forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/07/2015 : 22:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
Aha sad mi je sve jasno...pa zaslužio je ban.

Naime, nisam čitao taj topic pa sam pomislio da je ovdje primio ban zbog toga što je napisao nešto gadno što je poslije editirao.

Edited by - Zoroasterixx on 22/07/2015 22:28:21
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 22/07/2015 : 22:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Apsolutno, da bi reč rekel.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 22/07/2015 : 22:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
Ja mislim da ljudi ovdje ne vole njega zato što radi za ozbliljne novine i u ovim kriznim vremenima na pošteni način zarađuje za kruh

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/07/2015 : 22:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by bjelolasica

Ja mislim da ljudi ovdje ne vole njega zato što radi za ozbliljne novine i u ovim kriznim vremenima na pošteni način zarađuje za kruh



Znači zavist...to sve objašnjava...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/07/2015 : 00:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Pa i sad, tvoju priču o Teslinin roditeljima je manhunter malo "pogrešno razumio", pa je mladjo kolegijalno uskočio da spasi stvar. Ali naravno, ti ono nisi ozbiljno mialio, bila je to samo zajebancija.




Čekaj malo.
Prvo napišeš kako ti ni globinjo ni ja nismo smešni, iako znaš da se zezamo.
Onda ti ja napišem da je globinjo ozbiljno mislio, a da sam ga ja zezao.
A ti na sve to izvedeš zaključak kako se globinjo zeza, a ja ozbiljno mislim

Pobedio Hajduk večeras ako je meni ovde jasno kakve ti logičke puteve imaš....

I još je mladjo upao da "spasi stvar"?







Nego, još malo o mojoj logici: prije par mjeseci na drugom topicu ti si ustvrdio da je Ivan Gundulić Srbin, pa kad je forum na to naglo zamuknuo (jer, je li, ipak si ti moderator, pa je jednostavnije i oportunije prešutjeti), krenuo si se vaditi da zapravo nisi tako mislio, da je sve zafrkancija i da je čudno da to nitko nije shvatio. Niti nakon toga nitko se nije nasmijao, valjda nam nije bilo smiješno, što li.

Sad najprije globinjo izvuče Teslinu genealogiju, pa mu ti odgovoriš protutvrdnjom, onda on kaže da mu je sve to zapravo sasvim nevažno (aha, svakako, i ja tako po netu tražim korijene velikih ljudi iz puke dosade, pa ih postam iako su mi sasvim nebitni) i da se zajebavao, dok ti opet izlaziš s tim da je on bio ozbiljan a da se eto ti zajebaješ.

I kako ja to tvoju zajebanciju opet ne kužim, ni onda s Gundulićem niti sada s Teslom. No dobro, tješi me barem što nisam jedini.

Jer kako vidiš, nitko se ne smije vašoj zajebanciji, jer je jednostavno jasno da nikakve zajebancije tu niti nema, nego da je tvrdnja o "zajebanciji" naknadni alibi za izvlačenje da ne mislite što mislite, ili da vam to barem "nije važno".

Do nekog slijedećeg, recimo Ive Andrića ili Marka Marulića, kad će se s obje strane opet najprije potegnuti argumenti o njihovim nacionalnim pripadnostima, a onda reći da je sve zajebancija, cool i zeka, i kako to da forumaši ne kuže takav tip humora.

S hrpom smajlija stvar možda i po treći put prođe, nakon što mladjo posta "ajmo, mir", "dosta s tim" ili tako nešto. Ipak ste vi moderatori, pa se nije red s rogatima bosti.

Ups, dobro se sjetih


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/07/2015 : 01:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
O, znam kako je.
Odoh ja dok vam ne prođe.
PMS, jel..
najradije bih bez smajlića.
:)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/07/2015 : 01:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ovo s Gunudlićem si potpuno krivo shvatio, vjeruj mi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24704 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/07/2015 : 06:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Ovo s Gunudlićem si potpuno krivo shvatio, vjeruj mi.





Eto, ima i pametnih na ovom forumu.

Meni je samo neizmerno zanimljivo da su valjda svi zapamtili tog Gundulića, a niko niko nije zapamtio da sam više puta rekao daje Tesla američki naučnik i da ni Srbi ni Hrvati nemaju ama baš nikakvog prava da ga svojataju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24704 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/07/2015 : 07:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
I još nešto: svi ovi koji hoće da dokažu da je Tesla bio Srbin/Hrvat u stvari hoće da dokažu da je srpski/hrvatski narod pametan. Ja kažem da to samo dokazuje da se ponekad u tim narodima rodi i neko pametan.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/07/2015 : 07:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Ovo s Gunudlićem si potpuno krivo shvatio, vjeruj mi.





Pa rekao sam da je i to bila zajebancija, kao što je i ovo sad. Svi se dobro zajebaju/zajebajemo, samo što nikome nije smiješno, a i te tvrdnje o zajebanciji uvijek stignu naknadno, kad izostanu smijeh i zabava i kad se bude "pogrešno shvaćen".
No idemo dalje, do nečije nove nacionalne propadnosti, izvučene genealogije koja je nevažna i zsjebancije, sve uz hrpu namigivanja i smajlija.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24704 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/07/2015 : 07:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
A ono što je meni zasmetalo kod globinja nije to šta je napisao, već to što raspiruje vatru nepotrebno. Zato sam mu ono napisao, da vidi kako rasprava može da ode u pogrešnom smeru. Mada on dobro zna šta i kako sam ja mislio. Dovoljno je inteligentan, a i poznajemo se već više od deset godina.
To je to, ni manje ni više.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6362 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/07/2015 : 08:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by tinton

Ovo s Gunudlićem si potpuno krivo shvatio, vjeruj mi.





Eto, ima i pametnih na ovom forumu.

Meni je samo neizmerno zanimljivo da su valjda svi zapamtili tog Gundulića, a niko niko nije zapamtio da sam više puta rekao daje Tesla američki naučnik i da ni Srbi ni Hrvati nemaju ama baš nikakvog prava da ga svojataju.



Najljepše je ovo ismijano u filmu Danila Šerbedžije '72 dana' kad Bogdan Diklić konstatira: "MI Ličani smo izumili struju. I kiseli kupus i struju."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46584 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/07/2015 : 09:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

I još nešto: svi ovi koji hoće da dokažu da je Tesla bio Srbin/Hrvat u stvari hoće da dokažu da je srpski/hrvatski narod pametan. Ja kažem da to samo dokazuje da se ponekad u tim narodima rodi i neko pametan.



misliš?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 23/07/2015 : 11:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by tinton

Ovo s Gunudlićem si potpuno krivo shvatio, vjeruj mi.





Eto, ima i pametnih na ovom forumu.

Meni je samo neizmerno zanimljivo da su valjda svi zapamtili tog Gundulića, a niko niko nije zapamtio da sam više puta rekao daje Tesla američki naučnik i da ni Srbi ni Hrvati nemaju ama baš nikakvog prava da ga svojataju.



Najljepše je ovo ismijano u filmu Danila Šerbedžije '72 dana' kad Bogdan Diklić konstatira: "MI Ličani smo izumili struju. I kiseli kupus i struju."

Postoje četiri vrste Ličana
Pametni kao Tesla
Jaki kao Matijević
Sretni kao Jovanka
I ostali

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/07/2015 : 13:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Heh ...,

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14643 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/07/2015 : 19:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Vronski, stvarno si postao krajnje iritantan s tim svojim nacionalističkim eskapadama. Prestani drobiti ili idi na mjesta gdje se takvi okupljaju.


Da moram primjetiti tesko nacionalisticki nastrojen tip, mislim ok mi je ali dosadi slusati " srbi su najbolji na svijetu svi ostali su ipod " daj ohladi se malo.
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 23/07/2015 : 20:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by wolf

Vronski, stvarno si postao krajnje iritantan s tim svojim nacionalističkim eskapadama. Prestani drobiti ili idi na mjesta gdje se takvi okupljaju.


Da moram primjetiti tesko nacionalisticki nastrojen tip, mislim ok mi je ali dosadi slusati " srbi su najbolji na svijetu svi ostali su ipod " daj ohladi se malo.


Pa kad jesu.
Ali zaboravljaš da svi postojeći narodi potiču od srba.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14643 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/07/2015 : 20:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Nisam znao da sam srbin...hvala na otkrivanju mog porijekla
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4540 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/07/2015 : 20:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by sergej773

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by wolf

Vronski, stvarno si postao krajnje iritantan s tim svojim nacionalističkim eskapadama. Prestani drobiti ili idi na mjesta gdje se takvi okupljaju.


Da moram primjetiti tesko nacionalisticki nastrojen tip, mislim ok mi je ali dosadi slusati " srbi su najbolji na svijetu svi ostali su ipod " daj ohladi se malo.


Pa kad jesu.
Ali zaboravljaš da svi postojeći narodi potiču od srba.



cijeli život svoj

znao sam,slutio sam

i sad konačno znam što sa mnom nije u redu

fala sergej

več sam se mislio psikijatru javit

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4540 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/07/2015 : 20:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
smajliića sam zaboravio nadodat




Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2595 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 23/07/2015 : 20:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
Pingvini su popingvinceni Srbi.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 24/07/2015 : 23:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
ni sto smajliča ne može ublažiti ove bedne pokušaje provokacija. kretenčine. razlaz bagra. gdje ste sada ekipa mladjo&manhunter&globinjo?

Edited by - trolodtroje on 24/07/2015 23:05:43
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 25/07/2015 : 11:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by trolodtroje

ni sto smajliča ne može ublažiti ove bedne pokušaje provokacija. kretenčine. razlaz bagra. gdje ste sada ekipa mladjo&manhunter&globinjo?


Da, pravi su se nasli da komentarisu vronskog...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10034 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 25/07/2015 : 20:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
quote:
Originally posted by trolodtroje

ni sto smajliča ne može ublažiti ove bedne pokušaje provokacija. kretenčine. razlaz bagra. gdje ste sada ekipa mladjo&manhunter&globinjo?




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/07/2015 : 23:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by trolodtroje

ni sto smajliča ne može ublažiti ove bedne pokušaje provokacija. kretenčine. razlaz bagra. gdje ste sada ekipa mladjo&manhunter&globinjo?


U čemu je problem?

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000