forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor: TOP 25
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/04/2015 : 21:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by adriano

lista je srednja žalost. fali Buratinia, pa čak i Nolite. Bilo bi zanimljivo vidjeti prosjek godišta glasača. Vjerojatno su u većini oni koji su rođeni u drugoj polovici osamdesetih pa su počeli čitati Zagora sa bozelijevim epizodama. Volio bi ako već mora da piše, da kreira nekog lika ko šta su Supermajk ili MOrtimer, ali sumnjam da to ima u sebi. Kain mi nije ta razina, običan pustolov bez karizme. jedino šta mu uspijeva je uništavanje starih likova. Sjetimo se samo kako je Kandraksa masakrirao. Valjda je ljubomoran na NOlitu pa si je dao u zadatak ada mu razmontira nasljeđe. Nikako si ne mogu objasniti tu fascinaciju bozelijem, niti se mogu pomiriti s tim.



Stoti put cu ponoviti, odrastao sam na Nolitinim i Toninelijevim pricama. Generalno, smatram da su Boselijeve bolje, ali to nije slucaj uvijek, niti mora biti pravilo. I Boseli zna svasta napisati. Ta prica koju nostalgicari sad valjaju, o generacijama odraslim na SD ne moze piti vodu, jer su ti isti imali prilike da prate i ekstra seriju, pobogu!


Apsolutno! Ja sam odrastao na Toninelliju, Sclaviju i ostalima. tj. eri Zlatne serije od 18 dinara navise i ako bi trebao osjecati nostalgiju prema necemu to je bas naprema Toninellijevim pricama, ali kad ih ponovo procitam jednostavno su slabije od Nolitte i Bosellija. Znam da se neki forumasi jednostavno ne mogu odvojiti od nostalgije. Npr. kao klincu Sclavijev Covjek munja mi je bio super, kao i Horde Zla, no dan danas su mi pale i ne mogu ih stavljati u vrh. Nollitu sam kompletnog procitao tek u srednjim 20-ima i te price su vanvremenske i stoje mi pri vrhu vec vise od 10 godina. Svaka cast odlicnim "novim" crtacima koji su dosli u zadnjih 25 godina, ali meni je dolazak Bosellija najbolja stvar sto se dogodila nasem omiljenom junaku od odlazka Nolitte 1980. (ili nakon Fanta Cike 1983.).

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 30/04/2015 : 21:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by nagor



Baš kad sam poćeo misliti da ima nade za tebe i da si poćeo shvaćati, da postoji Zagor i nakon 79e godine, izjaviš ovakvo nešto. Nije to aktualni hir forumaša stripova.com nego glas zagorovaca. Ne gledajte toliko mjesto na ljestvici. Bitniji su broj glasova i bodovi. Nisu Osveta vudu i ostale "novije priče" visoko jer je "jedan glas odlučio".


Slažete se ili ne, lista ima što reći. Raskrinkani su neki mitovi... većina definitivno ne misli, da je zadnji Hellingen loš Hellingen, niti taj da je "Sedam gradova Cibole" samo dobra priča, niti to da je Zagor samo Nollita&Ferri. Zbog toga sam se i uložio vrijeme u ovo. Dopizdili mi ti mitovi.



Meni je ipak nedostajalo vise zagorovaca, javili su se u malom broju.
Glede Cibole, upravo sam pogledao koji su je ljudi stavili u top 3:
Zoroasterixx, Cromwell, Koresh, anto, supermark*, Deers, split85, Džedson, nagor, VALTER.
Osim tebe, nijedan forumas kojem je Zagor omiljeni strip.



Ovo te ne razumijem. Mjesto da si zadovoljan sto svi nabrojani, iako ne vaze za ljude koji su Zagorovci, znaju bez problema da ispale 25 epizoda Zagora i to iz raznoraznih perioda (mislio sam da anto ne bi ni 5 znao da ih nabroji, ali prevari se covjek), tebi smeta sto su oni glasali. S moje tacke gledista, to i daje legitimitet, moraju i ljudi sa strane dati svoj sud, dosadilo je malo da jedni te isti pisu i diskutuju. A da ne pricam kako su izbori drugih junaka propali, iako je evidentno da su i oni citani, ali ocigledno, niko koliko Zagi. Jebi ga, ja citam i Teksa i Mister Noa i martija i Natana, ali nisam ucestvovao u izboru, jednostavno ne poznajem dovoljno likove, iako sam, npr. od Martija ili Mister Noa mnogo procitao, ali se vecine epizoda, naravno, ni ne sjecam. I necu to pripisati tome da te epizode nisu vrijedne, sto je Dodsferdova logika, jednostavno, citam svasta, gledam gomilu serija, mislim da je kolicina informacija koje upije prosjecan covjek danas, enormno veca od informacija koje je covjek dobijao na dnevnom nivou osamdesetih, pa i devedesetih. Niko vise ne pamti stvari toliko dobro kao nekad, i to je normalno.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 30/04/2015 : 21:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Elderane84

Kakva vam je ovo propaganda "pravih" i "laznih" Zagorovaca? Dajte, jeste li svjesni na sta to podsjeca? I Dodsferd, koji u nedostatku Profesora Inza odlucuje koje su price dovoljno upecatljive :)


Istina ponekad boli, je l' da? Ja sam govorio samo u svoje ime, a nisam ni jedini koji je rekao da Nolittine priče imaju nešto što te oduševi bez obzira u kojoj dobi ih čitaš.



Cuj istina boli :) Pa, ti kao da si Inzu prodao nalog :) Samo kazem da ne mozes svoje misljenje, kao i svojih istomisljenika prodavati kao istinu. Onda ne bi bilo potrebe za diskusijom, niti ikakvim listama.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/04/2015 : 21:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Opet ti udaraš po svome, ja uvijek govorim o epizodama koje sam pročitao a Osvetu vudu sam čitao prošle godine pa mi je u friškom sjećanju i imam pravo reći da je to najprecjenjenija priča serijala.
Jesu li sada neke stvari jasnije

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 30/04/2015 : 21:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Opet ti udaraš po svome, ja uvijek govorim o epizodama koje sam pročitao a Osvetu vudu sam čitao prošle godine pa mi je u friškom sjećanju i imam pravo reći da je to najprecjenjenija priča serijala.
Jesu li sada neke stvari jasnije



Nije, najprecjenija bi bila Sjene nad Darkwoodom.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/04/2015 : 21:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Elderane84

Kakva vam je ovo propaganda "pravih" i "laznih" Zagorovaca? Dajte, jeste li svjesni na sta to podsjeca? I Dodsferd, koji u nedostatku Profesora Inza odlucuje koje su price dovoljno upecatljive :)


Istina ponekad boli, je l' da? Ja sam govorio samo u svoje ime, a nisam ni jedini koji je rekao da Nolittine priče imaju nešto što te oduševi bez obzira u kojoj dobi ih čitaš.



Cuj istina boli :) Pa, ti kao da si Inzu prodao nalog :) Samo kazem da ne mozes svoje misljenje, kao i svojih istomisljenika prodavati kao istinu. Onda ne bi bilo potrebe za diskusijom, niti ikakvim listama.


Ako ti hoćeš kupiti tuđe mišljenje kao istinu onda je to tvoj problem a ne moj.
Ti mene ne možeš uvjeriti u nešto ako ja sam tako ne mislim a pokušavao si također puno puta sa nekim ''svojim istinama''.
Ne vidim u čemu je problem da svatko gura svoje favorite, ja tebi to nikada nisam zamjerio pa zašto ti onda to radiš drugima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 30/04/2015 : 21:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Opet ti udaraš po svome, ja uvijek govorim o epizodama koje sam pročitao a Osvetu vudu sam čitao prošle godine pa mi je u friškom sjećanju i imam pravo reći da je to najprecjenjenija priča serijala.
Jesu li sada neke stvari jasnije



To je sve stvar tvog ukusa ili neukusa, zavisno od toga kako ko gleda. Nista vise, i nista manje. Nicije misljenje nije relevantno, dok ga ne potkrijepi argumentima. Mozemo napraviti i glasanje za najprecjenjeniju pricu, ali da svako da svoje misljenje, a ne da neko nametne glasanje za predlozene price.
Ja bih, recimo, volio vidjeti pricu Zagora, u kojoj bi on, u slicnoj situaciji kao u Zimskoj zmiji, obavijestio Austrijance da su sami krivi, i ostavio ih Zimskoj zmiji na milost i nemilost, dok nosi Fridu u narucju prema zalasku sunca. Ne vidim cime su oni zasluzili da Zagor zbog njih ubije ijednog indijanca. Ali, opet, to bi nekima bilo nepojmljivo, jer to nije "pravi Zagor", dok je meni Zagor fikcija, koja opusteno moze da postoji u bezbroj paralelnih svemira, sto zapravo i jeste slucaj.

I, ko ti zamjera? Zasto bih ti ista zamjerio?

Edited by - Elderane84 on 30/04/2015 22:00:54
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/04/2015 : 23:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče Zimske Zmije, Nolitta je tako zamislio lik Zagora što se može nekome svidjeti ili ne svidjeti. Istu stvar imaš i u priči Krv Apača koju je pisao Burattini gdje je Zagor također išao spašavati likove koji to ne zaslužuju. Već u slijedećoj Bosellijevoj Teksaški rendžeri, Zagor mrtav hladan ispaljuje strijelu i ubija skrivenog Komančera u kolima a da prethodno nije ni vidio tko se tamo uopće nalazi. Mislim, meni može proći i takva situacija jer ne treba žaliti za razbojnikom koji bi ti ogulio kožu s leđa, ali možda će nekome tko je navikao na Nolittinog Zagora zasmetati takav njegov postupak.
Može se naširoko raspravljati o tome što bi bilo kada bi se okrenulo drugačije ali uvijek će takve rasprave ovisiti o osobnim ukusima pojedinaca.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/04/2015 : 23:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84


(mislio sam da anto ne bi ni 5 znao da ih nabroji, ali prevari se covjek)


he,he,he,...
e prijatelju moj;ako mi je Zagor danas nebitan strip,ne znači da je oduvek bilo tako.

U jednom trenutku sam čak imao skoro sve od ovog junaka u Zlatnoj seriji i većinu u LMS-u + SD + LU + prve Maksije i Ludens extra sa epizodama iz Zlatnog doba ( + sve VČ edicije) - i sve dok nisam uvideo da mi čitanje ovog junaka više ne pričinjava neko posebno zadovoljstvo,
čitao sam ga u ne maloj meri.Verujem da mi je u tim trenucima znanje o Zagoru bilo dovoljno da konkurišem,ako ne za dr.zagorologa,onda barem za magistra.

Tako da mi je skroz simpatična tvoja procena da ne bih znao ni pet da ih nabrojim

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 30/04/2015 : 23:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Jebi ga, vjerujem, ali ja to nisam mogao da znam :)
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/05/2015 : 07:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84


Ovo te ne razumijem. Mjesto da si zadovoljan sto svi nabrojani, iako ne vaze za ljude koji su Zagorovci, znaju bez problema da ispale 25 epizoda Zagora i to iz raznoraznih perioda (mislio sam da anto ne bi ni 5 znao da ih nabroji, ali prevari se covjek), tebi smeta sto su oni glasali.



Jbg, prevrces mi rijeci, nigdje nisam rekao da mi smeta sto su glasali ljudi kojima Zagor nije omiljeni junak, vec:
Meni je ipak nedostajalo vise zagorovaca, javili su se u malom broju.

Takodje na destoj stranici sam napisao:
Sve u svemu ok lista, nije bas po mom ukusu, ali postujem izbor vecine.

Svi koji kupuju/citaju Zagora su kompetentni da glasaju.


Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 01/05/2015 : 08:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Čekaj pa tko od tzv zagorovca nije glasao?



Stinky i Timber Bil.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/05/2015 : 08:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor


Nije prvi, ali je najbolji. Stvarno to mislim. Zbog toga sam se i potrudio. Ove timberove i springsteenove ankete su prolazne. Ovdje si morao sjest i dati svojih 25 i po bodovima i po broju glasova se efektno može zaključiti što ljudi misle... što je najbolje.

Garantiram, da se taj popis neće tako lako zaboraviti.


Kao sto je solar vec napisao, bilo je takvih izbora vec i prije.
Variraju s vremena na vrijeme. I ovaj izbor je trajao tek devet dana i dosta je zavisio od trenutnog raspolozenja forumasa koji su bili prisutni u to vrijeme.
Ne treba ga ignorisati, kao ni prethodne takodje.

Ipak, vjecita lista ostaje ipak ona na komentarima recenzija, traje vec godinama i nadogradjuje se stalno.



Moram reci da je ta lista lista jos manje po mom ukusu nego aktuelni izbor.

Demoni na 20 mjestu (na novoj listi su prvi, isto kao i kod mene), Odiseja na 24 (na novoj listi 5, kod mene na drugom mjestu), nema uopste prvog vampira, itd...

Ali, tu ucestvuje djelimicno preko stotinu ljudi koji su dali sud i ocjenjivanje koji traju vec godinama bez prestanka.

Zato, postujem komentare recenzija kao glavni i legitimni izbor
iako, ponavljam jos jednom, ta je lista jos manje po mom ukusu nego aktuelni izbor.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/05/2015 : 08:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Kako to može biti legitimno kad imaš hrpu ljudi koji svakoj ok epizodi s pucaju same desetke, a svakoj nešto slabijoj jedinice?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/05/2015 : 08:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
"Prvo su došli po ne-zagorovce, nisam se bunio, jer nisam bio ne-zagorovac..."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/05/2015 : 08:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nisu svi ukusi isti, neko puca desetke ili jedinice, ali nakon nekoliko desetina glasova, sabranih u toku godina, dobije se otprilike prosjek vecine.
Perfektna lista ne postoji.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4114 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 01/05/2015 : 08:44:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
A ja u međuvremenu obrisao umjesto editao post.

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Cromwell

Čekaj pa tko od tzv zagorovca nije glasao?



Stinky i Timber Bil.


koliko se sjećam i stinky i timbač vole neke epizode iz novijeg perioda. Meni padaju na pamet jedino stari forumaši, dečki s južnu prugu, rejs itd.
Sve članovi kojima je ZS period kanonski Zagor a ovo sve drugo gnostički spisi lijevog smetala.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 01/05/2015 : 08:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

A ja u međuvremenu obrisao umjesto editao post.

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Cromwell

Čekaj pa tko od tzv zagorovca nije glasao?



Stinky i Timber Bil.


koliko se sjećam i stinky i timbač vole neke epizode iz novijeg perioda. Meni padaju na pamet jedino stari forumaši, dečki s južnu prugu, rejs itd.
Sve članovi kojima je ZS period kanonski Zagor a ovo sve drugo gnostički spisi lijevog smetala.



Znači pravi Zagorovci su oni koji ga nisu čitali nakon 1989?
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/05/2015 : 08:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ipak, vjecita lista ostaje ipak ona na komentarima recenzija, traje vec godinama i nadogradjuje se stalno.

Upravo tako.
quote:
Moram reci da je ta lista lista jos manje po mom ukusu nego aktuelni izbor.

Nisam ni ja oduševljen s pozicijama nekih priča.
quote:
Ali, tu ucestvuje djelimicno preko stotinu ljudi koji su dali sud i ocjenjivanje koji traju vec godinama bez prestanka.

Ovo je najvažnija stvar, jer se npr. u Hrvatskoj proda oko 2000 komada Zagora na kioscima, tako da je uzorak od 50-100 ljudi kojeg obično imamo na komentarima i više nego reprezentativan; ne toliko u smislu kvalitete priča nego ukusa Zagorove publike što je jedino važno jer oni (mi) držimo serijal na životu.

Edited by - solar on 01/05/2015 08:55:35
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4114 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 01/05/2015 : 10:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
@Zoroasterixx: Prvo pitaj King Warriora na koga je konkretno mislio pod tim ˝zagorovci˝.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 01/05/2015 : 10:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Meni na toj konačnoj listi top25 jedino Castellijev Vampir i Zagor protiv Supermikea strše u oči. Sve ostale su izvrsne priče.
Ove dvije su mi zbilja slabe,smatram da su naivne i loše. Ima puno boljih.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/05/2015 : 11:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Solare, zar i ti sine Brute? :)

Uzorak od 45 ljudi nipošto nije zanemariv. Dapače. Jak uzorak i još jači ulog - izaberi 25 priča za koje misliš da su best of... i to je to. Nema zajebavanja. I još jednom ponavljam, radije gledajte broj glasova nego to virtualno mjesto na ljestvici. Tu nema dileme koje su najbolje priče serijala. Možete filozofirati kako god hočete, ali best of liste na kojoj nema Osvete vudu, Tajne Fride Lang, Tajanstvenog Samostana, Povratka Caina nisu dobre liste... Zašto? Zato jer su zagorovci rekli, da su to to priče koje moraju biti u vrhu. ;)

Ako već moram, prije bih stavio pod upitnik ovu gore "čiko vječitu listu" zacementiranu od strane ljudi, za koje se kladim da ih većina nije pročitala 20ak priča poslije zlatne serije.... odnosno sve pršti komentarima (koje toliko cijenimo) tipa "pročitao sam to ponovno i nije me oduševilo ali zbog nostalgije evo moram sve desetke". :)





Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 01/05/2015 : 11:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
jel ima netko ovdje tko od pojave prvog broja u hrvatskoj 1994. na ovamo nije preskočio niti bi pomislio preskočiti bilo koji broj, bilo da je redovni, extra, maxi, almanah, gigant itd? i tko je prije toga imao/pročitao sve zs zagore? ako nema, onda sam ja jedini, najveći zagor-ovca, pišam najdalje, i moja lista vrijedi više od svih ostalih, nja nja.


dajte, stare konjine, imajte malo jebenog dostojanstva i ponašajte se u skladu s godinama. jedine relevantne liste su ONE VAŠE. koga boli krivi kurac za tuđe, osim ako ne tražiš potvrdu, kao četverogodišnjak

hihi, zagor-ovce bleje da im se ne sviđa lista
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 01/05/2015 : 11:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
odavno je ovaj topic

otisao u pretencioznost

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/05/2015 : 12:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

odavno je ovaj topic

otisao u pretencioznost


Važno da se zabavljamo.

Edited by - solar on 01/05/2015 12:41:46
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000