forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 KING WARRIOR - NEPOZNATI SVIJET
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 28/08/2015 : 10:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Sada King da napadne Bosellija i izdajike koji su za šaku dolara otišli na Texa.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 31/08/2015 : 17:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brdar

Pet posljednjih tabli priče a i serijala, jer stekao sam dojam da vam ovaj KW nije pobudio neko veće zanimanje (a sto je sasvim u redu, najnormalnija stvar, da ne bude zabune ).



Ne benavi, Dalibore. 5000 pregleda za 40 strana (tj.cca 20 jer si redovno stavljao minimalno po dve pa računaj da jedan pregled ide na dve strane). Strip je zainteresovao i svi smo pratili, samo sto se nismo hteli ponavljati niti kritikovati. Zabavan je i simpatičan, crtež je sve bolji i bolji, ali priča je u odnosu na OKW malo nazadovala. KW sjajno funkcioniše kao interna forumska šega i ova transformacija u semi-fiktivni lik mu je oduzela dobar deo šmeka. To je problem - halo efekat.

A što se samog scenarija tiče, nije mi bilo nešto dok nisam maločas od tebe pročitao da su svi ti likovi ustvari tvoja posveta svojim starim stripovima...to menja pogled potpuno, na bolje.

Ja bih iskreno najviše voleo kada bi nastavio sa forumskom šegom. Ima ovde svakakvih likova za "obraditi", moćnih situacija i odnosa za ismejati (mladjo-pendrek, Dee razrok kao beba na avataru, Inz sa svojom ženom:))), hipnostisani teller sa kopijama kopije u ruci, troglavi vronski, trometraški D.J. u čeljustima zapadnjačke industrije, solar informatički geek hipnotisan listama i "data-data-give me data", zagor12 koji mrzi Zagora, thekide u lancima,...ma može se ovako do sutra) da ti uz malu dozu tvog sjajnog smisla za humor može procvetati ama šta god da ti padne na pamet. Naravno, želje su jedno, tvoja inspiracija je drugo.

Radi šta god hoćeš, ali molim te "ne odustaj od svoje muzike i stripova"

Čekam dalje projekte

i


kapa dole

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 31/08/2015 : 20:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
@ PP - izvinjavam se, malo sam se nespretno izrazio, mislio sam da vam ovaj KW nije toliko zanimljiv u poređenju sa originalom OSVETA KING WARRIORA. Međutim, gledajuci na njega kao samostalnu pricu, vrlo sam zadovoljan pokazanim interesom, posebno imajuci u vidu sve manjkavosti koje si naveo, a sa kojima se u potpunosti slazem. Dodacu samo jos da sam uzivao i dobro se zabavljao radeci ovaj strip. ali sad je vrijeme za nove izazove.

Kad je u pitanju originalni KW, trenutno zaista nemam inspiracije, prije svega jer imam u pripremi neke druge stripovske i muzicke projekte. Dakle, nema odustajanja od moje muzike i mojih stripova.

Takođe, bas zbog kvalitete i uspjeha prvijenca OKW, ne zelim nista raditi na silu i tako na neki nacin ostetiti losim nastavkom reputaciju prvog OKW.

I na kraju, hvala ti puno za podrsku.

Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 31/08/2015 : 21:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Ajmo novog forumskog KW-a, Patak odlične ideje dao. :D
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000