve koji se ne slože s njihovim mišljenjem, samo zato jer kod nekih moderatora imaju povlašten status.



itekako se uništava,praktički je več dobrano sjeban i nezanimljiv.
a osin toga moderatorska proseravanja direktno štete markosu odnosno fibri.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46600 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/02/2018 : 16:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
manhunter
Moderator



17882 Posts

Sent - 08/10/2017 : 11:26:44 View Profile Email Poster Reply with Quote Delete This Message
Samo da ti kažem, poslednji put: aman baš ništa protiv tebe nemam. Kad i kako si ti utripovao da te ja proganjam, pojma nemam. Hajde reci mi, najozbiljnije me zanima.
Već sam ti slao i printove gde se vidi da sam te predlagao za novog moderatora, sto puta zatvarao oči na tvoje političke postove, više puta upozoravao tamo gde bih drugoga izbacio.

Ako je problem što sam Srbin (a to je najverovatnije) budi čovek pa mi tako i kaži.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 26/02/2018 : 16:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message
dods, ako citas, ne menjaj potpis. kome se ne svidja neka okrene glavu. ili za promenu, neka cita stripove. ili izadje medju narod, a ne bleji po forumu.

meni nije jasno zasto na stripovskom forumu ima religije ako nema politike. znaci, nulta tolerancija na politiku, nulta i na religiju. ili je religija ok dok se ne delimo po nacionalnoj osnovi. znaci dok god ne isticem srpstvo mogu da budem hriscanin, ali ne smem da budem pravoslavac. tj, hriscanstvo mogu da velicam, ali ne smem pravoslavlje. o cemu se tu radi?

dalje, komentar: "Meni potpis ne smeta, ne smetaju mi ni ateisti, niti religiozni ljudi.

Ali mi je smešno da neko stariji od 20 sluša black/death metal i da se pali na te fore.
Ali dobro, svakom svoje."

ako se procita ovako: "Meni potpis ne smeta, ne smetaju mi ni ateisti, niti religiozni ljudi.

Ali mi je smešno da neko stariji od 20 cita zagora i da se pali na te fore.
Ali dobro, svakom svoje."

dobije istu dimenziju.

o cemu se radi? grupa religioznih fanatika hoce da ustroje sve sto nije po njihovom. zar ne veruju dovoljno? koliko je jaka vera koju moze par reci anonimnog lika sa foruma da poljulja?

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46600 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/02/2018 : 16:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ovo je tvoja poruka nakon mog zadnjog izbacivanja. (potpuno besmislenog )
na ovo ti nisan odgovorija niti ti iman šta odgovorit.
mene ti prozivaš za nacionalizam i ja tebe progonim po forumu?
čoviče jel ti imaš paranoidnu šizofreniju ili šta?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 26/02/2018 : 16:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Sumnjam da je lwood tip kome smeta neko ko je neke druge nacije, vere ili rase. Da je zajebant ili tvrdoglav u svojim stavovima, to da, ali da mu smeta što je neko Srbin? Nikad ne bih ni pomislio, a kamo li rekao.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2018 : 16:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

manhunter
Moderator



17882 Posts

Sent - 08/10/2017 : 11:26:44 View Profile Email Poster Reply with Quote Delete This Message
Samo da ti kažem, poslednji put: aman baš ništa protiv tebe nemam. Kad i kako si ti utripovao da te ja proganjam, pojma nemam. Hajde reci mi, najozbiljnije me zanima.
Već sam ti slao i printove gde se vidi da sam te predlagao za novog moderatora, sto puta zatvarao oči na tvoje političke postove, više puta upozoravao tamo gde bih drugoga izbacio.

Ako je problem što sam Srbin (a to je najverovatnije) budi čovek pa mi tako i kaži.



I to je sranje tebi???
Ili misliš na ovo za Srbe? Ne kažeš kad sam te ovo pitao. Bilo je u vreme kad si mi spočitavao da sam nacionalista i da štitim sunatodnike ovde na forumu.

Sranje ti je što ti kažem po stoti put da nemam ništa protiv tebe?
Sranje ti je što sam te predlagao za moderatora?
Sranje ti je što sam zatvarao oči na gomilu tvojih političkih postova?
Sranje je što ti priznajem da sam te upozoravao tamo gde bih drugoga izbacio?


Ma sram te bilo. Kad bolje razmislim, oblni dvostruki standardi koje mi spočitavaš stvarno postoje. Ali u tvoju korist.

Nema više. Gotovo. Ponašaj se kako treba, ili letiš.
Toliko.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2018 : 16:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message



Evo i ovde, da se vidi kako mrzim i proganjam lwooda.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 26/02/2018 16:09:44
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46600 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/02/2018 : 16:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Da,da meni si puno izlazija u susret.
ka npr kad san Gadafijevog sina drža na avataru da bi tebi zasmeta nakon misec dana.
ima takvih primjera koliko očeš.
al dobro,za ovaj forum ionako neman vrimena ka prije.
uostalom pravorijek je donesen, dok si ti moderator ja Fibru niti kupujen niti me zanima.
jebga neman sado mazo sklonosti da trpin nečija drkeljanja i glumatanja autoriteta.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 26/02/2018 : 16:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Ne bih se miješao u prepucavanje, ali ovo s nekupovanjem Fibre je smiješno pisati. Kakve veze stripovi imaju s vašim ratom?

I misliš da će izdavač koji je i admin reagirati svaki put ako netko ovdje nešto traži uvjetovanjem kupovanja stripova?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2018 : 16:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by morski

dods, ako citas, ne menjaj potpis. kome se ne svidja neka okrene glavu. ili za promenu, neka cita stripove. ili izadje medju narod, a ne bleji po forumu.

meni nije jasno zasto na stripovskom forumu ima religije ako nema politike. znaci, nulta tolerancija na politiku, nulta i na religiju. ili je religija ok dok se ne delimo po nacionalnoj osnovi. znaci dok god ne isticem srpstvo mogu da budem hriscanin, ali ne smem da budem pravoslavac. tj, hriscanstvo mogu da velicam, ali ne smem pravoslavlje. o cemu se tu radi?

dalje, komentar: "Meni potpis ne smeta, ne smetaju mi ni ateisti, niti religiozni ljudi.

Ali mi je smešno da neko stariji od 20 sluša black/death metal i da se pali na te fore.
Ali dobro, svakom svoje."

ako se procita ovako: "Meni potpis ne smeta, ne smetaju mi ni ateisti, niti religiozni ljudi.

Ali mi je smešno da neko stariji od 20 cita zagora i da se pali na te fore.
Ali dobro, svakom svoje."

dobije istu dimenziju.

o cemu se radi? grupa religioznih fanatika hoce da ustroje sve sto nije po njihovom. zar ne veruju dovoljno? koliko je jaka vera koju moze par reci anonimnog lika sa foruma da poljulja?



Jesi li ti normalan, kakvi fanatici?
Pravilo je jednostavno, ako nema religije, nema ni satanizma (koji bez religije ne postoji). Ali da ne idemo u detalje.

Kao što rekoh, meni avatar ni potpis ne smetaju, zabole me, iskreno.
Ali ako se javi neko kome to smeta, moja dužnost moderatora je da reagujem. Kapiraš šta znači dužnost?

Što se mog komentara o slušanju black metal muzike tiče: ja imam pravo na svoje mišljenje. Meni je smešno da neko od 40 godina živi tako nešto. Može da sluša ko šta želi, ali neke darkerske fore u ozbiljnim godinama su meni smešne. I ja zadržavam pravo na svoje mišljenje. A nioga ne teram da promeni svoj ukus u muzici.

Isto tako bi mi bilo smešno da neko u tim godinama fura hip-hop fazon. U smislu: spuštene pantalone, nakrivljen kačket, yo-yo pokreti rukama i slično. Neka sluša šta želi, ali mi je svo propratno jednostavno smešno. Moje mišljenje, koje ne prisiljavam drugima.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2018 : 16:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Ne bih se miješao u prepucavanje, ali ovo s nekupovanjem Fibre je smiješno pisati. Kakve veze stripovi imaju s vašim ratom?

I misliš da će izdavač koji je i admin reagirati svaki put ako netko ovdje nešto traži uvjetovanjem kupovanja stripova?



Možda se Markos pribere pameti, pa vidi da ima više koristi od lwooda kao kupca, nego od mene kao moderatora???

Evo, za svaki strip koji lwood ne kupi, kupiću ga ja, da ne bude Markos na gubitku. Marko, odbij mi od plate.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 26/02/2018 : 16:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by morski

dods, ako citas, ne menjaj potpis. kome se ne svidja neka okrene glavu. ili za promenu, neka cita stripove. ili izadje medju narod, a ne bleji po forumu.

meni nije jasno zasto na stripovskom forumu ima religije ako nema politike. znaci, nulta tolerancija na politiku, nulta i na religiju. ili je religija ok dok se ne delimo po nacionalnoj osnovi. znaci dok god ne isticem srpstvo mogu da budem hriscanin, ali ne smem da budem pravoslavac. tj, hriscanstvo mogu da velicam, ali ne smem pravoslavlje. o cemu se tu radi?

dalje, komentar: "Meni potpis ne smeta, ne smetaju mi ni ateisti, niti religiozni ljudi.

Ali mi je smešno da neko stariji od 20 sluša black/death metal i da se pali na te fore.
Ali dobro, svakom svoje."

ako se procita ovako: "Meni potpis ne smeta, ne smetaju mi ni ateisti, niti religiozni ljudi.

Ali mi je smešno da neko stariji od 20 cita zagora i da se pali na te fore.
Ali dobro, svakom svoje."

dobije istu dimenziju.

o cemu se radi? grupa religioznih fanatika hoce da ustroje sve sto nije po njihovom. zar ne veruju dovoljno? koliko je jaka vera koju moze par reci anonimnog lika sa foruma da poljulja?



Jesi li ti normalan, kakvi fanatici?
Pravilo je jednostavno, ako nema religije, nema ni satanizma (koji bez religije ne postoji). Ali da ne idemo u detalje.

Kao što rekoh, meni avatar ni potpis ne smetaju, zabole me, iskreno.
Ali ako se javi neko kome to smeta, moja dužnost moderatora je da reagujem. Kapiraš šta znači dužnost?

Što se mog komentara o slušanju black metal muzike tiče: ja imam pravo na svoje mišljenje. Meni je smešno da neko od 40 godina živi tako nešto. Može da sluša ko šta želi, ali neke darkerske fore u ozbiljnim godinama su meni smešne. I ja zadržavam pravo na svoje mišljenje. A nioga ne teram da promeni svoj ukus u muzici.

Isto tako bi mi bilo smešno da neko u tim godinama fura hip-hop fazon. U smislu: spuštene pantalone, nakrivljen kačket, yo-yo pokreti rukama i slično. Neka sluša šta želi, ali mi je svo propratno jednostavno smešno. Moje mišljenje, koje ne prisiljavam drugima.


a ti? ili bi moje pitanje (tebi) bilo uvreda?
meni nije, ali smem da primetim da nije bas civilizovan i pristojan nacin za pocinjanje obracanja nekome. bilo kome.
ne bih se nastavljao, zaista...

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2018 : 16:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Je li ti normalan je kolokvijalni izraz, retoričko pitanje, floskula...biraj šta ti odgovara.

Koliko ti je stalo do kontruktivne kritike i diskusije pokazuje da si se samo za to uhvatio, a na ovo drugo što sam napisao ne reaguješ.
Verovatno se ne uklapa u sliku religioznog fanatika moderatora koji hoće da ustroji sve što nije po njegovom.


I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 26/02/2018 16:43:29
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/02/2018 : 17:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by manhunter

Zbogom i tebi. Nema vise ovoga.


Još jednom-svaka čast!
Nije da se volimo nas dvoje, ali ni ne moramo, skidam kapu za reakcije,tako se vodi forum!



misliš tako se uništava forum?
lako ti je tako vodit forum ,takvo iživljavanje jedino markosu puca po glavi.


Forum se ne uništava ako izbaciš sitne provokatore i one koji vrijeđaju sve koji se ne slože s njihovim mišljenjem, samo zato jer kod nekih moderatora imaju povlašten status.



itekako se uništava,praktički je več dobrano sjeban i nezanimljiv.
a osin toga moderatorska proseravanja direktno štete markosu odnosno fibri.



Dobro, evo što bi po tebi trebalo promjeniti?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/02/2018 : 17:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Još bih dodao "Čitaj moje postove, možda i evoluiraš". A koliko je tek takvih uvreda spakovao, koliko meni siguran sam i drugim forumašima koji nisu na njegovoj valnoj duljini. Čovječe, uvrijedi muški kad ti je volja, šta pakuješ uvijek i onda ovi slijepci ne primijete i dođu kmečati za njim tu. A nick mu NESVRSTANI, potpuno politički. Ali tek Zlotvor, pazi Zlotvor, nisam tog genija do jučer primjetio ali zamisli da se negdje učlanjuješ i od toliko mogućnosti ti ćeš uzeti Zlotvor. Genijalno.
Slažem se da se Valteru moglo progledati kroz prste ali 48 sati je mala opomena da ne bi krenuo starim putem jer se očito ne može otrgnuti od politike. Ipak, od ove neke grupe jedino sam za njega uvjeren da ga stripovi zanimaju i da ih uopće čita.
Markosu je cilj da ima svega i svačega, samo neka se piše, što shvaćam ali je baš zanimljivo kad daje prvo mišljenje na nečija izbacivanja. No, ima pravo.



Zlotvor nije nepopravljiva osoba.
Osobno sam imao s njim dosta razgovora, unatoč tome što voli lijepo zapakirati uvredu,provocirati...on kao on, uvjeren sam da nije kriv, na njega ima dosta utjecaja ta ekipa poput Nesvrstanog, to su po meni jednostavno kalupi gdje ako ne razmišljaš kao oni- nitko i ništa si u njihovim očima.
Zlotvor se odjednom distancirao od mene, ni sam nisam znao zašto bio sam šokiran time, kasnije je on ovdje negdje na forumu to obrazložio, da sam ga ja vrijeđao kad mu je netko iz obitelji bio u bolnici, nisam siguran točno o čemu se radi, to pišem s velikom rezervom, možda se javi pa kaže točno, samo znam da je nešto bilo povezano s članom obitelji i bolnicom...za mene je to dan danas šok jer ne znam o čemu dečko govori.
Njegov nick name, ne mora značiti ništa a može značiti puno toga.
Uglavnom, to je ta ekipa kojoj je dozvoljeno vrijeđati, neću namjerno imenovati...
Zlotvor je od svih njih jedni stao na loptu.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4135 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 26/02/2018 : 17:40:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
Jel mogu ja nešto reći kao čovjek koji svakodnevno prati forum?
Jače je od mene jebiga.

1. Ajd ne lažimo se. Dodsferdov potpis jest provokacija i takvim sranjima uopće nije mjesto na stripovskom forumu. Ne vidim da netko stavlja očenaš u potpis (tutta je blizak tome ali ne prelazi granicu dobrog ukusa). Iako je meni sasvim jasno da se tu radi o šok efektu, zajebanciji, običnoj BM estetici - neki drugi forumaši možda (i očito) nisu upućeni u to. A zašto bi i bili? Isticanje svoje vjere ili nevjere bi trebalo biti dozvoljeno samo kao reakcija. Što je upravo ono što se događa (antov topik) Nisam baš siguran da je Dodsferdov prošli i sadašnji potpis bio reakcija na bilošto osim kao sredstcvo privlačenja pažnje.
Uostalom, ako je netko usamljen i nema s kime podijeliti i istaknuti svoja razmišljanja i stavove o religiji i black metalu onda takve težnje može upražnjavati na tematskim forumima. Internet je ogroman.
Opravdanja u smislu "to su samo tekstovi pjesme" su totalno jadna i podmukla. Što je sljedeće? Da netko sutra stavi neki tekst nekog random NSBM benda.

Što se tiče "loštosti" moderatora- radije bi kopao grabe nego se bakćao sa forumašima kojima se stripovi više ne čitaju pa bi se malo čupali i grizli po svaštari.
Jedan je u pubertetu, drugi piše ko da je na ispovjedi kod socijalnog radnika, treći bi se htio uzdignuti od prošlih grijehova ali mu ne ide jer ga četvrti zajebava, petog nitko živ ne razumije jer slikovito baljezga i brije si da je mađarski vampir iz stripa .... Ne znam koliko paklova Dante nije uključio u svoje djelo ali panišer bi mu dobro došao u neinspirativnim trenucima.

A ovo nekupovanje Fibre zbog Manhuntera je urnebes! Skužio sam to još u topiku za strip oskare ali mi je izgledalo totalno nevjerojatno da bude istinito.

Iako se ne slažem sa izbacivanjem Nesvrstanog i Kraša (meni obojica vjerojatno među top 5 forumaša ) neka ovaj moj upis bude shvaćen kao javna podrška moderatorima koji nekad gadno zajebu; pogotovo kao što vidimo u timingu treniranja strogoće. Ali još se i dobro drže uzevši u obzir nevjerojatne količine svakodnevnog spama, infantilnosti i izdrkavanja.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/02/2018 : 17:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

manhunter
Moderator



17882 Posts

Sent - 08/10/2017 : 11:26:44 View Profile Email Poster Reply with Quote Delete This Message
Samo da ti kažem, poslednji put: aman baš ništa protiv tebe nemam. Kad i kako si ti utripovao da te ja proganjam, pojma nemam. Hajde reci mi, najozbiljnije me zanima.
Već sam ti slao i printove gde se vidi da sam te predlagao za novog moderatora, sto puta zatvarao oči na tvoje političke postove, više puta upozoravao tamo gde bih drugoga izbacio.

Ako je problem što sam Srbin (a to je najverovatnije) budi čovek pa mi tako i kaži.


Ovo on spominje više puta,ne znam iz kojeg razloga...
Meni jedino smeta, kada mu se kaže nešto i potkrijepiš činjenicama onda te napada ovo o srbinu i kao neće se spuštati na tvoju razinu, nisi dostojan...postavlja se iznad tebe...
Za ova izbacivanje je u pravu 100% naprotiv, još neki su zaslužili ban a neki su prošli preblago.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2018 : 17:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Neka lwood kaže zašto sam spomenuo nacionalnost.

Isto tako neka Nesvrstani kaže kako nisam hteo da ga izbacim zbog diskusije o dnevnopolitičkim temama u Hrvatskoj, iako je on to od mene tražio.

Nemam problem sa nacionalnostima, ali kao što rekoh, svašta sam doživeo u poslednjih 14 godina na forumu. Da mi ovde nešto toliko smeta, otišao bih na DW sa ostalima.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2018 : 17:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Šta je sa ovim ostalim, ako zaboravimo to o Srbima?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 26/02/2018 : 18:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Je li ti normalan je kolokvijalni izraz, retoričko pitanje, floskula...biraj šta ti odgovara.

Koliko ti je stalo do kontruktivne kritike i diskusije pokazuje da si se samo za to uhvatio, a na ovo drugo što sam napisao ne reaguješ.
Verovatno se ne uklapa u sliku religioznog fanatika moderatora koji hoće da ustroji sve što nije po njegovom.




nigde tebe nisam nazvao takvim. komentarisao sam lovce na vestice. a sa besnom ruljom ko komentarise konstruktivno? zagor?

quote:
Originally posted by Cromwell

Jel mogu ja nešto reći kao čovjek koji svakodnevno prati forum?
Jače je od mene jebiga.

1. Ajd ne lažimo se. Dodsferdov potpis jest provokacija i takvim sranjima uopće nije mjesto na stripovskom forumu. Ne vidim da netko stavlja očenaš u potpis (tutta je blizak tome ali ne prelazi granicu dobrog ukusa). Iako je meni sasvim jasno da se tu radi o šok efektu, zajebanciji, običnoj BM estetici - neki drugi forumaši možda (i očito) nisu upućeni u to. A zašto bi i bili? Isticanje svoje vjere ili nevjere bi trebalo biti dozvoljeno samo kao reakcija. Što je upravo ono što se događa (antov topik) Nisam baš siguran da je Dodsferdov prošli i sadašnji potpis bio reakcija na bilošto osim kao sredstcvo privlačenja pažnje.
Uostalom, ako je netko usamljen i nema s kime podijeliti i istaknuti svoja razmišljanja i stavove o religiji i black metalu onda takve težnje može upražnjavati na tematskim forumima. Internet je ogroman.
Opravdanja u smislu "to su samo tekstovi pjesme" su totalno jadna i podmukla. Što je sljedeće? Da netko sutra stavi neki tekst nekog random NSBM benda.

Što se tiče "loštosti" moderatora- radije bi kopao grabe nego se bakćao sa forumašima kojima se stripovi više ne čitaju pa bi se malo čupali i grizli po svaštari.
Jedan je u pubertetu, drugi piše ko da je na ispovjedi kod socijalnog radnika, treći bi se htio uzdignuti od prošlih grijehova ali mu ne ide jer ga četvrti zajebava, petog nitko živ ne razumije jer slikovito baljezga i brije si da je mađarski vampir iz stripa .... Ne znam koliko paklova Dante nije uključio u svoje djelo ali panišer bi mu dobro došao u neinspirativnim trenucima.

A ovo nekupovanje Fibre zbog Manhuntera je urnebes! Skužio sam to još u topiku za strip oskare ali mi je izgledalo totalno nevjerojatno da bude istinito.

Iako se ne slažem sa izbacivanjem Nesvrstanog i Kraša (meni obojica vjerojatno među top 5 forumaša ) neka ovaj moj upis bude shvaćen kao javna podrška moderatorima koji nekad gadno zajebu; pogotovo kao što vidimo u timingu treniranja strogoće. Ali još se i dobro drže uzevši u obzir nevjerojatne količine svakodnevnog spama, infantilnosti i izdrkavanja.


sto je mnooogo opasnije, ali verujem da bi to proslo nesmetano. pogotovo ovde. gde bi, da nije potpuno opravdanog forumskog stava "no politics", prstalo na sve strane od ns-a.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 26/02/2018 : 20:34:16  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Ja bih se samo dotakao ovoga sa religijom, ako je ona zabranjena, samim tim i sotonizam (manhunterove riječi), zašto se tolerišu teme "sretan Uskrs", sretan Božić", itd.? Zar ne bi i to trebalo zaključavati?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/02/2018 : 21:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

Ja bih se samo dotakao ovoga sa religijom, ako je ona zabranjena, samim tim i sotonizam (manhunterove riječi), zašto se tolerišu teme "sretan Uskrs", sretan Božić", itd.? Zar ne bi i to trebalo zaključavati?



Još samo ovo, pa mi ova rasprava postaje preglupa. U stvari, ovo ti je u rangu onoga što lwood neće kupovati Fibru zbog mene.

U jednoj od najsekularnijih država na svetu (ovom parčetu planete gde ja živim) postoji sedam slobodnih dana na državnom nivou:
- Veliki Petak, Uskršnji ponedeljak, Spasovdan, Trojički ponedeljak, Badnji Dan, Božić, kao i prvi avgust, nacionalni praznik.

Dakle, u zemlji u kojoj je dve trećine stanovništva ateističko, slave se hrišćanski praznici. Svi čestitaju jedan drugom te praznike, iako nisu vernici. I niko se ne buni zbog toga.

Ali se bune zbog nacista, džabalebaroša, kriminalaca, korupcije i sličnih nebitnih stvari.

Toliko od mene.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.92 seconds. Snitz Forums 2000