forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 234 - Negromanti iz Kusha
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 14/04/2015 : 22:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Evo tek drugi broj priče,a ništa me ne može razuvjeriti u mišljenju da se radi o vrhunskoj izvedbi i Rubinija i Bosellija.
Zbilja fantastično,može uz bok najboljih iz razdoblja Nestalog istraživača.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/04/2015 : 23:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

Evo tek drugi broj priče,a ništa me ne može razuvjeriti u mišljenju da se radi o vrhunskoj izvedbi i Rubinija i Bosellija.
Zbilja fantastično,može uz bok najboljih iz razdoblja Nestalog istraživača.



Vjerovao ili ne, ide jos na bolje u ostala tri broja!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/04/2015 : 00:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Cain, Boselli, Rubini, priča koja nije za djecu??? - 1, 1, 1, 1




Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 15/04/2015 : 00:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Cain, Boselli, Rubini, priča koja nije za djecu??? - 1, 1, 1, 1




Ne zazivaj vraga!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/04/2015 : 00:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Jedva cekam da vecina forumasa procita celu pricu pa da krene neka diskusija.
Meni ova prica nije ni prineti prethodnim pojavljivanjima Kejna. Skiptar Tin Hinan mnogo obecava ali malo daje.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/04/2015 : 00:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Goinže, tvoje misljenje cijenim, jer prije sve voliš dobrog Zagora, tako da mi je drago da si nas malo prizemljio. Ne treba previse očekivati — onda se je lakše oduševiti. :)
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 15/04/2015 : 00:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Jedva cekam da vecina forumasa procita celu pricu pa da krene neka diskusija.
Meni ova prica nije ni prineti prethodnim pojavljivanjima Kejna. Skiptar Tin Hinan mnogo obecava ali malo daje.



Ni ja nisam odusevljen, Cain je ovdje teska nula i razocaranje, a prica je za nekih 7-8. Inace pohvala goingu za ustrajanost u stavovima, primjetio sam da se na povodi za gomilom i ne mijenja misljenje.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 15/04/2015 : 00:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by going going

Jedva cekam da vecina forumasa procita celu pricu pa da krene neka diskusija.
Meni ova prica nije ni prineti prethodnim pojavljivanjima Kejna. Skiptar Tin Hinan mnogo obecava ali malo daje.



Ni ja nisam odusevljen, Cain je ovdje teska nula i razocaranje, a prica je za nekih 7-8. Inace pohvala goingu za ustrajanost u stavovima, primjetio sam da se na povodi za gomilom i ne mijenja misljenje.


Pa da, ako vam je Cain jako vazan lik i idete s tog gledista onda se je ovdje lako razocarati. Meni je on oduvijek bio pomalo (nekad vise nekad manje) iritantan lik. Meni je vaznije da je Zagor faca. Uglavnom bit ce zanimljivo citati komentare forumasa slijedecih nekoliko mjeseci.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 15/04/2015 : 11:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
U prvom broju Caina nema,u drugom meni nije loš. Dapače,ima one svoje fanatične litanije. Mada bi bilo zgodno da citira češće Bibliju u poludjelom tonu.

Inače kod Rubinija mi je jedina zamjerka kako crta noseve. Široki su,sa preširokim nosnim hrptom...nemaju baš svi na svijetu crnačke noseve haha.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/04/2015 : 11:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
tin hanan je vrhunski, daje sve sta treba . najbolji zagor od Morske strave
bila je ranije prica protiv Boselija da u svojim stripovima zapostavlja Zagora, e pa ovde je on centar... i to kakav

Edited by - kasper on 15/04/2015 11:59:26
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/04/2015 : 15:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni ja oduševljen, a jasno je i zašto.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 15/04/2015 : 18:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Leonid

Evo tek drugi broj priče,a ništa me ne može razuvjeriti u mišljenju da se radi o vrhunskoj izvedbi i Rubinija i Bosellija.
Zbilja fantastično,može uz bok najboljih iz razdoblja Nestalog istraživača.



Vjerovao ili ne, ide jos na bolje u ostala tri broja!



a meni je i ovo za sad gušt samo takav
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/04/2015 : 20:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Nisam ni ja oduševljen, a jasno je i zašto.



Pa baš i nije jasno. Pojasni malo, ali brez spojlera.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/04/2015 : 20:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
samo opusteno ljudi, do kraja ce biti sve bolje i bolje
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/04/2015 : 21:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by tinton

Nisam ni ja oduševljen, a jasno je i zašto.



Pa baš i nije jasno. Pojasni malo, ali brez spojlera.


Pa objasnio sam već u onom topicu.
Najave, spoileri, očekivanja, kadrovi iz stripa, ogromne pohvale. Ja sam praktički znao radnju ovoga stripa. Plus sam očekivao da bude onako kako je i najavljeno - spektakularno (nije da nije tako, ali ja to nisam mogao doživiti).
Da sam ovaj strip kupio i krenuo čitati bez ikakvog znanja o ičemu u njemu vjerojatno bi mi bio daleko bolji. Ovako - mah, internet je kriv.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/04/2015 : 22:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Znatiželja često pokvari dojam. Ja inače imam običaj letimično prelistati svaki strip nakon kupovine a ne bih trebao ni to jer tako mogu slučajno vidjeti neki bitan detalj u radnji priče pa se poslije sjetiti toga za vrijeme čitanja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/04/2015 : 22:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
I ja bolujem od toga - jednostavno ne mogu da a da ne odolim iskusenju sa bacim pogled i to u sredinu stripa a kamoli da pricam za kraj.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 15/04/2015 : 22:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Ja sam srećom izdržao. Znao sam samo par detalja i da se radi o početku JA sage.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 15/04/2015 : 23:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Dobro je ovo, vrlo dobro...
Priča drži visoku tenziju i u drugom nastavku, veselim se trećem.
Boselli je pokazao da zna baratati s puno likova a da se čitatelji pritom ne pogube. Za razliku od Raucha koji je u Pokopanom užasu pokopao i nedužne čitatelje.
Rubini vrlo solidan, ali nije spektakularan. Nedostaje više dosljednosti kod crtanja likova

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/04/2015 : 23:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by tinton

Nisam ni ja oduševljen, a jasno je i zašto.



Pa baš i nije jasno. Pojasni malo, ali brez spojlera.


Pa objasnio sam već u onom topicu.
Najave, spoileri, očekivanja, kadrovi iz stripa, ogromne pohvale. Ja sam praktički znao radnju ovoga stripa. Plus sam očekivao da bude onako kako je i najavljeno - spektakularno (nije da nije tako, ali ja to nisam mogao doživiti).
Da sam ovaj strip kupio i krenuo čitati bez ikakvog znanja o ičemu u njemu vjerojatno bi mi bio daleko bolji. Ovako - mah, internet je kriv.



Nemoj čitati recenzije i spojlerske komentare. Ja o ovoj priči ne znam ništa. Znam samo da se pojavljuje Cain.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/04/2015 : 23:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ike666

Dobro je ovo, vrlo dobro...
Priča drži visoku tenziju i u drugom nastavku, veselim se trećem.




To si sarkastičan, ili što?
Go to Top of Page

writer
Starting Member



Slovenia
95 Posts

Member since 30/12/2008

Posted - 16/04/2015 : 00:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send writer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by guderian


Da se ponovim.
Pročitao povratak u pečinu i sjeme zla.
Ako je to uvod u sagu koja je pred nama onda je stvarno loše.
Koliko sam upoznat to je to.
Uvođenje (opet) Atlantide i Mua u Zagora na takav način je totalni promašaj.
Recikliranje davno pročitanih priča( Martin) i to na poprilično naivan način ne pridonosi popravljanju Zagorove naklade.
Zatim ovo forsiranje Shyer je također jadno.
Ženska izgleda kao da je ispala iz Conana.
Mješanje indijanske mitologije sa iščezlim naprednim civilizacijama jako loše odrađeno, ili uopće nije odrađeno.
Uz to (bez obzira na njene riječi da je samo čovjek iz kolibe od običnih ljudi)neki magloviti pokušaj da Zagor spozna svoju nadljudskost i povezanost sa nadsilama je također nepotreban, bez obzira što neki forumaši upravo to priželjkuju.
Želja da Zagor ne bude Zagor iz Zasjede u šumi, Svemirske braće ili Nestalog istraživaća već polubog iz grčke mitologije bi se možda sviđao Bazileu ali...
Kemijanje sa već viđenim pričama o Atlantidi sigurno neće privuči nove čitatelje i stvoriti nove fanove pogotovu zato jer je odrađeno na smješan način koji bi prošao 1985 ali danas ne.
Neki to ne shvačaju i to ne samo da neće proširiti čitateljsku bazu već će kod zakletih Zagorovaca stvoriti ravnodušnost.
Kupovaćemo ga radi ljubavi i brojnog stanja.


Slažem se u potpunosti.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 16/04/2015 : 00:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Jedva cekam ovu epizodu, cuo sam dosta pozitivnog misljenja o njoj a kada su u pitanju Boselli i Rubini mislim da nema dvojbe da smo tek na pocetku jedne odlicne sage.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 16/04/2015 : 22:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Jedva cekam ovu epizodu, cuo sam dosta pozitivnog misljenja o njoj a kada su u pitanju Boselli i Rubini mislim da nema dvojbe da smo tek na pocetku jedne odlicne sage.




Boseli ??
Buratini je zakon!!!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 16/04/2015 : 22:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by ike666

Dobro je ovo, vrlo dobro...
Priča drži visoku tenziju i u drugom nastavku, veselim se trećem.




To si sarkastičan, ili što?






kao sedmo vrlo malo ljudi razumije sarkastičnost. te tako nije lijepo pozvati se na nju ....
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000