forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 06/03/2021 : 17:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Da li ste razmislili da bi možda bilo dobro stati s takvim ponašanjem ( s obje strane ) i dogovoriti se kao odrasli muškarci.
Ako ne ide, uvijek postoji opcija napuštanja foruma ili udaljavanja jedni od drugih.

Osobno nemam ništa od pisanja ovoga, samo vam želim reći koliko ispadate smiješni i djetinjasti, potpuno nepotrebno.

Ja vam kažem, a vi vidite.



Kakvi sad dogovori, medjusobno udaljavanje, kakve pizdarije. Meni si prije dvi tri godine govorio da dodjem na neki privatni termin u neku dvoranu di bi me pred voditeljem dvorane ili sta vec prebio i pokazao da nije bitno sto si kao dosta nizi od mene jer imas veliko srce pa to nadoknadjujes, uznaravno viteska pravila kao sto kolega gore navodi.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/03/2021 : 17:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Svi to znaju na ovom forumu.
Ako te uvesaljava ponavljati, slobodno, meni je drago da sam nekome uljepšao dan.
Ugodan dan ti želim, kolega.

Edit:

Edit:
Evo da odgovorim tebi, kolegi Valteru i svima koji imaju potrebu na sličan način voditi raspravu sa mnom.
Dragi moji, Vi ste radili i gore stvari na ovom forumu, za razliku od Vas ja nemam potrebu to iznositi zato što znam da svatko pogriješi i da svatko može sve reći u efektu.
Tko je to savršen od Vas, preko mene do bilo koga ovdje na forumu? Pokažite mi ga.
Meni je izuzetno žao vidjeti da svoj život i vrijeme trošite na frustracije prema nekome koga uopće ne poznajete k tome još na forumu, a još poraznije za Vas su činjenice da izvlačite stvari od prije par godina.
Moje " viteštvo " bi trebalo utjecati na Vas " viteški " a ne suprotno.
Ako mogu ja ( kako Vi aludirate ) od divljaka postati vitez, onda može svatko, žao mi je što kod Vas baš i ne ide.


Nama trojici zajednička je jedna stvar, a to je da smo bili udaljeni na godinu dana.
Pogledajte promjene na sebi prije nego što kod mene pogledate, onda ćete moći bolje vidjeti moje nedostatke i mane.
Kolega Valter kaže da se ja " savijam " pod nekim, što reći, nekim ljudima je lakše plakati nego promjeniti se i ostati u zabludi da su savršeni.
Stoga dragi moj kolega, ima jedna kineska poslovica koja kaže " Čovjek koji ne mijenja svoje misli ili je vrlo mudar, ili je budala ".
Još jednom želim ti ugodan dan, bolju komunikaciju sa mnom u buduće ako budeš želio naravno...
Nadam se da nema indignacija.
Lijepo te pozdravljam.

Edited by - Tonka24 on 06/03/2021 18:20:04
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/03/2021 : 18:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Isprike svima na zatrpavanju teme.

Pitanje za moderatore.
Da li bi bilo dobro otvoriti temu " rasprava među forumašima ", gdje bi se ovakve i slične teme mogle nesmetano raspraviti?
Naravno bez politike i uvreda.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/03/2021 : 18:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Tko je to savršen od Vas, preko mene do bilo koga ovdje na forumu? Pokažite mi ga.




.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4818 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 06/03/2021 : 18:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Teller je savršen
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/03/2021 : 19:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Isprike svima na zatrpavanju teme.

Pitanje za moderatore.
Da li bi bilo dobro otvoriti temu " rasprava među forumašima ", gdje bi se ovakve i slične teme mogle nesmetano raspraviti?
Naravno bez politike i uvreda.



Što se mene tiče, može. Taman da ne moram da vas jurim po forumu da vas izbacujem.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/03/2021 : 21:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Tonka24

Tko je to savršen od Vas, preko mene do bilo koga ovdje na forumu? Pokažite mi ga.




.


Dobro za tebe znamo, ti se ne računaš.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/03/2021 : 21:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Teller je savršen



Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/03/2021 : 21:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Tonka24

Isprike svima na zatrpavanju teme.

Pitanje za moderatore.
Da li bi bilo dobro otvoriti temu " rasprava među forumašima ", gdje bi se ovakve i slične teme mogle nesmetano raspraviti?
Naravno bez politike i uvreda.



Što se mene tiče, može. Taman da ne moram da vas jurim po forumu da vas izbacujem.


Super, ali nema izbacivanja ako ne bude politike i uvreda.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8389 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/03/2021 : 21:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Ne kužim, ako se može čitat između redova, Valter se kao i uvijek zajebavao i izletio samo zato jer se Tonka žalio moderatorima za neke kakti provokocije?

Ako je to zaista istina, onda zaista nemam riječi.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/03/2021 : 21:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message


Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Tonka24[/i]

Isprike svima na zatrpavanju teme.

Pitanje za moderatore.
Da li bi bilo dobro otvoriti temu " rasprava među forumašima ", gdje bi se ovakve i slične teme mogle nesmetano raspraviti?
Naravno bez politike i uvreda.



Što se mene tiče, može. Taman da ne moram da vas jurim po forumu da vas izbacujem.


Super, ali nema izbacivanja ako ne bude politike i uvreda.
[/quote]

Zašto bi neko bio izbačen ako ne vređa ili ne političari?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/03/2021 : 21:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Kako zašto? Al niste na tripu SSSR 38/39.?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 06/03/2021 21:47:09
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/03/2021 : 21:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

Kako zašto? Al niste na tripu SSSR 38/39.?



Ja nikad.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/03/2021 : 22:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Trockistu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/03/2021 : 22:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Ne kužim, ako se može čitat između redova, Valter se kao i uvijek zajebavao i izletio samo zato jer se Tonka žalio moderatorima za neke kakti provokocije?

Ako je to zaista istina, onda zaista nemam riječi.



Valter je izletio zbog spama.
Nakon mog upozirenha "Ajmo dosta spama" on je spamao.
I zato je udaljen.
Na 48 sati.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/03/2021 : 22:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Ne kužim, ako se može čitat između redova, Valter se kao i uvijek zajebavao i izletio samo zato jer se Tonka žalio moderatorima za neke kakti provokocije?

Ako je to zaista istina, onda zaista nemam riječi.


Kolega ne znam zašto radiš potpuno nepotrebnu konfuziju.
Ovo je na granici makinacija, nema potrebe za time.

Po tebi bi onda trebalo biti pitanje trenutka izbacivanje GB-a kao rezultat mojeg žaljenja moderatorima, zar ne? Kolega, mogu se ja sam obraniti bez takvih ( da se ponovim ) makinacija.

Ovakve stvari na koje ti aludiraš me uopće ne zanimaju niti me zanima odakle ti to.Mogu ti samo reći da to ne bi napravio ni prije pet godina, danas si to jednostavno ne dopuštam.

Svatko tko s razumijevanjem pročita moj post namijenjen spomenutim kolegama, jasno vidi da se radi o aksiomu u odnosu na ovo što želiš reći.

Osim ako se nisi našao u rečenicama koje sam namijenio kolegama. Nadam se da nisi.

Ne mogu vjerovati da nakon nekih postova moram pisati kako uopće nemam ništa protiv kolege Valtera, to potvrđuje i ignoriranje njegovog upisa, ne u ponižavajućem ili podcjenjivajućem smislu, nego u smislu nečega meni nepotrebnog i nevažnog za odgovaranje. Nadovezao se kolega GB i onda sam oglasio na te upise.

Da ne ispada da govorim u prazno, ako postoji tako nešto, neka se slobodno javi moderator kojemu sam se žalio na Valtera ili zatražio izbacivanje. Ja sam za raspravu, naravno ako ima logike i smisla za nju.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/03/2021 : 00:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter



Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Tonka24[/i]

Isprike svima na zatrpavanju teme.

Pitanje za moderatore.
Da li bi bilo dobro otvoriti temu " rasprava među forumašima ", gdje bi se ovakve i slične teme mogle nesmetano raspraviti?
Naravno bez politike i uvreda.



Što se mene tiče, može. Taman da ne moram da vas jurim po forumu da vas izbacujem.


Super, ali nema izbacivanja ako ne bude politike i uvreda.



Zašto bi neko bio izbačen ako ne vređa ili ne političari?
[/quote]
Vidiš da se zafrkavam?
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11352 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/03/2021 : 02:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by going going

Zasto je Valter izbacen, bukvalno najduhovitiji clan foruma zajedno sa Zeljkom. Uneo je svezinu na forum i ne pise samo offtopic nego i komentarise stripove.


čovjek koji je izbačen 890 puta,jednom je izbačen i na godinu dana...stvarno, i ja se pitam...sutra organiziramo skup na Jelačić placu...Zašto je Vlaster nepodoban?



Pa sta sad, treba ga apriori odmah uvek izbacivati?
Stvarno je Valterovo izbacivanje bilo ni zbog cega.
Ako se pojedinci medju moderatorima ne smire sebe i strasti na forumu i ne spuste lopte, a ne da reaguju kao da imaju najkraci moguci fitilj na planeti, onda ce mnogi dobri forumasi napustiti forum.
A Markos je inace i izjavio negde skoro da su izbacivanja na godinu dana glupost i da to nije trebalo da dozvoli. A valter je bio izbacen na godinu dana, tako da bi ovaj takozvani ,,spam" mogao da mu se progleda kroz prste. Iako ovo niti je spam niti je vredjanje niti politika, nego zezancija. Nisam znao da je to kaznjivo na forumu.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8389 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/03/2021 : 07:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
A ništa, ispričavam se Tonki, al zaista nisam vidio nikakav razlog za izbacivanjem Valtera, osim da se neko žalio na njega zbog nečega.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/03/2021 : 21:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Isprika prihvaćena.
Gore iznad imaš objašnjenje zašto je izbačen a piše i kod kazne spam.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/03/2021 : 21:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Preselite raspravu da ne zatrpavamo dalje.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=52061
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 07/03/2021 : 21:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
Nepotreban topic.
Svim raspravama vezanim za rad moderatora i baniranje mjesto je ovdje. Sve ostale rasprave riješavaju se na mjestu gdje su nastale.
Scomu nije potrebna DW-ova "hospitalizacija" ili "kafanske priče", ostavimo to drugim forumima.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/03/2021 : 21:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Kolega uopće nisam mislio na takav tip tema na DW forumu.
O tome koliko je nepotrebno, bilo bi dobro da pogledaš koliko je ljudi u zadnji 15 dana izletilo zbog spama.
Isto ne bi bilo na odmet da izbrojiš koliko su puta moderatori upozoravali da se prestane sa spamom.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 07/03/2021 : 22:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
Ne govorim o "tipu tema" već o konceptu.
I valjda si mislio ono što si i napisao "Rasprava među forumašima", mišljenja sam da se sve rasprave završavaju tamo gdje su i nastale, jer to je najbezbolnije i kratkog je vijeka, prebacivanje u poseban topic ne donosi ništa dobra. Potencijalno rasplamsavanje neminovne zle krvi nam ne treba.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/03/2021 : 22:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by going going

Zasto je Valter izbacen, bukvalno najduhovitiji clan foruma zajedno sa Zeljkom. Uneo je svezinu na forum i ne pise samo offtopic nego i komentarise stripove.


čovjek koji je izbačen 890 puta,jednom je izbačen i na godinu dana...stvarno, i ja se pitam...sutra organiziramo skup na Jelačić placu...Zašto je Vlaster nepodoban?



Pa sta sad, treba ga apriori odmah uvek izbacivati?
Stvarno je Valterovo izbacivanje bilo ni zbog cega.
Ako se pojedinci medju moderatorima ne smire sebe i strasti na forumu i ne spuste lopte, a ne da reaguju kao da imaju najkraci moguci fitilj na planeti, onda ce mnogi dobri forumasi napustiti forum.
A Markos je inace i izjavio negde skoro da su izbacivanja na godinu dana glupost i da to nije trebalo da dozvoli. A valter je bio izbacen na godinu dana, tako da bi ovaj takozvani ,,spam" mogao da mu se progleda kroz prste. Iako ovo niti je spam niti je vredjanje niti politika, nego zezancija. Nisam znao da je to kaznjivo na forumu.


da...apriori i ne apriroi...zamisli da ti ja svako malo dođem do kućnog praga...i svaki jebeni dan te prcam...šta bi ti-izvadio kiselu i slatko svaki put...pozvao me poslije na ručak?navečer bi se izopijali i išli na kurve?ujutro bi na kiselu čorbu izvlačili fleke?

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000