forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kojim stripovima se nadate u Fibrinom izdanju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 91

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 30/04/2015 : 14:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Opasan je Mael. Svakako bi trebalo uzeti u razmatranje i Les Rêves de Milton, Entre les lignes i Revenants.

Nego, zaboravih, Bernetovi Crnjaci i Orka su mi kompatibilni ko budala i šamar.

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/04/2015 : 14:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
mda, obavezno da ide Maelov samuraj
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2643 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 30/04/2015 : 16:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Texas Cowboys (Trondheim)
Lone Wolf and Cub

Iz Bushidovog topica s prezentacijama različitih stripova ostala mi je u sjećanju manga Lady Snowblood.
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 30/04/2015 : 18:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike


Iz Bushidovog topica s prezentacijama različitih stripova ostala mi je u sjećanju manga Lady Snowblood.



jel još moguće naći taj topic ili je obrisan

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/04/2015 : 18:50:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Topici u stripovskom dijelu foruma se ne brisu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1958 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 30/04/2015 : 19:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

quote:
Originally posted by Ernie Pike


Iz Bushidovog topica s prezentacijama različitih stripova ostala mi je u sjećanju manga Lady Snowblood.



jel još moguće naći taj topic ili je obrisan


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39668
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 30/04/2015 : 21:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Zekanove avanture bez Zekana - Lapinot (Les formidables aventures sans)- jasno od Trondheima (taman za 1 integralčić):

http://www.bedetheque.com/serie-129-BD-Lapinot-Les-formidables-aventures-sans.html
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/04/2015 : 22:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
eh!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/05/2015 : 03:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:


Moja najveca zelja bi bila Corbenov Bloodstar,eventualno Loiselov Petar Pan i Ratnici sa Akabra,Modesty Blaise,Jonah Hex,Najamnik,Manningov Tarzan..




Sve ovo osim Tarzana, a najveca zelja princeza Modesty u najsavrsenijem mogucem izdanju kakvo ona i zasluzuje, bez nastavljanja na Tino jer su katastrofalni. Onda jos i Scalped, Propovednik, 100 metaka i jos puno toga
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/05/2015 : 03:26:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

kako da Fibra objavi Modesti kad prava drži Tino?
(a i meni je ona pala na pamet)



I ne pamtim vise kad su objavili poslednju Modesty, ko zna da li jos uvek drze prava Nadam se da ne.
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2505 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 01/05/2015 : 12:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
Največa želja mi je Corbenov Bloodstar.



Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 01/05/2015 : 17:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Ignus

quote:
Originally posted by Ernie Pike


Iz Bushidovog topica s prezentacijama različitih stripova ostala mi je u sjećanju manga Lady Snowblood.



jel još moguće naći taj topic ili je obrisan


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39668



Hvala. Umjesto da roštiljam prošao sam sve 94 strane ovog impozantnog topika, kad je bio aktualan nisam ga mogao učitati zbog sporog neta. Topik je vrelo preporuka fibi za objavljivanje, u međuvremenu su neki stripovi i realizirani.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1958 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 01/05/2015 : 17:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Ignus

quote:
Originally posted by Ernie Pike


Iz Bushidovog topica s prezentacijama različitih stripova ostala mi je u sjećanju manga Lady Snowblood.



jel još moguće naći taj topic ili je obrisan


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39668



Hvala. Umjesto da roštiljam prošao sam sve 94 strane ovog impozantnog topika, kad je bio aktualan nisam ga mogao učitati zbog sporog neta. Topik je vrelo preporuka fibi za objavljivanje, u međuvremenu su neki stripovi i realizirani.


Nema na cemu,cesto navratim u ovaj topic pa mi nije bia problem pronac ga.Jedan od najboljih i najzanimljivijih topica otvorenih na forumu.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 01/05/2015 : 22:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Heh, još ćete me natjerati da oživim temu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/05/2015 : 00:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Heh, još ćete me natjerati da oživim temu.

Please!!!

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

miro81
New Member



Croatia
201 Posts

Member since 21/12/2013

Posted - 02/05/2015 : 10:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit miro81's Homepage  Send miro81 a Private Message  Reply with Quote
ajde ja bih dodao još jedan glas za petra pana loisela, i još loisela, isto tako bi bilo krasno vidjeti umpah paha u integralu.

u prstima mi treperi kofein, u glavi krckaju pojacivaci inteligencije.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 02/05/2015 : 10:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Umpah pah?? Čemu kad postoji Bookglobeovo kojemu apsolutno ništa ne fali. Fina kvaliteta i odličan prijevod.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1249 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 02/05/2015 : 11:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
Pa nije baš, da su to sve stripovi za koje je baš vjerojatno, da če ih izdati Fibra ali čekam, da se nekada kod nas objave ovi naslovi:

Gladni kralj (kao i sve ostalo neobjavljeno od Waltera Neugabauera)
Storm
Crnobradi
Modeste et Pompon
Jehan Pistolet
Buck Danny
Mac Coy (dobro tu več imamo najavu Darkvuda, pa bi taj problem uskoro trebao biti riješen)

A najviše od svega bih želio, da bar neko do kraja izgura Gastona, a voleo bih i da se završe neki drugi početi serijali (naravno tu ne mislim na Fibrina izdanja, gdje toga straha nema).
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1958 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 02/05/2015 : 13:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Heh, još ćete me natjerati da oživim temu.


Stvarno si i moga.Ali nemoj gledat koliko ti komentara ostavljamo jer ima nas mnogo koji pratimo u tisini.Meni je tvoj topic posluzia da se upoznam sa mnogim autorima i stripovima za koje vjerovatno nikad ne bi ni cua.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 02/05/2015 : 13:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
evo nek' markos objavi štrumpf antologiju, kad je ČK zasrala
Go to Top of Page

miro81
New Member



Croatia
201 Posts

Member since 21/12/2013

Posted - 02/05/2015 : 14:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit miro81's Homepage  Send miro81 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Umpah pah?? Čemu kad postoji Bookglobeovo kojemu apsolutno ništa ne fali. Fina kvaliteta i odličan prijevod.



iskreno, nisam ni imao prilike listati bookglobeov umpah pah, morat ću provjeriti...

u prstima mi treperi kofein, u glavi krckaju pojacivaci inteligencije.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25901 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/05/2015 : 14:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ali bitno je da si zatražio novo izdanje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 02/05/2015 : 20:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell


Nekakvo eksperimentalno antiizdanje za Jakija.



Eksperimentalno, Fibra ima u planu izdati Jimmy Corrigana, ali sumnjam da bi to eksperimentalce i zaovoljilo
iako po meni, najbolje od eksperimentalnog što bi se dalo sada u svjetskoj produkciji izdati je strip "Frank" Jima Woodringa
a sada malo u sridu - mislim da se u raspravi i zabrazdilo jer Fibra nikada nije ni pucala na to da izdaje stripiće tipa Gaston, Umpah Pah, Štrumpfovi.... ona si je ljestvicu postavila na druge visine od toga

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/05/2015 : 22:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Hajde, hajde, kakvi sad "stripići"???

I Gaston i Umpah Pah su sjajni stripovi, a i Štrumpfovi imaju itekakvih vrlina, meni otprilike sličnih Krcku.

Ili hoćeš reći da se Gaston i Umpah Pah ne ubrajaju u "samo dobre stripove"??


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 02/05/2015 : 23:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
Dobri su i dapace izvrsni, rado ih ja citam ;o))
Ali ne uklapaju se u Fibrinu koncepciju "samo dobrih stripova" po mom skromnom a i iskustvenom misljenju...
Uostalom i da su htjeli mogli su to izdavati i otprije, ali nisu... narafski osim "pokusaja" sa RatManom - ali i sam RatMan nije ista katrgorija kao Umpah Pah i Gaston, ne?

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page
Page: of 91 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000