forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2592 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 28/08/2015 : 11:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
mladjo izbacio thekidea, a u p.... covjek jednom zasao "juzno od Bonellija" i aj ca... jako stimulirajuce za njega.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/08/2015 : 12:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

Ti se Wileru gubiš. priznao si kako nisi najbolje upoznat sa situacijom i detaljima na forumu a usuđuješ se “ prosipati pamet “.



Krugeru, forum sam nešto intenzivnije pratio već 2002.-2005., čak sam tada i napisao koji post o Texu, Zagoru, samo pod bratovim nickom koji se logirao godinu prije mene. Prijavio sam se uglavnom zbog recenzija i komentara, što mi je tada bilo daleko najzanimljivije. Pa opet, sjećam se relativno dobro te situacije prvih godina foruma, iz vremena kad nije bilo zabranjenih tema, i pamtim koji je kaos znao nastati. Nije nevažna stvar da su prvo sve teme bile dozvoljene, pa su onda jednoga dana zabranjene, to sigurno nije bilo iz čista mira, što znaš puno bolje od mene.

Prije par godina opet sam počeo pratiti forum, znatno intenzivnije nego prvi put. Da, nisam toliko pratio moderatore, baniranje i sl., a naravno ni sve teme u Svaštari, ali to je poprilično poraslo posljednjih mjeseci. U detalje zato i ne ulazim previše, komentiram što mislim da je najbolje za forumsko ponašanje. Jer i bez obzira na moja saznanja otprije, niti je ovo prvi forum ikad, niti na njemu sudjeluje ijedna druga vrsta osim ljudske.

Ljudi imaju svoja bazična razmišljanja koja su gotovo nepromjenjiva, što samo po sebi ni ne mora biti nešto loše. Moguće su modifikacije uokolo te baze (a ako i one, sve ovisi od osobe do osobe) te različita nadograđivanja, dodavanja, oduzimanja. Teoretski, sve je moguće i potpuno obrnuto, samo, ako je osoba već izgrađena nisu velike šanse. Soliti nekome pamet (dakle: biti napastan) zato ne samo da mi ne pada napemet, nego je i potpuno besmisleno.

Iznosim svoje mišljenje, čime radim potpuno isto što i svi drugi, ništa manje, ništa više.
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/08/2015 : 13:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message
Hm, hajde da se malo ispravim u jednoj rečenici: "... ako osoba samu sebe smatra već potpuno izgrađenom, dovršenom u cijelosti i za sva vremena..."
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16765 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/08/2015 : 13:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Willer

quote:
Originally posted by Kruger

Ti se Wileru gubiš. priznao si kako nisi najbolje upoznat sa situacijom i detaljima na forumu a usuđuješ se “ prosipati pamet “.



Krugeru, forum sam nešto intenzivnije pratio već 2002.-2005., čak sam tada i napisao koji post o Texu, Zagoru, samo pod bratovim nickom koji se logirao godinu prije mene. Prijavio sam se uglavnom zbog recenzija i komentara, što mi je tada bilo daleko najzanimljivije. Pa opet, sjećam se relativno dobro te situacije prvih godina foruma, iz vremena kad nije bilo zabranjenih tema, i pamtim koji je kaos znao nastati. Nije nevažna stvar da su prvo sve teme bile dozvoljene, pa su onda jednoga dana zabranjene, to sigurno nije bilo iz čista mira, što znaš puno bolje od mene.

Prije par godina opet sam počeo pratiti forum, znatno intenzivnije nego prvi put. Da, nisam toliko pratio moderatore, baniranje i sl., a naravno ni sve teme u Svaštari, ali to je poprilično poraslo posljednjih mjeseci. U detalje zato i ne ulazim previše, komentiram što mislim da je najbolje za forumsko ponašanje. Jer i bez obzira na moja saznanja otprije, niti je ovo prvi forum ikad, niti na njemu sudjeluje ijedna druga vrsta osim ljudske.

Ljudi imaju svoja bazična razmišljanja koja su gotovo nepromjenjiva, što samo po sebi ni ne mora biti nešto loše. Moguće su modifikacije uokolo te baze (a ako i one, sve ovisi od osobe do osobe) te različita nadograđivanja, dodavanja, oduzimanja. Teoretski, sve je moguće i potpuno obrnuto, samo, ako je osoba već izgrađena nisu velike šanse. Soliti nekome pamet (dakle: biti napastan) zato ne samo da mi ne pada napemet, nego je i potpuno besmisleno.

Iznosim svoje mišljenje, čime radim potpuno isto što i svi drugi, ništa manje, ništa više.




Ispočetka, kad je ovaj forum nastao, nije bilo moderatora. Ne sjećam se baš točno, moderatori su uvedeni ili krajem 2002 ili početkom 2003 godine i to nakon prve žešće rasprave i svađe, do tad su rasprave bile miroljubive a bilo je manjih “ čarki “. U to vrijeme je bilo manje ljudi na foumu i dobar dio forumaša se međusobno poznavao. A i nekako se u to vrijeme drugačije pisalo, otvorenije i iskrenije. Danas je stil pisanja uglavnom pod.ebantski. Uglavnom, bilo je svega i svačega. Mislim da se ekipa koja voli provocirati preselila na stripovski dio foruma, iako to nije problem primijetiti teško je nekog za to optužiti jer se radi o ozbiljnim temama, osobno sam se nekoliko puta šokirao kako neki pojedinci znaju biti bezobrazni i bahati u tom stripovskom djelu, pa četo gubim volju raspravljati u tom djelu foruma. Svaštara je uglavnom za.ebantski dio foruma, tu ti tamo netko pretjera, ali ga nije problem utišati jer se ekipa ionako dobro poznaje, ne mislim uživo nego kroz pisanje. Po meni ponekad moderatori prestrogo reagiraju, kao u slučaju eura, ovaj nije ni gledao tko što piše već je pisao tekstove i odgovore nekim pojedincima, kad je moderator to primijetio mogao je zažmiriti na jedno oko i pričekati da se ovaj ispuše, pa ga onda upozoriti, ako se ovaj ogluši, zna se što slijedi.
Nekako mi se čini kako si se uključio u hajku protiv manhuntera, možda griješim. No, manhunter je sasvim ispravno postupio što je zaključao i što neće otključati onaj topic, možda nisi pratio detalje ali taj topic je prerastao u sasvim nešto drugo i udaljio se dosta daleko od teme. problem je što je manhunter tim potezom dirnuo u “ osinje gnijezdo “ , nezadovoljni su neki privilegirani forumaši pa ga sada cijelo vrijeme proganjaju, napadaju i provociraju što nije korektno.
Nisi kritizirao poteze mladje, na primjer: u sportskom dijelu topica na topicu o Dinamu lik pod.jebava nas Dinamovce, a mladjo ne kuži da se ovaj za.ebava već mu naivno ide objašnjavati. Naravno to nije ni za upozorenje niti za izbacivanje to je sportska za.ebancija između navijača koji su rivali. Mladjo često reagira na direktna pisanja i ispade nego na one podle i zlobne, nekako mi se čini kako ne zna prepoznati podlost nekih pojedinaca, koji to naravno iskorištavaju i zloupotrebljavaju.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16765 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/08/2015 : 13:45:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

U vezi Eura - ako je prošla kazna bila mjesec dana, onda slijedeća može biti samo mjesec ili godinu.
nema vraćanja kazni.
bilo bi primjerenije da je dobio za ovaj spam manju kaznu ali takva su pravila. nema više "specijalnih" kazni od par sati/dana.
Jer kad bi jednom to dopustili, onda bi svi to stalno tražili.
euro trba pripaziti jer ovakav spam mu se nigdje ne bi tolerirao.



Ali u pravilima to ne piše. Vi ste se vjerojatno tako dogovorili.
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/08/2015 : 13:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger


Ispočetka, kad je ovaj forum nastao, nije bilo moderatora. Ne sjećam se baš točno, moderatori su uvedeni ili krajem 2002 ili početkom 2003 godine i to nakon prve žešće rasprave i svađe, do tad su rasprave bile miroljubive a bilo je manjih “ čarki “. U to vrijeme je bilo manje ljudi na foumu i dobar dio forumaša se međusobno poznavao. A i nekako se u to vrijeme drugačije pisalo, otvorenije i iskrenije. Danas je stil pisanja uglavnom pod.ebantski. Uglavnom, bilo je svega i svačega. Mislim da se ekipa koja voli provocirati preselila na stripovski dio foruma, iako to nije problem primijetiti teško je nekog za to optužiti jer se radi o ozbiljnim temama, osobno sam se nekoliko puta šokirao kako neki pojedinci znaju biti bezobrazni i bahati u tom stripovskom djelu, pa četo gubim volju raspravljati u tom djelu foruma. Svaštara je uglavnom za.ebantski dio foruma, tu ti tamo netko pretjera, ali ga nije problem utišati jer se ekipa ionako dobro poznaje, ne mislim uživo nego kroz pisanje. Po meni ponekad moderatori prestrogo reagiraju, kao u slučaju eura, ovaj nije ni gledao tko što piše već je pisao tekstove i odgovore nekim pojedincima, kad je moderator to primijetio mogao je zažmiriti na jedno oko i pričekati da se ovaj ispuše, pa ga onda upozoriti, ako se ovaj ogluši, zna se što slijedi.
Nekako mi se čini kako si se uključio u hajku protiv manhuntera, možda griješim. No, manhunter je sasvim ispravno postupio što je zaključao i što neće otključati onaj topic, možda nisi pratio detalje ali taj topic je prerastao u sasvim nešto drugo i udaljio se dosta daleko od teme. problem je što je manhunter tim potezom dirnuo u “ osinje gnijezdo “ , nezadovoljni su neki privilegirani forumaši pa ga sada cijelo vrijeme proganjaju, napadaju i provociraju što nije korektno.
Nisi kritizirao poteze mladje, na primjer: u sportskom dijelu topica na topicu o Dinamu lik pod.jebava nas Dinamovce, a mladjo ne kuži da se ovaj za.ebava već mu naivno ide objašnjavati. Naravno to nije ni za upozorenje niti za izbacivanje to je sportska za.ebancija između navijača koji su rivali. Mladjo često reagira na direktna pisanja i ispade nego na one podle i zlobne, nekako mi se čini kako ne zna prepoznati podlost nekih pojedinaca, koji to naravno iskorištavaju i zloupotrebljavaju.



Nismo se razumjeli onda, moguće da sam bio čak prvi ili drugi koji je podržao zaključavanje topica u onom trenutku (poviri par stranica prije na ovom topicu, ako je to još tamo), a kritizirao sam jučer i mladju i manhuntera, drugog manje, prvog nešto više. O tome na Sportu ne znam ništa pa u to neću ulaziti.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4108 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 28/08/2015 : 14:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger
Po meni ponekad moderatori prestrogo reagiraju, kao u slučaju eura, ovaj nije ni gledao tko što piše već je pisao tekstove i odgovore nekim pojedincima, kad je moderator to primijetio mogao je zažmiriti na jedno oko i pričekati da se ovaj ispuše, pa ga onda upozoriti, ako se ovaj ogluši, zna se što slijedi.


Mislim da bi CIA trebala ISISovce mučiti tvojim postovima u zadnjih pola godine, a pogotovo onima gdje plačeš za upozorenjima u nedogled. Mislim stvarno daj prestani s tim čovječe. Znam da te BK za ovo ali prije si mi bio simpatičan dok si sada dosadan ko proljev. I ti i svi vi koji tražite pravdu za Eura. Kako mislite da bi vas itko uopće mogao shvatiti ozbiljno jednom kada se nekoga stvarno nepravedno izbaci?
Euro se glupirao i attention whoreavao. Zar stvarno nemate nikakvih događanja u životu da stalno tražite neke pozdarije po forumu

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16765 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/08/2015 : 14:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Wiler

Izgleda kako se nismo dobro razumjeli, no ti si sada, ako se ne varam, za otključavanje tog topica. Mišljenja sam da ga ne treba otvarati jer je tema barem triput prepričana u samom topicu, a da ne govorim o tome kako se duboko zaglibilo u neke teške i osjetljive teme.

Zaboravih, Ljudi na forumima često brkaju virtualni svijet sa stvarnošću, previše osobno doživljavaju ono što im drugi pišu. Vodila se rasprava na ovom forumu, mislim čak nekoliko puta, o toj temi.

Edited by - Kruger on 28/08/2015 14:39:49
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16765 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/08/2015 : 14:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by Kruger
Po meni ponekad moderatori prestrogo reagiraju, kao u slučaju eura, ovaj nije ni gledao tko što piše već je pisao tekstove i odgovore nekim pojedincima, kad je moderator to primijetio mogao je zažmiriti na jedno oko i pričekati da se ovaj ispuše, pa ga onda upozoriti, ako se ovaj ogluši, zna se što slijedi.


Mislim da bi CIA trebala ISISovce mučiti tvojim postovima u zadnjih pola godine, a pogotovo onima gdje plačeš za upozorenjima u nedogled. Mislim stvarno daj prestani s tim čovječe. Znam da te BK za ovo ali prije si mi bio simpatičan dok si sada dosadan ko proljev. I ti i svi vi koji tražite pravdu za Eura. Kako mislite da bi vas itko uopće mogao shvatiti ozbiljno jednom kada se nekoga stvarno nepravedno izbaci?
Euro se glupirao i attention whoreavao. Zar stvarno nemate nikakvih događanja u životu da stalno tražite neke pozdarije po forumu



Ne znam što bi ti napisao? Nisam već dugo kritizirao rad moderatora ili izbacivanje nekih pojedinaca, očito nisi baš najbolje pratio ovaj topic. No, ne znam jesi li primijetio, u zadnjih par dana se kritika prema moderatorima rasplamsala, pa što se ne bi i ja uključio? A što se tiče eura, opet sam se pridružio drugim koji ga brane i mislim da nije trebao dobiti ban, istina, sve je po pravilima, ali moglo mu se progledati kroz prste. Tek se vratio iz pržuna, imao se pravo malo ispuhati se.
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/08/2015 : 14:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

Wiler

Izgleda kako se nismo dobro razumjeli, no ti si sada, ako se ne varam, za otključavanje tog topica. Mišljenja sam da ga ne treba otvarati jer je tema barem triput prepričana u samom topicu, a da ne govorim o tome kako se duboko zaglibilo u neke teške i osjetljive teme.



Ne, nisam za otključavanje, nego sam dojma da je zaključavanje izgubilo smisao baš zbog te atmosfere koja je nastala, te je još bila pojačana nekim stvarima koje s tim topicom nisu imale nikakve veze. Smatrao sam, i još uvijek smatram, da se ona mogla pokušati izbjeći topicom s objašnjenjem razloga zaključavanja. manhunter mi je onda rekao da je mnogima od njih otprije, odavno poznat njegov stav o kulturi komunikacije. O čemu ja, istina je, nisam vodio računa, pa je onda i moja (dakle: dijelom svakako pretjerana) kritika vjerojatno tebi djelovala kao sudjelovanje u "hajki". Međutim, i dalje sam uvjeren da od viška ne boli glava, barem zbog onih koji nisu cijelu stvar otpratili dovoljno, pa su izvodili zaključke iz nedovoljnog broja informacija.

Sad je doista najbolja opcija koju je manhunter uostalom i predložio, novi topic o evoluciji neka otvori tko god hoće, pod tim i tim uvjetima. Imamo li razloga ili ne za optimizam, to je za mene sporedno pitanje. A glavno da svatko počne od samoga sebe, ne pravdajući svoje "zaboravljanje" na pravila ponašanja, "zaboravljanjem" nekoga drugoga, tj. svog neistomišljenika. Na jedni druge trebamo utjecati svojim dobrim primjerom, i mislim da je upravo to najvažnija stvar.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16765 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/08/2015 : 15:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Willer

quote:
Originally posted by Kruger

Wiler

Izgleda kako se nismo dobro razumjeli, no ti si sada, ako se ne varam, za otključavanje tog topica. Mišljenja sam da ga ne treba otvarati jer je tema barem triput prepričana u samom topicu, a da ne govorim o tome kako se duboko zaglibilo u neke teške i osjetljive teme.



Ne, nisam za otključavanje, nego sam dojma da je zaključavanje izgubilo smisao baš zbog te atmosfere koja je nastala, te je još bila pojačana nekim stvarima koje s tim topicom nisu imale nikakve veze. Smatrao sam, i još uvijek smatram, da se ona mogla pokušati izbjeći topicom s objašnjenjem razloga zaključavanja. manhunter mi je onda rekao da je mnogima od njih otprije, odavno poznat njegov stav o kulturi komunikacije. O čemu ja, istina je, nisam vodio računa, pa je onda i moja (dakle: dijelom svakako pretjerana) kritika vjerojatno tebi djelovala kao sudjelovanje u "hajki". Međutim, i dalje sam uvjeren da od viška ne boli glava, barem zbog onih koji nisu cijelu stvar otpratili dovoljno, pa su izvodili zaključke iz nedovoljnog broja informacija.

Sad je doista najbolja opcija koju je manhunter uostalom i predložio, novi topic o evoluciji neka otvori tko god hoće, pod tim i tim uvjetima. Imamo li razloga ili ne za optimizam, to je za mene sporedno pitanje. A glavno da svatko počne od samoga sebe, ne pravdajući svoje "zaboravljanje" na pravila ponašanja, "zaboravljanjem" nekoga drugoga, tj. svog neistomišljenika. Na jedni druge trebamo utjecati svojim dobrim primjerom, i mislim da je upravo to najvažnija stvar.





Izgleda da je tako, nekad je teško pohvatati sve informacije u ovoj gunguli.
I ja sam za taj manhunterov prijedlog, nek netko otvori drugi topic, a i dobra je ideja da autor tog topica pokuša kontrolirati tijek događanja na tom topicu.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 28/08/2015 : 15:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
svakako predlažem ako se otvori novi topic o evoluciji da se ne koristi staro ime topica evolucija je jedina istina...

ili ako će se uzimati stari naslov,nek se stavi upitnik na kraju.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 28/08/2015 : 16:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
quote:
Originally posted by Willer

Mislim da je jedan dan kazne bio dovoljan (ustvari i taj jedan je bio previše, ali tu smo, gdje smo, nema veze sada i kao da je uopće bitno), tako da predlažem malo raniji povratak thekidea, tj. danas/večeras.


I ja se slažem.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 28/08/2015 : 16:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

svakako predlažem ako se otvori novi topic o evoluciji da se ne koristi staro ime topica evolucija je jedina istina...

ili ako će se uzimati stari naslov,nek se stavi upitnik na kraju.

Kakva korist od upitnika...porijeklo vrsta je neupitno..ili?

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/08/2015 : 17:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
http://blacksheep.rs/frojdovim-pacovima-i-darvinovim-majmunima

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 28/08/2015 : 17:46:04  Show Profile Show Extended Profile
Ovim pokušajem avangardnog pjesništva misticizam smisla poprima sasvim drugu dimenziju

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/08/2015 : 19:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ma slučajno sam naleteo na nju, video da se ovde još priča o majmunima i tako...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6583 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 28/08/2015 : 19:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Moderiranje bi trebalo ukinuti. Prvi period nove ere bi bio žustar, je**vali bi jedni drugima sve po spisku ali to je cijena napretka. Poslije kad kušamo to trenutno zabranjeno voće ono više ne bi bilo u prometu, vremenom bi dosadilo, sve bi se vratilo u ok granice. A ako i ne, šta ima veze, ta nije ovo službena stranica nekog ministarstva smile emoticon

loading...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6583 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 28/08/2015 : 19:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Kruger ne bi tražio pravdu za X-a, Y ne bi govorio Krugeru da je dosadan, mladjo ne bi upozoravao da se prestane komentirati presuda... efikasnost postova bi porasla

loading...
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 28/08/2015 : 19:14:28  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by manhunter

Ma slučajno sam naleteo na nju, video da se ovde još priča o majmunima i tako...



Pa kad si već stavio link bez komentara logično je da si nas sve indirektno nazvao majmunima.
I tako...

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/08/2015 : 19:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by manhunter

Ma slučajno sam naleteo na nju, video da se ovde još priča o majmunima i tako...



Pa kad si već stavio link bez komentara logično je da si nas sve indirektno nazvao majmunima.
I tako...



Ljudi, ovo kao da će Božić uskoro. Svi nešto nadrndani, o čemu se radi?
Koga sam ja to i kako nazvao majmunom? Veruj mi, ako nekoga želim da skriveno uvredim, umem ja to mnogo bolje. Ako se neko u ovoj pesmi pronašao kao majmun, ja mu se izvinjavam. Reda radi, pošto mi namera nije bila da se neko uvredi.

Nego, mladjo je rekao da se više ne raspravlja na ovu temu, a ja se malkice zaneo.

Kao što rekoh, otvorite novi topic, nazovite ga jednostavno Evolucija, pa da pričamo. Naravno, pod onim smernicama koje sam naveo. Ali vidim da vam ni najnormalniji uslovi civilizovane rasprave ne odgovaraju. Ali to više govori o namerama postavljača takvih topica, nego o samim pravilima.

Over and out na ovu temu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 28/08/2015 : 21:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
otvori staru temu. ne smijemo otvarati teme koje su zakljucane.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2015 : 21:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter


Ljudi, ovo kao da će Božić uskoro. Svi nešto nadrndani, o čemu se radi?



PMS

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/08/2015 : 21:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
mamlaz, otvori ti temu Evopolucija
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 28/08/2015 : 21:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
M
quote:
Originally posted by stinky

mamlaz, otvori ti temu Evopolucija


necu. neka se moderator drzi pravila.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000