forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/03/2018 : 16:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
nažalost ste obojica u krivu..niti ko napada i vređa moderatora.to on malo umislio sebi

niti koga boli kita što je bivši delikvent postao đentlimen
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14641 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/03/2018 : 16:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
I čokolda bolje izgleda u omotu, pogotovo kad je krašova
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24682 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/03/2018 : 18:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

nažalost ste obojica u krivu..niti ko napada i vređa moderatora.to on malo umislio sebi

niti koga boli kita što je bivši delikvent postao đentlimen





Ovo ti je poput komentara na portalima. Vest o tome šta se desilo u Big Brotheru, a neko pametan se nađe da napiše: "Koga boli šta se desilo, to je samo za glupe".

Pa ljudi, čitajte i komentarišite ono što vas zanima, i to je to. Inače ispadate smešni.

Krase, znam da si pametan, ali valjda ovde na forumu nalaziš neki ventil, ne znam. I ne samo ti. Nesvrstani, lwood i ostali. Hajde što sam ja dovoljno glup da pod stare dane izigravam moderatora na forumu, vi se pod stare dane svađate sa nekim tamo moderatorom.
Haaaalo???

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 01/03/2018 : 20:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Malo si ti sve ovo preozbiljno shvatio
Ljudi komentarišu, prcaju se međusobno, nekad se izduvaju jer ih je nešto isfuralo tokom dana, vode neke svoje male bitke i ratove, pa šta... kao što nalaze istomišljenike, prebace koju o temama koje ne mogu pretresti s frendovima, ženom, štatijaznam.
Ajde Boga ti, kao da je ovo ne znam šta, a ne forum sa stripovskim gikovima.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/03/2018 : 20:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter






Ovo ti je poput komentara na portalima. Vest o tome šta se desilo u Big Brotheru, a neko pametan se nađe da napiše: "Koga boli šta se desilo, to je samo za glupe".

Pa ljudi, čitajte i komentarišite ono što vas zanima, i to je to. Inače ispadate smešni.

Krase, znam da si pametan, ali valjda ovde na forumu nalaziš neki ventil, ne znam. I ne samo ti. Nesvrstani, lwood i ostali. Hajde što sam ja dovoljno glup da pod stare dane izigravam moderatora na forumu, vi se pod stare dane svađate sa nekim tamo moderatorom.
Haaaalo???
[/quote]

mah.meni nije krivo što si me izbacio na godinu dana.stvarno nije.ne boli kazna kad je zaradiš..ali me boli što si zatvorio osovninu zla.brez razloga..a kad je nešto brez razloga onda mora da je zbog poniženja nekog..eto moglo ti se..tako to izgleda u mom sistemu vrednosti...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14641 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/03/2018 : 21:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Lijepo je vidjeti zdrav razum...ne mora uvijek ponos prevladavati, nekada treba razum prevladati.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24682 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/03/2018 : 21:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Krase, ti si od mene tražio da te izbacim. A ja sam ti rekao da ne želim da to uradim bez razloga.

Što se topica tiče, zahvali tvojim kolegama na ključu.
Koliko vas proganjam, vidi se da ne reagujem u ovom drugom topicu koji ste preobratili u izveštaj sa ratišta.

Tako da...ne znam gde grešim, zašto sam proliv i tragikomičan?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16805 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/03/2018 : 10:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
swamp thing,

Posted - 01/03/2018 : 20:00:00

Svaka čast, treba ovako nešto pogoditi.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4834 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 02/03/2018 : 10:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

Jel mogu ja nešto reći kao čovjek koji svakodnevno prati forum?
Jače je od mene jebiga.

1. Ajd ne lažimo se. Dodsferdov potpis jest provokacija i takvim sranjima uopće nije mjesto na stripovskom forumu. Ne vidim da netko stavlja očenaš u potpis (tutta je blizak tome ali ne prelazi granicu dobrog ukusa). Iako je meni sasvim jasno da se tu radi o šok efektu, zajebanciji, običnoj BM estetici - neki drugi forumaši možda (i očito) nisu upućeni u to. A zašto bi i bili? Isticanje svoje vjere ili nevjere bi trebalo biti dozvoljeno samo kao reakcija. Što je upravo ono što se događa (antov topik) Nisam baš siguran da je Dodsferdov prošli i sadašnji potpis bio reakcija na bilošto osim kao sredstcvo privlačenja pažnje.
Uostalom, ako je netko usamljen i nema s kime podijeliti i istaknuti svoja razmišljanja i stavove o religiji i black metalu onda takve težnje može upražnjavati na tematskim forumima. Internet je ogroman.
Opravdanja u smislu "to su samo tekstovi pjesme" su totalno jadna i podmukla. Što je sljedeće? Da netko sutra stavi neki tekst nekog random NSBM benda.

Što se tiče "loštosti" moderatora- radije bi kopao grabe nego se bakćao sa forumašima kojima se stripovi više ne čitaju pa bi se malo čupali i grizli po svaštari.
Jedan je u pubertetu, drugi piše ko da je na ispovjedi kod socijalnog radnika, treći bi se htio uzdignuti od prošlih grijehova ali mu ne ide jer ga četvrti zajebava, petog nitko živ ne razumije jer slikovito baljezga i brije si da je mađarski vampir iz stripa .... Ne znam koliko paklova Dante nije uključio u svoje djelo ali panišer bi mu dobro došao u neinspirativnim trenucima.

A ovo nekupovanje Fibre zbog Manhuntera je urnebes! Skužio sam to još u topiku za strip oskare ali mi je izgledalo totalno nevjerojatno da bude istinito.

Iako se ne slažem sa izbacivanjem Nesvrstanog i Kraša (meni obojica vjerojatno među top 5 forumaša ) neka ovaj moj upis bude shvaćen kao javna podrška moderatorima koji nekad gadno zajebu; pogotovo kao što vidimo u timingu treniranja strogoće. Ali još se i dobro drže uzevši u obzir nevjerojatne količine svakodnevnog spama, infantilnosti i izdrkavanja.



I onda se pojavi šesti kojega svako razumije, a fura se da je veliki meksički revolucionar koji štiti siromašne seljake .

Svoj pametni mozak od velikog prodora sunca i ishlapljivanja ,meksičkog podnevlja sačuvao je velikim sombrerom pa se naša pozvanim da dijeli dijagnoze i terapiju pacijentima

Edited by - RAKOSI4 on 02/03/2018 11:33:05
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37376 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/03/2018 : 13:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Vidim da jednom clanu upravo istekla kazna od 48 sati, ali njegov posljednji post je od 23. 2. 2018 Tu nesto ne stima...

76 (1) - 48 sati - uvrede - kazna ističe 02.03.2016.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 02/03/2018 : 13:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message
Kasniš dvije godine.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37376 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/03/2018 : 14:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by RadioClash

Kasniš dvije godine.


Vidi, stvarno!



Vidim, solar nesto promjenio u tom pocetnom postu, ali posto sam trazio danasnji datum (misleci da je netko zavrsio kaznu)... Vidim da su kasper i SPQRoma popili.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 02/03/2018 14:05:09
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 02/03/2018 : 19:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Cromwell

Jel mogu ja nešto reći kao čovjek koji svakodnevno prati forum?
Jače je od mene jebiga.

1. Ajd ne lažimo se. Dodsferdov potpis jest provokacija i takvim sranjima uopće nije mjesto na stripovskom forumu. Ne vidim da netko stavlja očenaš u potpis (tutta je blizak tome ali ne prelazi granicu dobrog ukusa). Iako je meni sasvim jasno da se tu radi o šok efektu, zajebanciji, običnoj BM estetici - neki drugi forumaši možda (i očito) nisu upućeni u to. A zašto bi i bili? Isticanje svoje vjere ili nevjere bi trebalo biti dozvoljeno samo kao reakcija. Što je upravo ono što se događa (antov topik) Nisam baš siguran da je Dodsferdov prošli i sadašnji potpis bio reakcija na bilošto osim kao sredstcvo privlačenja pažnje.
Uostalom, ako je netko usamljen i nema s kime podijeliti i istaknuti svoja razmišljanja i stavove o religiji i black metalu onda takve težnje može upražnjavati na tematskim forumima. Internet je ogroman.
Opravdanja u smislu "to su samo tekstovi pjesme" su totalno jadna i podmukla. Što je sljedeće? Da netko sutra stavi neki tekst nekog random NSBM benda.

Što se tiče "loštosti" moderatora- radije bi kopao grabe nego se bakćao sa forumašima kojima se stripovi više ne čitaju pa bi se malo čupali i grizli po svaštari.
Jedan je u pubertetu, drugi piše ko da je na ispovjedi kod socijalnog radnika, treći bi se htio uzdignuti od prošlih grijehova ali mu ne ide jer ga četvrti zajebava, petog nitko živ ne razumije jer slikovito baljezga i brije si da je mađarski vampir iz stripa .... Ne znam koliko paklova Dante nije uključio u svoje djelo ali panišer bi mu dobro došao u neinspirativnim trenucima.

A ovo nekupovanje Fibre zbog Manhuntera je urnebes! Skužio sam to još u topiku za strip oskare ali mi je izgledalo totalno nevjerojatno da bude istinito.

Iako se ne slažem sa izbacivanjem Nesvrstanog i Kraša (meni obojica vjerojatno među top 5 forumaša ) neka ovaj moj upis bude shvaćen kao javna podrška moderatorima koji nekad gadno zajebu; pogotovo kao što vidimo u timingu treniranja strogoće. Ali još se i dobro drže uzevši u obzir nevjerojatne količine svakodnevnog spama, infantilnosti i izdrkavanja.



I onda se pojavi šesti kojega svako razumije, a fura se da je veliki meksički revolucionar koji štiti siromašne seljake .

Svoj pametni mozak od velikog prodora sunca i ishlapljivanja ,meksičkog podnevlja sačuvao je velikim sombrerom pa se naša pozvanim da dijeli dijagnoze i terapiju pacijentima



Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24682 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/03/2018 : 20:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Vidim da jednom clanu upravo istekla kazna od 48 sati, ali njegov posljednji post je od 23. 2. 2018 Tu nesto ne stima...

76 (1) - 48 sati - uvrede - kazna ističe 02.03.2016.






Mogu li dobiti adresu od tvog leka...khmm...dilera?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/03/2018 : 20:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Pa dobro, čovjek je malo spor, kaj sad...

:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46560 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/03/2018 : 19:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
glede i unatoč Dodsferdovog izbacivanja; jel sad zabranjeno koristit ikakve vjerske potpise ili samo one koji smetaju nekim forumašima?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 05/03/2018 : 20:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

glede i unatoč Dodsferdovog izbacivanja; jel sad zabranjeno koristit ikakve vjerske potpise ili samo one koji smetaju nekim forumašima?



mislim da nebi trebo imat problema ukoliko si vjernik crkve nikole tesle ili denser hare krišne
nediraj muhameda i džisusa i neš imat problema

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 05/03/2018 : 20:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Krase, ti si od mene tražio da te izbacim. A ja sam ti rekao da ne želim da to uradim bez razloga.

Što se topica tiče, zahvali tvojim kolegama na ključu.
Koliko vas proganjam, vidi se da ne reagujem u ovom drugom topicu koji ste preobratili u izveštaj sa ratišta.

Tako da...ne znam gde grešim, zašto sam proliv i tragikomičan?



eto.to je upravo ono što je kod tebe ne shvatljivo.pa čojek nezna više kako da se ponaša
na osovini nije bilo nikakve svađe, prepirke, vređanja ovog onog
a ipak si zatovorio i to na dan moga izbacivanja
meni uz prkos valjda
i sad se i dalje dipli o sirijskom ratu ali na skroz pogrešnom topiću..
pa me eto zanima.čemu sve to
kad se možemo fino družit
al nema veze
tvoji potezi nekad baš kod ljudi izazivaju otpor.ali to su tvoji potezi..niko nema protiv tebe bašništa
i nevidim da te neko vređa
ovo je ovde balkan zemlja iz snova
možda si zaboravio
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 05/03/2018 : 20:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
moram i ovo da kažem
za 'nevnik
malo sam popio pa mi jezik brži od pameti
ja sam član tripova.com od samog početka dakle 15 godina
a bio sam posmatrač od prvog dana.bukvalno i doslovno od prvog dana
i neki članovi i članice su se lično i personalno uvjerili na moju zbirku stripova na koju sam ovak odoka spisko jedno dvajes iljada evrova
i da ne idem na put ma kud me vodio bez bar desetak stripova
ali eto, ja sam rešio da se neću mešati na stripovskom delu foruma iako sve pratim.baš sve
piskuljim na dva-tri topića i smatram da nisam zaslužio 50 i kusur banova
al de ajd.šta je tu je
barem mi dozvolite slobodu govora na ta dva-tri topića
pa neće biti kraj svijeta ako i stari KRAS koju prozbori makar bilo i politički
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/03/2018 : 20:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

glede i unatoč Dodsferdovog izbacivanja; jel sad zabranjeno koristit ikakve vjerske potpise ili samo one koji smetaju nekim forumašima?


A tko ti brani
Dok ne vriđaš drugu vjeru
I nisu obojeni nekim debilizmom,razumimo se ,jel
A dosfredov potipis ima veze s vjerom koliko i ja sa tripicama

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24682 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/03/2018 : 21:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Dodsu niko nije ni prigovorio na potpisu. Barem ja nisam.

Šta su tripice?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/03/2018 : 21:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Šta su tripice?

Neki to zovu hranom, ja ne.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 05/03/2018 : 21:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Dodsu niko nije ni prigovorio na potpisu. Barem ja nisam.

Šta su tripice?



valjda škembići
fuj
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24682 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/03/2018 : 21:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Fuj i od mene.😀

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 05/03/2018 : 21:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Dodsu niko nije ni prigovorio na potpisu. Barem ja nisam.

Šta su tripice?



nisi mu prigovorio ali si ga isprovocirao na onom topiću o metalcima
barem ja tako vidim
i to jeste problem.mislim.znam da si moderator i da možeš sve
al tako to ispada
uletiš.isprovociraš nekog bezveze
ovaj uzvrati
ti uzmeš to kao ličnu uvredu
sledi baniranje
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.69 seconds. Snitz Forums 2000