forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Zakrivljeni TV, bežični zvučnici, DVB-t2...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Oki
Advanced Member



Croatia
5129 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 09/04/2015 : 11:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Načuo sam će kroz nekih 5 godina u Hrvatskoj biti obavezan prijelaz na DVB-t2 digitalni signal čime će (opet) sve "današnje" standardne LCD televizije postati beskorisne bez dodatnih recivera jer podržavaju samo DVB-t digitalni signal.
Tako sam malo počeo proučavati ponudu televizija koje u sebi imaju DVB-t2 po internetu i evidentno je da u današnje vrijeme najkvalitetniju sliku pružaju televizije zakrivljenog ekrana, no sadašnje cijene istih su i više nego paprene (od 2000 eura na više) iako se svaka druga pokvari bez mogućnosti popravka, no garancija vam jamči novi uređaj umjesto pokvarenog(pročitao u nekim izvorima na internetu).
Prognoze su da bi se kroz nekih 3 godine količina mogućnosti kvarova zakrivljenih ekrana smanjila na recimo svaki dvadeseti uređaj čime bi i cijena istih pala na razinu cijena današnjih LCD tv-a, tako da evo i nabavku tv-a sa zakrivljenim ekranom mogu planirati od 2018.godine pa nadalje.

Oki
Advanced Member



Croatia
5129 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 09/04/2015 : 11:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
No proučavajući ponudu televizijskih uređaja, uočio sam da se neki prodaju u paketu s bežičnim zvučnicima i subwoolferom...
Može li mi netko objasniti koji je princip rada bežičnih zvučnika t.j. zanima me na koji način oni funkcioniraju.
Dali zahtjevaju poseban priključak na struju ili rade uz pomoć baterije?
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5129 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 09/04/2015 : 11:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...prijenos zvuka vjerovatno funkcionira uz pomoć bluetootha?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.04 seconds. Snitz Forums 2000